Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ...нови [re: kotence777]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано22.11.09 12:39



" Ааааа минал е,съвсем скоро. На 12.11.09 18:56 е наминал да ни каже колко сме заблудени.Виж темата му "Четиво за игноранти",още е на 1ва страница "

--------------------------------------------------------------------------------

Хахаха.....много "кротко " го е дал този път





Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ...нови [re: Moonstone]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано22.11.09 12:42



Пустия ми меркурий в скорпион.......естествено за кримка мисли





Тема Re:Виливар [re: Bиливap]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано22.11.09 15:21



Не отговарям на неграмотни въпроси.

Редактирано от skydriver на 22.11.09 15:45.



Тема Re:Галя...нови [re: galy]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано22.11.09 15:30



Ти първа изсползва обидни думи.Когато в началото написах за астролози шарлатани,нима няма такива?Вестниците и тв бъкат с недодялани"хороскопи" и много "астролози" баламосват хората.Не съм ти отправял лични обиди,защото не те познавам като човек.А това да наречеш някой с различно от твоето мнение"тъпак",говори за безсилие,ако не лошо възпитание.Н икога не е излишно да има хора които не са на твоето мнение, защото така можеш да си "сверяваш часовника".


Редактирано от skydriver на 22.11.09 15:35.



Тема Re:За форума [re: kotence777]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано22.11.09 15:38



Ако заглавието на моята тема не беше"Астрологията хич я нема",а например"Защо не вярвам в астрологията"щеше ли да промени диалога?



Тема Re:За форума [re: skydriver]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано22.11.09 16:08



Не нямаше,но кажи тогава,каква е целта на така любезното ти посещение?Тук е форум,в който хората с еднакви интереси обсъждат неща,които ги вълнуват.Ок,имай си мнение,но защо така ожесточено го натрапваш?Ясно е,че нито ти ще отстъпиш,каквито и аргументи да ти дадат,нито пък някой от нас ще отстъпи.Ние говорим на различни езици,както ти казаха колегите и докато не се запознаеш с материята,не може да се получи конструктивна дискусия.Нямам нищо против теб,но темата в случая няма смисъл.



Тема Re:За Медийните хороскопи [re: skydriver]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано22.11.09 17:02



Медийните хороскопи са стока, която се продава/ търси
от пазара ( и от самите медии се търси, за да си продават те,
тяхната стока ) това е свободния пазар - никой не пита
искаш/неискаш докато стоката е търсена , т.е. докато има
кой да плаща за нея - ще има и кой да я прави !!!

Може ли да има общи хороскопи за всички, след като отделния
човек е единствен и уникален



Те по-скоро изразяват общи тенденции, на база на някой общи фактори.

P.S.
И аз не обичам Сиренето с растителни мазнини от 3-4 лева, в което
има сухо мляко и разни други боклуци , но това се произвежда,
защото това се търсело на пазара, по-евтино ....

Трябва ли да обвинявам мандрите, че не знаят как се прави Сирене ?



Тема Re:За Медийните хороскопи [re: Moonstone]  
Автор solar69 (непознат)
Публикувано22.11.09 17:27



Толкова ценна енергия се изразходва тук,за да се докаже/при това неуспешно/,на един човек,че астрологията работи.То даже и нищо не се доказа,защото нито един пример не беше приведен,никакви доказателства.Само общи приказки и надприказване.Аз харесвам астрологията много и непрекъснато чета и практикувам/любителски/,но преди да навляза малко по-дълбоко в нея и аз много се съмнявах,че тя работи.Ту се ентусиазирах,ту абсолютно се отчайвах.И в интерес на истината няма неопровержими доказателства,че астрологията е надеждно средство за предсказание,които да са широко оповестени.Или поне от нашето съвремие няма примери.В древността са много.
Без да изказвам категорично становище-твърде ми е рано за това-специално в предсказателната астрология малко се съмнявам все още.В това,че наталната карта разкрива нашия характер,предпочитания,интереси,темперамент и заложби,начина ни на общуване и поведение,изобщо не се съмнявам и съм се убедила многократно.Хорарната астрология също е безотказна.Но предсказателната още ми е загадка.Искам да вярвам 100 %,но ми трябват стабилни доказателства-т.е.сбъднати прогнози.И все още търся такива за себе си.

Слънце в Лъв,Асц-Везни,Венера в Рак,Луна в Скорпион


Тема Re:За Медийните хороскопи [re: solar69]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано22.11.09 18:11



" Толкова ценна енергия се изразходва тук,за да се докаже/при това неуспешно/,на един човек,че астрологията работи.То даже и нищо не се доказа,защото нито един пример не беше приведен,никакви доказателства.Само общи приказки и надприказване"
-------------------------------------------------------------------------------------


Ако си прочетеш трите изречения
ще видиш че съдържат и въпроса и отговора.

Просто си приказваме
(общи приказки )

P.S. Много си права, че е загуба на енергия да " доказваме "
на някой си - нещо си
( затова и не го правим )



Тема Re:За форума котенце 777 [re: kotence777]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано22.11.09 18:24



Грубо беше.Моля засегнатите да ме извинят.Ако ще спорим за нещо нека е цивилизовано и с необходимите аргументи.

Редактирано от skydriver на 22.11.09 18:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.