Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано29.01.07 19:59



Незнам дали знаете, но жените първо съжаляват, а после обичат, тъй като в тях има силно изразено майчинско чувство. Най-голям процент на обвързани мъже са тези, които имат различни проблеми, което до голяма степен обяснява факта, че нормални и дори много добре изглеждащи момичета и жени, поддържат връзки с разни пустиняци, които имат посредствени физически дадености, малко пари и са лишени от вкус.
До този момент, наблюдавайки двойките в България все се чудех как може добре облечени жени, красиви да се гаджосват с разни гърчави, с асиметрични лица, без пари и дрехи мъже, но тезата за "майчинското чувство" даде отговор на всичките ми въпроси!

Даже се сетих за една тема на File099, в която обясняваше колко пари вземал, как се поддържал и с какви способности бил, а някаква му се смееше и казваше, че било по-добре да е с някой наркоман с поблем, отколкото със "самохвалко".

Не мога да се сдържа и да не ви разкажа за последният фрапантен случай, на който станах свидетел вчера. Значи спирам към 21,30 да си взема дюнер от 43-ти блок, а на спирката сестрата на Данчо, която е по-голяма от мен с 5 години, се натискаше с някакъв, който е видимо 3-4см по-нисък от нея, облечен с овехтяли класически дънки, които бяха леко смъкнати в задника, някакво яке стигащо до под коленете и шапка тип "капутка". А сега за сестрата на Данчо-чисто нови и излъскани ботуши, черно кожено палто(видимо беше ново), и направена прическа с пресата за коса(е малко демоде)!
И най-смешното е, че цялата ситуация се разиграваше на автобусна спирка, на температура около минус 5 градуса, силен вятър и студ!
А на Данчо приятелите всички са от богати семейства, бивши и настоящи спортисти, с едри и здрави тела и вкус към скъпите неща, също като мен, а сестра му да се хване с подобен, който незнам дори как да го нареча....

След всичко казано до тук стигам до извода, че света върви към самоунищожение!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Автор ПpeпoдoбниятЦУП (изродъ)
Публикувано30.01.07 09:54



Допълват ни се вижданията


И аз съм се нагледал на подобни ексцесии..
по тоя повод май е в сила една руска народна поговорка, която гласи:
"Любовь-зло, полюбиш и козла"




Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторнa Дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 13:39



бивши и настоящи спортисти, с едри и здрави тела и вкус към скъпите неща

Много ясно защо. Точно пичовете описани по горе са самовлюбени, егоистични, повърхностни и много често комплексирани. Това се доказва от факта, че оценяваш хората по следните три признака: физически дадености, пари и вкус /за който съм малко скептична/.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: нa Дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано30.01.07 14:22



Именно по тези признаци оценявам хората и най-вече външен вид.
Няма начин споменатите мъже да не са самовлюбени, при положение, че има на какво да се радват. Очевидно допълваш тезата ми, тъй като търсиш вината в успелите и имащи всичко мъже и периферно се насочваш и защитаваш онеправданите от към физически дадености.

А сомовлюбеността явно само в България е придобила отрицателен смисъл, подобно и на фразата "гледай си работата". Самият Оскар Уаилд е казал, че "Няма нищо по-хубаво от това да си влюбен и то в себе си"!
Явно наистина мъкненето на жените с разни смръдльовци не е проява на девиация, а просто стрикто придържане към природен закон-този на "майчинското чувство"!

Редактирано от tor на 30.01.07 14:26.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано30.01.07 14:28



43 блок?
Данчо?
Сестра му?

Тия да не са някои от Седемте джуджета?

Абе брато, ти щом на файла си му се вързал на глупостите и разсъжденията, значи и ти имаш проблем. А и за хората, които явно като теб смятат, че света се състои само от тодорживковата люпилня за кадри Студентски град е нормално да имат ненормални възгледи за реалността като цяло.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: METHOD]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано30.01.07 15:37



Не те разбрах, ама изобщо! Иначе със Студентски град нямам нищо общо-просто не ходя извън София!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторнa Дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 15:42



Смятам знаеш, че Оскар Уайлд е бил хомосексуалист.



Това, че някой е с приятна външност изобщо не означава че е успял и най-вече че ще бъде успешен в бъдеще. Просто жените знаят, че е по-лесно да промениш външния вид на един мъж /модерна прическа, маркови дрехи, скъп часовник, редовни посещение на фитнеса/, а по-трудно да напомпаш нечий мозък /за справка най-богатите мъже в света и снимките им от младежките години/. Така че, драги ми Смехурко, рационалната жена си взема невзрачен и умен мъж с бъдеще, а не симпатяга с бицепси и мозък колкото орех.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: нa Дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано30.01.07 16:24



Абсолютно изкривени разсъждения относно мъжете. Мязаш ми на някоя провинциалистка със средно образование или селска софиянка завършила УНСС.


1. Това, че някои е красив не означава, че не е умен.
2. Грозните хора не са умни, а комплексирани и чрез дървени философии се опитват да компенсират грешките на природата.
3. За мъжете, които говорех със сигурност са успели-най-малкото, защото притежават по 2 коли, произведение я в Мюнхен, я в Щутгарт и то след 2004-та година
4. Незнам как ще направиш от грозния мъж красив чрез изброените дейности, но явно болните мозъци като товоя са неограничени.
5. Незнам как прецени, че грозните бастунчета имат бъдеще, като цял живот работят на заплатка и избиват комплекси.
6. Смехурко е оня, който те е направил на 3 ракии

п.с. незнаех, че Оскар Уаилд е бил гей и едва ли мнението на една полуграмотна слугинеса е меродавно. А и да е гей какво от това? Ако си на операционната маса и живота ти зависи от хирург и от лекарското изкуство и него ли ще питаш дали е гей. Определено не, най-много след време да се хихикаш, защото си закостенял и ограничен мозък, а майка ти не ти е дала необходимото възпитание, защото е била заета да изкарва парици да си плати парното.
Айде стига ти с урока по модерно мислене-потапяй се в пошлостта на средновековния си мисловен интериор!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторнa Дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 16:59



да, сега показа на всичко защо на Данчо сестра му не се натиска с приятелите му.



Апропо блок 43 в кой квартал е?



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: нa Дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано30.01.07 17:59



D:\music\sani-na gevreka dupkata.mp3



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано30.01.07 18:57



Направо те съжалявам като чета постовете ти.

И преди бях чел нещо писано от тебе и ми хареса, но явно или е било моментно просветление или не си бил ти, този който е писал.

А да те питам имаш ли си приятелка?

Която да те съжали и теб колко си повърхностнен и как си мислиш за коли произведени я в Шутгарт я в Мюнхен след 2004 г.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 07:13



Ти 'що имитираш FILE099 бе?Хайде уж си готин,богат и умен пък имитираш други...бъди пример.И на 28.01.07 температурата не е падала до -5 градуса-какви си ги съчиняваш?



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: METHOD]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 10:51



Имам приятелка, която е по-богата от мен разбира се, но във физическо отношение аз водя.

И наистина ме съжалява. Не веднъж след скандал съм й задавал върпоса защо е с мен, а тя ми отговаряще, защото знам, че не си лош и можеш да се поправиш. Ето поредното доказателство за теорията ми.
Дори знае и за "повърхността" ми тъй като през ден и напомням как ще й бутна един екс да откачи, ще извикам натариуса и ще й дръпна апартамента в Лозенец, който е на нейно име.
Също така й заявявам, че ако сключим брак искам да съм пожизнено в борда на директорите на фирмата на баща й, като един ден да поема управлението!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: F(x)+C]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 10:55



Никой не имитирам. Вие да не си мислите, че тези неща Файла ги измисля. Те са измислени, откакто свят светува. Самият аз наблюдавам от няколко години взаимоотношенията между мъже и жени и нещата ги знам много от преди да зачета темите му.

Че съм готин е така, но не съм богат-това, че имам повече от теб не ме прави богат. На 28-ми температурата в 21,30 беше точни минус 5 градуса според термометара в колата!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Авторнa Дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 14:25



Смени си термометара с термометър и ще ти показва верните градуси.

И недей да прекаляваш с филмите, че съвсем се омаза; то не бяха нотариални измами, управителни съвети...яко сапунки, а?

Всяка измислица трябва да е с мярка.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: нa Дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 14:40



Не ме обвинявай за правописа, защото съм напълно неграмотен. Завършил съм едва трети клас, а даже и дипломата ми е за 2-ри. По-късно записвах и вечерно училище, но не се справих!

Не е нотариална измама, а съвсем нормална покупко-продажба!
Управителният съвет ми се полага по право, като член на семейството!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Авторбa дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 15:16



Управителният съвет ми се полага по право, като член на семейството!

Ето това точно държа да ми кажеш откъде го научи?





Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: бa дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 15:37



Прочетох го във вестника! Други въпроси?



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Авторнa дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 17:16



Много вярваш на вестниците /то зависи и какви вестници четеш, такова нещо в Капитал няма да видиш. Виж в 24 по-може./

Твоята явно много добре знае, че нито в Управителния съвет ще влезеш, нито апартамента й ще вземеш. Щом баща й е заможен за нула време ще ти анулира сделката и ще те изхвърли като парцал оттам. След което гаджето ще си гепи смачкан "мозък", ще го вкара в бизнеса с одобрението на баща си /което с момче от твоя тип няма как да стане!!!/ и ще поработи върху дизайна. След една година няма да го познаеш и ще се успокояваш с глупости от рода на "майчинското чувство на жените в БГ".



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: нa дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 18:30



Аха, добре.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторsinijrosa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 16:54



красотата е до време важни са качествата на човека,първият ми мъж беше хубав, но с тъй нареченото балканско разбиране за мястото на жената с една красота и пари човек не може да бъде непременно щастлив,аз страдох 11 години от синдрома за съжаление заминах в чужбина и се ожених за грозноват средно финансово положение чужденец,чуствам се жена щастлива и ценена за информация вишистка съм живяла съм в много голям град в българия и съм красива по мнението на другите хора, въпрос как си мислиш ако претърпиш злополика и обезобразиш лицето си какво ще ти остане



Тема sinijrosaнови [re: sinijrosa]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано01.02.07 18:33



Мнението ти е типично за една застаряваща фригидка:

В отговор на:

красотата е до време важни са качествата на човека



Красотата е до време, но пък грозотията, пошлостта и комплексите-Завинаги! Качества се придобиват-дори хората с увреждания придобиват качества!!

В отговор на:

първият ми мъж беше хубав



Това ще рече, че си се развеждала т.е. давала си клетва за вечна вярност и "любов в добро и зло, докато смъртта ви раздели" пред родителите си, пред роднините си, пред закона, пред Бог, пред приятелите си, а след това развод! И имаш наглостта да ми даваш житейски постолати?

В отговор на:

но с тъй нареченото балканско разбиране



При положение, че живеем на Балканите със Скандинавско разбиране ли трябва да бъде?

В отговор на:

с една красота и пари човек не може да бъде непременно щастлив



Явно рецептата е грозен човек+бедност=пълно щастие. Значи имаш всички предпоставки да си щатлива!

В отговор на:

заминах в чужбина



Емигрантите са най-големите некадърници, нещастници и несретници!

В отговор на:

и се ожених за грозноват средно финансово положение чужденец



Ами просто не можеш да си позволиш нещо по-добро! А той ако можеше-нямаше да е с теб!

В отговор на:

чуствам се жена щастлива и ценена



С грозноват мъж как няма. И аз да бях жена и аз да имах грозен мъж, да съм щастлив. Като ги гледам са на мода

В отговор на:

вишистка съм



И какво като си зубрила суха информация и си преписвала 4 години?

В отговор на:

живяла съм в много голям град в българия



В тоя големия град висшистите не ви ли учат, че "българия" се пише с главна буква и става България?

В отговор на:

съм красива по мнението на другите хора



На 3 ракии може би и за мен ще станеш красива

В отговор на:

въпрос как си мислиш ако претърпиш злополика и обезобразиш лицето си какво ще ти остане



Трябва да претърпявам злополука ли? Да си видяла в темата някаде да намесвам нещо подобно. Между второ качество мъж и човек претърпял злощастен инцидент няма нищо общо! Но сигурно ако погрознея вследствие на това ще ми се лепне много красива жена, която ще бъде неземно щастлива с един грозен мъж!



Тема Re: sinijrosaнови [re: tor]  
Авторsinijroza (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 20:00



по въпроса за главни и малки букви както и препинателни причината е всистемата която ползвам точно заради такъв тип хора българките бягат в чужбина вие нямате право да издавате присъди без да познавате една съдба благодаря за обидните думи приемам ги като комплимент пчелата небяга от меда ако е хубав бях се затъжила за байганьовщината но сега спокойно ще пожелая на децата си лека нощ и ще им почета нещо от алеко константинов



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
АвторИrpaч (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 10:27



Аз се возя на градски транспорт. Ходя със скъсани обувки. От 4 години съм си купил 1 пуловер. Обикалям регулярно Дания и Швеция. В Париж съм живял в собствен апартамент на Плас де Клиши. Берлин и Прага познавам по-добре от София. В Милано спах в много кокетно семейно хотелче. Миналата зима изкарах на топло на Бали. Катерих се на Петронас тауърс в Куала Лумпур. Тайланд го обиколих от горе до доле. В Сингапур пазарувам на Орчард роуд. В Бахрейн спах в Хилтън (Манама), който сега са го прекръстили на Голдън Тюлип. Искам да наблегна на факта, че всичките ми пътувания са предприети изключитерлно и само на моя собствена сметка. Доста грозноват съм. Месечно не падам под едно хилядуче за кръчмарски живот. Приятна компания съм и допадам на жените. Намирам автора на темата за безобразно тъпо копеле. Аз и славната ми компания страним от ШАБАНИ като него, доколкото е възможно това в клоака като България.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: Иrpaч]  
Авторoмъжeнa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:00



Селска чест, фуклива. Ако щеш да изброиш всички градове от географската карта, пак ще си прост отворко, който пише "на ДОЛЕ". Е заради такива фукливи мъже от прованса, свестните и сктомни не могат да се класират! Българските мъже са си много готини.Женена съм от 20 години. Месечният ни доход е 800лв/4 душе/. Не мога да си позволя кръчма, камо ли чужбина. Не рядко си купувам дрехи от не дотам престижни магазини/1 пуловер на година...с него и през лятото ли ходиш!/. Въпраки това НЕ СЪЖАЛЯВАМЫ ЧЕ СЪМ СЕ ОМЪЖИЛА И ВСЕ ОЩЕ ОБИЧАМ ЧОВЕКА ДО МЕН!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: Иrpaч]  
Авторoмъжeнa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:04



Много ми е интересно с това ПУЛОВЕРЧЕ ли обикаляш чужбина. Уютно ли ти беше с него в Лувъра? По ПИгал, може би, но..То и един известен герой на А.Константинов е поддържал"грънч" модата, но не вярвам много жени да са фенки на такъв типаж, дори от съжаление!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: oмъжeнa жeнa]  
АвторИrpaч (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:31



Аз се опитах да защитя твоите интереси, клета жено. Уви, не всекиму е дадено да мисли.

P.S. "гръндж"



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано05.02.07 16:35



Ех, Тор какво да ти кажа

Понякога сте с Файла доста крайни - все пак една връзка не е нещо особено статично и константно



Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: tor]  
АвторM Ъ Ж (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 11:28



Г Л У П О С Т И !!!! Ти представа нямаш от семейна среда.
Да не говорим за О Б И Ч.





Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: M Ъ Ж]  
Авторoмъжeнa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 14:20



Какво е това "герданче"?Защо онзи мъж ме нарича "клета жено"??????? Те там ви е грешката на някои мъже, пък после се жалвате .Ние не сме "тъпи, клети жени"!! Ако така възприемаш жените...? Освен това има и нещо друго, когато си с един човек и мислиш, че го обичаш, не е лошо да има и какво да си говориш с него. Да покажеш, че зачиташ неговата концепция. Когато гледаш на жената като на слугиня и обект на безплатен секс, в един момент и тя ще гледа така на теб.Ще започне ДА ТЕ СЪЖАЛЯВА, когато намалее обема на портфейла ти и т.н.т.А иначе ИМА ЛЮБОВЫ ИМА ОБИЧ. уверявам ви.Обичам мъжът до мен точно колкото и преди 20 години!



Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: oмъжeнa жeнa]  
АвторH. (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 14:23



Знаете ли какво е любов?



Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: H.]  
Авторsiniaroza (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 18:46



Н икога ге съм вярвала ,че има такава ,го я открих при вторият си брак Истинската любов означава да даваш всичко от себе си,но същевременно и да получаваш обратно от този ,който те обича Любовта има много лица,любов между съпрузи,любовта към деца, родители и тн Пожелавам на всеки да е открие Между другото господина ,който е дал предложение за демата Българките остават и тн трябва да си мери приказките по въпроса за българите в чужбина приемам думите му като национална обида прочетете в по горните редове Ако трябва да обиждаме ,то трябва да започнем с хан Аспарух Той е първият заминал за чужбина



Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: siniaroza]  
АвторИrpaч (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 01:04



Прост народ, копеле. Прост, зъл и неграмотен.



Тема Re:хайде да говорим за мъже!.нови [re: Иrpaч]  
Авторoмъжeнa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 09:39



Явно , че си доста простичък! Съжалявам те. Та нали и ти си от този "прост" народ. Сигурно американците са по-сложни, а! Тлйсти, нагли полуфабрикати!.Я накарай някоя американка да ти сготви боб. Най-много да го пъхне във микровълновата. Или белезникавите немци!!!!Пък като тук не ти харесва, защо не се разкараш! От потъващ кораб първи бягат....плъховете.



Тема Re:синя роза.нови [re: siniaroza]  
Авторoмъжeнa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 09:49



Ох, чакай, че тоя родоотстъпник адски ме ядоса!!!!!!!! Радвам се, че и ти смяташ, че има любов. Някои я намират в началото, други по късно, бедата е когато никога не я срещнеш. Страхотно е да се будиш до човека когото обичаш. Страхотно е когато хърка, страхотно е когато мляска на масата, страхотно е когато ме се закачи спагет на мустака, страхотно е когато ти се цупи, че пак си си купила обувки! /е, не бих казала, че майка му е страхотна!/И ...никога не съм била с него "от съжаление". Когато се оженихме аз бях от заможно семейство от елита, а той- от работническо!Издържаха ни нашите. Сега аз направих кариера, а той остана обикновен полицай. И какво от това!!!! Обичам си го и всичко дължа на него. Ако той не ме бе подкрепил, нямаше на тези години да уча и да постигна това!!!!!!!!



Тема Re:синя роза.нови [re: oмъжeнa жeнa]  
АвторИrpaч (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 10:30



Ти, клета жено, направи кариера и двамата с мъжът ти получавате общо 800 лв.?!?!



Тема Re:синя роза.нови [re: Иrpaч]  
Авторsinia rosa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 14:18



Средната цена на една от картините ми е 800 лв така ,че кариерата съм си е направила в чужбина и парите ,които изкарвам ги пращам на приятели и роднини ,които са в нужда



Тема Re:синя роза.нови [re: oмъжeнa жeнa]  
Авторsinia posa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 14:24



Радвам се ,че има все още нормално мислещи хора ,който имат чувство за хумор ти ми допадаш а ко искаш можеш да отвориш друга тема за разговор аз ще взема участие поздрави Синя роза



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторпич-и-пoлoвинa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 16:28



на някои хора все трябва да им се напомня,че не дрехите правят човека.по добър вариант ли е ''изтупана мутра пребиваща я през ден''.явно си материалист.да ти е сладко



Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: oмъжeнa жeнa]  
Авторпич и пoлoвинa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 16:29



пожелавам си и мен така да ме обичат.дано си го заслужа



Тема Re: sinijrosaнови [re: tor]  
Авторнoвoдoмeц лeниниcт (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 17:40



Простете, вероятно не му е мястото тук и ако това е така, моля, модераторът да го премести в съответния форум. Случят е следният: обзавеждам апартамент. Със съпругата ми инвестирахме не малко усилия и средства, та дано и ние като новодомци свием семейно гнезденце...

- мислеше си тя горката, че ще изглежда като по списанията. И така, ходенето по мъките започна. Едни вземат скъпо, но работят качествено. Евтиното пък - некачествено. Къде ли не ходихме, кого ли не питахме. Проблемът ни с обзавеждането така и си остана нерешен. В новия ни дом все още сме на походни начала.
Към кого да се обърнем за качествена, ефектна и не много скъпа мебел?
Благодаря предварително на всички отзовали се.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: пич-и-пoлoвинa]  
Авторнoвoдoмeц лeниниcт (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 17:43



Понеже го пуснах някак в средата на темата, отскоро работя с компютър, та се боя да не остане незабелязано. За мен наистина е много важно. Пускам го и тук:
Простете, вероятно не му е мястото тук и ако това е така, моля, модераторът да го премести в съответния форум. Случят е следният: обзавеждам апартамент. Със съпругата ми инвестирахме не малко усилия и средства, та дано и ние като новодомци свием семейно гнезденце... - мислеше си тя горката, че ще изглежда като по списанията. И така, ходенето по мъките започна. Едни вземат скъпо, но работят качествено. Евтиното пък - некачествено. Къде ли не ходихме, кого ли не питахме. Проблемът ни с обзавеждането така и си остана нерешен. В новия ни дом все още сме на походни начала.
Към кого да се обърнем за качествена, ефектна и не много скъпа мебел?
Благодаря предварително на всички отзовали се.
Между другото и аз не харесвам високопарните приказки на този неграмотен селянин "Играч".



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторнoвoдoмeц лeниниcт (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 17:45



Като ще е, да е. Може и да ми се сърдите малко, че вече трети път пукам това, но искрено се надявам на помощта ви.
Простете, вероятно не му е мястото тук и ако това е така, моля, модераторът да го премести в съответния форум. Случят е следният: обзавеждам апартамент. Със съпругата ми инвестирахме не малко усилия и средства, та дано и ние като новодомци свием семейно гнезденце... - мислеше си тя горката, че ще изглежда като по списанията. И така, ходенето по мъките започна. Едни вземат скъпо, но работят качествено. Евтиното пък - некачествено. Къде ли не ходихме, кого ли не питахме. Проблемът ни с обзавеждането така и си остана нерешен. В новия ни дом все още сме на походни начала.
Към кого да се обърнем за качествена, ефектна и не много скъпа мебел?
Благодаря предварително на всички отзовали се.
А ако някой има път през "Манастирски ливади", нека пише, та да пием по една ракия.



Тема Re: sinijrosaнови [re: нoвoдoмeц лeниниcт]  
Авторkemerdere (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 19:24



Днешните новобогаташи често много бързо се насищат на вещите си и продават следи обявите по вестниците можеш да се натъкнеш на много почти нови неща за съжаление мебелите в България са 3 пъти по скъпи отколкото в чужбина



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторsofka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 16:27



Понеже споменаваш О.Уайлд да ти поцитирам малко:
Младостта е единствената ценност ,която си заслужава да се притежава...А Красотата е една от формите на Гениалността,може би дори стои по-високо от Гениалността,тъй като не се нуждае от обяснение.
Тя е едно от най-великите явления в света-като слънчевата светлина или като пролетта,или като отражението в тъмна вода на тази сребърна раковина,която наричаме луна.Тя не може да бъде оспорвана.Тя има свещеното право на власт.Превръща в царе онези,които я притежават...
Само ограничените хора не съдят по външността.Истинската тайна на живота е заключена във видимото,а не в невидимото





Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Автор nightsun (член)
Публикувано22.02.07 19:18



еи, тор
ти явноси човек с много пари и добре облечен
но помни, че жените не винаги си падат по това
особено пък тези, които имат мъже с пари
прочетитова и си помисли защо е така



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Автор nightsun (член)
Публикувано22.02.07 19:19



еи, тор
ти явно си човек с много пари и добре облечен
но помни, че жените не винаги си падат по това
особено пък тези, които имат мъже с пари
прочети това и си помисли защо е така



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторzlo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 14:11



Жените в България са злобни кучки. Не стига че повечето са грозни , но за това пък са с необосновано самочувствие. Освен това се чудя защо гледат лошо. Вчера виждам една от квартала ходи все едно е глътнала бастун, не е нищо особено, дори леко грозновата обаче гледа лошо и се надува.
Идваше ми да я наритам.



Тема zloнови [re: zlo]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано03.03.07 14:23



Напротив-българската жена няма и грам самочувствие и дори е доста комплексирана. Жените тук много добре осъзнават, че са едни от най-грозноватите(незнам кой пусна тая муха, че българките били красиви), а като добавим и статистиката, че бълкарките за на 3-то място по затлъстяване в Европа картината става плачевна.
Съгласен съм, че до 22 най-много 24 години българката изглежда що годе добре и дори хубава, но след това Нютон става безкомпромисен-тези, които са имали хубави гърди вече пъпа им отива между тях, резултатът от пропушването на 14 години е жълта кожа с огромни пори и черни зъби. Като прибавим и генетическото затлъстяване, българката става чудовище.

Всичко това е много добре осъзнато от жените и именно за това си хващат грозни мъже без вкус и физически дадености, от една страна, защото са лесни за контрол и дори и да искат няма да им изневерят, а от друга, за да се чувстват физически над тях!

Представи си следната картина-излизам аз с малкия задник, тънката талия(голям фалос на тънка талия се крепи), широките рамене, форсираните бицепси и италианския тен, облечен в кежуъл ризи и обувки, колкото 2 заплати на работник в Кремиковци, каращ Ауди и небрежно разговарящ по Никия Верту за 8000 лева. Е с какво самочувствие ще дойде при мен момиче живяло 20 години в апартамент 65 квадрата с родителите си, които работят по 9ч на ден за 500 лева, тя като сервитьорка, облечена в турски дрехи от Пиростска и най-екзотичното нещо в нея е една банална трейбъл татуировка на кръста!

Като се замисля жените са напълно прави да излизат с подобни мъже. Като се замисля аз как без да искам(уж) ги комплексирам и унижавам, си давам сметка, че и аз да съм жена ще предпочета по-голям генетически изрод от мен, който поне няма да ме комплексира!





Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: нa Дaнчo бpaт мy]  
Автор abelar.bg (експерт)
Публикувано05.03.07 10:50



напълно подкрепям на Данчо брат му!
Истина е, че много жени са впечатлени от пари и скъпи дрешки, но повечето свестни момичета си търсят умни и амбициозни момчета, а не надути самовлюбени модерно облечени празноглавци. Направо не те разбирам Тор.... какво по точно те дразни в днешните жени.... може би ти си само въздух под налягане с модерни дрехи и за това не ти обръщат внимание..... спокойно не се депресирай.... това може да се оправи....





Тема Re:за Торнови [re: tor]  
Автор abelar.bg (експерт)
Публикувано05.03.07 11:05



Леле ..... абе ти къде живееш... я слизай бързо на земята... много ти е лесно на теб да се гавриш с обикновенните хора... интересно ми е - телефона, дрехите и колата тате ли ти ги купи...... или правиш свирки на богати дебели чичаци и после ходиш да се дуеш из Студ. град. Не че ме интересува де ....



Тема Re:за Торнови [re: abelar.bg]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано05.03.07 13:27



Ами като не те интересува кво питаш?





Тема Re:за Торнови [re: tor]  
АвторMeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 14:23



Мене пък ме интересува, откъде?



Тема Re:за Торнови [re: Meтo]  
Авторoбъpkaн [izchervqvam se] (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 18:53



Защо всички се излагате? Тор няма кинти. Възможно ли е пич, който има пипе да изкара сам мангизи, респективно да ги гепи да пише смешки на прогимназиален жаргон и една сюрия народ да му се връзва??? Направо ме е срам като ви чета мненията. Едно сополиво копеленце с джеб-пара от татя си да ви прави тука всички за смях. Хе, хе.



Тема Re:за Торнови [re: oбъpkaн [izchervqvam]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано05.03.07 23:04



Не се прави на умен, а кажи жена ти защо е с тебе, и дали не е от съжаление

Аз си зарязах приятелката да се похфаля.

Ай фийл фрий нау.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re:за Торнови [re: METHOD]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано06.03.07 12:42



Не съм женен. Ходя само с една, която превъзхождам физически и като цяло съм по-атрактивен за мъж, отколкото тя за жена! Не е българка, а финансовите й възможности са много над моите.
Паралелно с това имам и чувства към бивша сръбска проститутка, която учи във вечерно училище в София, живее в Люлин при роднини и работи. По-голяма е от мен с 10 години. Като цяло е манекенка, но пуши много и зъбите са й черни и има подути пръсти!



Тема Re:за Торнови [re: tor]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 13:30



хахахахаххахаха





Тема жените - те пък кво ли разбират...нови [re: tor]  
АвторБaбaЯra (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 16:19



Съгласен съм дотам че по принцип българските мъже са повечето гърчави и с нищо не отличаващи се. Чудя се въобще защо имат около себе си жени. Рядко са хубавите мъже - 5-6%.
Но пък да преценям кой колко струва по дрехите му или по лъскавата му кола - е не. Бъркаш приятелче. Най-често зад парцалива външност се крият такива мъжки достойнства, че спортните ти приятелчета с малките пишки и много комплекси могат само да завиждат. И истинските жени това го усещат с кожата си ако щеш. Друг е въпроса че такива също останаха малко. Повечето са хищни хиени.



Тема Re:за Торнови [re: tor]  
АвторMETO (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 16:27



Силно подозирам, че тор и Файл 99 са две лица на един и същи индивид.



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: БaбaЯra]  
АвторMETO (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 16:29



Хубаво мнение.

Аз имам едно приятелче, което подобно на Тор, смята че заради сладкишената му външност е нещо повече.

Горкия има толкова разбит емоцианален живот.

Аз съм METHOD да знаете, не се логвам просто :)



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: нoвoдoмeц лeниниcт]  
Автор jetfire (обичащ хората)
Публикувано06.03.07 16:51



иди във велинград,направо в някой от петте(мисля)завода за мебели

Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: zlo]  
Автор jetfire (обичащ хората)
Публикувано06.03.07 16:53



А МОЯТА ЖЕНА Е КРАСИВА И С МАЛКО НИСКО САМОЧУВСТВИЕ.
КАКВО ЩЕ КАЖЕШ???
ЗАВИЖДАШ ЛИ???

Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: БaбaЯra]  
Автор jetfire (обичащ хората)
Публикувано06.03.07 17:13



ВИЕ НЕ РАЗБИРАТЕ НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА.
МИСЛИТЕ САМО ЗА ПИШКИ.
ИМА ЕДНА ФРАЗА ОТ ЕДНА ХУБАВА КНИГА КОЯТО СЕ КАЗВА"КНИГА ЗА ВЕЧНАТА ВОЙНА ЗА ВДИГНАТИЯ КАПАК НА ТОАЛЕТНАТА ЧИНИЯ ИЛИ ЗАЩО МЪЖЕТЕ МЪЛЧАТ,А ЖЕНИТЕ НЕ СЕ ОРИЕНТИРАТ ПО КАРТА"
ТА ТАМ ПИШЕ:''АКО МЪЖЕТЕ ЗНАЕХА КАКВО СИ МИСЛЯТ ЖЕНИТЕ В МОМЕНТА ,БИХА ИЗГЛЕЖДАЛИ 1000 ПЪТИ ПО УМНИ"



Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка

Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: METO]  
Авторoбъpkaн [izchervqvam se] (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 17:27



Абре, Мето, как може да си толко свестен пич. Е такива да имаше повече, рай щеше да е китната ни татковина.



Тема Re:за Торнови [re: METO]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано06.03.07 20:53



цъ, не позна. Но иначе познавам Файла лично-последно се видяхме в Неделя.
Мисленето ни съвпада почти на 100 %, с изключение на това, че той ненавижда "групировките", а аз съм заклет висаджия! Също така е образован, а аз в момента уча в трета вечерна гимназия, за да взема диплома тъй като съм завършил едва 3-ти клас!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: jetfire]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано06.03.07 20:55



Аз да завиждам? На теб? хахахах. Едва ли смръдлата ти става и за свирка в асансьора да ми направи, но щом на теб ти е красива...

D:\music\Maq - KAT-ajiiskata.mp3



Тема Re:за Торнови [re: METO]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 20:55



Абе и аз в началото се усъмних...ама като се замисля файл-а беше някак по-елегантен в изказа си,докато тор малко по-селски го дава,което ме навежда на мисълта,че само се опитва да имитира файл-а...но от друга страна файл-а вече не го срещам нещо...знае ли човек кой-кой е,виртуална им работа!



Тема Re:за Торнови [re: tor]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 21:01



Разни мангизлийки,проститутки,не знам кви там и накрая се ебеш с някакъв Киро

!!!Поне това пише след ника ти!
Може и да не е модерно,но си оставам хетеро.



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: БaбaЯra]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано06.03.07 21:01



Най-малката пишка на мой приятел е 22,5см. Моята също е малка- 23,5см, защото нормалната дължина на мъжкия член е 24см. Най-голямата пишка на мой приятел е 25см. На Файла му е ненормално малка-едва 15см УЖАС.

Иначе по парите се преценява един мъж. Всеки от нас се стреми да има пари и следователно да живее по-добре! Тези, които нямат просто са неуспели и некадърни. Спортното минало загатва за дисциплина и воля на характера, а афинитетът към лукса-за вкус и умение за живот и забавление!

Българският мъж не е изобщо гърчав след 25-тата си година-тогава става шкембелия!

[iD:\music\DIANA-NAPRED-NAZAD.mp3]



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: METO]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано06.03.07 21:13



Нямам сладкишена външност.
Среден съм на ръст(180см сутрин) и 80кг само мускули. Имам малък задник, тънка талия, широки рамене, много напомпани ръце с едри бицепси и ясно отсечени трицепси, гърбът ми е V-образен и много добре поддържан италиански тен. Пенисът ми е малък-23,5см, но изглежда като 25см. Тренирам 5-пъти седмично фитнес с максимално натоварване с тежести, 1 път седмично спринтове, също така и тренировки по бокс.
Обличам се най-често с прилепнали блузи(черни или пъстри цветове), а вечрното ми облекло е задължително съставено от кежуъл ризи.
Имам 2 костюма на Озвалд Боатен закупени от магазин Хародс в Лондон на Найтс бридж, 1 на Армани и 4 Бицияни.
Пръскам се само с тежки ориенталски миризми от сорта на Живанши, Давидоф Зино, Блек код на Армани, Опиум на ИСЛ или хикс ес на Пако Рабан!

В женски клуб съм си пускал и много снимки!

D:\music\Sani-na gevreka dupkata.mp3



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: tor]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано06.03.07 23:24



Радвам се за теб.

Всичко което имаш е прекрасно.

Обаче са ме учили, че някой като каже една цифра относно нещо си, делиш цифрата на три и получаваш число близко до истината.

Сметай сега :)

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: METHOD]  
Автор tor (Made in tor)
Публикувано07.03.07 22:10



При мен всичко е документирано-лесно мога да ти докажа, но нямам полза!

Иначе това за цифрите важи, когато един мъж каже определено число жени, с които уж е спал-тогава се дели на 3. Когато жена каже същото се умножава по 3!
Аз ако се излъжа да легна със жена не се хваля, а се срамуван, че някоя смръдла, която освен да пуши Карелия Слимс и да чупи стойки пред дискотеката с грозната си външност е докоснала божественото ми тяло!
Постоянно ми се случва при секс, след еякулацията да не мога да гледам партньорката си. Представи си на какво ниво са българските жени!

D:\music\Ivo Tanev - 100 DM.mpga



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: tor]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано08.03.07 09:40



Брато не знам....мене ме е срам да си помисля подобни простоттии, та камо ли да ги напиша

Айде със здраве, няма да се занимавам с темата повече.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: zloнови [re: tor]  
Автор nightsun (член)
Публикувано11.03.07 14:53



данните са ти неверни, абсолютно измислени и не почиват на никакви доказателства.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: zlo]  
Авторpo-zlo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 00:39



Абе пич,тази да не е страдала от разтройство,пък ти да си изтълкувал погрешно поведението и?





Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: po-zlo]  
Авторzlo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 12:45



Възможно е да има душевно разтройство. Като повечето нейни посестрими.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 09:48



Ти навярно си някоя ощетена от природата и озлобяла гъска!!!
Какво значение има дали са му вехти дънките, а е от значение за жените какво има в тях! Може да му е празно портмонето, но да му е пълно сърцето!!!
Ясно ли ти е????



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: tor]  
Авторнa Дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:02



Кво става, вече не се ли ебеш с Киро?



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: Dan4o]  
АвторBaroto (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 21:27



Не сърцето, пиле, а пишлето.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 20:14



de da snaesh mje da e kurest



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: Baroto]  
Авторчичo Пeнчo (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 23:02



Този глупак няма ли кой да го оноди..Tor на немски между другото означава глупак.Трябва да измислят и друга дума-тази е кратичка за нашата простотия и тъпотия. Абе гургуре- ти само с мерки и теглилки работиш.Какви 23 см, какви ризи, парфюми-душичката ти е празна на тебе, затова си тук. Ти не можеш да даваш тон, можеш само да подражаваш.Ти си НИКОЙ запомни го, НИКОЙ.Ако попаднеш на самотен остров на кого ще показваш часовничето си, ризите, какво ще те развълнува..Живееш по моделите на другите, на медиите, на втълпеното ти ..Ти никога не си мислил с малкия си мозък, нямаш собствено мнение, нищо собствено..Дори и париците ти ги е дал някой друг..





Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: чичo Пeнчo]  
Авторbaroto (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 20:29



Tor на немски означава врата.



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират... [re: tor]  
Автор shenyy (изолиран)
Публикувано09.04.07 01:45



ти си имаш огромни постижения в твоя стеснен свят.



Само слабите се стремят към порядъка; силните владеят хаоса...

Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: baroto]  
Авторчичo пeнчo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 22:09



попрочети малко повечко.. виж дали става въпрос за der Tor или das Tor



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: чичo пeнчo]  
АвторKinko (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 23:13







Както виждате tor може да значи много неща. Вземете го попитайте лично, белким ви каже какво точно означава прякора му. А може просто тор да си е От оня, оборския



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: zlo]  
Авторsiniarosa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 13:37



Ами като българките не ти харесват ,то си смени ре3бата.Може българските мъже да отговарят на вкуса ти.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: siniarosa]  
Авторzlo (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 17:33



Значи понеже българките са смахнати , да си сменя резбата? Това изказване е показателно за твоята дълбока душевност и интелигентност. А защо жените да не ядат бой тогава?



Тема Re: zloнови [re: tor]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 12:30



E che to 500lv. na den ne e nikak Zle. I aZ bih rabotil Za tolkova, pa makar i po 9 chasa.



Тема Re: жените - те пък кво ли разбират...нови [re: tor]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 13:00



кежуъл ot casual li tre da idva?
Shtoto aZ taka hodia na rabota.
Ne sym casual samo pri oficialni sluchai.



Тема Гоялама работа..нови [re: tor]  
АвторSUCK_lT (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 14:22



...те пък много знаят каде ходя и кво правя с разни точилки натокани.Прибираш се биеш им една пишка за ЛЕКА НОЩ и си легаш.Стандартна процедура.





Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: zlo]  
Авторsinia rosa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 13:15



Каквото почукало,такова се обадило,Отговорите ми са в синхрон с нивото на езика на участниците,А по повод на боя,то само слабите и не сигурни в севе си мъже посягат на по-слабите, в тово число и деца,Ако един мъж е мъж не само физиологично но и като качества , то той мери силите си с равни противници,А останалото е тирания и празно чувство за авторитет и уважение от страна на другите,Ето и отговора-съжаление,



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: sinia rosa]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано03.06.07 13:41



Ами повечето мъже си мерят силите с по слаби. А и повечето жени си мислят че това са изтинските мъже.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: Julian]  
Авторsinia rosa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 12:22



... не мисля ,че т ова са истински мъже. Аз съм против насилието. Независимо срещи кого и какво , насилието е най-лошото нещо,като понятие и действие .За мен , това не е мяка за ,,истински мъж,, .



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: чичo пeнчo]  
Авторbaroto (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 09:51



Естествено, че имам предвид "die Tor". И малките деца знаят, че "врата" е в женски род.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: oмъжeнa жeнa]  
Авторametya (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 13:33



не знам дали тук да си пиша болката...но ако има проблем...нека мод. да реши къде е мястото...
българка съм и работя.не съм омъжена...вдовица.имам познат от холандия...колега. и той е сам.по-млад е 2 години от мене.много упорито ме кани на гости иза някой ден...просто иска да си общуваме и това вече го правим..но служебно...сега когато има личени нотки и усещането за привличане...не знам как да постъпя...има ли някой опит или случай около себе си с подобни нотки...
човекът ми е колега....познат ми е и не знам аз какво точоно мисля...защо ми се струва че го харесвам но....умът ми кава въздържи се а физиката....поощрение



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторacввщ13O3 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 13:43



пиша и не знам дали съм на точното място и в точното време...
имам си колега от чужбина. започна да се заглежда в последствие и сега ме кани да му отида на гости. аз съм неомъжена...вдов. а той разведен.по-млад е 2 години...чудя се какво да правя...не си падам по авантюрите.животът ми не е лесн. не з.мога да кажа че съм красавица нито че той е рокфелер..нормален човек с професия като мене и милиони.но не ми е безразличен.какво да правя...като съм старомодна в поведението си
а пък и предпазлива...



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: нa Дaнчo бpaт мy]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано07.07.07 16:02



евaлa за товa мнение, не бих моглa дa го кaжa по-добре!брaво!

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: acввщ13O3]  
Автордopeмифa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 20:14



направи го не е задалжително да си авантюристка аз също на времето разсаждавах като теб сега живея от години извън гранища намерех истинската лю бов а тя прави хората щастливи опитай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.