Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ...нови [re: galy]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано22.11.09 08:49



Ако си очаквал друг тип реакция тук, ами сори, ама си сбъркал. Реакциите са точно очакваните Гали

Абсолютно логични и закономерни.Точно такива реакции харесват доста хора,които пишат в този клуб без да имат хал хабер от астрология.Има много такива и резултата е,че клубът се превърна в спам.Всяка една астрологична тема се осира,а иначе свободно се говорят всякакви глупости на лична и обща основа.......извинете ме за езика,но според мен е доста точно описание.



Тема Re: Астрологията хич я нема [re: skydriver]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано22.11.09 10:09



Едно въпросче

Вие с nick_22O2 да не сте в близки отношения ?



Тема Re: Астрологията хич я неманови [re: kotence777]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано22.11.09 10:15



Абе прочети му профила - този е " казанлъшкия автоинструктор"
от Великобритания





Тема Re:Галя...нови [re: skydriver]  
Автор galy ()
Публикувано22.11.09 10:19



Хайде сега

Уж беше астроном, превърна се и в психолог. Начинът, по който съм пишела...това си е само в твоята глава. Аз може и да съм раздразнителна, но това е част от мене. И ако ти не го приемаш за какво личностно (твое) ниво ми говориш?

Аз не съм забравила, че дадени опоненти най-малкото трябва да не се нападат лично, а да спорят и обсъждат въпросите с факти и аргументи. Но изглежда ти си го забравил, когато си решил да стъпиш в този клуб. Защото ние тук аргументи "ЗА" астрологията имаме хиляди, а ти нямаш нито един "ПРОТИВ". И на практика нямам голям избор - на кого и за какъв да си предоставям аргументите?! Остава да си почеша езика. Нещо за което и ти си влязъл тук. Така че би трябвало да ми благодариш и да си доволен.

Ако искаш да докажеш дадена математическа теорема, трябва да си много добър математик. Но ако искаш да я опровергаеш, трябва да си 5 пъти по-добър математик от онзи, който просто я доказва. Това ти го казвам в случай, че решиш отново да влизаш в спор дали астрологията я "има".

Наслука в четенето. Не ти препоръчвам да четеш точно моя сайт.



Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ... [re: kotence777]  
Автор galy ()
Публикувано22.11.09 10:25



Е, мисля ние сме толерантни хора тук. Щом човека е дошъл да си почесва езика, ние като любезни домакини, трябва да му разрешим да се почувства комфортно



За това че се говорят прекалено много глупости на лична и обща основа, съм съгласна. Но пък нали знаеш че и прекаленото придържане само до "чисти" разговори, е отегчително. Е, поне за мен е отегчително. Трябва да има някаква искрица, която да те накара да се хванеш за клавиатурата и да напишеш нещо наистина добро.

Бе всеки луд с номера си



Тема Re: [re: skydriver]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.11.09 11:20



Аз да напомня, че все още чакам научните ти отговори на въпросите:
1. Кога купчината клетки в матката се превръща в човек
2. Как се формира личност без наличие на висша мозъчна дейност



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Астрологията хич я нема [re: Moonstone]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано22.11.09 11:35



Прочетох,че е казанлъшки автоинструктор

,но прочетох,и малко мнения на въпросния nick_22O2.....Нали все пак за една кауза се борят Намерих доста сходства,дали заради общата цел,дали заради други фактори
Изразяват се по подобен начин,мислят по подобен начин..... цитирам nick_22O2

Писах вече, че астрологията е безсилна като малко дете, можеш да я атакуваш спокойно и с пълен успех, защото е лъженаука. Даже не е лъженаука, никаква наука (даже лъже-) не е....
Та ако не се познават двамата господа (от 1во л.ед.ч.) не е зле да се запознаят като съмишленици

Редактирано от kotence777 на 22.11.09 11:35.



Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ... [re: galy]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано22.11.09 11:55



Съгласна съм,че не може да се придържаме единствено към чисто астрологични теми,но кажи ми тогава,какво правят тук хора,които си нямат грам понятие от астрология?Не говоря за тези,които бъркат клуб "Астрология" с клуб "Врачки"(въпреки,че и на тях мястото им не е тук).Има хора,които са тук единствено да говорят глупости и да се правят на остроумни.



Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ... [re: kotence777]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано22.11.09 12:15



Този nick-2202 го знаем, не е наминавал скоро,
но са съвсем различни хора....nick-2202 е на
по-сериозна възраст





Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ... [re: Moonstone]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано22.11.09 12:20



Ааааа минал е,съвсем скоро. На 12.11.09 18:56 е наминал да ни каже колко сме заблудени.Виж темата му "Четиво за игноранти",още е на 1ва страница






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.