Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 24.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: oмъжeнa жeнa]  
АвторH. (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 14:23



Знаете ли какво е любов?



Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: H.]  
Авторsiniaroza (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 18:46



Н икога ге съм вярвала ,че има такава ,го я открих при вторият си брак Истинската любов означава да даваш всичко от себе си,но същевременно и да получаваш обратно от този ,който те обича Любовта има много лица,любов между съпрузи,любовта към деца, родители и тн Пожелавам на всеки да е открие Между другото господина ,който е дал предложение за демата Българките остават и тн трябва да си мери приказките по въпроса за българите в чужбина приемам думите му като национална обида прочетете в по горните редове Ако трябва да обиждаме ,то трябва да започнем с хан Аспарух Той е първият заминал за чужбина



Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: siniaroza]  
АвторИrpaч (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 01:04



Прост народ, копеле. Прост, зъл и неграмотен.



Тема Re:хайде да говорим за мъже!.нови [re: Иrpaч]  
Авторoмъжeнa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 09:39



Явно , че си доста простичък! Съжалявам те. Та нали и ти си от този "прост" народ. Сигурно американците са по-сложни, а! Тлйсти, нагли полуфабрикати!.Я накарай някоя американка да ти сготви боб. Най-много да го пъхне във микровълновата. Или белезникавите немци!!!!Пък като тук не ти харесва, защо не се разкараш! От потъващ кораб първи бягат....плъховете.



Тема Re:синя роза.нови [re: siniaroza]  
Авторoмъжeнa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 09:49



Ох, чакай, че тоя родоотстъпник адски ме ядоса!!!!!!!! Радвам се, че и ти смяташ, че има любов. Някои я намират в началото, други по късно, бедата е когато никога не я срещнеш. Страхотно е да се будиш до човека когото обичаш. Страхотно е когато хърка, страхотно е когато мляска на масата, страхотно е когато ме се закачи спагет на мустака, страхотно е когато ти се цупи, че пак си си купила обувки! /е, не бих казала, че майка му е страхотна!/И ...никога не съм била с него "от съжаление". Когато се оженихме аз бях от заможно семейство от елита, а той- от работническо!Издържаха ни нашите. Сега аз направих кариера, а той остана обикновен полицай. И какво от това!!!! Обичам си го и всичко дължа на него. Ако той не ме бе подкрепил, нямаше на тези години да уча и да постигна това!!!!!!!!



Тема Re:синя роза.нови [re: oмъжeнa жeнa]  
АвторИrpaч (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 10:30



Ти, клета жено, направи кариера и двамата с мъжът ти получавате общо 800 лв.?!?!



Тема Re:синя роза.нови [re: Иrpaч]  
Авторsinia rosa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 14:18



Средната цена на една от картините ми е 800 лв така ,че кариерата съм си е направила в чужбина и парите ,които изкарвам ги пращам на приятели и роднини ,които са в нужда



Тема Re:синя роза.нови [re: oмъжeнa жeнa]  
Авторsinia posa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 14:24



Радвам се ,че има все още нормално мислещи хора ,който имат чувство за хумор ти ми допадаш а ко искаш можеш да отвориш друга тема за разговор аз ще взема участие поздрави Синя роза



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторпич-и-пoлoвинa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 16:28



на някои хора все трябва да им се напомня,че не дрехите правят човека.по добър вариант ли е ''изтупана мутра пребиваща я през ден''.явно си материалист.да ти е сладко



Тема Re: Жените са пркрасни, обожавам ги.нови [re: oмъжeнa жeнa]  
Авторпич и пoлoвинa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 16:29



пожелавам си и мен така да ме обичат.дано си го заслужа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.