Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 22.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Холограма с компютър-стананови [re: Chasing Rabbits]  
Автор holomaniac (Magentusiast)
Публикувано05.03.15 12:15



Качеството си е върхово зависи както сам се сещаш от величината на увеличение(от диоптъра на френелката)
Сам господ ми е свидетел колко много се уморих да пиша едно и също и да чета едно и също.Тъй ли един с знания и малко желание не се намери да повтори експеримента.Всичко съм описал Случайно съм направил хардуерен крак и съм постигнал еди какво си съобщил съм го тук и то без ограничения.Просто късмета бил мой не че друг не може да го постигне.Може ама не иска .Ми ако иска Има ендин стар лаф за Правец и Ейпъл Макинтош The best " Aplle" copi was called "Pravet"Какво още да пиша на кого и за какво И адреси давах и в къщи каних и когато мислех че ще ми се съдейства молих за разни части и все едно и също бе отговора. Абе хора направил съм го работи добро е и може и още работи да се постигнат с него . само фантазия и желание да има човек - пари ще се намерят и части и всичко Ама баш да плащам някому за това че съм му отворил очите е това няма как да стане.
Недоволен съм но ще го преживея Направете си сами джаджата не чакайте на готово. Разбира се че ще търся работа благодаря за пожеланието за късмет в търсенето. Но тук скоро повече няма да пиша направо се уморих пък каквото искате това си мислете че съм лъжец фантазъор тъпак и т.н Такъв съм но направих нещо дето никой тук няма. Това е положението Добре че е Необогомил в та ви изми очите.



Тема Re: Холограма с компютър-стананови [re: holomaniac]  
Автор Chasing Rabbits (некой си)
Публикувано05.03.15 23:32



Бъди жив и здрав!



Тема Re: Холограма с компютър-стананови [re: Chasing Rabbits]  
Автор holomaniac (Magentusiast)
Публикувано23.03.15 18:54



Разбира се ще покажа направеното.В това бъдете сигурни, а и в това че ще ви се понрави. Няма как да е друго. Убийствено е направо. Но нищо повече няма да пиша. И ти да си здрав ти желая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.