Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За Никам !нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано19.10.05 22:31



Не разбирам английски, затова не мога да се възползвам от линка...

Това, което не е забранено в правилата, значи е разрешено. Това е принципа навсякъде по света и за всичко-. Иначе защо изобщо има правила?

Тия термини, където си ги измисляте, за тролове и елфи, русалки и каквото там още се сетиш, ме развеселяват.
Всеки потрелител има право да пише във всяка от темите. Иначе си направете скрит клуб или си пишете бележки.

И ако няма правило забраняващо изрично "тролство" - тогава защо се забранява това тролство???? На някой му хрумнало? На някой му е удобно? Някой се чувства некомфортно от наличието на хемороиди?
Забранените неща са описани в правила. И са гласувани от потребителите... Точка. Всичко останало, можеш да предложиш на дискусия за гласуване ... тролство или елфство или Мордорство...



Тема Re: За Sam!нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано19.10.05 22:35



Напротив. Ти ще си още по-голяма калинка
Единствения начин, по който ще можеш да се оправиш, е с банове и триене.. Насилствено... Авторитета на jaytee, BBourgas. Boian... никога няма да имаш... В този смисъл ще е фън.... Настоящия няма накъде повече да го дискредитираме... нови лица трябват...



Тема Re: uncoolнови [re: Gary]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано19.10.05 22:42



Предлагам поста модератор да бъде премахнат и клубът да премине под административен контрол



Тема Re: За Никам !нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано19.10.05 23:13



Не разбирам английски, затова не мога да се възползвам от линка...

доколкото чувам, май и от български не разбираш

в случай обаче, че има някой разпространен език, който разбираш - да речем, френски - на същата страничка в лявата колонка има връзки към преводи на немски, испански, финландски, френски, арабски, италиански, японски, холандски, полски, португалски, шведски, китайски и руски. ако и това да четеш не можеш - "да можеш, чл.6-и"

Тия термини, където си ги измисляте, за тролове и елфи, русалки и каквото там още се сетиш, ме развеселяват.

"е па... нема тако'а животну!" - троснал се шопът пред клетката на жирафа в зоопарка....


моля не хранете трола!
ПП. на Елииния отговор (по-долу) ще отговоря на лична, защото виж снимката (по-горе)

Редактирано от uncool на 20.10.05 04:47.



Тема Re: За Никам !нови [re: uncool]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.10.05 23:19



Какво е това "тролство" ?


Мерси за обяснението. То ми напомни защо не харесвам интернет обществото и защо хлапетата не могат да си напишат името без грешки...

Не съм забелязал Елия да пише теми, които не интересуват никой или с цел да раздразни. Самият факт, че толкова хора отговарят и коментират показва, че е напипала вярната струна и това държи клуба жив...

Иначе ще четем за цветенца, пчелички и прочее Гномеовски теми...а на мен те ми идват прекалено сълзливи...



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Sam]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано19.10.05 23:25



Предлагам Сам .
За неограничено време,ако си върши работата съвесно.



Тема Re: За Sam!нови [re: eлия]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано20.10.05 02:42



ОК, нека да не се противопоставяме един на друг, моля... На мен uncool ми е симпатичен и бих бил доволен, ако той стане модератор.

--



Тема Re: За Sam!нови [re: J.T.]  
Автор eлия ()
Публикувано20.10.05 03:27



Факт е уважението, което постигна ти.. и Боян... и ББургас... И стария модератор badjo също... всички всъщност... без Сам.
Ти да си спомняш друг случай, в който модератор от тук да не си е тръгнал сам и достойно? Да не се е ползвал с уважение и да се е вкопчвал така в пагона?

Няма противопоставяне между вас и Сам.
Що се отнася до uncool, изявленията му досега са все в тази посока... Как ще сме недоволни... Как не би търпял... и прочие...

Може пък да са само приказки и да е свестен... времето ще покаже. Но уважението и доверието се заслужават. Не се изискват...



Тема Re: За Никам !нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано20.10.05 03:30



Знам перфектно гръцки.
Нямаше гръцки.
Нямаше и български.

Щом твърдиш, че си виждал трол, ще ти се доверя и любопитно ще те помоля да ми опишеш как изглежда визуално....
Само те моля да не е нещо от Толкин... че аз пораснах отдавна... и не ме впечатлява...



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Nikam]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано20.10.05 19:19



Апропо, ти нали си спомняш, redjeep, че гласува ЗА мандатност от 1 година, припомням ти, да не си забравил.
Поздрави!


Е и? и аз гласувах за мандатност от 1 година, но също като redjeep смятам че ако даден модератор се справя добре няма проблем да го преизбираме всяка година многократно подред.

Проблем?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.