Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 25.04.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема The Sunflowers!!!нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано30.08.05 17:40



Аааааа, тва е великооо!!! Страшно ме кефи!

Това е review-то за нас в allmusic:

Преди няколко дни излезе дебютният албум на The Sunflowers озаглавен Van Gogh. В творчеството на младата изключително талантлива група се забелязва идейното влияние на The Alan Parsons Project The Sunflowers свирят в стила на 60-те и 70-те години - психеделик, клонящ към прогресив рок... Групата е отворена за приемането на нови членове.

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: The Sunflowers!!!нови [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано30.08.05 17:55



За всичко съгласна, ама на чичо Алън проДЖектора нещо не ми се вписва в представата за "психеделик, клонящ към прогресив рок", въпреки че това не ми пречи хич да го ОБОЖАВАМ тоя човек..., дори само защото е замесен в албум на именно групата, която иначе трябва да споменеш като повлияла върху творчеството на The Sunflowers, а именно Pink Floyd, защото те не само отговарят напълно на условията за "в стила на 60-те и 70-те години -психиделик, клонящ към прогресив рок", а защото това е най-уникалната, могъщата и красивата вселена от всички уникални, могъщи и красиви вселени /като се има предвид плачевното творчество на вогоните/..., но разбира се не само затова го обичам Парсънс, и като потвърждение на гореказаното, при мен тръгна Eye in the sky, която ми напомня едно прекрасно доскорошно пътуване към морето...

/ей на това му се казва сложно изречение /

Редактирано от an[onymous] на 30.08.05 17:58.



Тема Re: The Sunflowers!!!нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано31.08.05 12:21



Хехе, чичо Алън го написах, заради асоциацията Ван Гог - Гауди..., а Pink Floyd ги оставих на теб

Ех, лоша работа! Отиде ни хубавият проект! Оказа се че има вече такава група - 2003 са издали единствения си албум, който, забележи, е едноименен /тц-тц-тц каква липса на въображение показват тия младежи... Друго си е Van Gogh! / >>

<<

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Freak Out!нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано31.08.05 12:38



Е, тоя вече със сигурност го харесваш:





...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Freak Out!нови [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано31.08.05 13:22



Ххахахахахахахахах... Страаашен мустак, а?

Почти като на този:





Тема Re: The Sunflowers!!!нови [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано31.08.05 13:50



Линкът не ми се отваря нещо, но приемам думите ти на доверие... Тююю, жалко! Не беше лоша идея, тъкмо си представих как ще изглежда обложката на първия албум.... Карай!



Тема Re: The Sunflowers!!!нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано31.08.05 14:07



Странно, и на мен не ми се отваря сега.
Хахаха и аз доста се бях вдъхновила... албуми, турнета, слава!

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Freak Out!нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано31.08.05 15:30



Ааа, тоя е номер 1! /или поне си дели първото място с още няколко :)))/ Тъкмо се чудех кога ще стигнем до него

Ето още един мустакатко:





Старите му неща са чудесни, обаче последните му изяви нещо не ме впечатляват.

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Freak Out!нови [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано31.08.05 16:41



Мдааа... Гледала ли си Уудсток, шейсе-и-ненам-коя-си година, и там той просто чупи китарата - такъв як джангър...

Аз продължавам на тъмно-лилавата вълна:





Тема Re: The Sunflowers!!! [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано31.08.05 17:59



Коя е таз Слава? Не помня да сме се договаряли за нея...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.