Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано03.05.19 15:58




Съжалявам приятели, почна да ми се повръща от "патриоти" и "националисти" ...

Редактирано от ludo-mlado на 03.05.19 15:59.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: ludo-mlado]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано03.05.19 16:13



Надявам се повече от западната политическа култура да се възприема за да се осъзнаят политиците като клоуни.
Гледах кадри с Хитлер и Мусолини. Първият по добре се разбира колко е лек в Моята Борба, вторият - с циркаджийските номера по трибуните. В Англия и Америка не случайно са били посмешище.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: ludo-mlado]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано03.05.19 16:53



Какво имаш против бизнеса....колегата историк толкова си може, но явно има клиентела.....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: torlakov-93629]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано03.05.19 16:58



Аз това, което виждам е, че ние изнасяме национализъм. Той се е превърнал в рекламна мантра за придобиване на политическо влияние и гласове на наистина значителна група хора. Но нам (или по-точно тям) не стига това да се апелира към съвестта и отговорността на собственото ни общество или пък да се развиват неговите съзидателни сили. Напротив - демонстративно се отива в чужбина - снима се - слагат се плочи, паметници и т.н. (разбира се без каквото и да е разрешение от местната държава, при спазване на нейните законни процедури), точи се калъчка, обяснява се кое е правилно и кое не, както и че ние (единствените и съвсем почтени националисти) ще променим системата без това да става на държавно ниво, чрез държавните ни институции, а от своего рода хъшлаци, чиято единствена грижа е да получат бюлетинките в урната пък после кой от къде е.
Хора, това е битов национализъм, мирише на туршия, дрънчи на капачки от буркани. Той е непродуктивен.
И между другото по подобен начин се разпознават не само тия от "Възраждане", а де що има "патриотична" политическа формация.
Най-идиотското е, че нито тия, нито много други вършат работа на местно ниво - с местните хора. Поне моите впечатления са такива.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: ludo-mlado]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 17:11



Не виждам нищо укоримо... Хората са отдали почит. Но не пред камерите на бТВ или БНТ, а пред смартфона на някой си Тервел. Дали са нарушили законите на Гърция? Категорично не!
----
И не е коректно да се сравнява тяхната постъпка с постъпката на онези юнаци дето бяха поставили мемориална плоча, която после един друг дебел брадат юнак я счупи с чука....



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Shtrkot]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 18:34



Колегата ти балканист ако беше сериозен историк, нямаше да си продаде задника на кремълската агентура, само и само да бъде някой.

Да ми дойде меракот, и ще пиша в темата си Фантастическая четверка дълго и точно. "Колегите" ти работят на дебели заплати за да прокарват автохтонизма, заедно с няколко други линии, едната от които спомена: всички съседни държави са врагове (освен Матушката бел. авт.).

Такива са му трудовете на К.К.:



.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 18:52



Ами че прав е Костадин че няма генетична приемственост между древните елини и сегашните гърци. И евреите сега не са това което са били. Има руси евреи (от руските и украинските степи), както и чернокожи евреи (от етиопските савани)



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 19:32



За теб който вее руското знаме, все е прав.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: ludo-mlado]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано03.05.19 19:35



+10000

Абе, ще стане човек от тебе, нищо, че си адвокат....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано03.05.19 19:44



Фалмерайер е германски историк, писал края на 19в.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 20:01



Колега, покажи ми една снимка на която Костадин вее руско знаме? По-скоро аз ще намеря снимка на другаря Марешки (от истинските патриоти) с руско знаме, отколкото снимка на Костадин.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано03.05.19 20:03



Костадинов не е руски агент - 100% гаранция.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: komitaO3]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 20:07



И Ганчо Ценов е писал отдавна. Вадят каквото им трябва, в съответствие с интересите на РФ.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: jingiby]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 20:12



Ами дори не е русофил (в смисъла, който му придаваме). Може да се види и от задочният му спор с Иво Инджев:







Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 20:15



От любопитство потърсих снимки Костадин + руско знаме. Не открих... има само Костадин с една трицветна блуза:







Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано03.05.19 20:16



Фалмерайер отива в Гърция с желание да помага на младата държава с твърдото убеждение, че отива в люлката на Европейската цивилизация и ще види наследниците на античните гърци, известни от митологията. И е втрещен. В Пелопонес и дори по островите, голяма част от хората говорят албански или влашки, а на север в Епир, дори славянски, тоест: български...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 21:06



Къде съм написал, че Костадин Костадинов лично вее руско знаме? Очевидно думите ми са в преносен смисъл. Естествено ти ще ги изопачиш както ти изнася.

В буквален смисъл — на сайта им се вее руско знаме. В Google Изображения има привърженици с руски знамена + знамето на партията + Костадин Костадинов, позиращ за снимка.

Ти си го намерил с фланелка, и си прочел къде се е появил с нея.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: jingiby]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 21:53



Да, и подкрепя тезата си, че днешните гърци е невъзможно да имат каквото и да било общо с древните гърци.

Въпросът е друг. Костадин Костадинов смята това за много важно в момента. Какво да правим? Да мразим гърците и да се караме с тях? То друго не следва от тази работа.

За българите въвеждат термин славомакедонци. Ние в Македония не можем да върнем българщината, та в Гърция...

Целта на занятието е стадото да се настрои срещу съседните ни държави и Запада, а Руската Федерация да се изкара като спасението от днешните ни проблеми. Занятието е сложно и тази рекламна диплянка е само един нищожен фрагмент от кампанията им. Написал съм 4 имена в темата си. Те са кремълски проект и единодействат в ущърб на българите.

Други историци подлагат нещата под съмнение по нормален начин, не демонстрират нищо и, най-важното — нямат политически партии.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 22:00



Къде съм написал, че Костадин Костадинов лично вее руско знаме? Очевидно думите ми са в преносен смисъл. Естествено ти ще ги изопачиш както ти изнася.


Преносен, преносен, колко да е преносен? Бая си беше буквално... Не точно за знамето, но ти го обяви за проводник на руски интереси. Добре, ще дам отново оня линк дето опонира на Иво Инджев. С кой пункт от неговите тези не си съглъсен? И къде той се самоизобличава като руски агент.



Подозирам, че имаш нещо лично срещу Костадин...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 22:04



Да, и подкрепя тезата си, че днешните гърци е невъзможно да имат каквото и да било общо с древните гърци.

Въпросът е друг. Костадин Костадинов смята това за много важно в момента. Какво да правим? Да мразим гърците и да се караме с тях? То друго не следва от тази работа.


Това пък откъде ти текна? не мисля, че К. К. отдава голямо значение на този исторически факт. Все пак човекът прави предговор на оня труд на Филхамер ( или като му беше името)



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор Ганьо Балкански (ентусиаст)
Публикувано03.05.19 22:05



Като цяло дейността му е доста съмнителна.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор Ганьо Балкански (ентусиаст)
Публикувано03.05.19 22:07



Toчно от исторически факти прави съвременна политика.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано03.05.19 22:08



На мен книжката на Фалмерайер ми е настолно четиво. Апропо има я издадена и без посвещение от Костадин.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Ганьо Балкански]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 22:12



Като цяло дейността му е доста съмнителна.

Аз пък му завиждам за атлетическата фигура, която има за годините си.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: komitaO3]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 22:18



Щом вече я има на български, значи Костадин Костадинов лъже. Видно е от задната корица.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано03.05.19 22:29



Той като цяло си лъже.

Редактирано от komitaO3 на 03.05.19 22:31.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано03.05.19 22:30



На 40 е все пак, не е на преклонна възраст.





Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.05.19 01:21



В отговор на:

Преносен, преносен, колко да е преносен? Бая си беше буквално... Не точно за знамето, но ти го обяви за проводник на руски интереси. Добре, ще дам отново оня линк дето опонира на Иво Инджев. С кой пункт от неговите тези не си съглъсен? И къде той се самоизобличава като руски агент.



Чукча писател... Да точно това повтарям като развален грамофон вече. Твърдя точно, че четиримата души, които изброих в темата си Фантастическая четверка:

1. проф. Иво Христов;
2. Павел Серафимов;
3. Пламен Пасков;
4. Костадин Костадинов;

са съвсем буквален проект на Кремъл за прокарване актуалните интереси на Руската Федерация, в ущърб на българите. Те са авангардът на кремълската агентура в България, най-модерният проект. Кремъл инвестира много усилия, вероятно и много пари в дейността им. Това не са никакви фили и фоби. Буквално.

Таргетът на този проект е обикновеният българин. Съобразен е с националните ни комплекси, подозрения и страхове. Съобразен е и с новата реалност — ерата на интернет, състоянието в което се намира България. Целят се където трябва.

Със спора, към който си дал връзка, точно между двете най-големи крайности — Иво Инджев и Костадин Костадинов, и точно по тази разджвакана дъвка, изобщо няма да се занимавам.

Тук няма какво да спориш, защото ти припомням директно твърдение. Така твърдя и това е.

Ако имах време, щях да си направя блог по въпроса и да забраня коментарите в него. Който иска да чете. Който не ще, да чете Писма до Клаудия — прекрасна книга. По някаква случайност следя тези хора зорко, откакто "изгряха".

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.05.19 06:36



1. проф. Иво Христов;
2. Павел Серафимов;
3. Пламен Пасков;
4. Костадин Костадинов;

са съвсем буквален проект на Кремъл за прокарване актуалните интереси на Руската Федерация, в ущърб на българите. Те са авангардът на кремълската агентура в България, най-модерният проект. Кремъл инвестира много усилия, вероятно и много пари в дейността им.


А нещо като доказателства да имаш? Или такова ти е усещането. Изброил си напосоки четири имена и им вменяваш някаква вина. Ами първо имената не са равностойни и не са от един калибър. Определено Пламен Пасков и Пламен Серафимов са безобидни дилетанти, чиито мнения ги посрещаме с усмивка. Та се съмнявам дали Моска би инвестирала и пукната рубла за тяхната дейност. К. К. действа от позицията на обиден и заради това основен прицел му е ВМРО и Каракачанов (странно, съща цел има и един самопровъзгласил се патриот -Марешки). За професорът няма какво да говорим - той е Великан. Български Великан. И единствената му връзка с Русия/СССР е че е роден в Киев. Ама като знаем, че Киев вече не е в Русияя и тази връзка е много съмнителна.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.05.19 06:40



Със спора, към който си дал връзка, точно между двете най-големи крайности — Иво Инджев и Костадин Костадинов, и точно по тази разджвакана дъвка, изобщо няма да се занимавам.

Само заради позицията на К. К. спрямо агент Ивайло ме кара да ми стане симпатичен. За тебе К. К. е предполагаем агент на Москва, докато агент Ивайло си е бивш агент на службите и настоящ агент на Запада.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баница [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано04.05.19 07:24



Рекъл съм ти го за Иво ти Христов.Без да се имам за великан, онова за 20- те процента съм го рекъл преди 30 и кусур години, нарекъл съм го "принцип на палеца" .Т.е. както палецът противостои на останалите 4 пръста, така и на човека му пасват около 20% от останалите.Такива като И.Х., които слагат непасващите им във II качество, сами се слагат във II качество.Силно подозирам, че моите 20% не съвпадат ИвоХристовите.
Има неприятно излъчване и кофти усмивчица- а тя не лъже.
За мен железен, почти 100% еталон за руските работи е написаното от "окатия русофил" митрополит Методий Старозагорски ( Кусев).Е те това го признавам за великан и такивата като него, дето викат : "Давайте, братя и сестри, можете!", а Иво Христов и тути кванти - "Не може, не става, по- лошо иде..." - селяндурска история...

Редактирано от tuzlija-179435 на 04.05.19 07:33.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.05.19 09:03



Рекъл съм ти го за Иво ти Христов.Без да се имам за великан, онова за 20- те процента съм го рекъл преди 30 и кусур години, нарекъл съм го "принцип на палеца"

Не е въпроса какъв е Иво ми Христов. Темата открита от колегата заклеймява инициативата на "Възраждане" за минорно посещение на с. Баница. Обявява го като износ на национализъм и т. н. Аз опонирам, че не намирам нищо нередно в едно такова минорно посещение. То не е епизод от предизборна кампания, защото посетителите така или иначе са редови членове на "Възраждане" (предполагам) и тях няма нужда да бъдат агитирани. Събитието не е насочено и за предизборна реклама. Е, наистина един участник Тервел едикойси е снимал със смартфона посещението и толкоз. Външен свидетел е един заблуден пастир. Не виждам групата да е правила някакви поразии на останките от камбанарията. Има поставен трибагреник и партиен флаг наред със снимката на Гоце, но предполагам, че при тръгването си те са били надлежно прибрани. Едва ли са ги оставили там за да дразнят домакините (както едни патриоти правят ежегодно с плочата на Мара Бунева или плочата на Каймакчалан). То в тези пущинаци бродят само козари и овчари, които са вероятно български аргати.
----
Аз ако съм на мястото на гърците ще го направя това место обект за поклонение на българите. Щях да се изградя хубав асфалтов път. Покрай руините ще се построи хотелски комплекс и ще стане туристическа дестинация.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано04.05.19 09:33



За Иво Христов - ясно.Не ми изпълнява критериите за великан - мое мислене.
Че в минорното, както казваш, посещение, поклонение, няма лошо, (ако обстоятелствата са такива, както предполагаш) - съгласен.
Споделям мисленето на тези, считащи, че обстоятелствата около убийството и отношението към посмъртните останки на Гоце Делчев до ден днешен са една изцяло мръсна история - открай докрай.
Нормалното, според мен би било да погребат, това, което е останало от Гоце при баща му в Джумаята.Останалото е...както и да го определим - не е добро.

Редактирано от tuzlija-179435 на 04.05.19 13:30.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: jingiby]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано04.05.19 10:37



Няма такова нещо. Чел ли си изобщо Фалмерайер? Какъв славянски в Пелопонес през 19 в.? При това той живее в първата половина на 19 в., а не във втората и т.н. и т. н. При това съчиненията му са не толкова антигръцки, колкото антируски, защото изпитва патологичен страх от Руската империя, както и много други европейски либерали от този период....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Shtrkot]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано04.05.19 11:21



Писал съм, че на север в Епир освен влашки и албански, се е срещал дори славянски. За Пелопонес и островите е само албански, но масово.

Редактирано от jingiby на 04.05.19 11:22.



Тема за К. Костадинов научих от твоя постнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано04.05.19 11:27



педи време. Тогава се позаинтересувах какви изяви има и стигнах до извода, че твоето заглавие е вярно


Та сега пак се повдигна въпроса за този юнак. Пак се позаинтересувах. Намерих негов разговор с Николай Колев по Евроком. Та там КК се изказа, че Румен Радев е прав, като призовава българите да не се изказват по всички проблеми в света, а ББ не е прав, като вкарва България в едната страна на конфликта. Правилно. Но после КК се захвана да обяснява как другата страна в конфликта е правата. Т.е. наруши препоръката на Президента.
Откакто съм се родил планетата се приближава до война, когато САЩ и Русия започнат да спорят за нещо.
Е, имаше и една война, в която те бяха само наблюдатели: Фолклендските острови

Редактирано от mak ot Sofia на 04.05.19 11:28.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Shtrkot]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано04.05.19 11:36



Изследването по конюнктурно-политически съображения е прието зле от баварското правителство, чиято управляваща династия е заела гръцкия трон в началото на т.нар. баварократия. Авторът е упрекван в панславизъм и славянофилство – едновременно[1].

Етнографски Фалмерайер обосновава теорията, че в по-голямата си част населението на онова гръцко кралство от началото на XIX век няма античен етнически произход, т.е. не е пряк наследник на елините. Това съждение се приема „на нож“ от филелинистите[1].

Според други две книги на автора, оформени в „История на полуостров Морея през Средновековието“, населението на Пелопонес също е в значима част славянско и арванитско, както и това на Континентална Гърция – славянско на север от планините на Пинд, започвайки от Тополия на изток [2], и достигайки до Бълкария на запад.




Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: ludo-mlado]  
Автор mulcho ()
Публикувано04.05.19 11:46



За да има агитация, партиен живот, трябват средства, по-големите партии получават субсидии от държавата, сигурно има и други начини да се добави нещо покрай централна и местна власт, а такива като Възраждане вероятно имат сила, спонсор, който ги поддържа. Така както заможен мъж може да вземе под крилото си млада студентка. Ще каже някой членски внос, ами бил съм, че и още съм в нещо като ЦК на партия която управляваше, с членски внос не става.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: komitaO3]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано04.05.19 13:38



Ами точно тука е уловката....гърците го обвиняват даже, че е царски агент. Ако прочете човек писанията му ще види, че това е последното нещо, което може да ви дойде наум. Просто тогава гърците отново използват антируски тренд, за да се разграничат един път от Матушката, защото по-изгодно е след освобождението си да правят мили очички на Англия като морска сила, и второ, за да оборят теорията на Фалмерайер, която, макар и крайна, съдържа в себе си сериозни истини.

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: jingiby]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано04.05.19 13:38



Тук съм съгласен напълно.

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: mulcho]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано04.05.19 13:40



Членският внос има чисто символично значение, като принадлежност към организацията, нотинг мор....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: komitaO3]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано04.05.19 13:41



Коя книга на Фалмерайер, "Историята на Морея" ли или Фрагменти от Ориента? А има и други копелето....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: mulcho]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.05.19 13:55



За да има агитация, партиен живот, трябват средства, по-големите партии получават субсидии от държавата, сигурно има и други начини да се добави нещо покрай централна и местна власт, а такива като Възраждане вероятно имат сила, спонсор, който ги поддържа.

"Възраждане", заради участието си в предишни парламентарни избори (където получи около 35 хил. гласа) придоби субсидия от над 400 хил. лв. Уж К. К. беше обещал, че ще се откаже от субсидията или ще я употреби за стипендии на бесарабски българчета, май съпартийците са го разкандардисали и парите се ползват за партиен живот. За четири години това прави по 100 хил./годишно. Което не е много, но пък позволява да не зависи от странични "чичко-паричко". От тука ще да са средствата за посещение на забележителностите в Северна Гърция в т. ч. и с. Баница.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.05.19 13:59



Съвременни генетични изследвания "доказват" генетичния контюинитет на сегашните гърци с древните елини, дори и с микенците

:

https://lifestyle.framar.bg/произходът-на-древните-гърци-е-потвърден-благодарение-на-днк-анализ






Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Shtrkot]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано04.05.19 14:10



Горния цитат е от книгите му за Морея. Има и други интересни неща:


В 1841 година Фалмерайер остава пет седмици в Солун и във „Фрагменти от Ориента“ (1845) пише, че всеки солунски търговец трябва да знае поне пет езика: еврейскоиспански, италиански, български, гръцки и турски, и че околностите на Солун дори до Олимп са славянски.
Пак няма македонски, дейба.

Иначе цялото му творчество:

История на Трапезундската империя (Die Geschichte des Kaisertums von Trapezunt) – 1827 г.
История на полуостров Морея през Средновековието – том I (Geschichte der Halbinsel Morea I) – 1830 г.
„За произхода на днешните гърци“ – 1835 г.
История на полуостров Морея през Средновековието – том II (Geschichte der Halbinsel Morea II) – 1836 г.
„Фрагменти от Ориента“ (Fragmente aus dem Orient) – 1845 г.
Албанският елемент в Гърция (Das albanische Element in Griechenland) – 1857 г.
Нови фрагменти от Ориента (Neue Fragmente aus dem Orient) – 1861 г.
Der Heilige Berg Athos Neuausgabe: Edition Raetia, Bozen 2002, ISBN 978-88-7283-174-8



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано04.05.19 14:10



Тая Северна Гърция да не Бали





Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.05.19 14:13



Относно субсидията на "Възраждане":

Веднага след като стана ясно, че за близо 40-те хил. гласа, които спечели през 2017 г., "Възраждане" ще получава от държавата 417 хил. лв. годишно, Костадинов обяви, че ще върне субсидията. Но това не се случи. После от партията казаха, че тя ще бъде дарена на Фондация "Българска памет" на д-р Милен Врабевски, но и тази идея се е провали.

Третият вариант за оползотворяване на "нежеланата" субсидия Костадинов маркира пред в. "24 часа" - че парите ще бъдат използвани за обучението на децата на бесарабски българи. Неотдавна пред "Дневник" той отрече изобщо да е споделял подобна идея, въпреки че публикацията е достъпна в мрежата.

Преди време пред "Капитал" организационният секретар на "Възраждане" Николай Дренчев разказа, че целият първи транш от субсидията през 2017 г. (в размер на 130 хил. лв., тъй като изборите бяха през март) отишъл в държавния фонд "Инвитро". Част от парите била дарена и на фондация "Искам бебе", а с друга било платено помагалото по родинознание, съставено от самия Костадинов. През м.г. дребни суми били дарени и за ремонт на десетина войнишки паметника.

Данни на Сметната палата показват, че "Възраждане" няма постъпления от членски внос. Дренчев обаче твърди обратното: "Ние все пак имаме около 2 хил. души членска маса, които плащат, макар и минимален членски внос." С тези пари Костадинов пътувал из страната, за да гради нови структури.


----
Друга медиа твърди, че все пак първия транш е бил преведен по предназначение както е било обещано:





Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Shtrkot]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано04.05.19 14:14



Да, човека е бил доста политически активен. И напротив, бил е тотално против руския експанисионизъм и пансланизма.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано04.05.19 14:16



А всъщност:

Тази роднинска верига обаче не започва и свършва там. Около 3/4 от предците на микенците и минойците произхождат от Анатолия, днешна Турция. Другата 1/4 може да се проследи чак до Кавказ, днешен Иран. Това означава, че и съвременните гърци произхождат от тези райони.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Shtrkot]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано04.05.19 14:19



Национализма не иска много, стига му и тераса или къща за гости..





Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.05.19 15:52



В отговор на:

[...] напосоки четири имена [...] Ами първо имената не са равностойни и не са от един калибър. [...]



Точно в това е красотата на този руски проект. Привидно напълно различни хора, тънко и неусетно действащи в една и съща посока, допълвайки се.

Те са като пирамида, която в основата си има 4 точки, но отгоре е една — целта.

Разбира се имат помагачи, но това са основните лица. Куманич, наслаждавай се на руската машина за хибридна война, а не ми давай връзки към стари неща, които съм чел преди по 5 пъти.

Допълнение

Ще развия темата си със сбити, ясни и точни коментари. Просто не искам да се спами с редовните спорове, защото е навъртяла много коментари, които я разводняват и нищо не може да се разбере. Не е това начинът да ми правиш сечено, понеже написаното не ти отърва.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 04.05.19 15:58.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано04.05.19 17:54



казва ръководителят на изследването Йосиф Лазардис.



Това изследване е доста критикувано, а шефът на екипа е грък...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано04.05.19 18:04



Дори Пеевската смрад отрази тази новина:





Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: torlakov-93629]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано04.05.19 23:42



Абе, вие, нихилистите да не спечелихте много от нихилизма.....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.05.19 06:34



Куманич, наслаждавай се на руската машина за хибридна война, а не ми давай връзки към стари неща

Не разбирам от теориите на конспирациите.. А ти ми посочи поне едно доказателство защо са лепнали прякора "Костя Копейкин" на К.К.? Аз не намерих. Една трицветна фланелка нищо не значи...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор mulcho ()
Публикувано07.05.19 15:28



За да са склонни да се разделят с държавната субсидия, то имат друг надежден източник на средства. Дали не са наследници на едни славни патриоти известни на съвремениците си като ,,рубладжии"?



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: mulcho]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано07.05.19 15:49



Ти мани, че са се разделили със субсидията, но и са на "доброволни начала". Тоест сами си плащат бензина, отделят време и т.д.

Допълнение

Демек представи си как един работещ българин, ще си позволи да се занимава с нещо подобно.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 07.05.19 15:56.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: mulcho]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.05.19 16:48



Ако караме на подозрения аз ще го кръстя "Костя Доларов" т. е. "Кевин Доларс"



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.05.19 16:55



Е па нали в началото на 20- те години на ХХ век и руските Съвети са плащали на Цола Дргойчева, Марко Фридман, Петър Чаулев и тути кванти в долари...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: tuzlija-179435]  
Автор mulcho ()
Публикувано07.05.19 19:29



Рублите са тачени от нашите продажници докато са били обезпечени със злато от батюшката император, след него налитат на долари. Любовта си е любов, но сиренето...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор mulcho ()
Публикувано07.05.19 19:33



Ако караме на подозрения аз ще го кръстя "Костя Доларов" т. е. "Кевин Доларс"


------

Знаеш ли го този дето съпруга заварил благоверната с някой си да мачкат чаршафите, а тя му казала:
-Ех Пешо, сега като почнат едни подозрения...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: mulcho]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано07.05.19 22:14



+1

Той го вижда много добре. Или не му харесва, или, по неговия странен навик, се поставя в безсмислена опозиция. Може пък Земята вярно да е плоска, де да знаеш...

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.05.19 23:10



Той го вижда много добре. Или не му харесва, или, по неговия странен навик, се поставя в безсмислена опозиция.

Не е точно това. Но виждам, че в този форум никой не харесва К. К. Приеми че в случая поемам ролята на негов служебен адвокат. К. К. ми е неинтересен. От форуми с участие на варненци дочувам, че той има много кофти характер. Но и той има право на някаква защита все пак...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано07.05.19 23:40



От форуми с участие на варненци дочувам, че той има много кофти характер

Познавам го от 1999г.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано07.05.19 23:54



Ми така кажи, бе колега. Хората коментират това, което виждат и се чудят какво не е наред с теб.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: komitaO3]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано07.05.19 23:56



По едно време се зачудих дали не го защитаваш, защото ти е бил познат.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано08.05.19 00:00



Цъ. Бяхме съпартийци, не приятели.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано08.05.19 06:42



Костадинов е голям патриот. Може и да има някои кофти черти в характера си, но кой е идеален? Иначе, повтарям, че тачи Русия като Освободителка, но не е русоман. Както знаем голяма част от бившите комунисти, които лижеха задните части на СССР, днес са русофоби. Костадинов не е бивш комунист, но не е готов да купи Ф-16 на двойна цена, понеже са американски например, вместо двойно повече Грипени за същите пари, понеже не са...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: jingiby]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано08.05.19 16:22



Абсолютно съгласен.
Краен е, но е изключително честен и работлив.
Поне засега де, ако дойде на власт не се знае... хората мигновено и коренно се променят.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Darkages]  
Автор burdzan-93344 (член)
Публикувано09.05.19 17:16



Познавам лицето К. К. от 2007 г. и мога най-отговорно да кажа, че е голям лъжец и се опитва да манипулира. Този човек се вживява като последна инстанция по доста въпроси, аз с него съм говорил главно на историческа тематика. Той има една много кофти черта в характера. Като види, че някой знае повече от него по даден въпрос и че въпросния К. К. не е прав, по курвенски начин с лъжи се опитва да извърти нещата така, че да излезе пред незапознатите, че той е правия, а не опонента му. Тоест на приказки много го докарва, но дотам. През 2007 г. ме молеше да гласувам за него на кемтските избори, ако ВМРО вкарали общински съветник във Варна щяло да има автобуси до Гърция, с които да се ходи по българските места там. Е, К. К. е няколко мандата вече общински съветник, да е организирал масово посещение на българска делегация в Гърция? Също, не е вярно, че не е русоман, той е славяноманиак, и върл защитник на Русия. Днес е писал, че ако сме били избрали страната на СССР през 1941 г. сега сме щели да имаме излаз на Бяло море и да сме до Охрид. А удобно заобикаля факта, че от същите тези гадове не бяхме признати за съвоюваща страна, а Румъния примерно беше.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: burdzan-93344]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано09.05.19 18:14



Днес е писал, че ако сме били избрали страната на СССР през 1941 г. сега сме щели да имаме излаз на Бяло море и да сме до Охрид. А удобно заобикаля факта, че от същите тези гадове не бяхме признати за съвоюваща страна, а Румъния примерно беше.

Това в червеното няма как да е вярно. А за непризнаването ни като съвоюваща страна го дължим на останалите съюзници, а не толкова на Сталин.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Shtrkot]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано09.05.19 19:54



А, и в нихилизма има хляб, но е за свекъра на Елена Йонческа....кеширал е преди да и’ стане такъв а на подарен кон зъбите не се гледат.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано09.05.19 20:48



Абсолютно не е вярно за Румъния, третират я като победена страна...единствената страна, която май минава метър отчасти е парадоксално родината на фашизма- Италия, заради преврата срещу Мусолини....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Shtrkot]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано09.05.19 21:18



Все пак е интересно как са гласували отделните държави. СССР май е гласувал против признаването ни като съвоюваща държава, докато Белосуката ССР и Украинскат ССР са гласували "за":

...Председателят постави на гласуване българските искания за поправки на преамбюла в смисъл да се признае на България правото на съвоюваща страна и да се отбележи, че България е взела активно участие във войната още преди подписването на примирието. И двете предложения бяха отхвърлени с 9 гласа против 4. За тях гласуваха Белорусия, Югославия, Украйна и Чехословакия.





Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор persone (върховист)
Публикувано09.05.19 21:33



Значи Белорусия, Югославия, Украйна и Чехословакия гласуват за нас? Това са някакви хватки на Сталин. Принципно. Сталин е този който е съжалявал, че славянската граница между българи и руснаци е нарушена от румънците за разлика от предшественика си цар Николай Втори. Между другото братска Чехословакия е много твърдо срещу нас в годините на социализма по македонския въпрос. Не знам защо, но е факт, а ние по принцип си ги харесваме чехите. За Югославия няма защо изобщо да говорим, най-твърдият антибългарски субект.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.05.19 21:48



Чунким Русия не е била често срещу нас по македонския въпрос...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: tuzlija-179435]  
Автор persone (върховист)
Публикувано09.05.19 22:00



Някой път като съм на кеф ще ти пратя линкове или книги на руски историци по македонския въпрос, които са давали становища на царя и като цяло са били изцяло на страната на българската гледна точка. Били са склонни да признаят някакви сръбски претенци евентуално за Северната част на Северна Македония, но по-скоро от гледна точка на това да угодят на царя и сръбските съюзници срещу Австрия на фона на задаващата се ПСВ.

Редактирано от persone на 09.05.19 22:06.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: persone]  
Автор Superserb (малоум)
Публикувано09.05.19 22:34



Братска Чехословакия, незнам за социализма, но в периода между двете световни е силно на просръбска позиция по македонският въпрос. А то по онова време сръбската позиция не е македонизъм, а направо сърбизъм.
Чехословакия, както Кралска Югославия, Кралска Румъния са империи изкуствено създадени от Версай с цел да държат и Германия и Русия в шах, издържаха... дни по време на ВСВ. Натъпкани с много малцинства, за да са големи и силни, дори цели народи. От солидарност си поддържат и идеологическите концепции за тези империи. Освен това чехите са една от нациите с най-силен развит панславизъм до ВСВ, като контра на австро-унгаризма. Та по тази панславянска линия имат произведени и конференции и "научни" материали...за сръбството в Македония в междувоенния период.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор burdzan-93344 (член)
Публикувано09.05.19 22:46



Да, напълно сте прави, грешката е моя, Италия я признават за съвоюваща страна, а не Румъния.
Моето лично мнение е, че българска национална кауза - обединението на всички етнически български земи, не се радва на особено радушен прием сред Великите сили, включая Германия. А Русия винаги е фаворизирала Сърбия за наша сметка. Така глупостите на К. К., че през 1941 г. ако сме били взели страната на СССР щели да сме получим Беломорието и земите до Охрид са плод на русофилската му фантазия. Та нали именно СССР и комунягите са ортаци с Нацистка Германия. какво получихме от тях - един гол.....



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: burdzan-93344]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано09.05.19 23:13



И кво от това, Италия губи далматинският бряг, Либия(с нефта сега) , Сомалия (виж, това може да се брои и за придобивка). Ние печелим Южна Добруджа обратно, в бонус обаче ни натрисат руснаците....





Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: Superserb]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.05.19 23:50



Между другото личните ми впечатления от чехите като хора са доста негативни: търгаши, използвачи и сребролюбци.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: burdzan-93344]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.05.19 23:52



Северна Добруджа е можело да получим. Но на каква цена - съветски бази в Царството и повтаряне на историята от Прибалтика.
То не, че после не става същото, но през 1940 г все още сме таили някаква надежда да ни се размине.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: goga]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано09.05.19 23:58



Вишина(Пашакъшла), Тулчанско. Днес:



Редактирано от komitaO3 на 10.05.19 00:10.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано10.05.19 00:51



Брех. Не очаквах.
Мислех, че нищо българско вече не е останало там.

Отдавна замислям пътуване до Тулча с автомобил, за да видя родната къща на Караджата.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.05.19 05:22



Явно трезви гласове , обективни учени е имало.Но знаем, че царят и правителството си остават зад Сърбия.
Тогава границите се кроели по съображения за равновесие на силите, достъп или не до трансп.коридори и пр., а не етнич. състав на населението в даден регион.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: torlakov-93629]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано10.05.19 06:32



Признаването или непризнаването на "съвоюваща" фигурира само в преамбюла на мирния договор. Т. е. нищо съществено не означава що се отнася до същинското съдържание на договора... В този смисъл нашето непризнаване едва ли е утежнило клаузите по репарациите които са ни наложили. Връщането на Източна Тракия щеше да е прекалено дори да бяхме признати за съвоюваща страна.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.05.19 07:42



ИточнаТракия не беше ли от Босфора до долното течение на Марица , а на запад до Места- Западна?



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано10.05.19 10:03



Е, ами и аз не съм безгрешен. Поправката е навременна.





Тема Кражбата на заслугинови [re: ludo-mlado]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано10.05.19 16:12



Такива вредни антибългарски елементи профанизират национализма, отблъсквайки хората от него:

В отговор на:

Съжалявам приятели, почна да ми се повръща от "патриоти" и "националисти" ...



Обаче откъде идва реалната енергия за изпълнението на дребните им користни цели? Идва от заслуги на честни патриоти, които работят тихо.

Нали търсим положителното? Ето го:

Ходя си в центъра на София посред бял ден, и изведнъж гледам като гръмнат — огромният монумент 1300 години България се е изпарил. На негово място, с цялото си нахалство, някой е сложил това:



Можете да проследите историята покрай тази работа и ще видите колко е било трудно, как е станало тихомълком и постфактум — противници бол, и какво е направил К.К. за нейното осъществяване. Zilch. Иначе квичи като разгонена кучка:



Заслугите са на един изключително градивен човек — Пейо Колев, не по-малко на д-р. Милен Врабевски и много други, най-различни хора, само не на ПП Възраждане.

Когато утре К.К. отново спомене този паметник, да знаете, че е 100% леке и LGBT кучка.

Пейо Колев е създателят на незаменимия сайт Изгубената България. Ходи да събира безценни стари снимки от архиви, битаци и частни колекции. И това се прави с десетилетия, именно с цел запазване на паметта, за която К.К. вряка и "само ние можем".

Същият издаде албума Бомбардирана София, с над 200 снимки, някои непубликувани досега. Тиражът беше 100 бройки, продаваше се в сайта му и в една книжарница, защото противници отново има бол.

Нямам представа как може да се противодейства ефективно на кресливия К.К., защото той и без това само търси скандал и внимание.

Важното е да съдим хората според заслугите. Да ги съдим меко и да ги подкрепяме. Ако сами измисляме глупости, че Станьо Врабевски е предал Димитър Общи, значи просто сме тъпи и заслужаваме К.К., който ще стане патерица на Б.Б.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 10.05.19 16:23.



Тема Re: Кражбата на заслугинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано10.05.19 18:27



Заслугите са на един изключително градивен човек — Пейо Колев, не по-малко на д-р. Милен Врабевски и много други, най-различни хора, само не на ПП Възраждане.

Доколко си спомням, част от субсидията на ПП "Възраждане е преведена на фондацията на Милен Врабевски. Или поне имаше обещание за това. А и оставам с впечатление, че Врабевски и К.К. са съмишленици.





Тема Re: Кражбата на заслугинови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано10.05.19 21:50



Какво значение има какво е казал К.К.? Той се изказва на конвейер. Нали това пиша — по делата...

Милен Врабевски съм го гледал в предаването На кафе преди 7-8 години, вече с резултати. Слушах за някакво изследване в поволжието и съвсем случайно разбрах, че Милен Врабевски е спонсорирал даже и това. Със собствени пари. К.К. се прави на Робин Худ с наши пари.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: Кражбата на заслугинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано11.05.19 09:55



Какво значение има какво е казал К.К.? Той се изказва на конвейер. Нали това пиша — по делата...


Истината е, че е предложил финансиране на фондация "Българска памет". Истината е че Врабевски е отказал:



Е, какво повече да направи К. К. ?



Тема Коцетонови [re: ludo-mlado]  
Автор persone (върховист)
Публикувано11.05.19 10:30



Коцето ще дръпне голяма част от вота на псевдопатриотите. Особено ония които се прекспонират като нови НПО-та. Там закъсняха, соросоидите ще ги наритат с шутове и ще им припомнят, че са национал шовинисти, а не истински глобалисти. Времето за там беше когато Чавдар пишеше.



Тема Re: Кражбата на заслугинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор persone (върховист)
Публикувано11.05.19 10:33



Харесвам инициативите на д-р Врабевски. Само не ми е ясно откъде вади тези пари, защото чисто икономически не му се връзват нещата.

Редактирано от persone на 11.05.19 10:47.



Тема Re: Кражбата на заслугинови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано11.05.19 11:26



От джебо си ги вади.Други въпроси?





Тема Re: Кражбата на заслугинови [re: tuzlija-179435]  
Автор persone (върховист)
Публикувано11.05.19 12:26



Благодаря ти искрено!



Тема Re: Кражбата на заслугинови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано11.05.19 13:03



Тая псувня скоро не бях я чувал.





Тема Re: Кражбата на заслугинови [re: tuzlija-179435]  
Автор persone (върховист)
Публикувано11.05.19 14:47



Много имаш да се развиваш.





Тема продължавам да се интересувам от ККнови [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано21.05.19 16:01







Тема Re: продължавам да се интересувам от ККнови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано21.05.19 17:09



Victor Geirgiev
преди 1 седмица
Костадине ти си един истински българин.Пълниш ми сърцето с радост като те слушам.Ще гласувам за Вас



Тема аз му вдигам рейгинганови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано21.05.19 17:13



популяризирам го






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.