Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Извън Темата !нови [re: CADDesigner]  
Автор ta6unko (непознат )
Публикувано16.09.09 23:01



Нямаш оставен меил, а и мога само снимка на бласт-формата да ти изпратя, документация нямам не ми и трябва, цената е за матрица не за документация, и хората я направиха за 1400лв, аз бях готов да дам 2хиляди. Сега ще ти я опиша, бутилката представлява най обикновен паралелепипед с вместимост 1 литър служи за течност за чистачки на автомобил, сигурно си ги виждал по бензиностанциите.



Тема Re: Извън Темата !нови [re: ta6unko]  
АвторПИPATЯ (Нерегистриран)
Публикувано16.09.09 23:16



който дава пари за софтуер е тъпак щото в

има всичко без пари. Вие си купвайте софта аз ша го крада щот мий гот и е безплатно, може да ме фанете за х*я ако искате. Няма закон който да ми забрани да ползвам пиратси версии на каквото и да е, забранено е да го продавам, аде тъпаци да го духате аз утивам на дискотека.



Тема Re: Извън Темата !нови [re: ta6unko]  
Автормaca (Нерегистриран)
Публикувано17.09.09 12:33



1400 лв. за тая матрица!!! Ние работим доста по-евтино и мисля, че това щеше да ти струва не повече от 1000 лв - без фактура, разбира се! Контакти по е-мейл. За София носим на място - харесваш - плащаш!



Тема Re: Извън Темата !нови [re: мини]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано17.09.09 16:19



"Ами май вие се оплаквате, че софтуера ви бъл скъп, че храните деца, съдирали ви кожите, политиците крадяли - мрън, мрън! Нито съм инженер, изобщо не се занимавам със софтуер, даже и от компютри толкова не разбирам, да не говорим за Кад-Кам! Работя в благотворителна организация - помагаме на деца и се мъчим да ги научим, че морал и честност може да не стават за ядене, но пък не изяждат човека!"

А бе мини, ние влизаме ли в сайтовете на благотворителните организации да гледаме от какво се оплаквате?Аз пък съм чувал че най-големите далавери стават в такива организации.Това значи ли че всички които работите там сте крадци и мошеници?
И даваш акъл на човека който ти обеснява че просто трябва да работи за да плаща заплати и да живее.При него както и повечето тук е така.За да вземеш нещо трябва да си го изкараш.Ти като работиш в благотворителна организация вземаш ли заплата?Морално ли е?Откажи се в името на децата и ги учи на морал безплатно!Или работим благотворително но срещу заплата и учим на морал крадливите инженери?



Тема Re: Извън Темата !нови [re: obul]  
Авторmini (Нерегистриран)
Публикувано17.09.09 22:38



Вземам заплата, но не крада от никого! Никъде не казвам, че всички са крадци и мошеници - те сами си го казват! Ами да работи, но без да краде софтуер - толкова ли е трудно за разбиране! Има толкова занаятчии - те дали са крали инструментите си! Само за софтуера може, само за него е "нормално"! Къде смесваш работата, заплата и краденето - нещо не схващам! Толкова ли сте увредени, че даже не схващате простичката истина - позването на кракнат софтуер е кражба! Той не е ваш, нямате право да го ползвате без заплащане - пише го в EULA, ако пък не ви е ясно попитайте собственика и той ще ви обясни всичко! Какво неморално виждаш да работя за пари - или е морално само ако има крадене! Нарочно пиша тук, а и някои постове са писани от децата - те мислят също като вас и не могат да проумеят, че софтуера струва пари! За тях нещо е кражба само ако има реална заплаха, реална опасност от наказание - иначе преценяват и просто крадат! Също като вас са много изобретателни в оправданията - открехната врата е покана да влязат и да вземат кавото им харесва! Ами да са я затворили - значи искат да им обират дома! Колко смешно - да чуеш едни и същи разсъждения от тинейджъри и коскоджам ти "инженери" - или децата са помъдрели рано, или "инженерите" не са мръднали!





Тема МАМКА ТИ И КРАДЕЦнови [re: мaca]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 18:57



mini оди си събирай просията по къщтите и не се занимавай с нас,тук е форум за CAD CAM а не за крадци,измамници,търгаши,и всякъкъв вид други боклуци, не мога да разбера глух ли си, сляп ли си или си толкова прос да не разбереш, че моя софтуер е лицензен и никога не съм се оплаквал че софтуера ми бил скъп и още по малко че някой ми съдира кожата, запомни едно за МАХ скъпо нещо няма от доста време насам, и виж к'во дай един меил да ти пратя копие от лиценза и да престанеш да ме наричаш крадец, че току виж си ме ядосал и дойда да те наритам, лесно ще те открия не се притеснявай за това. А относно заплатата на измамници като теб

ЩО КРАДЕТЕ ОТ ДЕЦАТА БЕ МАМКА ВИ КРАДЛИВА защо само 15-20 процента от събраните средства утиват за децата, защо останалите 80-85 процента ги изписвате под формата на бонуси и други разходи, а защо всъщност ги крадете? Защо заплатата ти е на база процент от събраната просия? Къде е сега морала и честноста крадлива измет такава?
Ако знаеш само как искам да те ритна в крадливата глава.



Тема Re: МАМКА ТИ И КРАДЕЦнови [re: MAX]  
Авторmini (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 19:51



Много сте доверчиви "инженерите"! Утре ако ви кажа, че пиша от Космоса, сигурно баровеца МАХ ще наеме ракета! Хайде, спокойно и винаги си носете лицензите, защото не се знае кога ще ви ги поискам





Тема Re: МАМКА ТИ И КРАДЕЦнови [re: MAX]  
Авторmaxi (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 19:57



Изпрщайте лицензите си на този мейл:
min_max@maxcam.com



Тема Re: МАМКА ТИ И КРАДЕЦнови [re: mini]  
Авторdghfhg (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 20:17



ЗА mini: ТЪПО КРАДЛИВО ПСЕ



Тема Re: МАМКА ТИ И КРАДЕЦнови [re: maxi]  
Авторkиpo фakиpo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 21:00



Ей копелдак крадлив, що не отговори на МАХ на въпросите, не ти оттърва нещо. И ти си тръгнал за морал да говориш, свиня крадлива и лъжлива. По долни от вас няма, дори циганите които лъжат пенсионерите по телефона са по свясни от вас, вие крадете от деца които наистина имат нужда от средства.

И аз искам да те ритам в глвата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.