Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: lsis.]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано10.05.09 02:36



Мисля, че общувам доста с мъже, но е вярно, че и идея си нямам като как е по провинцията... Не броя курортните комплекси. Честно казано, не виждам какво чак такова значение има как е по малките градчета и селца... това не влияе на цялостната картинка...
Аз пък нямам никакъв радар... Сред толкова много любопитки, бисексуални, експериментиращи в секса жени, как различаваш точно коя е лесбийката.. и подозрения дори нямам как е възможно.
Всъщност понякога ми се струва, че разпознавам лесбийките... в лес баровете... но пак не съм много уверена.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано10.05.09 02:40



Знака за равенство между общност и единомислие не само не е задължителен, но дори не е най-често срещан, освен за основни общностни въпроси.
Въпроса не е къде си писал, а къде присъстваш... не знам дали се изразявам разбираемо... къде си стациониран... къде си се задържал и ти е уютно.

Това за блога ми... нямам блог... и за бан... и за Папата... не го разбрах.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано10.05.09 02:52



Вероятно живеем в различни картинки значи :) Колкото и да са аргументите, опита винаги тежи повече. И все пак имай предвид, че не съм от хората, които обичат да слагат общи занаменатели, говорим за определена тенденция.

Колкото до радара, той е като гейството, седи си там, пиука си, пък вече от теб зависи дали ще му обърнеш внимание :) И да, когато нещата опрат до свалки, се доверявам само на думи. Понеже радара не може да разпознае лесбийката латентна ли е или не, защото последното е личен избор, но първото не е :)

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: lsis.]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано10.05.09 03:11



Знаеш ли какво си помислих, като прочетох това за "латентната лесбийка"...
Че всъщност тези мъже, които мислят, че съм латентна хетерка, излиза, че са прави, и биха се зарадвали на думите ти и оправдали набезите си с техния хетдар... който им говори, че лесбийството ми е въпрос на личен избор, а предполагаемото ми латентното ми хетерство, което надушват - не е.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.05.09 11:11



През различни приоди от живота си съм присъствал на различни места, в момента присъствам и в този клуб, и никой не може да гарантира, че и утре ще съм тук...
Уютно, ми не знам, доста обиди съм си разменял с някои от пишещите, важното е, че не ми пука /дано и с тях е така.../.
Нямам какво да деля с никого, колкото и да не му се вярва на някого, трая си, докато взаимоотношенията не преминат някаква граница...

И пак твърдя- общност на базата на сексуални практики е доста несигурно понятие... Иначе щеше да има само три партии в парламента- на хетеро, на хомо и на онези, на които им се ще да са посредата...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано10.05.09 20:34




Напълно предвидима си, за съжаление...
Така и предположих, че ще отговориш.
Т.е., няма да отговориш.
Тебе не те интересува ничие друго мнение, освен твоето собствено.
От километри ти личи, че си от този тип хора, които четат избирателно.
А по-точно, както се казва "Както Дяволът чете евангелие"...
Четеш единствено това, което съвпада с твоето мнение, останалото просто съзнанието ти не го вижда.
По тази причина с хора като тебе е невъзможно да се води диалог, камо ли да се спори или да се води дискусия.
Ти си си "самодостатъчна".
А разговорът с тебе си е "...празна загуба на време и действие, лишено от всякакъв смисъл", по простата причина, че всеки "разговор" с тебе не е разговор, а едностранен монолог от твоя страна.
Съжалявам, но ти се намираш в един свят, в който, освен тебе, живеят, мислят и се вълнуват от живота и много други хора...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано11.05.09 12:16



общност на базата на сексуални практики е доста несигурно понятие... Иначе щеше да има само три партии в парламента- на хетеро, на хомо и на онези, на които им се ще да са посредата

С първото изречение съм съгласна... И тъкмо да се съглася, и прочетох надолу, как хомосекуалността е сексуална практика.
За мен пък сексуални практики са БДСМ, Писинг, Ролевите игри, Фистинг и така нататък...
Вероятно объркването ми идва от факта, че ти не си гей, а само практикуващ гей практика. Нещо като занаятчия, вероятно. Имам една приятелка стриптизьорка, та там в Табу* често практикува лесбийство. Добра била в занаята... но така и не иска да се пльосне с мен на лесбището** безплатно! Не била аматьорка, а практикуваща професионалистка.***

============
Бележки под линия:
* - Табу - Стриптийз бар в София
** - Лесбище - Така се нарича матрака, на който спи Елия
*** - Замислям се с какви хора контактувам.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: Sapiens]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано11.05.09 12:19



Извини ме, ако по някакъв начин съм наранила нежната ти душа.
Искрено съжалявам.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.05.09 14:28



Цялото объркване тръгна от теб- някъде написа, че не можеш да почувстваш хората, с които си нямала бурен секс /в частност ставаше дума за мъжете/...
Всеизвестно е, че много врати се отварят пред "практикуващи" хетеро или хомо секс- в буквалния и преносен смисъл...
Всеизвестно е, че и в парламента има депутати, влезли по тази плоскост /за другите интереси няма да говорим- капитали, приятелски и роднински кръгове, шантажи и куп други, каквито ви дойдат наум/...
Така че практиката в областта на секса е много важна и в политиката, но най- ценното в нормалния живот е да обвържеш практиката на секса с практиката на чувствата и душата...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 11.05.09 14:42.



Тема Re: Приключенията на Гардиън в дълбоката провинциянови [re: eлия]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано11.05.09 18:18



Четвърти пакет кърпички вече отварям, роня горчиви сълзи и се опитвам да преживея шока, нанесен така жестоко на нежната ми душа...
Носът ми е голям, червен и подут... Но да не навлизаме в натуралистични подробности...
Все пак, опитай се да извлечеш нещо полезно за себе си от това, което ти писах, не пречи.
Друго си е като видиш някакво отявлено говедо да си кажеш "Малей, какво миличко говедце, с какъв кеф ще му забия два тупаника в зурлата.." Но с усмивка.
А не със свъсено чело, злоба в гласа и мисълта, защото злобата единствено ще уязви само тебе, а говедото вечно ще си остане говедо...
По този повод, един виц :
"Студентите на един професор, който жестоко късал на изпити, го изрисували като касапин с брадва.
Професорът погледнал постера, усмихнал се малко тъжно и казал: "Ами, докато в университетите приемат говеда, винаги ще има и касапи...""

Оспамихме хубавата тема и се чудя на Гардиън как още не ни е отрязал квитанцията...
Сега видя ли нагледно какво е да е човек добронамерен и благороден, а?

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Редактирано от Sapiens на 11.05.09 18:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.