Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 12.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Раче, я си признай, ...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано23.06.14 21:50



...че си правил "видеостена" с шрайбпроектор!



Тема Re:продължение на историятанови [re: Герисъм]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано24.06.14 00:46



Когато прочетох и останалите постове, работата се оказа по-дебела. Само с очен няма да мине. Ще трябва и ку-ку доктор - психиатър, психолог, невролог или някой подобен. И най-важното - редовно да си пие хапчетата!



Тема Re: Раче, я си признай, ...нови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (Magentusiast)
Публикувано24.06.14 18:47



Приятелче, ай на бас че си четял ама не си прочитал Аз много ясно съм писал че именно при възнамеряването на такъв проект съм стигнал до въпросният зашеметяващ ефект. Матрицата така си и стои в корпуса не е вадена защото аз мигновено преустанових всякакви други намерения.Това го уточних в разговора с Каломаин , защото горе долу по едно и също време с нея двамата сме възнамерявали едно и също без да знаем един за друг. А бе чети ми горните постове бее начи.
За топката пак същата работа : пояснявам ти все пак отново аз твърдя че мога да оперирам с изображението дето си виси в въздуха и дори мога да го доближавам и отдалечавам от монитора да го превръщам в сфера и още други не му е място то сега трансформации . Използвам нека и това ти повторя една проста оптична система в която учавства френелова леща и малко видоизменена така че да наподобява зум на видеокамера.
Това е бе брат. Вари го печи го тва е . Всичко стана съвсем случайно може би и при Каломаин е било възможно, но аз съм попаднал на подходящ монитор в подходящ електрически режим. Какво повече и как да го кажа. Ми уморих се пък вече. Ае благодарско за снимката да този е монитора ама линка не ми върши работа знам го отдавна. От два месеца и дори 3 съм попаднал само на 3 монитора от този тип. сега може би ще видим след някой ден най сетне ще ми намерят една фирма този модел Дано стане Бог да помага. или квото и да е там както е редно да се казва в такива случаи. А да не забравя от офиса на Деу няма вест. кой ги знае може това за тях отдавна да не е тайна или пън не представлява интерес.. Кво ма бърка Дано Краси да изрови някоя такава бракма от някъде днеска ми обеща.де е а и пича му дее а
Do Хидразинчо
А бе Хидразинчо !!! Нямам какво повече да правя тука.



Тема Re: Раче, я си признай, ...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано24.06.14 20:22



Добре де, пообиколи фотостудията и попитай, къде правят и 3D фотографии. Па им занеси "чудесията", да я щракнат и да видим!



Тема Re: Раче, я си признай, ...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано24.06.14 22:32



А да не забравя от офиса на Деу няма вест.
Е ти какво очакваш? Те не са чак толкова тъпи. Голям смях е паднало.
Нямам какво повече да правя тука.
Ей ся ша тъ земът у офисо на ДЕУ-то като главен проектант.





Тема Re: Раче, я си признай, ...нови [re: hidrazin4o]  
Автор al ibn ben AMAN (сегашен)
Публикувано25.06.14 11:34



рачо е много болен човек, не ти прави чест да го унижаваш



Тема Re: Раче, я си признай, ...нови [re: al ibn ben AMAN]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано25.06.14 12:09



Не знаех. Нека приеме моите извинения и да си пие хапчетата редовно!



Тема Re: Раче, я си признай, ...нови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (Magentusiast)
Публикувано25.06.14 20:45



Знаеш ли какво ще ти призная; Такива дървета има тука че нямам думи. Тука момче в форум физика в раздел наука. Имам две перфектни видеокамери едната е над 1 500 лева имам и най обикновена Канион камерка за 10 лева на компа. Изумително е че искате видео Че две думи не стигат. Амчи рано или късно и друг ще повтори ефекта сега псевдо 3Д ли е квазихолограма ли е наистина не знам но образа си виси в въздуха и се гърчи както си поискам и си плува из въздуха накъдето го насоча. Тва нещо ако го измъкна на улицата ще направя фурор. най малкото ще събера дечурлигата на половината град. публикувах изначално за да разберем заедно какво всъщност става. после както е видно за да потърсим още един такъв ,монитор. И резултата къв е Рачо такъв рачо онакъв Бе то е лесно бе съфорумнико просто ще уговорим с Каломаин да си дойде с апаратчето нейно или на колежка и да ви го снима
Сигурно пък нея тогава ще я изкарате виновна за Втората световна война като ви демонстрира. Е то се бива параноя и самомнение ама време е тук някой да да го изтъкне време е . и явно аз Лудия простия киопавия ми се падна.
Хора храбри на лоши думи и бедни на трезва мисъл. Ми погледнете в интернет бе и там има. Егати и тесногръдието де го демонстрирате.
Имам продукта работи като на две думи не вярвате как ще повярвате на филм при наличието на толкова програми за фейк. искам и ще направя още една система и ще поканя Каломаин да види и да снима ако пожелае. Мое право е да защитя постижението си и да го предпазя от неразумни посегатества. а второто ще го дам второто на цената на която съм го построил на някое училище Живот и здраве ако ще и на училището на Каломаин да е . Просто ми трябва още един монитор от споменатата марка. Егати и дивата обстановка дето е настанала тука. Абе стига сте ми говорили за доктор идете се прегледайте първо вие. Как може да сте толкова безсрамни. Учени недоучени.



Тема Re: Раче, я си признай, ...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано25.06.14 21:49



Ето, видя ли че хапчетата помагат. Сега холограмата стана псевдо 3D, квазихолограма... накрая не знам какво ще излезе, но поне съм сигурен че няма да е холограма.



Тема Re: Раче, я си признай, ...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано25.06.14 21:58



По битаците има евтини монитори. Аналогични са.
Навзимай модели от онези години и... пукай кондензатори!




Не се засягай толкова де!
Хидразинчо явно обича хапчетата и цигарките. Нищо чудно да се боцка или шмърка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.