Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 17.05.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ериданнови [re: УT]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано22.08.05 16:41



Е, няма лошо... Ти пък сега? Да не се обиди?

За мен пък 70-те са ми по- по вкуса - и като музика, и като усещане, и като визия на музикантите....

Като този красавец, например....



Леко а ла Джийзъс Крайст Суперстар, ама карай....

Редактирано от an[onymous] на 22.08.05 16:43.



Тема Re: Ериданнови [re: an[onymous]]  
АвторУT (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 16:57



Не,не съм се обидила..свикнала съм на такива изказвания..нещо нормално в днешно време.Та зна4и това е твоя вкус..относно музиката на 70-те-определено е доста емиционална..и аз страшно я харесвам..баш си класи4еския рок!За да сме квит,бих искала да пратя една снимка на "моя тип",само 4е не знам как!Е,карай да върви...



Тема Ммм...нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано23.08.05 15:44



whole lotta love!

А какво ще кажеш за този



?

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Понеженови [re: УT]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано23.08.05 16:00



съм много любопитна... Ето така се слага картинка: [image]url[/image] = Слага таг за картинка с посоченото URL. Зададени са размери 200x150. Давай сега!

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Ммм... [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано23.08.05 16:14



Оооооо.... Ти баш уцели центъра на десятката!!!

Впрочем има едни момченца, Каскадьорите се наричат - общо взето симпатяги и свежари... Свирят с Васко Кръпката по фестове и във Фенс, но и самостоятелно, защото барабанистът им е Васко Кръпков-Младши... Та вокалистът им /който е най-възрастния от групата - на цели 19 години / като малък явно е прекалил с гледането на концерти на Цепелин и Ковърдейл - попил е всяка чупчица на въпросните "секс-символи", та чак ти става симпатичен....

А сега, за да върна милия жест, ще те поздравя с нещо твое любимо:





И бързо измисли с какво ще ми отговориш, защото отсега знам who's next!



Тема яяя,...нови [re: an[onymous]]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано23.08.05 16:46



Вал Килмър



Memory is a stranger...History is for fools

Тема Ей!нови [re: VlOLATOR]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано23.08.05 17:12



Я долу ръцете от моя човек!!! Без такива обиди, ако обичаш! Обаче, за свой ужас, съм забелязала, че във Vh1 не ги различават много - на едно рекламно клипче са сложили Вал Килмър вместо Джим!

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Ммм...нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано24.08.05 12:28



Хъм! От вчера броя хипари и не мога да се сетя за някой, който да се впише в тая красива картинка. Така че засега съм пас. Давай ти, че любопитството ме изяде вече!

И много мерси за хубавото поздравче!

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Ммм...нови [re: the_alchemist]  
АвторYT (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 13:03



Не бих могла и аз да не се включa най-накрая с една снимка поне...съдейки по типа снимки,показани от вас,май няма да сте много о4аровани от тази,която аз ще "публикувам"..Карай...ше взема да рискувам!

И БЕЗ много освирквания,моля!!!Знам,4е няма вид на хипар,ама поне за мен е радост за окото!



Тема Re: Ммм... [re: YT]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано24.08.05 13:37



Както се казва... олеле...!!!

Очевидно много си падаш по татуирани мъже, ето ти един, на който бих му простила ДОРИ множеството татуировки по тялото...



Хем е и от 80-те... Е, какво ще кажеш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.