Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Извън Темата !нови [re: fredo]  
Автор ta6unko (непознат )
Публикувано15.09.09 19:58



fredo, при колко твои колеги мислиш че съм ходил? С моята работа, при повечето в региона, да не кажа при всички. И този с ниската цена с който реботя напоследък ти казах че си има лиценз (поне той така твърди, като работи на компютъра забива една джаджа в USB-то иначе не тръгваше) така че твойта психика е крива, един може да даде ниска цена, друг не, ти като си купуваш нещо или в моя случай, като плащаш за услуга, не търсиш ли по изгодна цена? Така че хич не ми дреме кой с какво работи, аз ако бях оферирал цена на бутилките на база 5800лв цена за инструмент нямаше да спечеля търга,а това по два три пъти на месец ми се налага да го правя.

П.П. Децата ми морал не ядът, честност също.



Тема Re: Извън Темата !нови [re: ta6unko]  
Авторdedom (Нерегистриран)
Публикувано15.09.09 21:15



Е, тогава учи своите деца, че морал и честност не се ядат и като пораснат, ще ти се отплатят подобаващо. А търсенето на изгодна цена няма нищо общо с кражбата - иначе всички щяхме да купуваме само крадена стока. Изключително тесногръдо и егоистично е да мислиш, че краденето излиза по-евтино- това е само на пръв поглед! Да кажем, че всички мислят като теб - тогава крадците и мошениците ще процъфтяват - всички ще ги търсят защото продават на "далавера"! И в един момент търсейки най-ниската цена всички почваме да се крадем взаимно - утре някой ще иска да купи машина и друг тарикат може да продаде твоята изгодно - нали никой не се интересува откъде е - важна е цената! А дали изобщо някой ще иска да купува нещо - защо да плаща щом може да се краде! Ти изобщо не разбираш, че сами пораждаме тази среда - търга с далавера, за да го спечелиш търсиш ниска цена, така стимулираш друга далавера на бачкащите с краден софтуер и така по цялата верига, във всяка област на живота се налага този начин, което се връща срещу теб като бумеранг - някъде, някога, по някой начин ще пострадаш от този "морал"! Дали в болницата, където някой е търсил далаверата и е купувал некачествени лекарства, които дават на децата ти! И когато ги попиташ защо, нека ти отговорят, че морал и честност не се ядат!



Тема Re: Извън Темата !нови [re: dedom]  
Автор ta6unko (непознат )
Публикувано15.09.09 22:35



Ти си знаеш твоето аз моето, последния търг го спечелих за 0.4 стотинки разлика, значи дай според теб аз да съм моралист да губя поръчки една след друга, щото и колегите в бранша и те морал не ядът, тези които ми купуват детайлите и те търсят най добрата цена защото и те не ядът морал, и след известно време като карам на морал и мускули ще трябва да си освободя работниците, щото вместо с пари трябва да им плащам с МОРАЛ(така може и да ме набият) за боя незнам, но със сигурност ще ме напуснат и след време като ровя по кофите за смет да си сложа ли табела "аз имам морал и съм лоялен към хората с купен софтуер и вижте до къде стигнах".
МАХ ви каза "има работа за всички" направете си цените разумни!
Аз като не дойда при тебе, ще дойде някой друг, някой на когото му трябва сертификат или някоя друга глупост написана на харийка, която ти можеш да му дадеш а колегата ти пират не може. Така че и да се сърдиш и да не се сърдиш, аз ще си търся ниската цена, а ти се спасявай както искаш.



Тема Re: Извън Темата !нови [re: ta6unko]  
Авторmoro (Нерегистриран)
Публикувано16.09.09 07:48



Странно животно е българина - хем реве, че държавата му е скапана, а непрекъснато мисли и действа да я направи още по-скапана! Както се казва - каквото търсиш, това и ще намериш!



Тема Re: Извън Темата !нови [re: moro]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано16.09.09 15:28



Държавата ни е скапана заради тесногръди злобни човечета като теб и компанията ти, виждате че някой нещо прави или се развива и започвате да леете омраза и зле прикрита завист, ЗАЩО? Защото някой от вас работи с купена програма, а другия не, като сте такива "патриоти" защо не скочихте срещу предишното правителство, колко кражби извършеха, колко ни забавиха развитието, що си седяхте на насраните заднизи, а не писахте патриотични слова, та да започнат нещата да се оправят по с време, ще ви кажа, защото сте интересчии, самозвани майстори, и за никъкъв кур не ставате, само лаете по форумите колко сте нещастни и ограбени от това че някой РАБОТИ та било то и с краден софтуер, кво мислите че по нашия край няма такива ли? Има ги, повече са от легалните. Като си глупав и неможеш да си спечелиш клиенти реви и се оплаквай та може някой да те съжали.
ta6unko ви обяснява, че ако не работи с по-евтини форми няма да работи изобщо,защото никой няма да го търси, вие ненормалници му се нахвърляте и го убиждате, защо никой не му предложи бластформа на изгодна цена, а го погнахте като зли кучета? Ми той ви е клиент бе келеши, ако така се отнасяте към всички се сърдете на себе си.



Тема Re: Извън Темата !нови [re: MAX]  
Авторбeшe (Нерегистриран)
Публикувано16.09.09 16:22



МАХ, нервите ти плющят като корабни въжета по време на буря - разходки, зеленчуци и лицензиран софтуер - това е лекарството! Ти оправдание винаги може да намериш за всичко - изглежда също си стоял на задника си, макар измит, напудрен и подсушен! Нека се развива, но без кражби - я виж мутрите и политиците как се развиват, но ти лаеш срещу тях само по форумите! Негодуваш срещу политиците, а защищаваш същите практики с които те ни крадат - изглежда те е яд, че не си на тяхно място! И на мен циганите ми обясняват, че ако не крадат, няма никой да ги търси и виж, не били само те да мислят така! Крадете си, гледайте си бизнеса, търсете най-ниската цена без значение откъде идва и може някой хубав ден да си купите собствените машини на супер изгодна цена! А на Ташунко мога да му предложа доста крадени суровини - направо ще убие конкуренцията! Има един виц за бизнесмен, който винаги търсил далаверата. Та веднъж му откраднали колата, но той успял да си я откупи от крадците на 30% по-ниска цена от тази която платил за нея нова. И не преставал да се хвали, как си я взел обратно на далавера





Тема Re: Извън Темата !нови [re: бeшe]  
Автормaшo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.09 16:31



Пичове, стига сте се драпали като псета, а давайте да развиваме бизнеса напред! За софтуера е ясно, че е краден, но защо плащате за материали прескъпо - имам крадени на супер цени. Казвайте какво ви трябва и да действаме! Виждам, че сте умни момчета





Тема Re: Извън Темата !нови [re: бeшe]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано16.09.09 18:19



Не се притеснявай за моите нерви, виж си своите, мисля че имаш раздвоение на личноста или нещо подобно, защо влизаш все с различни имена а говориш едни и същи глупости, а що се отнася до седенето задник, аз не се оплаквам, че нещо не ми е удобно, или че заради някой работата ми не върви. Сополи като теб всеки ден ми висят пред офиса за работа, напълно си ми ясен, голям инженер голяма работа, а сигурно болт от гайка не можеш да различиш, да не говорим за по сложни неща. Понякога се чудя защо си губя времето да се занимавам с глупостите ви, много умни хора вече не пишат в този форум заради шматки като теб. Така че работете си скъпо и прескъпо и после се чудете как клиентите ви са се озовали при мен. Аде чао, някой работи ще ги разберете след време, но тогава може и да е късно.



Тема Re: Извън Темата ! [re: ta6unko]  
Автор CADDesigner (непознат )
Публикувано16.09.09 20:11



Ta6unko не знам къде си ходил и не знам кого си питал за оферта. Между другото не разбрах за тези 2000-2200 дети си бил готов да дадеш какво си очаквал да получиш матрица или документация и програми?
Аз не говоря за съдиране на кожи брато както казваш ти, а за нормални цени, със заложени малки и нормални печалби и смея да твърдя че цената ми е сравнително евтина ако поръчителя може да си направи точна сметка де.
И още нещо регистриран потребител съм пусни ми да ги видим тия бласт форми и ми кажи какво очакваш да получиш от мен за 2000 лв и ще разбереш дали дера кожи.



Тема Re: Извън Темата !нови [re: MAX]  
Автормини (Нерегистриран)
Публикувано16.09.09 22:46



Мах, отдавна минах раздвоението и вече не ги броя! Ами май вие се оплаквате, че софтуера ви бъл скъп, че храните деца, съдирали ви кожите, политиците крадяли - мрън, мрън! Нито съм инженер, изобщо не се занимавам със софтуер, даже и от компютри толкова не разбирам, да не говорим за Кад-Кам! Работя в благотворителна организация - помагаме на деца и се мъчим да ги научим, че морал и честност може да не стават за ядене, но пък не изяждат човека! Най-смешното е, че всъщност мислите като мен - всички тия вопли за оцеляването, несправедливостта, алчността на компаниите и политиците, всичко това е поради липсата на морал и честност! Както се казва - карате се с този , когото виждате в огледалото! И сам си отговори защо се занимаваш с такива като мен - та аз съм никой , някакви буквички на екрана, не се знае мъж ли съм, жена, баба, дядо, дете и пр. Защо не отминаваш с безразличие думите ми? Защо?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.