Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано11.05.09 19:39



Гардиън си жали бивниците, които утре ще му изстръгнат сред реки от кръв и писъци до небесата.



Ама дайте още малко и ще ви изтрия всичките анализи на личността.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.05.09 21:42



Брей, Гардиан= SS ???
Сега ще триеш, а после ще ни отстреляш, така ли?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано11.05.09 22:57



Няма-а-а, ние си те обичкаме...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.05.09 00:57



Вие си ме обичкайте, ама мъдреците ще ми ги извадят въпреки това.





Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 09:28



Сега... защо просто не прочетеш всичко, което съм написала и във връзка с какво съм го написала...
Не ми е свойствено да се обяснявам толкова дълго и подробно, а и ми е трудно да го правя, щадейки нечия - не твоята - чувствителност.
За да не изпадаме отново до началото на "спора ни", ще отбележа следното...
От думите, КОИТО СЪМ ЦИТИРАЛА в оня постинг за който говориш, и които са оцветени в зелено, защото са ЦИТАТ на мнение, написано от друг човек, към което мнение пиша коментара си, излиза, че само жена, която може да усети сексуално дълбините на мъжа, е оригинална жена. нормално е една лесбийка да не може да усети мъжа сексуално, така че излиза ние не сме оригинални жени... Това твърдение на този човек, визира и моя отговор.
Надявам се уточнението да е достатъчно и като се върнеш по текста, да разбереш правилно какво съм написала.
Ако не..ще го напиша директно, както си знам.. пък ако щете после ме баннете от клуба.

Редактирано от eлия на 12.05.09 09:35.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 09:29



Видях. Поздравления отново.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано12.05.09 09:53



Ти май ме взимаш за луд...
Пределно ми е ясно, че сексуално не можеш да усетиш мъже, както и аз не мога да усетя по този начин жените...
Става въпрос за онова, което не искаш да разбереш- човек прави неща, които не чувства и усеща, но само и само да достави удоволствие на човека до себе си /който евентуално обича/...
Надали онази дама получава оргазъм, бъркайки с пръст отзад на мъжете, с които е... Но го прави... Ако правилно те разбирам, ти не би направила нищо извън онова, което харесваш?
В общи линии те усещам, нямам притеснения от остри езици- карай както си знаеш, пък да видим кой кого и какво...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано12.05.09 13:07



Не че в практиката бъка от многостранни монолози, ама дава яснота определението "едностранен". :)



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 14:07



Е как една лесбийка може да обича мъж и да иска да му достави сексуално удоволствие, пък било то и с неща които харесва, да не говорим с неща, които не харесва? Тя би обичала и би го направила с жена. На жена, особено пък секси и спорти, която харесвам, да не говорим ако обичам... бих направила всичко, каквото пожелае.. независимо дали ми харесва.. само заради факта, че на нея й харесва, ще ми харесва и на мен... Но не това каза човека и не от това се възхити, а от това, че жена го прави НА МЪЖ! Според написаното оригинална жена е тази, която доставя удоволствие на мъжа и оценява мъжа и мъжкото в него. Ще го цитирам отново, заради евентуалните читатели:

ЦИТАТ:
Но, както в онзи момент, така и в по-късни, когато срещна жена, която приема мъжа такъв какъвто е, която се чувства половинка от едно цяло, която обича мъжете защото са мъже, винаги знам, че съм срещнал женското в оригинал.

Изрично е казано "жена, която обича мъжете, защото са мъже" и "жена, която се чувства половинка на мъжа"..и прочие... тя е оригиналната жена според този човек.
А не "жена, която усеща този човек, когото обича" примерно...
Лесбийка няма как да обича мъж, да не говорим пък защото е мъж, че и да му доставя сексуално удоволствие защото го обича. Бисексуална може... хетерка... но не и лесбийка. съответно, жена, която не харесва мъжа такъв, какъвто е, защото е мъж и прочие.. не е оригинална жена.

Да.. аз не съм способна да обичам мъж и да доставям с удоволствие сексуално удоволствие на мъжете. Дори би ми било неприятно. Мога го с жена... Вероятно ти и другите гейове тук не го можете с жена, но...
Извинявай, но да те попитам... трябва ли аз да заява, че мъж, който не може да задоволи сексуално истински една жена, не е оригинален мъж?
Защото сам се досещаш, че се чудя и мая как може да не харесвате жени, когато те са толкова прекрасни...
Лесно е за мен да друсна едно изявления, че не е оригинален мъж този, който вместо едно хубаво женско дупе предпочита космат мъжки задник с клатещи се топки под него, а за мен оригиналния мъж е този, който знае как да достави удоволствие на една жена и го прави... А когато ти възроптаеш, да тръгна да ти обяснявам, че не съм аз виновна, че ти си задръстеняк в секса и не можеш да задоволиш една любяща те жена.

Не ги мисля тези неща... но дори и да ги мислех, възпитанието ми няма да позволи да не се съобразя, че има хора, които обичат по различен начин от този, по който обичам аз.
Наистина не разбирам как може който и да е..и мъж и жена... да не харесва жени... но да си ме чул да се изказвам с реплики от сорта на "Абе пичове, какви мъже сте вие, щом не харесвате, не обичате и не задоволявате жени?"....

Затова възроптах..защото някой направо в очите ми каза, че не съм оригинална жена... и това не мога да премълча..защото за мен... всички лесбийки са си супер оригинални жени.. освен траверсите при нас, които и те не знаят какво са, а и хората се чудят... Манол ли е това или Даниела... Само че аз не се смятам за Илия, а съм Елия.

Редактирано от eлия на 12.05.09 14:16.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано12.05.09 14:27



Как значи трябва да разбирам коментара ти за жената на мое бивше гадже, която е знаела, че е гей?
Имам и друг подобен пример, и те са си все още женени, даже тя познава любовниците на мъжа си!?!

/Аз това не мога да го разбера.../
Бъркаш, ако си смяташ, че очаквам от теб да се влюбиш в мъж... Но това не означава, че мъжете нямаме същите като твоите чувства...
И ако се вярва на Мизрахи, героя, за когото писах, че иска да го чукат и е бил влюбен в сестра си, би трябвало да е лесбийка, защото се вживява в нейната роля...
Оригинал за мъже или жени няма /не зная защо си се хванала за тази дума/, всички повече или по- малко се различаваме от онова, за което си е мислил Господ, когато ни е създавал /ако приемам, че има Господ, естествено... /
Иначе еволюцията си е направила жестока шега, давайки възможност да си чешем езиците на подобни теми...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.