Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 26.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано30.01.07 18:57



Направо те съжалявам като чета постовете ти.

И преди бях чел нещо писано от тебе и ми хареса, но явно или е било моментно просветление или не си бил ти, този който е писал.

А да те питам имаш ли си приятелка?

Която да те съжали и теб колко си повърхностнен и как си мислиш за коли произведени я в Шутгарт я в Мюнхен след 2004 г.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 07:13



Ти 'що имитираш FILE099 бе?Хайде уж си готин,богат и умен пък имитираш други...бъди пример.И на 28.01.07 температурата не е падала до -5 градуса-какви си ги съчиняваш?



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: METHOD]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 10:51



Имам приятелка, която е по-богата от мен разбира се, но във физическо отношение аз водя.

И наистина ме съжалява. Не веднъж след скандал съм й задавал върпоса защо е с мен, а тя ми отговаряще, защото знам, че не си лош и можеш да се поправиш. Ето поредното доказателство за теорията ми.
Дори знае и за "повърхността" ми тъй като през ден и напомням как ще й бутна един екс да откачи, ще извикам натариуса и ще й дръпна апартамента в Лозенец, който е на нейно име.
Също така й заявявам, че ако сключим брак искам да съм пожизнено в борда на директорите на фирмата на баща й, като един ден да поема управлението!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: F(x)+C]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 10:55



Никой не имитирам. Вие да не си мислите, че тези неща Файла ги измисля. Те са измислени, откакто свят светува. Самият аз наблюдавам от няколко години взаимоотношенията между мъже и жени и нещата ги знам много от преди да зачета темите му.

Че съм готин е така, но не съм богат-това, че имам повече от теб не ме прави богат. На 28-ми температурата в 21,30 беше точни минус 5 градуса според термометара в колата!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Авторнa Дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 14:25



Смени си термометара с термометър и ще ти показва верните градуси.

И недей да прекаляваш с филмите, че съвсем се омаза; то не бяха нотариални измами, управителни съвети...яко сапунки, а?

Всяка измислица трябва да е с мярка.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: нa Дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 14:40



Не ме обвинявай за правописа, защото съм напълно неграмотен. Завършил съм едва трети клас, а даже и дипломата ми е за 2-ри. По-късно записвах и вечерно училище, но не се справих!

Не е нотариална измама, а съвсем нормална покупко-продажба!
Управителният съвет ми се полага по право, като член на семейството!



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Авторбa дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 15:16



Управителният съвет ми се полага по право, като член на семейството!

Ето това точно държа да ми кажеш откъде го научи?





Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: бa дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 15:37



Прочетох го във вестника! Други въпроси?



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: tor]  
Авторнa дaнчo бpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 17:16



Много вярваш на вестниците /то зависи и какви вестници четеш, такова нещо в Капитал няма да видиш. Виж в 24 по-може./

Твоята явно много добре знае, че нито в Управителния съвет ще влезеш, нито апартамента й ще вземеш. Щом баща й е заможен за нула време ще ти анулира сделката и ще те изхвърли като парцал оттам. След което гаджето ще си гепи смачкан "мозък", ще го вкара в бизнеса с одобрението на баща си /което с момче от твоя тип няма как да стане!!!/ и ще поработи върху дизайна. След една година няма да го познаеш и ще се успокояваш с глупости от рода на "майчинското чувство на жените в БГ".



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: нa дaнчo бpaт мy]  
Автор tor (Св. Тор)
Публикувано31.01.07 18:30



Аха, добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.