Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 02.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: В същото време у наснови [re: leyte]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.09.20 20:35



Аз даже предлагам, докато не се разбере "от утре - Кой?", да няма никакви избори изобщо! А ма ха!

***


Тема Re: В същото време у наснови [re: Amateur]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано07.09.20 21:17



Да. Не ми пука! Отдавна се отказах да давам гласа си за хора, на които за мен, какво мисля аз, не им пука. Защо да го давам за или против.
Ще го дам само за хора, които ми допадат или аз им допадам. Докато не се появят, не ми пука. Стига ми да бачкам, да си гледам семейството и правя пари без да ми пречат. Не искам да ми помагат. Искам да не ми пречат.

Днешните власт и протест ги виждам страни на една и съща фалшива монета.
Съжалявам





Тема Re: В същото време у наснови [re: leyte]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.09.20 21:41



Ама моля ти се, давай си гласа за когото и каквото си искаш! Само не пречи на другите, на които пък изобщо не им пука какво ти пука на тебе! Най-добре питай ясновидката на Берлускони "а утре-Кой"? Предполагам, че и Ванга вече го е предсказала, трябва да питаш Нешка Робева.

***



Тема Re: В същото време у наснови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано07.09.20 21:42



Споко, най-късно до 7 месеца изборите ще са минали. Тук сме, пак ще си говорим.



Тема Re: В същото време у наснови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.09.20 21:46



А, спокоен съм. Още не е било, да не бъде някак си.

***



Тема Re: В същото време у наснови [re: Amateur]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано07.09.20 22:50



Е как кой - при оставка следва фатмакът.



Тема Re: В същото време у наснови [re: Amateur]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано08.09.20 08:17



Ето! Няма разлика между нас.
Излиза, че сме три групи непукисти. На властта не й пука дали и защо протестират, не й пука и дали и защо не протестират, затова не са алтернатива - пука им да седят на власт.
На протеста не му пука коя власт ще дойде, не му пука и за непротестиращите, защото не им предлагат добра алтернатива - пука им само да
Падне властта.
На непротестиращите явно не им пука кой е на власт, след като няма по-добра алтернатива, не им пука и за протеста, защото не вижда в него алтернативи - пука им да си бачкат, гледа живота и не им се пречи.

Утре обаче, всички заедно ще трябва да се справяме с батака от това положение, което рано или късно ще свърши, без наличие на добра алтернатива.
Кое е умното!?

Редактирано от leyte на 08.09.20 08:31.



Тема Re: В същото време у наснови [re: leyte]  
Автор mulcho ()
Публикувано08.09.20 09:19



На непротестиращите явно не им пука кой е на власт, след като няма по-добра алтернатива, не им пука и за протеста, защото не вижда в него алтернативи - пука им да си бачкат, гледа живота и не им се пречи.


----


Овцете кротко хрупаха тревичка, когато някоя си позволеше да се отдалечи от стадото кучето притичваше и я връщаше, пастира се беше опънал под сянката на черния си джип.
През главичката на Доли минаваха разни мисли: да нея я доят, стрижат, пък някои от корежките твърдят, че накрая ще ги и заколят, но това и се струваше несериозно, нима ако не ги обичаше бай Бойко щеше да ги пази от вълци, да им построи нова кошара, е все нешо и беше за ремонт, ама новото си е ново... Всяка промяна е риск, ето този байно чука само колежката Бикини, а друг може да ни почне наред...



Тема Re: В същото време у нас [re: mulcho]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано08.09.20 10:46



Хаха, браво! Прекрасна приказка. Наистина ми хареса и те разбирам.

Нямаш против да допълня, предполагам.
....
Овцете кротко хрупаха тревичка, когато някоя си позволеше да се отдалечи от стадото кучето притичваше и я връщаше, пастира се беше опънал под сянката на черния си джип.
През главичката на Доли минаваха разни мисли: да нея я доят, стрижат, пък някои от корежките твърдят, че накрая ще ги и заколят, но това и се струваше несериозно, нима ако не ги обичаше бай Бойко щеше да ги пази от вълци, да им построи нова кошара, е все нешо и беше за ремонт, ама новото си е ново... Всяка промяна е риск, ето този байно чука само колежката Бикини, а друг може да ни почне наред...

Забрави другите герои



До вчера всичко си беше наред, обаче...

Изведнъж саксия падна на бойковата глава и той легна болен, изнемощял.

Прасетата възнегодуваха, преместиха си кочината пред вратата на фермата. Петлите се събраха с гъзките и закълваха кучето. Магарето се заяде на моста и размаха копито. Кокошките снасяха на покрива и заваляха яйца. Коня избяга в Женева. Лисицата се престори на умиращ лебед, молещ да я пуснат вътре.

Врявата събуди вълците.

Решението - В ТКЗСто всички бяхме равни! Там вълците ни ядоха поравно.



Тема Re: В същото време у наснови [re: leyte]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано08.09.20 16:16



А къде отиде млякото?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.