Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 13.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За Никам !нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано22.10.05 08:19



Разбираш от жени... или просто папагалски повтаряш заучено клише? Отгатнах - не ми казвай!

Кой си ти? И в качеството си на какъв ще ограничаваш, сепарираш, определяш хора?

И стига с тези герои от приказки. Порастни и гледай на хората като на хора. Докато гледаш на тях като на герои от приказки - такъв и ще си останеш.

Какъв ли?
Ами да..=. такъв.



Тема Re: За Никам !нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано22.10.05 08:25



На Сам изобщо няма да му обръщам внимание, ако остави пагона. Без пагона той е нула. Както и някои други хора, без длъжността си. Това между другото...

Бъдещ Модераторе... изписвай правилно никовете на хората. Нищожественост, несигурност и лесна загуба на нерви показва тенденциозното изопачаване на имената на хората!
Никам... не Нюкем!



Тема Re: За Елия !нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано22.10.05 09:11



Разбираш от жени... или просто папагалски повтаряш заучено клише? Отгатнах - не ми казвай!



Кой си ти? И в качеството си на какъв ще ограничаваш, сепарираш, определяш хора?

ако въпросът ти е за идеята ми "тема блато", то е предложение доброволно да се пренесем с теб и да се плюем там.

ако е за троловете, то тролските прояви (виж по-горе) са достатъчно лесни за забелязване, а хората които често "тролират" биват наричани "тролове" (или "тролки"!). нищо лично, сигурен съм, теоретически е възможно в реалния свят да си прекрасно одушевено създание.

всъщност, доколкото не знаеш енциклопедийни езици, да те светна, че "тролирам" не идва от 'грозно митичко каменоядно създание', а е вид риболов с влачене на въдицата след лодката. аналогично във форумите, тролът се занимава със спортен риболов, размахвайки стръвта под носа на наивниците.

И стига с тези герои от приказки. Порастни и гледай на хората като на хора. Докато гледаш на тях като на герои от приказки - такъв и ще си останеш.

разбирам, че те притеснявам с ерудицията си. разбирам и че нямаш време да четеш Толкин, че иначе кога ще пишеш. ама хората филм направиха - гледай го и ще може да блъфираш убедително, все едно си чела.

ако някой трябва да порастне, това си ти - да престанеш да тролираш и да си намериш друга залъгалка. дразненето на кучета с кокъл е игра за деца, не за зрели жени!




Тема Re: За Никам !нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано22.10.05 09:40



Бъдещ Модераторе...

брех да му се не види! Делфийската Порочица проговори!
след като предсказа събитие, което никога не се е случило (отказването на Гардиан Хартс от избори), днес врачката порокува нещо още по-смайващо - изборна победа на покорно вашия слуга, който дори още не се е наканил да се кандидатира!

машаллах! с твоята 50%+1 подкрепа, нова бабо Ванге, към светло пиво и светло бъдеще!

изписвай правилно никовете на хората. Нищожественост, несигурност и лесна загуба на нерви показва тенденциозното изопачаване на имената на хората! Никам... не Нюкем!

в случая говори за чувството ми за хумор. чувала ли си за Дюк Нюкем? питай някой геймър, преди да си ме обвинила че чета прекалено много книжки. може и да разбереш ;-)



Тема Re: uncoolнови [re: Garion]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано22.10.05 09:49



... тук (съм) от самото начало на този клуб и имам наблюдения какво става.

Ако си посетител от средата на 2002 г., трябва да помниш, че Елия е първата коята приканва - `Момчета...защо не си изберете един модератор... и да изчистите клуба си от недоносени навлеци... `, юли 2002 г. Още в същата тема, Боян (единият от първите 2-ма модератори), първо се замисля за `контрола` над модераторите, ПРЕДИ всички понататъшни събития.... После, на следващият месец, говори за `...Za kakuv srok se izbirat i prochie....`, т.е. говори за мандатност, после - прави сериозен пост, като започва пак със `Moderator da se izbira v srok za edna godina.`
После се е сетил за правила, и накрая се замисля и за доверие. Забелязваш ли неговото развитие.... От същият период става и първото обсъждане за модератор, първият избор, първото обсъждане на правилата, после пак, през септември `Правилата се завръщат`- тема на втория мод. Ето ти хронология на мислене и събитията с темите.

Така, че на първите избори като го е нямало Никъм (той се появява ноември `02) и е било спокойно, за какво спокойствие от средата на 2002 може да се мечтае, когато са се наливали темелите. За какви `наблюдения` може да се говори???
И още от този период - Елия казва, `... този мъж да е гей... за да може правилно да усеща атмосферата в Клуба... но и да е свестен човек.`. Д., като тогавашен мод на ЕиЕ, пространно дава съвети (и за 2 мода) и обосновки. Пак тя Д.-то, говори и за `познати` никове. Не ти ли се струва всичко това познато от тогава, а не ти ли се струва, че `познати`никове (`разпознаваеми никове`) и аз говорех? (за тези неща четох доста по-късно)
Като си стар, та пра-стар(и маже би е така), защо си мълчиш, че още от зората сте започнали със сериозен поглед върхи форума АиА, а си в унес за спокойствие и са ти виновните АКНЕ. Всичко е стартирало точно както трябва и всичко отново пак се появява. Щом пак се появява, означава, че има необходимост. Ще се появява докато всичко се дойде на място. Защо не помагаш....., като си `от самото начало`?
Тоя Боян, за всичко се е сетил, но никой не му е помогнал да развие идеите си. Тогава и Мартър е бил, но `що да говори.... По-добре да СЕ мълчи и да СЕ гледа сейр.

Това не е организация, това е просто клуб бе - ...
Защо ми го изписваш това? Не прочете ли поста ми от 22.02 ч. Има леко съпадение, май... Все едно аз искам (АКНЕ, също) да се изгради организация.... `Или правиш внушение, или си влизал темите и не си видял че има букви и думи. А за логика да не говорим.

Извини ме за тона... Предполагам, че ще си разумен човек. Когато четях старите теми, не можех да остана равнодушен. Надям се и ти да се почустваш така, поне малко, ако си отворил всички линкове. Там са и твойте спомени. Вероятно и на други.

...искам клуба под административен контрол.
И в зората на АиА се е стигнало до избори и появата на модове, и в във всички подобни форуми си има мод, избран от посетителите. Ами ако всеки Клуб поиска адм. контрол...? Да не би само ние да минаваме през такива колизии..... Нужна е мъдрост в такива моменти.
Така мисля, може и да греша. Ти кажи....

Нищо лично.

пп
За всичко споменато мога да пусна конкретния линк с казаното и темите в които се е коментирало. Пъхането на линковете, ми се видя много...., поне за момента.



Тема Re: За Никам !нови [re: uncool]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано22.10.05 10:05



...като оставим настрани хапливия език ...

че е малко хапливо, прав си
Извини ме.

Отдавна трябва да си разбрал, че кой ще е мод, за мен е все едно. Важно то е да има основа за него в `Правилата` за да няма проблеми. Предлагал съм си знанията и уменията. Че не съм разбиран - отдъвна видях. Но, какво от това...
Като го казвам това, съм сигурен, че никъде не съм казал нещо против Сам от рода на `свали патона`. На този етап смятам, че това е в правото на по-старите в клуба от мен. Отправял съм критка за действия, които са се случвали пред очите ми, и съм се доверявал на информация от постове дадена от по-стари.
Това са ми убежденията и си ги следвам.




Тема Re: uncoolнови [re: Kurvoazie]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано22.10.05 11:10



В началото тоя клуб беше супер зле и само некъв нерегистриран Влади пишеше простотии. Дотолкова се оля тоя Влади по едно време че аз и Добряка помолихме админите и те направиха клуба само за регистрирани. Това напълно оправи проблема със Влади. На мен това ми беше достатъчно и не исках да има модератори, при положение че в клуба имаше 2-3 редовни посетители по това време, но подозирам че тогава точно започна ерата на АКНЕ и Елия успя да придума останалите да проима модератор. А може би Елия дойде по-късно когато някъв набожен пич от религия идваше регулярно да ни "лекува", не помня вече... ако ти се рови - иди търси, мен ме мързи.

Това е цялата сага. Аз влизам в тоя клуб за разтуха и удоволствие и хич не ми е присърце да гласувам и да се чудя кви правила, закони и ограничения да предложа. На нормалните хора не са им нужни такива неща за да початят някъде - иди в кой да е културен клуб където няма АКНЕ и ще видиш че съм прав. Колкото повече правила, толкова повече поводи на АКНЕ да опонират и да тролстват - ей на виж ква сага се е развила по-горе тука и си прави изводи.

Лек ден, аз отивам да спя

Редактирано от Garion на 22.10.05 11:13.



Тема Re: uncoolнови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано22.10.05 11:28



"Тогава и Мартър е бил, но `що да говори.... По-добре да СЕ мълчи и да СЕ гледа сейр."

Там бях, участвах в диспута. Дадох лептата си. Но и тогава както и сега съм предпочитал да разсмея хората, от колкото да ги оставям да се дърлят по между си.

Благодаря за критиката и чети по-внимателно.



Тема Re: uncoolнови [re: Garion]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано22.10.05 11:42



"А може би Елия дойде по-късно когато някъв набожен пич от религия идваше регулярно да ни "лекува", не помня вече... ако ти се рови - иди търси, мен ме мързи. "

Точно тогава се появи елия. Диспутът с Одолам. После внесе критика по една тема за анонимни подписки. Тогава не беше толкова крайна, можеше да се поговориш спокойно с нея.



Тема Re: За Елия !нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано22.10.05 12:51



Чел си Толкин и това те прави ерудиран?
Аферим бе, джанъм!
Изгуби ми времето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.