Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Sam]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано23.10.05 11:53



За протокола: Заявявам ЖЕЛАНИЕ И ВЪЗМОЖНОСТ да продължа да модерирам.

Предизборните ми речи ги написаха "критиците" ми: фобиите, маниите и обсесиите им, техните откровени и завоалирани лъжи и изкривявания са ми достатъчно добра реклама - защото нищо истинско не чух "против" мен.



Тема Напомнямнови [re: Sam]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано23.10.05 12:36



Напомням, че предложенията/номинациите за модератор трябва да бъдат дадени в ТАЗИ тема, пак в ТАЗИ тема трябва номинираните да приемат или да си направят самоотвод, пак в ТАЗИ тема трябва да направите и предложенията си за брой мандати (пише го в началото на темата, пише го и в правилата, които наскоро гласувахме).

Дотук номинирани са (по реда на номиниране) Sam, Guardian_Hearts, BBourgas, uncool, jaetee. Категорична позиция дотук са заявили само Sam и jaetee.

По отношение на мандатността има две предложения:
- възможност два поредни мандата;
- възможност за неограничен брой мандати.

Ако случайно съм изпуснал нещо сред чата в именно ТАЗИ тема - ще внеса корекции веднага.



Тема Re: За Елия !нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано23.10.05 12:43



Забележки имам. И време за губене имам. Но ще го изгубя в по-полезни неща.



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано23.10.05 12:43



Браво Сам!
Така те искам!



Тема Правило единственонови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано23.10.05 13:21



Хахаха - много типично изказване!

Като се абстрахираме от нещата, които не са истина или са само преиначени или измислени ("Не помня какви ги върших тогава..." - казва елия, да й имам услужливо избирателната памет )
какво остава? Я да видим:


Одолам се появи в Ева и Ева... Там се справих. но той дойде тук и се наложи и аз да дойда тук. - елия се появява на бял кон и спасява и ЕиЕ и АиА. Ура за победителя! И тоя дух още...

После предложих да имате модератори. - елия предлага и Свършена работа !

После лансира Sam, бди над него... и пак "Свършена работа".

После се скарва с BBourgas... и пак "свършена работа" - BBourgas вече не е модератор...

От уважение към jaytee мълчи цяла година! "О, Богове!" - колко ли й е струвало да се лиши от ежедневната доза мнения на час? А ако не беше мълчала?

После (сега) пак дойде време да се изпълнят вещанията на нашия славен ГУРУ !

Абе, защо си играем на правила, модериране и разни такива глезотии? Така и така - все става както каже нашия славен ГУРУ?!! Я направо, без да си играем на демо-Грация да слушкаме и да изпълняваме съветите на вожда и учителя, който ни е нужен като въздуха и водата на всяко живо същество ! К`ви сме ние, че да мислим самостоятелно?!!

Въвеждаме правило единствено: "Елия е права, на който не му харесва да се изнася!" и всички въпроси са решени.



Тема Re: uncoolнови [re: Kurvoazie]  
Автор eлия ()
Публикувано23.10.05 13:21



Не знам.... много Донкихотовски ми се струват тези усилия... които влагаме тук. Защо, се питам...



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано23.10.05 13:55



Ама ти наистина си доста... чудя се каква по-нежна дума за безочлив да напиша, но поради беден речников запас ще си напиша безочлив. Когато те питах за някои разминавания и в твоите думи и в думите на Киро и твоите нито веднъж не получих отговор.
Макар и да имам право да гласувам в това кллубче сериозно ще си помисля дали да гласувам, защото после ще вземеш да ме обвиниш бог знае в какво.
Да погледнем малко хронология - в началото (по нечии думи) са били Елия и Никам.
След това се получава крупата КЕН.
После идва групата АКНЕ.
В интерес на истината напоследък нещата бяха КЕНАР, но не очаквам някой да го признае, защото това определено означава промяна и то не в добра, според модераторските мнения насока.

Успех на изборите Сам. Пожелавам ти да те преизбират десет пъти и да модерираш сто години ако желаеш, докато дисковете на сървърите на клубчето задерат и се скапят тотално.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано23.10.05 14:05



Моите думи са 100% верни. По ясно от това не мога да го кажа. Просто цитат от разговор, при това цитиран с разрешението на другия разговарящ. Друг отговор нямам. Но това съм го писал и друг път. Къде, как и какво да напиша, че да го прочетеш?

Желанието ти да се лепнеш за групичка е разбираемо. Твоя си работа .



Тема Re: Правило единственонови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано23.10.05 15:11



Губиш нерви Сам. Не бива.
Все още си с пагон и имаш шансове да си останеш с пагон.
Така че, не губи нерви и го давай по-леко...
Иска ми се да не бъдеш модератор, а не да стигнеш до умопомрачение, заради това.



Тема Re: Напомнямнови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано23.10.05 15:20



приемам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.