Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Приключенията на Гардиън в дълбоката провинция  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано21.04.09 16:37



Ден 1

Гардиън скандализира местното население не по един и два критерия. Видът му сам по себе си е достатъчен да накара местните айки-орлици(родителници) да се опитват сячески да попречат на челядта си да го зърне. Туй руси ми дълги коси, туй черепи, непрани кецове и други грешни атрибути, докарват местното население почти до оргазмена възмута.

На всичко отгоре, Гардиън съвсем е изключил къде с намира и прави колосалната грешка да излочи 4 бири, една след друга, от шишетата, на публично място докат си се влачи... А както му бе упоменато малко по-късно, цитирам: "... тук и най-изпадналите типове не пият публично..."

Та както знаете това Гардиън му личи гейството ама бая. То направо дето се вика всяка негова пора излъчва гейство на талази. Тази му свръхестествена сила има различни и многообразни резултати. Например де що има латентно мигом зяпва, втренчва поглед и се фаща за пакета. Има една приказка - пусни Гардиън на майната си и гледай сеир как агнйетатъ надушват крехкото вълчо.

Та по груби изчисления бяха нужни два тегела на главната и площадът, за да получи наш Гардиън 3 покани за кафе, няколко нелепи опита за свалка и два полууспешни опита за заговаряне. Всичкото в рамките на половин час.

Тука са е важно да не се объркате. Гардиън не блести с никакви кой-знае-какви физически и физиологически дадености. Тъкмо напротив. Ама пусто гейство...

От голяма скука Гардиън се възползва от едното заговаряне и подпийнал и на висок глас проведе диалог за селските пачи, що е то кучи г*з, и защо София е епицентъра на разврата.

Ден 2

До този момент Гардиън е получил около 20 демонстративни опипвания на пакети. Бирата е заменена с кола лайт(по-гейско е). Розавите очила явно спомагат за цялостното излъчване на разврат и непристойност.

Следва продължение...



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.04.09 19:01



Браво бе, Гардиън, разврати София, сега си плъзнал вече и по провинцията!


Няма лошо, консумирай пакета /тите/, които си заслужават, но и внимавай, да не си разчел някое почесване погрешно...
Отдавна не съм чувал някой да си е изял боя от свалки напосоки, ама знае ли човек...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано21.04.09 19:26



А, аз съм си емоционално инвестиран другаде, което ще рече че сичкото това не ме влече ама никак. Просто винаги ми е било интересно как, без майтап, където и да ме чучнеш из България, все ще се намери някой да ми намигне и въобще да декларира некви мераци. Не съм чул други мои познати да имат подобен проблем, ма то повечето не са кат мен - личащи им.



Мноооого е комично. Са отивам да си взема една двулитрова бира и сядам на площада да пия. Ако не дойдат куките епа на.



Тема Re: Супер!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.04.09 09:00



Да не си писател? Издаван ли си? Супер чувство за хумор!

По-добър си от много професионални писатели-драскачи!



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано22.04.09 11:59



Начи аз предлагам да ми се локализираш пространствено относно туй в коя провинция се намираш, та да дойда и аз там да та черпя една Кола лайт (внимавай с колата - лайт, щото съдържа аспартам, който е доказано канцерогенен и забранен в някои страни; по-добре се придържай към бирата, хем току вземеш да убедиш некой расатовец, че си хетеро и се обогатиш с безценната му дружба), щото туй описание с дългите руси коси много ме блазни. Много налитам на русо и дългокосо, ша знайш. Особено ако има цици, но и без цици става. Дори съм описала един рус и дългокос в "романа" си и ся ша излезе, че ти си прототипът без да съм знаела. Е, черепите малко ме стряскат, явно си метъл като повечето откачени мъжове, но ше го преглътна некак. Ша балансирам нещата с чалга. Стига свастики да не си си нарисувал, щот тогаз вече ша зема да са разколебая.



Тема Re: Супер!нови [re: EVl]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано22.04.09 21:18



Подкрепям! Тръпна в очакване за следващата серия



Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus

Тема Re: Супер!нови [re: lsis.]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано23.04.09 11:51



Нали? Много свежарско написано!

Пак го прочетох и ми се оправи настроението насмига...



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.04.09 14:55



Не бери грижа мила Фьонке, и цици имам.

Брадата обаче не знам как ще я преглътнеш.

Следващият път като тръгна накъм Омурташко ще свирна да дойдеш на гости да те разведа из града. Двамата със сигурност ще предизвикаме далеч по-големи смутове...



Тема Re: Супер!нови [re: EVl]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.04.09 14:58



Мерси момичета.

Обичам да пиша, но рядко го правя. Продължение ще има, но може би след около седмица две, като отида пак там. Сега ще си сменя и двата профила, че съм родом оттам, че да тествам местните дейтинг води.

За съжаление Ден 3 беше белязан от лични семейни неща, които резултираха в преустановяване за момента на експеримента, но такъв е животът. Продължение на историята ми обаче ще има и ще си я напиша тук, пък дано пак ви е забавно да прочетете.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано24.04.09 15:12



Aaaa, аз повече от смутове предизвиквам малко лопкални земетръси като ходя по улиците. Инак по нищо не ми личи, че си падам по каки, тъй че ще вземем да образуваме само напразни надежи у местните. От типа на "Я, момчето зело да се поправя".



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.04.09 15:29



Ще ме прощаваш, ама то мене си ми личи, че оправия нема. Пък фурора ще си го правим в компания, ма поотделно и по различни причини.

Ти, че празни надежди ще породиш у местното мъжку населенийе ич не е под въпрос.





Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано06.05.09 10:57



Мили деца, чудех се къде да го завра тоя пост, та реших да е тук. Понеже от София по-дълбока провинция май няма.

Та исках да ви се похваля, как вчера в автобуса и извън него ми се случи приятна и забавна случка.

Та пътувам си аз, тихо и кротко, с продупчен билет. От другата страна на пътеката седят момче и момиче, на видима възраст около моята. Момчето подсвиркваше, щракаше с пръсти и издаваше нечленоразделни звуци към едно бебе, седящо две седалки пред него. Малко беше като отношението към странно животинче, но майката на бебето явно нямаше против.

Та автобусът като се поопразни момчето и момичето станаха и застанаха на вратата зад мен. Заслушах се, защото явно момчето беше силно възмутено и ядосано от нещо. Говореше много, и с яд в гласа. Споменаваше думи като "грях", "изрод", "животно" и други такива.

Сега, не че нещо, но съм свикнал да заставам нащрек в подобни ситуации. Станах и си отидох на предната врата. А отзад продължавам да чувам все по-бурни словоизлияния на момчето. Автобусът спря, слязохме, и докато завори врати зад мен чух да крещят "Господ ще те накаже! Господ ще те съди!"...

Та тук вече стана забавно, понеже в следващите няколко минути докато вървях, двамата зад мен не спряха да ми крещят как господ ще ме погуби за греха ми, как аз съм бил животно, което ще бъде съдено за извратеността си, как аз съм обида за съществуването на хората, и други тквиз прекрасни слова.

Очаквах да ме замерят с нещо, да ме обесят на някое дърво, или нещо друго, богоугодно, но се разминахме само със словестната потеря.

Единственото нещо в облеклото ми, което би могло да предизвика такава бурна проява на анти-гейство беше якето ми, което имаше повече бяло отколкото един хетеросексуален мъж или мъжествен мъжки гей би носил. Останалото явно е естественото ми излъчване на гейство.

Та с това давам и отговор на льове, какво означава да не ти личи. Да не ти личи означава да имаш правото на избор, дали да се разкриеш пред хората. Означава да не си обременен с поемането на част от анти-гей атаките, застанал на предна линия не по собствена воля. Означава, че когато дума като "педал" бъде използвана в стаята/наоколо, тя не е насочена към теб. Означава и много други неща.

И никога няма да спра да бъда против тези, които говорят презрително за женствените, личащите им, счупените, пищящите, от позицията на неличащи, мъжки и мъжествени гей. Информативно.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано06.05.09 11:40



А, Гардиан, не си ме разбрал, явно...


Ако си мислиш, че не не мога да давам нишани или че един мой поглед не може да говори, се заблуждаваш...
Мисълта ми беше, че няма признаци, които да се наричат характерно гейски, освен общоприетото чупене на китки и ханшове, което в по- голямата част е демонстративно- предизвикателно, и според мен е в някои случаи отблъскващо... /Същото усещам, когато травестити ми се натискат в гей бар????? /...
Имам двама приятели- единия работи в сферата на науката, другия друго... И двамата си пищят съвсем естествено... Не са споменавали някой да ги е псувал по улиците... Познавам хетеро с пищящи гласове- звучат странно, но нямам колебания дали са гейове... Познавам и съзнателно пищящи- ми доста неприятна гледка...
С един приятел, на който не му "личи", си пихме онзи ден- накарах го и той се престраши да поиска тел. номер на келнерчето, което си хареса, разбрахме се чрез погледи с него...
Няма нужда /освен ако не е в природата ти/ да демонстрираш каквото и да е било, за да "доказваш" принадлежността ти към каквото и да е било...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 06.05.09 12:29.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано06.05.09 18:38



Уф, драги ми Гардиан, сектантчета някакви ще да са били. :((( Нищо де, ще пораснат...



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано06.05.09 19:44



Какви бяха тия американците с костюмчетата дето усмихнато ти говорят за разни работи и те зарибяват? Че днеска двамца таквиз упорито ме избягваха.





Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано06.05.09 20:26



Ми това са мормони, най- вероятно...
А ти какво им правеше, че така си ги уплашил?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано06.05.09 20:55



Ходех подире им с хищен поглед...

Такова де - почти не ям, и явно хладният пресметлив блясък в очите ми, и аурата ми излъчваща глад, са ги постреснали. А и аз припках подире им много целенасочено.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано06.05.09 21:10



Ех, напълно те разбирам /пък и тях, де, да те преследва гладен "туземец", хич не е шега работа

/...

Лошото е, че явно ние и те се храним по различно време /вероятно с различни храни/...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано06.05.09 22:30



Ех, как не са се пробвали да те вкарат в правия път, цък цък цък.

Ама като кажете мормони и се сещам за Latter days

Те може и затова да са те отбягвали, да не земеш ти да ги вкараш в кривия път, хаха!

Amor omnia vincit

Тема Хомофобията енови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.05.09 00:55



най-разпространена сред гейовете.

Особено, когато се разисква трето лице, неприсъстващо в стаята.

Относно гейовете, на които не НИ личи:

Ами гледай в другата посока, като те дразним. Няма нужда да ни разнасяш наоколо, като кървав чаршаф на тепсия.

Можем и без пищящите си събратя да си живеем живота. Поне до момента никой не ни е натрапил камуфлажни панталони и кубинки пред лицето.



Live, and let live!



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.05.09 08:06



Гардианче, да не помислиш, че имам нещо против писъците... Всеки има право да прави това, което си пожелае...
Не го казвам в отговор на мартир, просто понякога подобно поведение ми се струва малко несериозно...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано08.05.09 01:27



"хомофобията е най-разпространена сред гейовете. "

ето точно в тази реплика на Мартир се крие отговора защо САМО това момче от целия рейс ти е подвиквало. нито момичето, нито майката... нито бебето даже :)

тръпна в очакване на заветния ден, когато някои мои познати хомофоби разберат, че са гейове или лесбийки и ще се кротнат. Ако ли не- толкова по-зле за тях, защото те ще си прекарат живота в стремеж към омраза и отрицание, не аз.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: lsis.]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано09.05.09 12:15



...толкова по-зле за тях, защото те ще си прекарат живота в стремеж към омраза и отрицание, не аз.

Много спорна позиция е това. Същото би могло да кажат и нацистите, спрямо всеки, който мрази нацизма.
Аз не вярвам, че хората, която мразят нещата, които пораждат омраза в тях, са натоварени по някакъв начин. Напротив - смятам, че това е своеобразен отдушник, спрямо несгодите, които търпят от неща, които не могат да си позволят да мразят или не знаят как да мразят.
Човек, който не мрази нищо, ми е винаги много съмнителен, дали е съвсем наред.

На мен не ми пречи омразата... и не виждам омразата с какво пречи на когото и да е.. Ако не премине във физическо или насилствено-психично изражение, което по някакъв начин вреди физически и психически - нека си ме мразят... и аз мразя разни неща. Данъчните, примерно. Свалячите също. И други разни категории хора.. мразя ги силно... Понякога дори ги псувам или обиждам... Така изливам натрупаното от причиненото ми от тях.. И всеки го прави.
Омразата към нещо или някой, към някоИ дори... е съвсем нормално и свойствено човешко състояние... и е полезно според мен.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано09.05.09 12:26



И никога няма да спра да бъда против тези, които говорят презрително за женствените, личащите им, счупените, пищящите, от позицията на неличащи, мъжки и мъжествени гей. Информативно.

Дали ще бъдеш против или не... това ще си го има. Моделите на мъж и жена са така дълбоко вкоренени, че това отношение не може да изчезне, защото е подкрепяно от широко обществено мнение.
Наложеното приемане на хомосексуализма ще се осъществи неизбежно, но ще придобие израз, който не сме търсили изобщо.
Няма да мразим и да сме против хомосексуалните, а против изнежените гейове и мъжкараните лесбийки. Така се постига желаното - незабележимост.

Много от организациите вече се усещат и опитват да правят завой. Само масовото обществено унисексуализиране, може да доведе до това да се приемат всички различни в сексуална ориентация. Но пък против това самите ние се съпротивляваме.
Ще ни прекарат... Ще направят така, че да са отхвърляни женствените гейчета и мъжествените лесбийки.. иначе ще се демонстрира подкрепа, приемане и разбиране за всичко, които не са от този пит - тоест - на които не им личи...
И ето го резултата... "Да прави каквото си иска, стига да не знам!"

Аз също не се изказвам ласкаво за мъжествените лесбийки... и не мога и не мога да го променя в себе си... Това, което ме пречупи, беше нуждата да изказвам мнения и позиции, които не мисля, в които не вярвам, които в себе си не приемам... Трудно е да спориш и да отстояваш позиции, когато ти се иска да изкрещиш на опонента си "Да, ти си прав! И аз така мисля!"

Пътя към храма е първо да намерим пътя един към друг вътре в нашето си общество... а после да се борим с другите... Впрягаме каручката пред коня..



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.05.09 14:53



Правиш една основна грешка...
Тук всички се изказваме като индивиди- едни харесват слаби или пълни, други- мускулести, едни търсят секс без много приказки, други искат да опознаят човека, с когото си лягат и да могат да си кажат две разумни приказки с него... Няма стандарт за гейове /и за лесбийки/, както и за това, кое самите те приемат или отхвърлят вътре в общността. Аз съм против да говорим и за общност- първо, така самите ние си поставяме рамки, характеризиращи ни само по секс ориентацията, второ, има много гей, с които въобще нямам намерение да се чувствам в една общност, трето, даже и в "общността" на мафията има кофти парчета, които ги пречукват, аз не действам по този начин- просто подминавам гейовете, които считам за кофти хора...
Най- много /ако стане обществена привичка да ни търпят, не че и сега малко народ си пищи съвсем свободно/, пищящите ще бъдат върха на айсберга, но останалите няма да си сложим табелки: "Внимание, подводни скали /скрит гей/!" ...

Ще си живеем по същия начин, както и досега...

А репликата ти "Това, което ме пречупи, беше нуждата да изказвам мнения и позиции, които не мисля, в които не вярвам, които в себе си не приемам..." , честно казано, въобще не я разбрах, когато не мисля нещо, просто си замълчавам, ако не трябва да опонирам, не мога да си представя да изкажа позиция, която не мисля и в която не вярвам...
Или не съм те разбрал правилно?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано09.05.09 18:42



Искаш или не искаш.. си в общност. Част от нея.
Дори присъствието ти тук е в разрез с думите ти. Тук, в своята общност се изживяваш като гей... и само това е причина да си активен именно в този тук клуб... а не в друг, където твоето гейство или ще е неуместно или ще е неприемливо или неизразимо.
Изобщо.. без общност, всеки от нас ще изразява своята хомосексуалност или неуместно, или неприемливо или скрито.
Иначе звучи красиво... Човек!

Редактирано от eлия на 09.05.09 18:43.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано09.05.09 21:13



Мммм, може би не общуваш често с мъже, или поне с прос.. провинициални мъже, но от личен опит мога да ти кажа че по селата и по малките градове (вкючително и моя), обикновено болезнената хомофобия и обсебването с непрекъснати подигравки срещу гейове главно се практикува от такива дето, като ги видиш на пръв поглед и ти е ясно какви са. Проблема е, че по тези места възпитанието е малко по-различно и особено за мъжете е НЕМИСЛИМО да си признаят ако евентуално имат някакви странични влечения, та минават в другата крайност. Та точно за този тип хора говорех, пискливите хомофоби, дето като ги видя с момиче или момче, е ясно че не са щастливи, а пък аз перверзната мръсница лизбийка си живея живота на мах и не ми пука :) За мен една красиво изживяна любов е три пъти по-ценна от десет удовлетворения, че съм задоволила обществените изисквания към моята персона. Това имам предвид :)

Никой да не ми се обижда. Приказката, че гей разпознава гей (говоря и за мъже, и за жени) не е случайна, аз си го имам радара :)

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.05.09 01:13



Ха, тук пък каква общност сме? От петима пишещи могат да се чуят десет различни мнения по един и същи въпрос...
Освен това, не съм писал само тук- включително и с теб сме си менкали мнения при Евите... В Мъжкия клуб ме триха, в Шантавия никой и дума не обели, в Недвижими имоти не намерих единна позиция, другаде май не съм писал /само съм чел/...
За мен гейството не е проблем, проблем е за другите, и заради това се старая да не им създавам такива...
И тук /в Адам и Адам/ Човек може да срещне противоположностите си, които да го отхвърлят изцяло...Така, както и ти "банна" Папата ни, преди изобщо да е писал в блога ти /по логиката, щом е мъж, значи не става????/...
/Той ми липсва, но нека да да мине време.../

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 10.05.09 01:14.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано10.05.09 01:36



Може много да се спори по мнението ти...
Да се уговорим предварително, че това, което си написала, както и това, което ще ти отговоря, отразява единствено нашето мислене и нашето мнение по определен въпрос, а не правила, с които някой трябва да се съобразява.
"Човек, който не мрази нищо, ми е винаги много съмнителен, дали е съвсем наред.
На мен не ми пречи омразата... и не виждам омразата с какво пречи на когото и да е..
Омразата към нещо или някой, към някоИ дори... е съвсем нормално и свойствено човешко състояние... и е полезно според мен."

Аз се старая да бъда над тези чувства, въпреки, че твърде често не успявам.
Но твоята позиция води единствено до това, че се адаптираш към омразата, като към абсолютно нормално човешко чувство.
Превръщането ти постепенно в топка от омраза и агресия единствено те отдалечава с едри крачки от понятието "разум" и "човек" и със също толкова едри крачки те връща към естественото ти изконно състояние на животно, за което омразата е норма, защото е част от естеството му, от целия му живот.
Това, че можем да си позволим да не мразим или да си го забраним, единствено показва, че сме хора, при това, притежаващи най-ценното във Вселената - разумът.
Не е възможно нещо или някой да не те дразни, ядосва, възмущава, дори да те докарва до бяс. Но единствено ти, като разумен човек, можеш да контролираш тези чувства и да не им позволяваш да доминират в живота ти.
А задавала ли си си въпроса (почти съм сигурен, че не си) защо мразш някого, нещо, група хора?
Отговорът е изключително просто - защото поведението им, начинът им на мислене и житейската позиция като основен алгоритъм в поведението им не съвпадат с твоите.
Но твоите са си единствено твои и никой на света не е длъжен да се съобразява с тях като със закон или основно правило, освен ти самата.
Винаги мога да си кажеш "Е*ати тъпия селянин, чалга ще ми слуша, простакът...Аз слушам Петия концерт за пиано "Емперор" на гениалният Бетховен и считам, че това единствено е върхът.", добре обаче в същият този момент въпросният тсъп селянин си мисли за тебе "Е*ати тъпата пу*ка, как може да слуша тези безумни скрибуцания, виж къв кеф е да гледаш Преслава кви цици друса..."...
Но твоята омраза към него и неговата към тебе, единствено ви поставя в позицията на нетолерантни хора, защото вашите мисли автоматично изключват друго мнение, освен вашето.
Така че, ти си мрази всичко и всички и считай това за норма, т.е., тичкай към корените си, към животинското, а аз ще се боря с него, ще се опитвам да не бъда животно и ще се боря с нокти и зъби за правото си да бъда човек, при това с гордост ще се опитвам да нося и понятието "разумен"...
Защото за понятието "разумен" (интелигентен, културен, възпитан, фин, благороден, коректен...) трябва да работиш, да се трудиш, да се учиш, да мачкаш себе си като глина, за да се изваяш, а за първосигналното не трябва да правиш абсолютно нищо, то си е в тебе от рождението ти.
Нищо не трябва да правиш или пречупваш в себе си, за да мразиш, ненавиждаш, хапеш, забиваш нокти и късаш мръвки от тези, които не мислят като тебе.
Забележи, САМО ЗАЩОТО НЕ МИСЛЯТ КАТО ТЕБЕ!
В този смисъл за какви права си тръгнала да се бориш с този манталитет?
Ти не си по-малко фашист или по-малко хомофоб от фашистите и хомофобите, защото твоят начин на мислене по нищо не се отличава от техния по абсолютна стойност.

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Редактирано от Sapiens на 10.05.09 01:40.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано10.05.09 02:30



Ще се опитам да бъда много кратка.
- Мисля, че прекалено идеализираш хората. Красиво е убеждението ти, че си надраснал първичното в човека. Овладял и контролиращ го. Личното ми мнение, обаче е, че това е много лесно да се твърди. Особено, когато си от групата на мразените. И невъзможно е да се надскочи обикновеното твърдение, че си го надраснал...
- За какви права се боря?
- Те и хомофобите не мислят като мен. Какво ще правиш ти, когато хомофобите не мислят като теб? Обръщаш другата буза, когато ти ударят шамар по едната? С любов лекуваш омразата им? Вразумяваш ги, като им посочваш изначалното добро в човека? Събуждаш красивото в тях, като показваш своята толерантност към тяхната позиция и различно от твоето мнение? Хайде де...!!!
- Ако си тръгнал да се преборваш със злото, това е възможно само с още по-голямо зло... а не с добро. Всичко останало е красиви приказки... подходящи за луна, любима ръка, романтичен миг и шепнещо споделяне за трудностите, които човек е преживял за да срещне и си позволи миг щастие.
- Да се признае правото на чалгаря да мисли за мен, че съм тъпа, защото не слушам чалга, като допустима гледна точка... е абсолютно равносилно да признаеш правото на Расате да има своята гледна точка спрямо хомосексуалните.... и да проявиш разбиране и доброта към него без да спориш, защото той видиш ли има право да мисли различно от мен... Вероятно и от теб.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: lsis.]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано10.05.09 02:36



Мисля, че общувам доста с мъже, но е вярно, че и идея си нямам като как е по провинцията... Не броя курортните комплекси. Честно казано, не виждам какво чак такова значение има как е по малките градчета и селца... това не влияе на цялостната картинка...
Аз пък нямам никакъв радар... Сред толкова много любопитки, бисексуални, експериментиращи в секса жени, как различаваш точно коя е лесбийката.. и подозрения дори нямам как е възможно.
Всъщност понякога ми се струва, че разпознавам лесбийките... в лес баровете... но пак не съм много уверена.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано10.05.09 02:40



Знака за равенство между общност и единомислие не само не е задължителен, но дори не е най-често срещан, освен за основни общностни въпроси.
Въпроса не е къде си писал, а къде присъстваш... не знам дали се изразявам разбираемо... къде си стациониран... къде си се задържал и ти е уютно.

Това за блога ми... нямам блог... и за бан... и за Папата... не го разбрах.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано10.05.09 02:52



Вероятно живеем в различни картинки значи :) Колкото и да са аргументите, опита винаги тежи повече. И все пак имай предвид, че не съм от хората, които обичат да слагат общи занаменатели, говорим за определена тенденция.

Колкото до радара, той е като гейството, седи си там, пиука си, пък вече от теб зависи дали ще му обърнеш внимание :) И да, когато нещата опрат до свалки, се доверявам само на думи. Понеже радара не може да разпознае лесбийката латентна ли е или не, защото последното е личен избор, но първото не е :)

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: lsis.]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано10.05.09 03:11



Знаеш ли какво си помислих, като прочетох това за "латентната лесбийка"...
Че всъщност тези мъже, които мислят, че съм латентна хетерка, излиза, че са прави, и биха се зарадвали на думите ти и оправдали набезите си с техния хетдар... който им говори, че лесбийството ми е въпрос на личен избор, а предполагаемото ми латентното ми хетерство, което надушват - не е.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.05.09 11:11



През различни приоди от живота си съм присъствал на различни места, в момента присъствам и в този клуб, и никой не може да гарантира, че и утре ще съм тук...
Уютно, ми не знам, доста обиди съм си разменял с някои от пишещите, важното е, че не ми пука /дано и с тях е така.../.
Нямам какво да деля с никого, колкото и да не му се вярва на някого, трая си, докато взаимоотношенията не преминат някаква граница...

И пак твърдя- общност на базата на сексуални практики е доста несигурно понятие... Иначе щеше да има само три партии в парламента- на хетеро, на хомо и на онези, на които им се ще да са посредата...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано10.05.09 20:34




Напълно предвидима си, за съжаление...
Така и предположих, че ще отговориш.
Т.е., няма да отговориш.
Тебе не те интересува ничие друго мнение, освен твоето собствено.
От километри ти личи, че си от този тип хора, които четат избирателно.
А по-точно, както се казва "Както Дяволът чете евангелие"...
Четеш единствено това, което съвпада с твоето мнение, останалото просто съзнанието ти не го вижда.
По тази причина с хора като тебе е невъзможно да се води диалог, камо ли да се спори или да се води дискусия.
Ти си си "самодостатъчна".
А разговорът с тебе си е "...празна загуба на време и действие, лишено от всякакъв смисъл", по простата причина, че всеки "разговор" с тебе не е разговор, а едностранен монолог от твоя страна.
Съжалявам, но ти се намираш в един свят, в който, освен тебе, живеят, мислят и се вълнуват от живота и много други хора...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано11.05.09 12:16



общност на базата на сексуални практики е доста несигурно понятие... Иначе щеше да има само три партии в парламента- на хетеро, на хомо и на онези, на които им се ще да са посредата

С първото изречение съм съгласна... И тъкмо да се съглася, и прочетох надолу, как хомосекуалността е сексуална практика.
За мен пък сексуални практики са БДСМ, Писинг, Ролевите игри, Фистинг и така нататък...
Вероятно объркването ми идва от факта, че ти не си гей, а само практикуващ гей практика. Нещо като занаятчия, вероятно. Имам една приятелка стриптизьорка, та там в Табу* често практикува лесбийство. Добра била в занаята... но така и не иска да се пльосне с мен на лесбището** безплатно! Не била аматьорка, а практикуваща професионалистка.***

============
Бележки под линия:
* - Табу - Стриптийз бар в София
** - Лесбище - Така се нарича матрака, на който спи Елия
*** - Замислям се с какви хора контактувам.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано11.05.09 12:19



Извини ме, ако по някакъв начин съм наранила нежната ти душа.
Искрено съжалявам.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.05.09 14:28



Цялото объркване тръгна от теб- някъде написа, че не можеш да почувстваш хората, с които си нямала бурен секс /в частност ставаше дума за мъжете/...
Всеизвестно е, че много врати се отварят пред "практикуващи" хетеро или хомо секс- в буквалния и преносен смисъл...
Всеизвестно е, че и в парламента има депутати, влезли по тази плоскост /за другите интереси няма да говорим- капитали, приятелски и роднински кръгове, шантажи и куп други, каквито ви дойдат наум/...
Така че практиката в областта на секса е много важна и в политиката, но най- ценното в нормалния живот е да обвържеш практиката на секса с практиката на чувствата и душата...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 11.05.09 14:42.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано11.05.09 18:18



Четвърти пакет кърпички вече отварям, роня горчиви сълзи и се опитвам да преживея шока, нанесен така жестоко на нежната ми душа...
Носът ми е голям, червен и подут... Но да не навлизаме в натуралистични подробности...
Все пак, опитай се да извлечеш нещо полезно за себе си от това, което ти писах, не пречи.
Друго си е като видиш някакво отявлено говедо да си кажеш "Малей, какво миличко говедце, с какъв кеф ще му забия два тупаника в зурлата.." Но с усмивка.
А не със свъсено чело, злоба в гласа и мисълта, защото злобата единствено ще уязви само тебе, а говедото вечно ще си остане говедо...
По този повод, един виц :
"Студентите на един професор, който жестоко късал на изпити, го изрисували като касапин с брадва.
Професорът погледнал постера, усмихнал се малко тъжно и казал: "Ами, докато в университетите приемат говеда, винаги ще има и касапи...""

Оспамихме хубавата тема и се чудя на Гардиън как още не ни е отрязал квитанцията...
Сега видя ли нагледно какво е да е човек добронамерен и благороден, а?

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Редактирано от Sapiens на 11.05.09 18:22.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано11.05.09 19:39



Гардиън си жали бивниците, които утре ще му изстръгнат сред реки от кръв и писъци до небесата.



Ама дайте още малко и ще ви изтрия всичките анализи на личността.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.05.09 21:42



Брей, Гардиан= SS ???
Сега ще триеш, а после ще ни отстреляш, така ли?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано11.05.09 22:57



Няма-а-а, ние си те обичкаме...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.05.09 00:57



Вие си ме обичкайте, ама мъдреците ще ми ги извадят въпреки това.





Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 09:28



Сега... защо просто не прочетеш всичко, което съм написала и във връзка с какво съм го написала...
Не ми е свойствено да се обяснявам толкова дълго и подробно, а и ми е трудно да го правя, щадейки нечия - не твоята - чувствителност.
За да не изпадаме отново до началото на "спора ни", ще отбележа следното...
От думите, КОИТО СЪМ ЦИТИРАЛА в оня постинг за който говориш, и които са оцветени в зелено, защото са ЦИТАТ на мнение, написано от друг човек, към което мнение пиша коментара си, излиза, че само жена, която може да усети сексуално дълбините на мъжа, е оригинална жена. нормално е една лесбийка да не може да усети мъжа сексуално, така че излиза ние не сме оригинални жени... Това твърдение на този човек, визира и моя отговор.
Надявам се уточнението да е достатъчно и като се върнеш по текста, да разбереш правилно какво съм написала.
Ако не..ще го напиша директно, както си знам.. пък ако щете после ме баннете от клуба.

Редактирано от eлия на 12.05.09 09:35.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 09:29



Видях. Поздравления отново.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано12.05.09 09:53



Ти май ме взимаш за луд...
Пределно ми е ясно, че сексуално не можеш да усетиш мъже, както и аз не мога да усетя по този начин жените...
Става въпрос за онова, което не искаш да разбереш- човек прави неща, които не чувства и усеща, но само и само да достави удоволствие на човека до себе си /който евентуално обича/...
Надали онази дама получава оргазъм, бъркайки с пръст отзад на мъжете, с които е... Но го прави... Ако правилно те разбирам, ти не би направила нищо извън онова, което харесваш?
В общи линии те усещам, нямам притеснения от остри езици- карай както си знаеш, пък да видим кой кого и какво...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано12.05.09 13:07



Не че в практиката бъка от многостранни монолози, ама дава яснота определението "едностранен". :)



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 14:07



Е как една лесбийка може да обича мъж и да иска да му достави сексуално удоволствие, пък било то и с неща които харесва, да не говорим с неща, които не харесва? Тя би обичала и би го направила с жена. На жена, особено пък секси и спорти, която харесвам, да не говорим ако обичам... бих направила всичко, каквото пожелае.. независимо дали ми харесва.. само заради факта, че на нея й харесва, ще ми харесва и на мен... Но не това каза човека и не от това се възхити, а от това, че жена го прави НА МЪЖ! Според написаното оригинална жена е тази, която доставя удоволствие на мъжа и оценява мъжа и мъжкото в него. Ще го цитирам отново, заради евентуалните читатели:

ЦИТАТ:
Но, както в онзи момент, така и в по-късни, когато срещна жена, която приема мъжа такъв какъвто е, която се чувства половинка от едно цяло, която обича мъжете защото са мъже, винаги знам, че съм срещнал женското в оригинал.

Изрично е казано "жена, която обича мъжете, защото са мъже" и "жена, която се чувства половинка на мъжа"..и прочие... тя е оригиналната жена според този човек.
А не "жена, която усеща този човек, когото обича" примерно...
Лесбийка няма как да обича мъж, да не говорим пък защото е мъж, че и да му доставя сексуално удоволствие защото го обича. Бисексуална може... хетерка... но не и лесбийка. съответно, жена, която не харесва мъжа такъв, какъвто е, защото е мъж и прочие.. не е оригинална жена.

Да.. аз не съм способна да обичам мъж и да доставям с удоволствие сексуално удоволствие на мъжете. Дори би ми било неприятно. Мога го с жена... Вероятно ти и другите гейове тук не го можете с жена, но...
Извинявай, но да те попитам... трябва ли аз да заява, че мъж, който не може да задоволи сексуално истински една жена, не е оригинален мъж?
Защото сам се досещаш, че се чудя и мая как може да не харесвате жени, когато те са толкова прекрасни...
Лесно е за мен да друсна едно изявления, че не е оригинален мъж този, който вместо едно хубаво женско дупе предпочита космат мъжки задник с клатещи се топки под него, а за мен оригиналния мъж е този, който знае как да достави удоволствие на една жена и го прави... А когато ти възроптаеш, да тръгна да ти обяснявам, че не съм аз виновна, че ти си задръстеняк в секса и не можеш да задоволиш една любяща те жена.

Не ги мисля тези неща... но дори и да ги мислех, възпитанието ми няма да позволи да не се съобразя, че има хора, които обичат по различен начин от този, по който обичам аз.
Наистина не разбирам как може който и да е..и мъж и жена... да не харесва жени... но да си ме чул да се изказвам с реплики от сорта на "Абе пичове, какви мъже сте вие, щом не харесвате, не обичате и не задоволявате жени?"....

Затова възроптах..защото някой направо в очите ми каза, че не съм оригинална жена... и това не мога да премълча..защото за мен... всички лесбийки са си супер оригинални жени.. освен траверсите при нас, които и те не знаят какво са, а и хората се чудят... Манол ли е това или Даниела... Само че аз не се смятам за Илия, а съм Елия.

Редактирано от eлия на 12.05.09 14:16.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано12.05.09 14:27



Как значи трябва да разбирам коментара ти за жената на мое бивше гадже, която е знаела, че е гей?
Имам и друг подобен пример, и те са си все още женени, даже тя познава любовниците на мъжа си!?!

/Аз това не мога да го разбера.../
Бъркаш, ако си смяташ, че очаквам от теб да се влюбиш в мъж... Но това не означава, че мъжете нямаме същите като твоите чувства...
И ако се вярва на Мизрахи, героя, за когото писах, че иска да го чукат и е бил влюбен в сестра си, би трябвало да е лесбийка, защото се вживява в нейната роля...
Оригинал за мъже или жени няма /не зная защо си се хванала за тази дума/, всички повече или по- малко се различаваме от онова, за което си е мислил Господ, когато ни е създавал /ако приемам, че има Господ, естествено... /
Иначе еволюцията си е направила жестока шега, давайки възможност да си чешем езиците на подобни теми...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано12.05.09 19:51



Спешно търсим мамутски бивници, ама все ни предлагат глигански...
Но работим по въпроса...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано12.05.09 19:53





"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано12.05.09 20:10



Не е лапсус, защото така или иначе, всеки или почти всеки "разговор", който принципно би трябвало да е диалог, неминуемо се превръща в монолог от страна на по-нахалния.
Затова можем да разделим т.н. "разговор" на два вида - "двустранен диалог", когато двама души просто си разговарят мирно и спокойно или недотам мирно и недотам спокойно,
- "двустранен монолог" (когато всеки си говори и не слуша събеседника си...) и
- "едностранен монолог", когато на едно и също място присъстват двама души, но говори само единият (по-невъзпитаният и по-нахалният) и не дава думата на другия за нищо на света. И се упоява като славей от всичко, което казва, независимо какво е то.
Всъщност, това може с успех да бъде наречено и "едностранен диалог"...

Сега по-ясен ли съм?

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано12.05.09 20:30



Ти сигурен ли си, че на теб са крещяли?

И аз си мисля, че са сектанти... пълно е с малоумници в столицата!



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано12.05.09 23:18



Гардиън, след темичката "Кифла с мармалад", сега пак си ударил 10-ката



Между другото време ти е за книга! Не се шегувам!!!



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано12.05.09 23:28



Абсолютно ясен. :) В крайна сметка смисълът на думата е този, който влага изричащият я. В този смисъл, аз спокойно мога да се определя като "педерас", имайки предвид, че съм "хетерас". :)))



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано14.05.09 00:30



Ами, след като ти е кеф, спокойно можеш да се наричаш всичко, което си помислиш...
И аз мога да се нарека Бил Гейтс, но от това състоянието ми няма да се увеличи с 32 милиарда долара, уви...
А виж, случаят, при който ТИ се определяш като нещо, а в действителност не само не си, а СИ съвсем друго, по-скоро е за психиатър...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано14.05.09 00:49



Винаги е удоволствие да се разговаря с тебе.
Този път не съм нито саркастичен, нито дори ироничен...
А това, че често не те разбират и те банват периодично, показва само доколко си интересен като личност.
Това, което пишеш е твърде лично и твърде изстрадано.
"А трябва! Толкова е просто и в същото време толкова неосъществимо."
Осъществимо е, но е необходимо време и много събития, за да преодолееш присъщата на всеки горделивост и да започнеш да се вглеждаш с друго око във всеки човек.
Едва ли можеш да понесеш всички болки на всички хора по света, но винаги можеш да ги погледнеш през призмата на добронамереността и доброжелателността.
Уверявам те, ще видиш невероятни неща от съвършено друг свят.
Светът не започва и свършва единствено с нас, нашите нужди, желания, чувства, амбиции, пристрастия. Има и друг свят, и много, много други светове...
Ледът е временна бариера, щит, който инстинктивно, по- скоро по инстикнт за самосъхранение пази от травмите на действителността чувствителността ти.
Това, че "се опитваш да бъдеш добронамерен и благ към всеки и се стараеш да погледнеш през очите на другия или пък да се опиташ да почувстваш чуждата болка" означава единствено, че семето е попаднало на подходяща почва, ти му осигуряваш добри условия и е само въпрос на време, за да поникне и даде плодовете си...
Човек , особено интелигентният, трябва задължително да еволюира непрекъснато.
Не се бой, и тебе ще те сполети щастието от мисълта, че си от 5-те % умни и мислещи хора от човешкия род, но едновременно с това си и частица от милиардите човешки същества изобщо. Засега усещаш гордо единствено 5-те %...


Но има много хляб в тебе...
...Че и салам...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано14.05.09 13:15



И аз имах съмнения, че съм за психиатър, ама няма да отида защото ще вземе да ме излекува и тогава? :)



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано14.05.09 17:05



Абе, я си представи, че вземе и ти каже, че нищо ти няма?
Да вземе да те хвърли в тежки и дълбоки размишления...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.