Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 19.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 20:01



Колега, покажи ми една снимка на която Костадин вее руско знаме? По-скоро аз ще намеря снимка на другаря Марешки (от истинските патриоти) с руско знаме, отколкото снимка на Костадин.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано03.05.19 20:03



Костадинов не е руски агент - 100% гаранция.



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: komitaO3]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 20:07



И Ганчо Ценов е писал отдавна. Вадят каквото им трябва, в съответствие с интересите на РФ.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: jingiby]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 20:12



Ами дори не е русофил (в смисъла, който му придаваме). Може да се види и от задочният му спор с Иво Инджев:







Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 20:15



От любопитство потърсих снимки Костадин + руско знаме. Не открих... има само Костадин с една трицветна блуза:







Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано03.05.19 20:16



Фалмерайер отива в Гърция с желание да помага на младата държава с твърдото убеждение, че отива в люлката на Европейската цивилизация и ще види наследниците на античните гърци, известни от митологията. И е втрещен. В Пелопонес и дори по островите, голяма част от хората говорят албански или влашки, а на север в Епир, дори славянски, тоест: български...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 21:06



Къде съм написал, че Костадин Костадинов лично вее руско знаме? Очевидно думите ми са в преносен смисъл. Естествено ти ще ги изопачиш както ти изнася.

В буквален смисъл — на сайта им се вее руско знаме. В Google Изображения има привърженици с руски знамена + знамето на партията + Костадин Костадинов, позиращ за снимка.

Ти си го намерил с фланелка, и си прочел къде се е появил с нея.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: jingiby]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.05.19 21:53



Да, и подкрепя тезата си, че днешните гърци е невъзможно да имат каквото и да било общо с древните гърци.

Въпросът е друг. Костадин Костадинов смята това за много важно в момента. Какво да правим? Да мразим гърците и да се караме с тях? То друго не следва от тази работа.

За българите въвеждат термин славомакедонци. Ние в Македония не можем да върнем българщината, та в Гърция...

Целта на занятието е стадото да се настрои срещу съседните ни държави и Запада, а Руската Федерация да се изкара като спасението от днешните ни проблеми. Занятието е сложно и тази рекламна диплянка е само един нищожен фрагмент от кампанията им. Написал съм 4 имена в темата си. Те са кремълски проект и единодействат в ущърб на българите.

Други историци подлагат нещата под съмнение по нормален начин, не демонстрират нищо и, най-важното — нямат политически партии.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 22:00



Къде съм написал, че Костадин Костадинов лично вее руско знаме? Очевидно думите ми са в преносен смисъл. Естествено ти ще ги изопачиш както ти изнася.


Преносен, преносен, колко да е преносен? Бая си беше буквално... Не точно за знамето, но ти го обяви за проводник на руски интереси. Добре, ще дам отново оня линк дето опонира на Иво Инджев. С кой пункт от неговите тези не си съглъсен? И къде той се самоизобличава като руски агент.



Подозирам, че имаш нещо лично срещу Костадин...



Тема Re: К. Костадинов от "Възраждане" в с. Баницанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.05.19 22:04



Да, и подкрепя тезата си, че днешните гърци е невъзможно да имат каквото и да било общо с древните гърци.

Въпросът е друг. Костадин Костадинов смята това за много важно в момента. Какво да правим? Да мразим гърците и да се караме с тях? То друго не следва от тази работа.


Това пък откъде ти текна? не мисля, че К. К. отдава голямо значение на този исторически факт. Все пак човекът прави предговор на оня труд на Филхамер ( или като му беше името)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.