Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 24.04.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ммм...нови [re: an[onymous]]  
АвторУT (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 13:55



Мне..не си падам по татуировки...просто съвпадениеА Дейв е готин,но предпо4итам нещо такова...

Имайки предвид,4е си падаш по Плант(както и аз),би трябвало този тип да ти допадне(може би не 4ак толкова рошав)!



Тема Re: Ммм...нови [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано24.08.05 14:09



Ами аз очаквах да ме поздравиш с ето този, защото нали го водят един от "секс-иконите на рока"..., макар че аз лично не го харесвам като визия, но пък как ме кара да настръхвам с тоя идващ от петите /или от Ада??/ глас... :





Но всъщност друго ти бях приготвила за поздрав...



Тема Re: Ммм...нови [re: УT]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано24.08.05 14:18



Ххахаххахааххаах... Изпревари ме... По-точно едновременно сме писали, просто нетът днес при мен е отвратително бавен и трудно му намерих подходяща снимка. За рунтавостта - Плант мисля е естествено такъв, но не поради тая причина го харесвам повече, а пък Ковърдейл /дали заради неговите изцепки а ла 80-те - впитите лачени панталони и дългокраки мадами, излегнати на капака на лъскавата спортна кола и прочие/ не ми е на сърцето някак.... Говорим като мъж, а иначе като глас - Дейвид здраво бие Бобчо по каската!



Тема Re: Ммм...нови [re: an[onymous]]  
АвторУT (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 14:25



Е,поне намерихме някаква обща тема..хаха..4естно казано на мен той всякак ми допада...независимо дали е с лъскаваи панталони или не...все пак такава е била модата..някак си ще се насилим да му простим за облеклото!!Абе както и да изглежда според мен вси4ко му е простено в момента,в който запее два тона дори!!!



Тема :)))))))нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано24.08.05 16:44



Хахах, знаех си че това ще очакваш! Май е логично и той да се набута в нашата "зала на славата", обаче - аз лично не го харесвам като визия - така и предполагах (аз съм на същото мнение ), освен това нещо не е много в стила на 70-те. Обаче гласът му...

Ама хайдеееееее, искам си снимкатаааааааааа!!!

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: :)))))))нови [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано24.08.05 17:15



...хехех... ама упорито, бе то....

Малко ще се повторя, ама... Скоро се натъкнах на тая рисунка, и много ми се искаше да я споделя. Дано ти хареса и на теб, мисля да си направя такава блузка... бяла... Прекрасна ще излезе...



А за Ковърдейл - защо мислиш се замотах толкова в търсене на точно снимка от средата на 70-те - от периода му с Пърпъл...

Редактирано от an[onymous] на 24.08.05 17:29.



Тема Аххх!нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано24.08.05 17:25



Прекрасна е!!! Много ми харесва! И идеята за тениската е страхотна! Хихи, значи като я видя тази рисунка на бяла блузка, ще знам че си ти

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Аххх!нови [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано24.08.05 17:37



Да... Също и бяла тениска с ето тази таканепопулярна обложка:



..., както и тази, пак бяла /изобщо, стига с това черно... :



Ама хич не съм фукла, а?



Тема Re: Аххх!нови [re: an[onymous]]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано25.08.05 00:30



Хехех, не си Ама хубав гардероб имаш, забелязвам Аз пък искам една с...





Много ме кефи тая картинка. Една такава цветно-жизнерадостна... и почти усещам музиката!

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Аххх! [re: the_alchemist]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано25.08.05 10:22



О!... Това... Брунга Палуун ли е?

Както се казва, всичко е блуузззЗЗЗЗ...., а в тоя ред на мисли... Ladies and gentlemen - Mr Slowhand!!!



Не можах да му намеря снимка от периода с Крийм - там е истински хипар!

Редактирано от an[onymous] на 25.08.05 10:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.