Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 28.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Другаря Костовнови  
Авторsa6o (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 21:07



Кажете си мнението за другаря Костов! Аз лично мисля, че е една мижитурка дето може само да ти навреди! С приятели като него врагове не ти трябват!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано27.10.08 12:52



Открито писмо до делегатите на
Конференцията на БСП – Елхово

Събудете се, другари социалисти!
БСП – Елхово е в състояние на фактически разпад.
Населението на община Елхово не подкрепя нейната политика.
БСП – Елхово е поставена в ъгъла, нежелана и унизена.
Населението на община Елхово даде оценка на 16 годишното й управление.
Малкото останали привърженици на БСП не заслужават такава съдба.
Когато БСП е намерила своя безспорен лидер и доказал се вече държавник, когато й предстои тежка политическа битка в два избора през 2009 г., БСП – Елхово върви към своята ликвидация.
С това ли ще помогнем на БСП, другари делегати на Конференцията на БСП – Елхово?
Събудете се, другари социалисти!
И БСП, и община Елхово ще минат и без нас.
Достатъчно мъдри и силни са и БСП, и хората на община Елхово.
Доказали са го във времето.
А Вие, другари делегати, ако не промените политиката на БСП – Елхово, ще останете в историята като ликвидатори на социалистическата идея в община Елхово.
Ликвидация или възкресение?
Събудете се, другари социалисти: )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 14:55



малииииииииииии какви излияния това да не ви е конгрес БЕ другарииииии/мърди/ та вие нямате един свястен човек при вас кой луд би гласувал за вас най малко ние по младите,те старите хора си отиват горките с тях обаче и вие.
Е поне се наядохте и сега сте силни икономически ,но до кога младите пак идват а вие си отивате така че колкото и да подливате вода те пак ще се изправят а вие не.
А за този костов нямам думи по-подъл човек от него няма и ако иска да направи една анкета как го оценят хората в града сигурно ще си вземе багажа и ще отиде там откъдето е дошъл - село Срем



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторoблaroдeтeлcтвaн (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 18:47



Спрете да го плюете другаря Костов - знае те ли на колко хора е помогнали и ги е уредил на работа! Мене лично ме оправи в гранични и винаги ще съм му благодарен!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано27.10.08 19:03



Основателни са твърденията на младия човек.
БСП – Елхово е обезкървена. Тя няма послания и ангажименти към младите хора на община Елхово.
Прав е и за ламтежа на "много богатите злотворци"...
А БСП е партия на млади и стари, тя затова е на 117 г.

Другарю Костов,
подай си оставката като председател на ОбС на БСП – Елхово.
Политиката на интригантство, клевети и манипулации, на откъсване от жизнените проблеми на хората, на разцепление, на затваряне и капсулиране на общинското партийно ръководство в тесен кръг на удобни и послушни членове, загубата на диалог с обществото, липсата на диалог в партията, доведе до изборното поражение на БСП – Елхово на местните избори 2007.
Пред нея има два пътя:
Да продължи линията на щрауса, че нищо не се е случило, до пълната ликвидация на организацията на БСП в общината или да намери сили и да излезе от кризата.
БСП – Елхово губи два пъти местни избори:
2003 г. – за общински съвет и
2007 г. – за общински съвет и за кмет на община Елхово.
Не последва оставка на Общинския съвет на БСП – Елхово.
БСП – Елхово е в състояние на фактически разпад.
Населението на община Елхово не подкрепя нейната политика.
Линията на маргинализиране и ликвидация на БСП - Елхово доведе до маргинализиране и ликвидация на цялата община Елхово.
Когато БСП е намерила своя лидер и държавник, когато й предстои тежка политическа битка в два избора през 2009 г., БСП – Елхово върви към своята ликвидация.
Христо,
в твой интерес, в интерес на БСП – Елхово и на община Елхово, в интерес на БСП,
подай си оставката като председател на ОбС на БСП – Елхово.
Общественият интерес го налага.
Бъди социалист.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 19:09



помогнал????????????????
Или ти е ронина или...........

Не познавам някой на когото да е помогнаи и 10 пъти повече да му е навредил



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автормyшeтo (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 19:14



Бааааа--кокал лесно се не дава. Е ако "Другаря" Ви се оттегли и замине за неговото си село-то селото би требвало да се прекръсти от Срем , на --СЕРсем--





Тема Re: Другаря Костовнови [re: мyшeтo]  
Авторsa6o (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 19:35



От свиня мас и от комунист власт се вземат само с нож!!!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 09:23



Крайно време е другаря Костов да прозре, че в Елхово не е останал човек на който да не е попречил или да не му е показал колко е "велик". Време е "вождът" сам да си подаде оставката и да спре да манипулира хората. Браво sa6o! Чудесен си!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 09:24



вай, вай, вай... как го каза само sa6o - супер!!!
И дано го разберат останалите, оти не е само тавариЩ КостАв, много са хАйманите!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 12:57



аз също съм потърпевш от този изрод и с облекчение научавам че има и много други които не щат да чуят за него ДА СИ ХОДИ господа социалисти когато гласувате не се страхувайте от него дайте своя вот по съвест за по достойния кандидат и вижте след това как ще бъде по нисък и от тревата



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 13:08



лошото е рони, че малко хора ще гласуват против този гей! Повечето ги е страх от него и го гледат в очите! Дано вече да не е председател на партията социалисти! Фашист долен!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ddd]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 15:02



да бе страх ги било те нека всички да гласуват против него и тогава от какво ще ги е страх,но за мен те са коне с капаци и се страхуват от всичко ново



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 15:08



Може и да си права -лошото е че няма да гласуват против него и няма да спре да прави мръсотии на хората! Бил оправил някой на работа и бил помогнал на някой - да бе да! Той освен мръсотии нищо друго не правил.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ddd]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 15:24



бъркаш ми пола аз наистина съм от мъжки пол



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ddd]  
Авторaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 15:54



Той е толкова нагъл и безочлив, че ще направи всичко възможно да остане пак на тази партия!
Аз бих искал да го попитам къде отидоха нашите пари от боновите книжки към "АКБ-форест", вече повече от 10 години, ние не сме получили нищо за тях, а другите фондове изплащат макар и по малко, но всяка година.
Може би трябваше да купим поредната кола на г-н Костов!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: aнчo]  
Авторznae (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 16:33



ТОЙ ПОМАГА НА НЯКОЙ ЗА ДА НАВРЕДИ НА ДРУГ,ТОВА Е
НИЩО НЕ СЕ ПРАВИ С ДОБРИ ЧУВСТВА



Тема Re: Другаря Костовнови [re: aнчo]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 16:58



да не сте били будали да ги внасяте там целото управление на Форест живее в ухолство това е ваш принос радвайте се



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано28.10.08 19:56



Христо,
За 28 часа и 6 минути, като герой в темата „Другаря Костов”, си събрал 16 мнения.
Абсолютен рекорд за форума.
В друга тема изброих още 13 мнения за теб, от 22.10.2008 г. до сега.
Аз съм отделил 6 мнения в темата „А сега накъде?” на водената от теб БСП – Елхово.
И всички мнения с отрицателен знак за председателя на ОбС на БСП – Елхово.
Какво още трябва да се случи?
Оставяш една разпадната общинска организация на БСП, незаслужено унизена.
Имам тревожни сигнали за отчетно-изборната кампания. Сам изпитах клеветническия и манипулаторски маниер на работа на твоите примитивни копои.
Повтарям,
в твой интерес, в интерес на БСП – Елхово и на община Елхово, в интерес на БСП,
подай си оставката като председател на ОбС на БСП – Елхово.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
Авторпapтиeн cekpeтap (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 20:03



Оставете човека повечето от Вас не можете да му се примерете на малкото пръстче. Ако него го няма няма и завод няма работа и мангизи но не знам на Вас дали Ви дреме дребни душици.Гледам че пишете до 17 часа това означава на работните места значи повечето сте чиновници. А това че нападате човек от опозицията а не управляващите на града означава че се страхувате от него а тези от общината са мижитурки.За успокоение ще ви кажа че на 8.11 пак ще го изберем с риск за поплювковците от форума да се задавят.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: пapтиeн cekpeтap]  
АвторБepия (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 20:16



Юри човека си е читав свали си мръсните лапи от него. А рекордьора си ти че за малко време извъртя бая партии. Оправяли сме се преди теб ще ни има и след теб. А конференцията ще я гледаш само през крив макарон и по разкази на очевидци мойто момче.Бе пълен ташак като адвокат а и сега предизвикваш не по малък смях където се изявиш но не те упрекваме ти толкова си можеш смешник и шут на хора които те манипулират. Спри се момче много те траяхме а ти даже не си и делегат мижитурко.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Бepия]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано28.10.08 20:45



Затова говорих, примитивни копои и клеветници.
Не съм делегат, защото ви е страх от обективен анализ, направил съм го.
Кои сте вие, дето много траете, един файтон мишки: )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано28.10.08 20:54



Възприетата от БСП - Елхово линия на интригантство, клевети и манипулации, на откъсване от жизнените проблемите на хората, на разцепление, на затваряне и капсулиране на общинското партийно ръководство в тесен кръг на удобни и послушни членове, загубата на диалог с обществото, липсата на диалог в партията, доведе до изборното поражение на БСП – Елхово на местните избори 2007.
На първи тур от 8 866 гласували за общински съвет, БСП получи едва 2 264, при потенциал на партията от близо 5 000 гласа. Ако не е разпределението на мандатите на Хеър-Ниймаер, реалното влияние на БСП – Елхово се изразява в 4,25 общински съветника от 17 членния общински съвет на община Елхово.
БСП – Елхово не показа коалиционна култура, не потърси контакти в лявото политическо пространство, БКП, Атака, Евророма, БЗНС, БХрК. Тя е в изолация, жалка, слаба, безлична, смачкана.
Пред нея има два пътя:
Да продължи линията на щрауса, че нищо не се е случило, до пълната ликвидация на организацията на БСП в общината или да намери сили и да излезе от кризата.
Какво да се прави?
1. Конференцията на общинската организация на БСП – Елхово на 01.11.2008 г. да избере качествено нов партиен съвет, да намери хора, млади, авторитетни, образовани, честни и почтени, с енергия и воля да се справят с положението.
2. Конференцията да избере председател от състава на новия партиен съвет.
3. БСП – Елхово да се извини за своето управлението на община Елхово от 1991 г. – до ноември 2007 г.
БСП – Елхово управлява 16 години община Елхово без да е имала подкрепата на населението на общината.
Местни избори 1991 г.:
Общинският съвет на община Елхово се състои от 45 общински съветника, 23 на БСП и 22 на СДС.
Печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 1995 г.:
Общински съвет – нямам данни.
Печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 1999 г.:
Общински съвет – нямам данни.
В гр. Елхово печели кандидатът за кмет на общината излъчен от СДС.
В общината, с гласовете на селата, печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
БСП – Елхово вече е тръгнала към своята ликвидация.
Местни избори 2003 г.:
Общинският съвет на община Елхово се състои от 21 общински съветника, 10 на БСП и 11 представители на различни партии.
БСП – Елхово вече е в опозиция.
На втори тур, с разлика от 26 гласа, печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 2007 г.:
БСП – Елхово претърпява изборно поражение.
Общинският съвет на община Елхово се състои от 17 общински съветника, 8 на БСП и 9 представители на други партии.
БСП – Елхово отново е в опозиция.
На втори тур, с разлика от 1961 гласа, вече губи и кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
При продължаване на тази тенденция, община Елхово няма да е първа в държавата, в която БСП да е слязла от политическата сцена и да се маргинализира /от маргинален – страничен, несъществен, незначителен/.
Местни избори 2007 г.
община Елхово
Кандидатска листа за общински съветници
Коалиция "БСП и коалиция":
"БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ", "БЪЛГАРСКА
СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

1. Христо Георгиев Костов – ФАЧК – “Лемекон”
2. Коста Андреев Илчев
3. Мария Стоянова Недялкова
4. Вася Николов Василев
5. Калина Стойчева Колева е подала оставка
6. Леонид Лазаров Леонидов
7. Стоянка Иванова Маджарова - ФАЧК – “Лемекон”
8. Елица Георгиева Великова - ФАЧК – “Лемекон”
9. Любен Владимиров Димитров
10. Личо Иванов Христов - ФАЧК – “Лемекон”
11. Катя Димитрова Кръстева
12. Ана Ангелова Хиткова
13. Велика Петрова Русева
14. Мара Илиева Франсъзова
15. Катя Тотева Янева
16. Ивелина Славчева Романова
17. Димитър Петров Парушев

Що е то ФАЧК – “Лемекон” и какво общо има с БСП – Елхово?

1. В първите девет от кандидатската листа за общински съветници на БСП – Елхово, четирима, 44 %, са свързани с ФАЧК – “Лемекон”?
2. В Общинския съвет на БСП – Елхово, петима, 20 %, са свързани с ФАЧК – “Лемекон”.
3. Калина Стойчева Колева е подала оставка от Общинския съвет – Елхово и оставка от Общинския съвет на БСП – Елхово.
Защо ли са тези две оставки? На млад човек с две висши образования. Нали БСП – Елхово реве за млади хора?
Това е линията на маргинализиране и ликвидация на БСП в община Елхово.
В нормалните демокрации, всяка изборна загуба се следва с оставка на политическото ръководство.
БСП прокламира в своя Устав като основополагащи, ценностите на демокрацията.
БСП – Елхово губи два пъти местни избори:
2003 г. – за общински съвет и
2007 г. – за общински съвет и за кмет на община Елхово.
Не последва оставка на Общинския съвет на БСП – Елхово.
БСП – Елхово спазва ли Устава на БСП?
Това е линията на маргинализиране и ликвидация на БСП в община Елхово.
Ще успее ли БСП – Елхово да се върне на политическата сцена?
Решава конференцията.
Тази линия на БСП – Елхово доведе до маргинализиране и ликвидация на цялата община Елхово.
Открито писмо до делегатите на
Конференцията на БСП – Елхово

Събудете се, другари социалисти!
БСП – Елхово е в състояние на фактически разпад.
Населението на община Елхово не подкрепя нейната политика.
БСП – Елхово е поставена в ъгъла, нежелана и унизена.
Населението на община Елхово даде оценка на 16 годишното й управление.
Малкото останали привърженици на БСП не заслужават такава съдба.
Когато БСП е намерила своя безспорен лидер и доказал се вече държавник, когато й предстои тежка политическа битка в два избора през 2009 г., БСП – Елхово върви към своята ликвидация.
С това ли ще помогнем на БСП, другари делегати на Конференцията на БСП – Елхово?
Събудете се, другари социалисти!
И БСП, и община Елхово ще минат и без нас.
Достатъчно мъдри и силни са и БСП, и хората на община Елхово.
Доказали са го във времето.
А Вие, другари делегати, ако не промените политиката на БСП – Елхово, ще останете в историята като ликвидатори на социалистическата идея в община Елхово.
Ликвидация или възкресение?
Събудете се, другари социалисти: )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Авторsa6o (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 20:54



Другарю Костов - май взе да пишеш вече в твоя защита - партиен секретар и берия май си ти другарю!? И от кога можеш да пишеш на комютър или караш някои от твоите мижитурки да ти пише отговорите! Щото ти дори незнаеш как се държи мишката и съм сигурен че сядаш пред компютъра с кръстосани крака - любимата ти /гейска/поза!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор125 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 21:22



Що е то ФАЧК – “Лемекон” и какво общо има с БСП – Елхово? Това е като да питаш кое е произлязло първо кокошката или яйцето? Чудя се дали кадрите на БСП тръгват от ФАЧК или работниците във ФАЧК тръгват от БСП членове! Мисля че има някаква закономерност





Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано28.10.08 22:30



За сведение на мишките:
Посредством техниките и технологиите, приложими за глобалната мрежа Интернет, анализът ми на състоянието на БСП - Елхово е изпратен на:
Председателя на Висшия съвет на БСП
Изпълнителното бюро на ВС на БСП
Общопартийната контролна комисия
Пресцентъра на БСП.
Анализът ми вече се чете и във форума на Българската социалистическа партия, публикуван е на 25.10.2008 г.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: пapтиeн cekpeтap]  
Авторвaля (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 09:05



заводът си работеше и ще продължава да работи стига сте преписвали заслугите на Костов.Да беше в криза,както всички предприятия в България,но кой ги източваше/БСП/ и още продължават където могат.А сега да не би да не го източват?Защо работниците не получават девиденти от своя труд?Къде отива печалбата ?Дори някой посмя да пише ,че Костов не вземал заплата ТРЪНКИ по ведомост може нопо другия начин??????????В колко борда на други фирми извън Елхово участва,ако е доблестен нека го напише.Хората не го искат вече както в завода така и за лидер.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: вaля]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 11:12



abe kvo go komentirate izobshto toq,edva li ima chovek v tozi grad koito da ne e na qsno shto za bokluk mazen gaden e



Тема Re: Другаря Костовнови [re: :)]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 12:31



точно така какво го коментирате този педерас - то не си заслужава въобще да го обсъждаме! Има ли въобще някой на който да не е направил мръсутия! Да си отива на Сирем





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 555]  
Авторyчитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 12:49



Научи се да пишеш правилно бе галфон да не би да си мангал?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: yчитeл]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 13:02



Може да съм галфон ама не съм педерас - учителю Костов - много взе да се защитаваш!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 555]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 13:27



Христо Костов не е елементарен че да започне да се оправдава на няколко анонимници във форума.Такива като него след години със свещ ще ги търсим работливи,пробивни,компитентни,ерудирани и най важното ПРИНЦИПНИ. Нормално е да има засегнати от него предприятието е добро,голямо управлява се с акъл некадърните ги изгони,кадърните при него са на пиедистал,работниците вземат високи заплати за града ни,имат переспектива за развитие.Учудва ме злобата с която го нападате явно не е за предприятието Вие просто се страхувате от него,страх Ви е от неговото завръщане във власта явно.Това е мнението ми и повече няма да вземам отношение по тази тема за мен тя е приключила.Бъдете здрави!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: eлxoвeцa]  
АвторИьeлxoвлиятa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 14:36



ееее, ми добре де, за "батко" повече лоша дума йок!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Иьeлxoвлиятa]  
Автор125 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 14:37



Елховеца - много се защитаваме - я кажи ти от партийните мижитурки ли си или от ФАЧК -то?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 125]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 15:34



прав си 125 или е дното или другото нали веднъж ми се наложи да вляза в завода и с какво впечатление останах всички се оглеждат като гръмнати зайци и никой не може да вземе решение за най-малкото нещо докато др.костов не каже УЖАС.Пък на госпожата която си опитва да го защитава само едно ще кажа ,че с чужди пари лесно се работи,та той другаря няма толкова акъл не го величай или щото си под негова опека А?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторзyяka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 15:42



прав си ффф от 34 писания тук нито един не каза нещо хубаво за този другар пък колко други сигурно има опарени от него само единствено тази госпожа го защитава може пък да има право ако е под опеката му със сигурностще ръмжи



Тема Re: Другаря Костовнови [re: зyяka]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 16:11



Ще споделя няколко факта с вас. Не се опитвам да защитавам никой, но на черното бяло не бива да се казва. Преди 10 години и малко повече тогаващния завод ФЧК беше с метър вочече надморска височина - боклук и мизерия. За пръв път се срещнах тогава с Н Банев и ме изненада, че всичката мръсотия там беше изрината. Костов ли Христинка ли не знам, но от тогава до днес завода е чист. Познавам много хора, които днес правят добър бизнес, но са започнали от там. Прави сте да се ядосвате, защото един начален даскъл ви натри носовете. Показа как трябва да се работи и ако някой го стигне нека се обади. Тормоз и шашкане било в сегащния завод "Дочка Банева"... ми какво да е? Някой от вас да предлага интелектуален потенциал? Някой да е готов да зарови десетина години добро образование в Елхово - не вярвам. Някой да е работил в европейска фирма? Неееее няма такива. знам го защото нямаше да сте тук или щяхте да сте скапани от работа и нямаше и да се сетите да пишете от умора. Да се сещате за "Продакшън", за "Яница" - не се сещате, защото не работят. Ядете му краката на Костов, но се замислете за хляба на масата си тази нощ. Кой го заработи и какво му у струвало. Сигурно сте прави да мразите или да обичате който си искате, но там някакви хора си вадят хляба... Дайте и вие толкова хляб на едни други хора и тогава да говорим...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
АвторDsF (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 16:15



Костов доказа, че има качества.
Тук темата за него е свързана с бъдещето на БСП. Явно накои хора си мислят, че без БСП няма да има Елхово.
Това е трагедията на нашия град. Искаме още да бъдем управлявани от Костовци.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: DsF]  
Авторпapтиeц (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 16:51



Нищо не мислим това за БСП са наши неща,ако не участвате защо се месите. Подкрепям 6666 винаги разсъждава точно и логично,навреме и аналитично на бялото черно не казва никога учете се от него. А тази тема бе пусната сега точно преди конференцията да очерни Костов. И ефекта доколкото го познавам ще е обратен на очакванията,ако е имал за себе си съмнение да остане сега вече със сигурност ще го направи. Пожелавам му успех.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: DsF]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 17:01



абе ви нещо много се самозабравихте,това ми прилича на хитлер"ние и никой друг"драги Елхово е БИЛО и ще БЪДЕ дори и вас като партия да ви няма ,а някой беше писал по горе с пари всичко може анадъм



Тема Re: Другаря Костовнови [re: пapтиeц]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 17:06



ще остане ами нали няма очи този охлюв и се опира на група подмазвачи ще го сменим да дойде му края колкото и да стягате редиците



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 17:28



За това става дума батка, за това....
6666 ли си, не знам и не ме интересува, но света не се върти около ФЧК, изглежда си мислите, че никой друг освен вас и вашите хора не трябва да управляват, че само те могат да ръководят, единствени, от бога помазани и поставени... без думи.
Бедна ви е фантазията и се радвам за това, че ако можехте да си представите за какви ви смятам, ще ме разстреляте на секундата.
Точно казано на място "Познавам много хора, които днес правят добър бизнес, но са започнали от там." - именно, това е проблема ви, всичко е свързано, съшито е с бели конци и започва да се разплита. Кой от къде с чия помощ и пари... Ще почакам колкото трябва и всичко ще излезе на яве, само се надявам да имам възможността да научавам и изкарвам кирливите ви ризи на бял свят. Не съм аз съдника ви, народа ще бъде. Защото парите не са били ваши, а сте ги откраднали от тези, които работят, давате им заплати, достатъчни да им затворите устите и със страх ги управлявате, че и това ще изгубят. И това ще мине и бъдете сигурни, ще става по-добре.
И не си мислете, че няма умни хора в този град, за всичко си има време и място. Точното време и място!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Авторypa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 18:05



Шестак! Нещо много се унесе в ония времена когато беше шестак. Сега нали си ДАНС. А седни с на оная работа.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ypa]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 18:31



Бе хора защото четете като дявола евангилието? Майната му на Костов и на БСП и т.н. Хайде да го махнем от там и да изберем друг шеф... Да сложим Гръков а? Невен ли потурчи? Да сложим този дето затри "продакшън"? Може и някой от ликвидационните съвети, които затриха селското стопанство. Нацепихме земите на по 2 декъра и сега правим комасации... Хич не ми пука ни за сини, ни за червени - важен ми е комата на масата. В този смисъл няма как да кажа нещо лошо за човек, който дава хляб на хората. Ако някой е изтъкнал повече факти в този форум от мен ще му сваля шапка, но няма такъв. Бъра бъра само. Дайте го този младия интелигентния, който ще е по можещ и знаещ... ама гледайте да няма стадо в Трънково, че тези ги видяхме. Това е гадното, че няма алтернатива, заради това скачате всичките. Защото от Костов, Димитров, Захариев, Зоя, Леонид и т.н. по свестни няма. Ще кажете, че не се дава шанс на младите, че партиите са вързани и само наши хора се оправят. Много се лъжете. Познавам споменатите хора, може да са гадни партийни кучета, но са уморени и са готови да предадат това което знаят на някой, който е готов да работи, но да може и да знае. Ама го няма... Бере грозде в Испания, мие чинии в Англия... знае, че тук сме само големи устати боклуци и няма за нищо на света да се върне.





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано29.10.08 19:12



Имам тревожни сигнали за хода на отчетно-изборната кампания в БСП – Елхово.
Разпадат се основни партийни организации, партийните събрания нямат кворум, вземат се нелегитимни решения.
БСП – Елхово може да се окаже извън закона, с правните последици от това.
Устав на БСП
Чл.11. Решенията в партийните организации и органи се вземат при наличие на кворум повече от половината от членовете им.
Делегатите на конференцията се избират при наличие на кворум.
При липса на кворум, няма легитимно решение.
Нелегитимно решение – нелегитимен делегат – нелегитимна конференция -
нелегитимни решения – нелегитимни органи на БСП – Елхово.
Само предупреждавам.
Нелегитимно представителство на БСП – Елхово ще я извади от правнозначими отношения с органите на държавната власт и на местното самоуправление, с ръководствата на други партии и организации.
А предстоят избори: за евродепутати и парламентарни.
Политиката на интриги, клевети и манипулации доведе БСП – Елхово до:
Обезкървяване,
Обезлюдяване,
Маргинализиране и
Ликвидация.
Христо,
в твой интерес, в интерес на БСП – Елхово и на община Елхово, в интерес на БСП,
подай си оставката като председател на ОбС на БСП – Елхово.
Не ме интересува фабриканта Костов, пожелавам ти успех.
Оспорвам твоите политически качества.
Направил съм Анализ на състоянието на БСП – Елхово.
Предоставил съм го за публично обсъждане.
Предложи го като документ на конференцията, паралелно с Отчета ОбС на БСП – Елхово. Така е по Устав:
Чл. 9. Отношенията в дейността на партията се осъществяват върху основата на вътрешнопартийната демокрация, изразяваща се във:
1. Участие в изработването, провеждането и оценката на политиката на БСП.
4. Свобода при изразяване на мненията и многовариантност при обсъждане и решаване на проблемите.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 19:28



"От свиня мас и от комунист власт се вземат само с нож!!!"
Лошото е, че не Костов дава хляб на хората. Едно поставено лице не ги умее тези неща, това, че е на ръководна длъжност, не го прави бог. Тук виждам само омраза, тя не се е появила от нищото, омразата е от страх от проблеми. Работят хората и се молят за "комата на масата" и се дава точно толкова. Щом е вдигнал предприятието, защо не им увеличава пропорционално заплатите или печалбата отива " при човека". Защо има толкова омраза - от любов за добре свършена работа и благодарност ли?
Кой искаш да сложиш 6666?
Защо посочваш познати имена. Защо посочваш негативите, тях всеки ги знае. Това е на национално ниво, от уморените да управляват. Посочи някой нов, непознат, чист...не можеш, просто не се сещаш, живота ти се върти около тях "Защото от Костов, Димитров, Захариев, Зоя, Леонид и т.н. по свестни няма."
Те, са в играта. Играят я отдавна и са уморени. Не даваха кокала, а сега искали, какво искат, някой научен, ами да го научат, никой не се родил научен. Не пускаха никого в играта, да не им вземе кокала, а сега го дават на някой научен, защото трябва да е от играта, иначе ще плюете по него както и сега. Кръгът се завъртя. Честито на печелившите.
П.П.
Не всички са напуснали, има и странници.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: xaxo]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 09:32



шестак много си надъхан явно в този форум само бесепари пишат защото си нямат друга работа впрочем те са на работа но само се водят.
Г-да Вие обиждате елховлии като казвате че освен Димитров,Захариев,Леонид,Зоя и др. , други кадърни в този град няма ,така да направим малко разбор на нещата:
1.Кой в този град съсипа предприятията за да ги приватизират? -горе посочените.
2.Кой изкупи на безценица или ч/з безпл.акции и сега ръководи печалившо същите тези фалирали/безнадежни/предприятия- горе посочените хора.

3.Как става печеленето на търговите в общината и от кой?- пак от горепосочените хора. и т. н. и т. н.
Хора те не Ви дават хляб , а от вашия труд и страх трупат капиталисмятам че вече сте го разбрали.
Казвате много умни НЕ ние им дадохме власта и понеже са много подли те я използват умният човек никога не може да бъде подъл защото той мисли какво как да го направи и не му оставя време за мръсотии,а те имат хора на които плащат само това да следят и се разправят с всеки неудобен .
А сега Зоя в криза общината помага - къща паметник на културата за хил.левове и се изправя на крака/само че без да плаща осигуровки на работниците/
Леонид пак общината помага -сметоизвозване а вижте ни града в каква мръсотия е.
и т.н. и т. н просто не ми се пише повече защото изглежда много хора няма да ме разберат.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Автор reformator (Наблюдател)
Публикувано30.10.08 12:46



От 6666 и Гулд по разумни и трезвомислещи личности не съм срещнал във форума. Винаги е интересно да прочетеш тяхна позиция по определен въпрос, човек научава и друго често различно мнение освен своето. Шестака ви казва че не е адвокат на никой и дава само факти вие го свързвате с Лемекон. Искате промяна направихте я и сега попаднахте в задънена улица, имате цялата власт но поради пълна неопитност и некомпетентност която може да се придобие но е необходимо време а живота не чака,се занимавате с партии. Ако искате да променяте нещо в определена партия трябва да сте вътре ако сте отвън може да си дрънкате колкото щете в рамките на работното ви време но файда няма да видите. И да ви кажа писнало ми е от мърморковци които от 5 извора вода ще донесат и ще дадат 1000 акъла да ми обяснят как няма да стане,а аз без да имам отношения с Лемекон се радвам като ги гледам че при тях нещата стават. Дали ръководството им е кадърно,дали работниците са съзнателни повече от другите не знам но виждам че оцеляват и се развиват. А за конференцията на БСП ще дам прогноза-сегашния председател ще бъде преизбран почти единодушно за нови 3 години и това ще е неговата атестация за свършената му работа от хората които наистина работят и ще работят с него и които са вътре в партията. А сегашните лаячи ще забравят темата само след 10 дни,но такива е имало и ще има защото те са средно статистическа извадка от обществото ни и докато то не преболедува ще е така.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: reformator]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано30.10.08 12:57



Възприетата от БСП - Елхово линия на интригантство, клевети и манипулации, на откъсване от жизнените проблемите на хората, на разцепление, на затваряне и капсулиране на общинското партийно ръководство в тесен кръг на удобни и послушни членове, загубата на диалог с обществото, липсата на диалог в партията, доведе до изборното поражение на БСП – Елхово на местните избори 2007.
На първи тур от 8 866 гласували за общински съвет, БСП получи едва 2 264, при потенциал на партията от близо 5 000 гласа. Ако не е разпределението на мандатите на Хеър-Ниймаер, реалното влияние на БСП – Елхово се изразява в 4,25 общински съветника от 17 членния общински съвет на община Елхово.
БСП – Елхово не показа коалиционна култура, не потърси контакти в лявото политическо пространство, БКП, Атака, Евророма, БЗНС, БХрК. Тя е в изолация, жалка, слаба, безлична, смачкана.
Пред нея има два пътя:
Да продължи линията на щрауса, че нищо не се е случило, до пълната ликвидация на организацията на БСП в общината или да намери сили и да излезе от кризата.
Какво да се прави?
1. Конференцията на общинската организация на БСП – Елхово да избере качествено нов партиен съвет, да намери хора, млади, авторитетни, образовани, честни и почтени, с енергия и воля да се справят с положението.
2. Конференцията да избере председател от състава на новия партиен съвет.
3. БСП – Елхово да се извини за своето управлението на община Елхово от 1991 г. – до ноември 2007 г.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: reformator]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано30.10.08 17:39



Нещо наистина не схващам.
На 08.11.2008 г. БСП – Елхово ще има отчетно-изборна конференция или ще прави панахида /черковна служба за помен на умрял/.
Не разбирам възторжения ентусиазъм на “червения реформатор” във възхвала на “вожда и учителя”.
На какво се радваш “червен реформатор”?
Чети ми Анализа на състоянието на БСП – Елхово и ходи й запали свещ в църквата, моли се да й се опростят греховете към община Елхово.
А после вземи почети Устава на БСП.
Чакам разумна и обоснована антитеза на моята теза:
Политиката на интриги, клевети и манипулации на БСП – Елхово доведе до нейното обезкървяване, обезлюдяване, маргинализиране и ликвидация.
С кого ще ходим на изборни битки “червен реформатор”?
Ти нито си червен, нито се реформатор.
Къде са ни двайсетгодишните членове,
Къде са ни трийсетгодишните, четирийсетгодишните, петдесетгодишните?
Чети ми Анализа и Устава на БСП.
И не се изказвай неподготвен.
БСП – Елхово е в изключително труден момент.
Има много работа за вършене, но без открит и честен диалог в партията, със заравяне на главите в пясъка, ние сме обречени.
Не превръщайте конференцията в панахида.
И мислете, умно и самостоятелно, критично и без страх: )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано30.10.08 18:03



Политиката на интригантство, клевети и манипулации, на откъсване от жизнените проблемите на хората, на разцепление, на затваряне и капсулиране на общинското партийно ръководство в тесен кръг на удобни и послушни членове, загубата на диалог с обществото, липсата на диалог в партията, доведе до изборното поражение на БСП – Елхово на местните избори 2007.
На първи тур от 8 866 гласували за общински съвет, БСП получи едва 2 264, при потенциал на партията от близо 5 000 гласа. Ако не е разпределението на мандатите на Хеър-Ниймаер, реалното влияние на БСП – Елхово се изразява в 4,25 общински съветника от 17 членния общински съвет на община Елхово.
БСП – Елхово не показа коалиционна култура, не потърси контакти в лявото политическо пространство, БКП, Атака, Евророма, БЗНС, БХрК. Тя е в изолация.
Пред нея има два пътя:
Да продължи линията на щрауса, че нищо не се е случило, до пълната ликвидация на организацията на БСП в общината или да намери сили и да излезе от кризата.
Какво да се прави?
1. Конференцията на общинската организация на БСП – Елхово на 01.11.2008 г. да избере качествено нов партиен съвет, да намери хора, млади, авторитетни, образовани, честни и почтени, с енергия и воля да се справят с положението.
2. Конференцията да избере председател от състава на новия партиен съвет.
3. БСП – Елхово да се извини за своето управлението на община Елхово от 1991 г. – до ноември 2007 г.

БСП – Елхово управлява 16 години община Елхово без подкрепата на населението на общината.
Местни избори 1991 г.:
Общинският съвет на община Елхово се състои от 45 общински съветника, 23 на БСП и 22 на СДС.
Печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 1995 г.:
Общински съвет – нямам данни.
Печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 1999 г.:
Общински съвет – нямам данни.
В гр. Елхово печели кандидатът за кмет на общината излъчен от СДС.
В общината, с гласовете на селата, печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
БСП – Елхово вече е тръгнала към своята ликвидация.
Местни избори 2003 г.:
Общинският съвет на община Елхово се състои от 21 общински съветника, 10 на БСП и 11 представители на различни партии.
БСП – Елхово вече е в опозиция.
На втори тур, с разлика от 26 гласа, печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 2007 г.:
БСП – Елхово претърпява изборно поражение.
Общинският съвет на община Елхово се състои от 17 общински съветника, 8 на БСП и 9 представители на други партии.
БСП – Елхово отново е в опозиция.
На втори тур, с разлика от 1961 гласа, вече губи и кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
При продължаване на тази тенденция, община Елхово няма да е първа в държавата, в която БСП да е слязла от политическата сцена и да се маргинализира /от маргинален – страничен, несъществен, незначителен/.

Местни избори 2007 г.
община Елхово

1. Христо Георгиев Костов – ФАЧК – “Лемекон”
2. Коста Андреев Илчев
3. Мария Стоянова Недялкова
4. Вася Николов Василев
5. Калина Стойчева Колева е подала оставка
6. Леонид Лазаров Леонидов
7. Стоянка Иванова Маджарова - ФАЧК – “Лемекон”
8. Елица Георгиева Великова - ФАЧК – “Лемекон”
9. Любен Владимиров Димитров
10. Личо Иванов Христов - ФАЧК – “Лемекон”
11. Катя Димитрова Кръстева
12. Ана Ангелова Хиткова
13. Велика Петрова Русева
14. Мара Илиева Франсъзова
15. Катя Тотева Янева
16. Ивелина Славчева Романова
17. Димитър Петров Парушев

Що е то ФАЧК – “Лемекон” и какво общо има с БСП – Елхово?

1. В първите девет от кандидатската листа за общински съветници на БСП – Елхово, четирима, 44 %, са свързани с ФАЧК – “Лемекон”?
2. В Общинския съвет на БСП – Елхово, шестима, 25 %, са свързани с ФАЧК – “Лемекон”.
3. Калина Стойчева Колева е подала оставка от Общинския съвет – Елхово и оставка от Общинския съвет на БСП – Елхово.
Защо ли са тези две оставки? На млад човек с две висши образования. Нали БСП – Елхово реве за млади хора?
Това е линията на маргинализиране и ликвидация на БСП в община Елхово.

В нормалните демокрации, всяка изборна загуба се следва с оставка на политическото ръководство.
БСП прокламира в своя Устав като основополагащи, ценностите на демокрацията.
БСП – Елхово губи два пъти местни избори:
2003 г. – за общински съвет и
2007 г. – за общински съвет и за кмет на община Елхово.
Не последва оставка на Общинския съвет на БСП – Елхово.
Линията на маргинализиране и ликвидация на БСП - Елхово доведе до маргинализиране и ликвидация на цялата община Елхово.

Открито писмо до делегатите на
Конференцията на БСП – Елхово

Събудете се, другари социалисти!
БСП – Елхово е в състояние на фактически разпад.
Населението на община Елхово не подкрепя нейната политика.
Когато БСП е намерила своя лидер и държавник, когато й предстои тежка политическа битка в два избора през 2009 г., БСП – Елхово върви към своята ликвидация.
С това ли ще помогнем на БСП, другари делегати на Конференцията на БСП – Елхово?
Събудете се, другари социалисти!
И БСП, и община Елхово ще минат и без нас.
Достатъчно мъдри и силни са и БСП, и хората на община Елхово.
Доказали са го във времето.
А Вие, другари делегати, ако не промените политиката на БСП – Елхово, ще останете в историята като ликвидатори на социалистическата идея в община Елхово.
Събудете се, другари социалисти: )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор doktora2 (Dok)
Публикувано31.10.08 03:27



Привет на всички
Някаде по горе някой беше писал и е много прав чЕ ОТДЕЛИХТЕ ДОСТА ВРЕМЕ ЗА ТОЗИ НЕБЛАГОРАЗУМЕН ЧОВЕК БРЕ
Тук само един човек посочва най верни дани за тях май и правилно ми те още през 2007 се видяха какво могат такаче какво повече и по различно ще спретнат начело с кОСТОВ или с друг няма значение
Може би не виждаме другите през това време какво правят но това е за друга тема не ми се спами






Тема Re: Другаря Костовнови [re: doktora2]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано31.10.08 12:33



И все пак ни четат.
Ще използвам любим цитат на Маркс: “... от критиката взехме ценното, останалото дадохме на гризящата съвест на мишките.”
Ще си позволя да го перифразирам: “… от критиката на БСП – Елхово да вземем ценното, останалото да дадем на заспалата съвест на нейните ликвидатори.”
Анализът на състоянието на БСП – Елхово се чете във форума на гр. Елхово и във форума на Българската социалистическа партия.
Същите тревожни сигнали за манипулирани събрания и конференции споделят и другарите от други общински организации на БСП.
Анализът на състоянието на БСП – Елхово вече се разпространява и на хартиен носител в града и в селата на община Елхово.
Христо,
в твой интерес, в интерес на БСП – Елхово и на община Елхово, в интерес на БСП,
подай си оставката като председател на ОбС на БСП – Елхово.
Не превръщай конференцията на БСП - Елхово в панахида /черковна служба за помен на умрял/.
И си припомни Устава на БСП : )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано01.11.08 13:09



От известно време обосновавам тезата за опасността от заличаване на социалистическата идея в община Елхово.
„Интригантството и краят на общинската организация на БСП – Елхово.”
Отворената тема изигра своята полезна социологическа роля.
Само за 4 дни бяха изразени около 50 мнения, показател за актуалност и значимост на проблема.
На драго сърце предоставям темата на гризещата критика на мишките, още повече че постигнахме нашата главна цел – изясняване на въпросите за самите нас.

Днес е църковният празник Архангелова задушница, който се отбелязва винаги в съботата преди Архангеловден /8 ноември/.
На този ден се отдава почит към паметта на мъртвите, вечна признателност на офицерите и войниците, загинали за България, и на всички, паднали в редовете на Българската армия.
Денят на Св. Архангел Михаил - военачалник на цялото небесно войнство от ангели и архангели, е вторият по значимост след Димитровден есенен празник на Българската православна църква.
Светецът символизира тържеството на доброто, светлината и справедливостта.
Да бъде!!!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 09:07



В събота на 8 ноемри ще се проведе Конференция на БСП. Ще има ли промяна? Кой ще бъде новия общински съвет? Какви са предложенията?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 15:32



Вярно е че Костов е педерас мръсен, че е гаден и подъл в червата, че освен мръсотии, нищо хубаво не е направил на никой! Но той е бог, а бог не се плюе! Работниците му го боготвроят! Строети сутрин те му казват Добро утро, защото той е техния бог! Той им дава хляба, който те вадят с честен труд и пот! Той има дава хляба и те трябва да са му благодарни и да му лижат гъза, за да им увеличи заплатите! Това е Костов - педераса мръсен!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 12345]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 16:17



бог не знам,но че са строени в редица знам, горко им ,че им дава хляб пак знам,НООООООООООООООООО
такива бяха спуснатите дерективи от горе "народа трябва да е гладен и глупав за да може по -лесно да се управлява"
Ха сега съвпади ли всичко занижиха изискванията в училищата те ни заробиха икономически /за да сме по ниски от земята и по тихички/ и какво им остана на хорицата да лижат/да ама всеки не може да лиже/ и който не му беше изгоден го уволни.Останаха само близачки и близали които един друг се топят кеф е да ги гледам и слушам от колеги за тяхните изпълнения.
Да казвам го със чиста съвест защото съм работил може за малко ,но видях с очите си какво е там.
Не съм в управата им ,но като гледам завода преставям си как е в организацията им всеки топи другаря си ЖАЛКО БЕ ХОРА ИМАЙТЕ МАЛКО МАЛКО ДОСТОЙНСТВО
Ха сега наздраве и успех при избора Ви



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано03.11.08 17:53



Предоставил съм на публично обсъждане три документа:
1. Анализ на състоянието на БСП - Елхово.
2. Открито писмо до Конференцията на БСП – Елхово.
3. Искане за оставка на Христо Георгиев Костов
като председател на ОбС на БСП – Елхово.
Предлагам трите документа на вниманието на Конференцията на БСП – Елхово.
Предупредил съм за опасността от провеждане на манипулирана конференция с нелегитимно представителство и нелегитимни решения.
На 08.11.2008 г., Конференцията на БСП – Елхово поема историческа отговорност за съдбата на общинската организация.
Има два пътя:
Ликвидация или възстановяване на БСП – Елхово:
Запазване на статуквото и окончателна ликвидация на БСП - Елхово или
Нова политика,
Нови лица,
Нов председател на ОбС на БСП – Елхово.
Зарът е хвърлен : )))





Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано03.11.08 18:06



От 7 дни „Другаря Костов” е топ-тема.
До Конференцията на БСП – Елхово остават 4 дни.
Да упражним нужния обществен натиск за нова политика на БСП – Елхово.
Силни сме когато сме единни.
Христо, иди си...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 10:27



Седи си бре, такива като тебе трябват. Как така мръсен педераст - бог си.
Сега се замислих и стигнах до странно прозрение - такива комунисти (социалисти) като тебе трябват. Повече, повече, дайте още...
Що да пиша срещу Вас уважаеми, по-добре да пиша колко сте добър и мил бог, нежен...
Аз, така само да си попитам... ми тези лоши работници ако си намерят друга работа и вземат, че се махнат...какво ще стане с "вашата" фабрика ??? Или сте им сложили по една кука с контра в аналните отверствия и могат само да охкат и пъшкат. Удоволствие ли Ви доставя ??? На такива работници - това им се полага. Като са коне с капаци и им доставя удоволствие близането... халал да си им!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: xaxo]  
Авторaco (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 16:05



Че то да не би да ближат само там бе?Я виж в едно от училищата какъв език е изплезен от една даскалка да лиже задника на шефката си?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: aco]  
Авторпиka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 16:19



Я по подробно колега?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: aco]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 16:36



Мдаааа...
Поради повсеместното близане нека да си мълчим, никой да не е казал лоша дума за близаните или за близещите, близане му е майката, бащата, дядото, бабата...
На УФСИте това им трябва - овчар с гега, остри ножици и сол.
Във Франция очакват Годо, тука си чакаме Михаля...
Кого?
На баба си хвърчилото чакаме!
Близане, близане, близане до изнемогване и като ни пресоли им се молим за глътка вода, че ни се напукали устните.
Давали им заплата,
а аз си мислех, че работниците дават труда си в полза на някого и той им се отблагодарява, заплащайки труда им...
Да, да ама не, нищо не работят и чакат на заплата. Защото, ако можеха да си я заработят, нямаше да им пука. Щом им пука, значи не работят!
Да ближат!!!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: xaxo]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 16:47



Шопов,
не съм вече на едно мнение с теб.
Костов да остане, ако може и паметник приживе да му вдигнем, за заслуги. Божествен е. Повече като него трябва да има. ...
Поне няма да се врете в общината...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: xaxo]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 17:04



браво бе хахо най-после си лъснахте бесепарчета гъзчетата,моля се само повече хора да прочетат твоето писание ДА им кажат на работниците вашето отношение към тях И ДАНО НАЙ ПОСЛЕ СЕ СЪБУДЯТ ОТ ДЪЛГИЯ СЪН
но отношението не е само към вашите работници ами към всички хора/работници/ който не са редом с вас те са нищо мравки който вие тъпчите
Аз съм една от вас но след това изказване в никакъв случай няма да гласувам за костов
какво става с вас социалисти вие станахте по лоши от всички може и да си помисля дали изобщо да остана с вас може би е по добре да се прехвърля към Овчаров



Тема Re: Другаря Костовнови [re: вeни]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано04.11.08 19:13



от форума на Българската социалистическа партия:
"БСП - Айтос с нов председател. Да ни е честит!"
Да им е честит : )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано05.11.08 20:27



Днешният свят, в това число и финансовата криза, която разтърси глобалната икономика, поставят нови въпроси.
Това е голямото предизвикателство и пред българските социалисти.
С тези думи председателят на БСП и премиер Сергей Станишев откри днешното разширено заседание на Висшия съвет на партията.
В този толкова динамичен свят трябва да кажем кои сме ние българските социалисти, защо сме социалисти, кое ни различава от другите политически сили.
Най-важният въпрос, на който социалистите трябва да отговорят, е какво БСП може да даде на страната и на хората със своята политика.
БСП трябва да отговори с каква визия ще излезе партията за следващите 4 години и с какъв план за действия се явява политическата сила пред гражданите.
Ние трябва да дадем отговор на българските граждани как продължава процеса на обновление на партията.
БСП трябва да даде отговор на въпроса в каква кондиция и с какъв хъс отива на следващите парламентарни и европейски избори.
Трябва да докажем, че сме силна политическа организация, способна да се мобилизира в една трудна битка срещу безкрайно агресивна опозиция, каза в заключение Станишев.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: вeни]  
Авторeeeeeeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 22:33



хайде де прехвърляй се, хвърляй се при овчаров той те чака с отворени обятия



Тема Re: Другаря Костовнови [re: eeeeeeeeeeeee]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 15:10



Шопов, знам че си някакъв чиновник в общината. Защо не си гледаш работата, ами се занимаваш с интриги по форумите? С какво си полезен ти на БСП - Елхово, с какво си полезен за град Елхово? Дай ми някакъв документ, някакъв прост пример за нещо, чиято инициатива е била твоя. Или можеш най-добре да биеш жени? Дребна, проста и интригантска душица си ти, Шопов! Знаеш, че нищо не става от теб и затова само обиждаш хората. Знаеш че си жалък празнодумец, безсилен пред предизвикателствата на модерно мислещият човек. По стилът ти на изразяване личи, че средата в която си останал да се развиваш като личност, не ти е дала много. Въртиш в кръг, от който никога няма да излезеш, ЖЕНОБИЕЦО! Я по-добре кажи защо биеш жени? Защо не пуснеш и такава тема, да разкажеш на всички как си счупил ченето на Татяна зъболекарката? Това е къде,къде по - интересна тема за драскачите в тоя форум. Само и единствено в тоя форум и никъде другаде. Защото само в този форум драскачи и тръбачи и чикии като теб могат да излагат мижитурските си мнениица. Ако има нещо кажи го на човека в очите. Ако искаш да направиш нещо за града, за общината - действай. Ако си осъзнал че не ставаш за нищо - продължавай да интриганстваш у тоя форум, но знай че скоро ще се прибереш от общината у вас със син ГЪЗ!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано06.11.08 17:08



Слабо, Жорко, много слабо : )))
Това ли ти поръчаха да пишеш?
Примитивни копои и клеветници : )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано06.11.08 17:27



Утре е Ден за размисъл.
Каквото и да се случи на конференцията,
разговорът за БСП – Елхово започна.
На 08.11.2008 г. тя решава:
Ликвидация или възстановяване:
Запазване на статуквото или
Нова политика,
Нови лица,
Нов председател на БСП – Елхово.
Успех : )))

„БСП трябва да отговори с каква визия, в каква кондиция и с какъв хъс отива на следващите парламентарни и европейски избори, как продължава процеса на обновление на партията.”
05.11.2008 г.
Сергей Станишев



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано06.11.08 18:41



Утре е Ден за размисъл.

Нова политика,
Нови лица,
Нов председател на БСП – Елхово.
Успех : )))

„БСП трябва да отговори с каква визия, в каква кондиция и с какъв хъс отива на следващите парламентарни и европейски избори, как продължава процеса на обновление на партията.”
05.11.2008 г.
Сергей Станишев



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано06.11.08 20:21



Утре е Ден за размисъл.

„БСП трябва да отговори с каква визия, в каква кондиция и с какъв хъс отива на следващите парламентарни и европейски избори, как продължава процеса на обновление на партията.”
05.11.2008 г.
Сергей Станишев

Нова политика,
Нови лица,
Нов председател на БСП – Елхово.
Успех : )))

Не превръщайте конференцията в панихида.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 10:32



mom4eta i momi4eta pazete se ot tozi 4ovek .koito see dokosnal do nego dobro nee vidial .tozi 4ovek e sposoben na vsi4ko . za nego niama priatelstvo . 4ygdoto mnenie e taby. i okolo nego sa ostanali xora bez sobstveno mnenie.ako gelaete dase nay4ite kak se pravi intriga .mrasotia.kak da prezaka6 priatel.i iob6to kazano da napravi6 vsi4ko drygo no ne i dobro obarnetese kam y4itelia kostov i 6te poly4ite dobro obrazovanie. nadivamse bog dasi znae rabotata i da my varne v dvoen razmer vsi4koto dobro koeto e napravil.no mai nima takova.dersai y4itelu kostov dniteti sa prebroeni kato lider .ako ne sega sled parlamentanite izbori koito 6te zagybi6 .neka silata na veidar bade s teb.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Автор2222 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 13:29



Браво 8888 много точно казано! Той освен да ти навреди друго не може да ти направи! той е цар на интригите и мръсотиите - и на най-близките си ги прави! Просто стойте далеч от този човек защото може да ви навреди за цял живот! Мерзавец долен!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 2222]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 15:05



Знаете ли че на тази конференция за делегати са поканени ,а не избрани на събрания на ОПО хора които не са ч(ленове на БСП ,а никога не са били.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
Автор125 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 15:19



Сигурен ли си - значи всичко е скълъпено за да гласуват за него - страх го е да не го свалят като председател педераса смотаон!!!!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:23



tova e 4oveka prisvoil priblizitelno 4200 bonovi knigki na na6ite roditeli vsiaka po 500 lv kato pove4eto ot tiax sa 4lenove i blizki do BCP .givee na garba na xorata niama6ti pari za xliab.kara6t niakolko zapadni koli polu4ava6t niakolko xil leva zaplata .toi nee y4itelia koctov a kapitalista koctov. toi ne zaslygava doverieto na xorata ot tozi grad i na 4lenovete na BCP.znaeiki 4e zagybili posta v BCP TOI E NIKOI I XORATA 6TE MY POTARSIAT OTGOVORNOST ZA VSI4KO. a kade sa dividentite ot AKB sigirno v bankovite smetki na banev i koctov v modernite koli izprani 4rez fk BEROE ST ZAGORA I SLU4AINO ZABOGATIALATA BABA OT TRANKOVO. to4no kopie na zabogatial sozialist zabravi za naroda i ot koe germe gurlyk e.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:40



idi si be idisi cremcki pederast i dano se odavi6 v tyndga.dano gram te ydari .dano kola date blasne .dano mangal date iz4yka /tova mai go praviat/ dano bial den dane vidi6 . i pomni za v seki ima vidov den.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:40



Когато избраха Стоян Овчаров за председател на ОС този ЗЛОДЕЙ беше бесен,неможеще да си влезе в кожата,ходеше да медитира в СРЕМ.След това реши да му прави мръсотии-започна да рови за задълженията,които Овчаров има и изгони зетму от работа.А сега му прави мили очи,но.......дупе да му е яко



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:44



Дрън дрън празни приказки от хора без работа.Утре ще мине и замине и хич няма да разберете какво ще се случи лошото е че вие уважаеми пак ще сте там където сте и днес.Костов та Костов все едно че той ви е кмета вие кмет нямате ли си? Оти ручате жабетата?Костов ли да оправи улиците,осветлението, тротоарите и чистотата? Него ли избрахте за кмет или тия юнаци дето ви управляват в момента? Това са важните въпроси за града ни а другото е от лукавия момчета и момичета така е. Кучета лаят а кервана въъърви ли върви...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:48



Това е човекът присвоил приблизително 4200 бонови книжки на нашите родители, всяка по 500 лева, като повечето от тях са членове и близки до БСП. Живее на гърба на хората нямащи пари за хляб. Каращ няколко западни коли, получаващ няколко хиляди лева заплата. Той не е учителят Костов, а капиталистът Костов. Той не заслужава доверието на хората от този град и на членовете на БСП. Знаейки, че загуби ли поста в БСП ТОЙ Е НИКОЙ И ХОРАТА ЩЕ МУ ПОТЪРСЯТ ОТГОВОРНОСТ ЗА ВСИЧКО. А къде са дивидентите от АКБ, сигурно в банковите сметки на Банев и Костов, в модерните коли, изпрани чрез фк БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА И СЛУЧАЙНО ЗАБОГАТЯЛАТА БАБА ОТ ТРЪНКОВО.Точно копие на забогатял социалист, забрави за народа и от кое герме гюрлук е.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:57



иди си бе иди си сремски педераст и дано се удавиш в Тунджа, дано гръм те удари, дано кола да те блъсне, дано мангал да те изчука /това май го правят/, дано бял ден да не видиш и помни за всеки има Видов ден.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 18:09



о боже като писах не вярвах че толкова хора мразят този другар, а fff как образно го писа и знаети ли как се кефя в момента ,а аз мислех че само на мен мръсно е направил
понеже го познавам и съм работила там всичко което е написано за него е вярно и ако аз бях на негово място бих се изселил от Елхово, но той не няма очи



Тема Re: Другаря Костовнови [re: вeни]  
Автор125 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 19:45



Права си вени и аз си мислех че само аз на мен е навредил, той май не е направил на никой хубаво! А fff направо ме кефи - браво! Всичко това е толкова вярно, явно доста хора го познават що за мръсен педерас е! Продължавайте, кефя се максимално!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 125]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 19:57



мисля че по мръсен не съществува
с мръсотия милионер стана



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 12345]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано07.11.08 23:36



Стига бе хора с таз мръсотия?Вече ме е гнус хилядократно ,че открехнах темата.
Да не предизвикаме някой инфаркт!
Поражда се въпрос в мен ,поради преди време продължителната ми липса от града-Как коментираната персона достигна тез висини? Кой му даде тласък и от кога?Интересно ми е да уточня за себе си липсващата брънка, а и да уточня за себе си разкола в местната червена структура.
На какво ниво са отношенията му с Димитров в момента, според вас?
А бе до къде стигна новият цех в Лемекома?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 12345]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано07.11.08 23:37



Току-що с радост разбрах, че днешните трепети в Деня за размисъл на БСП – Елхово, са споделени от читателите на форума на Българската социалистическа партия.
От утрешния ден очаквам две новини:
Една добра и една още по-добра:
Добрата новина ще бъде:
Да ни е честит новият-стар председател: другарят Костов,
която коментирам така:
БСП – Елхово доказа своята ретроградност, нежизнеспособност, политическа и морална импотентност.
Нейното управление довело община Елхово до стопанска, демографска и морална разруха бе отречено през ноември миналата година, но само тя не разчете вярно вота на хората.
Ликвидаторите на община Елхово обявиха своята ликвидация.
Ликвидация на ликвидаторите, звучи като класика.
Още по-добрата новина ще бъде:
БСП – Елхово намери сили, избра качествено нов партиен съвет, избра председател, който да отговори на предизвикателствата на времето.
Без коментар, можем само да аплодираме.
Като знам обаче как премина „отчетно-изборната” кампания, предупредил съм и за опасността от провеждане на манипулирана и нелегитимна конференция, по-скоро ще се разиграе първият сценарий.
И в двата случая печелят хората на общината.
Маските на „величията” ще паднат окончателно, за втори път, след ноември миналата година.
Разговорът за БСП – Елхово тепърва започва, каквото и да се случи.
Имам безброй преки доказателства, че в гр. Елхово живее и се доказва качествено гражданско общество.
А тези, които мислеха да векуват от грабежа и страха на хората, следва да се опомнят.
Хайде да изчакаме спокойно развитието на утрешния ден и да се готвим за сериозни, обективни и честни анализи : )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: пapтиeн cekpeтap]  
Автор;;; (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 11:22



ще го изберете, но с манипулаций,както впрочем сте свикнали



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ;;;]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 19:05



Ей заспахте ли бе!Събудете се!Научихте ли промяната?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 19:25



???



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
Автормyшeтo (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 19:50



Що стана бре???
Утепахте ли го???
А дано!!!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 666]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 19:52



Защото е същия!И все пак успя!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 123]  
Автормyшeтo (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 20:40



Е па това ,че е останал същият--ми проблема си е Ваш!!!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.11.08 12:39



„БСП трябва да отговори с каква визия, в каква кондиция и с какъв хъс отива на следващите парламентарни и европейски избори, как продължава процеса на обновление на партията.”
05.11.2008 г.
Сергей Станишев

„Предстоящият конгрес на БСП трябва да даде отговор на въпроса кои сме ние социалистите, какво означава да бъдеш социалист в България в началото на 21 век.
Минаваме през най-тежкия период. Впрочем тук виждам Велислава Дърева.
По време на дебатите на една от тежките теми, тя ми предаде от майка си едно послание – да бъда спокоен, защото на нас, на БСП винаги ни се пада най- трудното. Ако не беше трудно, нямаше да се падне на нас.
Ние сме партия калена. Минали сме през нашата история през много по-тежки битки и предизвикателства и препятствия, които сме преодолявали.
Ние затова съществуваме толкова дълго и сме една от най- старите партии в България, ако не най- старата. Защото ценностите са устойчиви, защото те са непреходни. Защото започват още от християнството, от Исус Христос и се развиват.”
08.11.2008 г.
Сергей Станишев



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.11.08 13:51



Христо Костов,
С каква визия, в каква кондиция, с какъв хъс отива
на следващите парламентарни и европейски избори БСП – Елхово?
Как продължава процеса на обновление на БСП – Елхово?
Кои сме ние социалистите в община Елхово?
Какво означава да бъдеш социалист в България в началото на 21 век?
Защо загуби два пъти местните избори в община Елхово?
Какво е общото между ФАЧК – Лемекон и БСП – Елхово?
Къде е връзката на фабриканта Костов със „социалиста” Костов?
Защо ликвидира БСП – Елхово?
Всъщност, какво стана с конференцията?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 17:02



не си хаби напразно думите Юри,

няма кой да те чуе



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 12345]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.11.08 17:31



В този форум пишат около 100 човека, може и 200,
само в „Другаря Костов” се включиха над 40 човека,
четат го сигурно 1000, а се коментира от хората на Елхово.
Който има уши, ще чуе.
Днес е хубав ден, неделя.
В неделя и Господ си почива.
Да се насладим на неделната вечер : )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.11.08 17:53



В неделя Господ си почива!
Нахлупил вехтия каскет,
фунийки вафлени налива
с ванилов и сметанов сладолед.

На всеки - колкото поиска!
На малкия хлапак - със връх,
от който палаво се спускат
едно езиче, млечен зъб.

На стареца налива слънце,
а то по бръчките се стича,
топи се в дланите му, зъзне
и после подир внука тича.

А Бог в усмивки се залива!
Неделя е и си почива!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор125 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 19:55



А Юри ти знаеш ли че тази конференция не беше легитимна - знаеш ли че имаше делегати, които не бяха членове на БСП и им беше предложен нов партиен съвет не да гласуват, а само за сведение! Така може ли Юри - питам аз!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 20:58



novia star byrgoa tavari6 koctov skapi sagragdani e zalogil vsi4ki aktivi na lemekon toest va6ite pari v polza na sebeci i banev sre6ty kredit .polu4ix informazia 4e osigoriava rabotnizite na po niski zaplati a ostanalite na order.toes tozi mafiot lage dargavata rabotnizite vas akzoinerite.goliam xitrez bratia balgari.kolkoli pari pricvoixa s glavnata s4etovoditelka .no tia triabva da znae 4e 6te izgori vmesto nego pederasamy gaden.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 125]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.11.08 21:02



Предупредил съм за опасността от провеждане на манипулирана конференция с нелегитимно представителство и нелегитимни решения.
03.11.08 17:53



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 21:17



новия стар буржоа тавариш костов скъпи съграждани е заложил всички активи на лемекон тоест вашите пари в полза на себе си и банев срещу кредит. получих информация че осигурява работниците на по ниски заплати а останалите на ордер. този мафиот лъже държавата работниците вас акционерите. голям хитрец братя българи. колко ли пари присвоиха с главната счетоводителка но тя трябва да знае че ще изгори вместо него педерасаму гаден.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 21:55



Мама им мръсна курва дебела-ами то и личи на нея като и видиш дебелия гъз - на нея и на цялото и семейство! И той дрът мръсен педерас - изкупиха на хората боновите книжки, а не им дават девиденти!!!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 125]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.11.08 22:48



БСП – Елхово може да се окаже извън закона, с правните последици от това.
Делегатите на конференцията се избират при наличие на кворум.
При липса на кворум, няма легитимно решение.
Нелегитимно решение – нелегитимен делегат – нелегитимна конференция -
нелегитимни решения – нелегитимни органи на БСП – Елхово.
Само предупреждавам.
Нелегитимно представителство на БСП – Елхово ще я извади от правнозначими отношения с органите на държавната власт и на местното самоуправление, с ръководствата на други партии и организации.
А предстоят избори: за евродепутати и парламентарни.
29.10.08 19:12



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 333]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 09:55



fff е прав при тях има двойни ведомости едни пред ревизорите и други за тях, дано някой от рев.чете този форум, но не се самозалъгвайте те пак ще се оправят парица царица са казали хората тях от нищо не ги е страх вече са богати за сметка на работниците горките те само работят в тази мръсотия



Тема Re: Другаря Костовнови [re: вeни]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 10:27



Слушайте хора какво ше ви кажа

Костов иска да е председател на БСП елхово не за друго ,а точно заради тези далавери и измами дето ги прави в ЛЕМЕКОМ,ЗА ДА НЕ ГО ЗАКАЧАТ ПРОВЕРЯВАЩИ ОРГАНИ.

ДА НЕ МИСЛИТЕ ЧЕ МУ ДРЕМЕ ЗА БСП ЕЛХОВО

Я СЕ ЗАМИСЛЕТЕ ДА Е САМО човечето костов шеф на Лемеком-майка му жалана-ЩЕ МУ РАЗКАЖАТ ИГРАТА, ама сега е КОСТОВ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БСП ЕЛХОВО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ГОЛЯМА КЛЕЧКА,НЕ ГО ЗАКАЧАЙТЕ ПРОВЕРЯВАЩИ ИНСТИТУЦИИ ЧЕ И ВИЕ СТЕ ОТ ТЯХ НАЗНАЧЕНИ ИНАЧЕ ЩЕ ВИ ИЗСТИНЕ МЯСТООО


РАЗБИРАТЕ ЛИ ЦЯЛАТА ДАЛАВЕРА КАКВА ЕЕ



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 12345]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 10:39



a kakvo 6te kagete za zemiata koiato smenixa s dimitrov i kostov ima dostap do okolovrasnoto.opravil zavoda s prodagba na tonove medni kabeli ,transformatori ot podstanziata. kam zavoda i drygi ne6ta .ami sestra my i tia ypravliva zavod na akb v plovdiv. a apartamenta podaren na sinamy v sofia ot do4ka baneva .ami skodata podarena my li4no ot banev.dalavera ot vsikade.4e nima da krasti zavoda do4ka baneva li.soz. byrgoa ,kradez,mafiot i vsi4ko drygo no ne i 4ovek.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 10:51



той завода го кръсти Дочка Банева за да се подмаже на Банев,че демек никога няма да я забрави,понеже ако не знаете тя е била човека дето го е сложила за шев,те са учили заедно в университета преди години и са си стари приятели,НО понеже новата Госпожа Банева(Евгения)мамата си ебала,така може да му ритне бакърчето ако го усети как си прави далаверките,той реши да покаже колко много обича Дочка и оооо Банев остави ме в нейното име-пак циркови номера.

И ако незнаете Дочка има ДЪЩЕРЯ<не от Банев и понеже с Банев нещо са били скарани Костов я унижава и плЮе и и прави сечено от както майка и е починала,НЕ ГО Е СРАМ>>>>>>>>>>>>>
Момичето пари няма хляб да си купи а си е мислела че той ще я подкрепя а и Дочка Банева му е вярвала много преди да умре

А КАКВА Е ТАЗИ ДАЛАВЕРА С ЗЕМЯТА НА ОКОЛОВРЪСНОТО

АЗ НЕ ЗНАЯ Я КАЖЕТЕ



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 12345]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 12:32



toi otdavna e zabravil za do4ka baneva kakto e zabravil i za xorata pomognalimo da bade na tozi post.kato niama polza ot edin 4ovek toi go izolira .razbrax 4e sago izbrali pak .kakvo xarakiri si napravi bsp. mai my ostana samo dulgerov koito e lagan mnogo pati no zaradi posta negoviat i na genamy se nalaga da zeluva razete na kostov i merdganov.ama toi sie takav straxliv i avantagia.kade otide svinekompleksa.ako vsi4ki kadri na bsp sa kato nego i kostov niama bade6te za taia partia.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 14:34



Ама лоши хора дей, лоши хора...
Що плюете човека, да ви питам аз?
Аз пък се радвам!
Такива хора на партията трябваха, трябват и ще трябват, за да може първо, да влезе в опозиция и после никога да не влезе във власта!
Хората да ги знаят що за стока са и на следващите избори да гласуват за всяка друга партия, но не и за БСП.
А за останалите - пак гладувайте, /пардон - гласувайте/ за партията майка!
Все по-надълбоко ще ви пълни изходните отверствия и все по-щастливи ще се чувствате!
Честито ви!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 15:44



opravna partiina mytra .ostavil migityrkite okolo sebesi .po svesnite koi po rano koi po kasno go razbraxa 6to za mrasnik e igo napysnaxa .daste videli novi mladi i seriozni xora okolo nego.niama i da vidite.toi e simvol na zloto na omrazata kam razli4nomisle6tite. no viarvaitemi dnite my sa prebroeni. do sledva6tite izbori v koito 6te podkrepi ortakasi merdganov za nov mandat za da zyzat ot firmite i ot proektite pari4ki i merdganov da pazi kostov ot dana4ni da pe4eliat targove na obl.vodni stopanstva idr.mafiotski sdelki.a ako iz4ykat i niakoia zablydena ovza pomislilasi 4e e xvanala gospod za onazi rabota . pazete se ot tezi xora te osven da praviat zlo i da kradat naroda drygo ne ymeiat.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано10.11.08 18:03



На 07.11.2008 г. в 23:37 часа, познах добрата новина:
Да ни е честит новият-стар председател: другарят Костов.
БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово доказа своята ретроградност, нежизнеспособност, политическо и морално безсилие.
Неговата политика доведе до обезкървяване и обезлюдяване на
общинската организация на БСП – Елхово.
Той не разчете посланията на лидера Сергей Станишев за визията, кондицията и хъса на БСП в предстоящите догодина европейски и парламентарни избори,
за процеса на нейното обновяване.
Вие, делегати и гости, не променихте политиката и загубихте.

„Най–важният въпрос – какво ние социалистите можем да дадем
на хората и на България? Това вълнува хората.”
08.11.2008 т.
Сергей Станишев

Какво БСП „Христо Костов – в ликвидация” – Елхово може да даде
на хората и на Елхово?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 19:07



Ей,мижитурки млъквайте вече хайде марш на Караулана нали там се събират безделниците на града. Не виждате ли че по разумните като Гулд,6666,реформатор,Пепи се отдръпнаха и не вземат отношение по темата защото знаеха какво следва а вие селските ливади вече лигите ви потекоха че ще махнете Костов.И сега ядец че ви го натика до сливиците.Няма да стане вашето Елхово е червено и такова ще е след 3 години независимо с вас или без вас.А Костов ще си тръгне когато реши той а не вие сини шамандури.БСП има традиции повече от 100 години и ако отговаря на нападките на шепа нехранимайковци нямаше да я има досега.Съжалявам че ви казвам това защото не заслужавате отговор но вече се оливате я малко по кротко ако обичате че освен Юри май друг не желае да си напиши именцето пазите си дупенцата все пак селски тарикатлъци придавате.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: знaeщ]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 19:26



Ей знаеща мижитурке ти май не си пазиш дупенцето и го даваш на Костов да те... затова ли толкова много го обичаш? И на теб ще ти направи някоя мръсотия не се тревожи няма да закъснее!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 222]  
Авторффф (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 19:35



Оправна партийна мутра. Оставил мижитурките около себе си. По-свестните кой по-рано, кой по-късно го разбраха що за мръсник е и го напуснаха. Да сте видели нови млади и сериозни хора около него. Няма и да видите. Той е символ на злото, на омразата към различномислещите. Но вярвайте ми дните му са преброени. До следващите избори, в които ще подкрепи ортака си мерджанов за нов мандат, за да цицат от фирмите и от проектите парички и мерджанов да пази костов от данъчни, да печелят търгове на обл. водни стопанства и други мафиотски сделки. А ако изчукат и някоя заблудена овца помислила си, че е хванала господ за онази работа. Пазете се от тези хора, те освен да правят зло и да крадат народа друго не умеят.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 222]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 19:42



Знаещ май е прав темата се изчерпа да им е честит другаря костов,да им е жив и здрав на другите пък приятни сънища и фантазии като досега, а аз като повечето от вас отивам да цепя дърва че нещо стегна навън е 5 градуса. Успех момчета и момичета.Съжалявам само Юрката от вас че той горкият бе си повярвал че е новият месия и кадровик и сега се чуди кой път да хване бе забравил горкият определението за нас на Иречек.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: eлxoвeцa]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано10.11.08 20:29



Дреме му на Юрката : )))
Нацепил съм си дървата още през лятото.
В къщи е 28 градуса.
Изразих позиция, като гражданин на Елхово.
И като социалист : )))



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 21:17



Браво Юрка точно така - ами да боли ги мижитурките като им кажеш истината ама си е така! Не се тревожи ние всички сме с теб! Нека защитават Костов в ликвидация - той ще им го тури и на тях! Той на никой добро не е направил, ама те се заблуждават! Нека си пасат тревичката - тя после ще им засяда!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторfreedom (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 22:04



Redno e sled vsi4ko tova koeto pro4etoh za dr.Kostov da spodelq i svoeto mnenie za vaprosniq...pi4. Ne e li kraino vreme da my izdignem mavzolei na tzentura ili bust pametnik redom do tozi na neznainiqt voin.Mojem i da go predlojim za orden Stara planina,taka 4e da e redom do svoite apostoli-Goce,Dogan,Batkov... Abe hora za6to si gybite vremeto s edin otdavna pogreban bolen mozuk !





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 333]  
Авторпиcaч (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 02:10



За неграмотните дивиденти няма!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 12:06



pri tozi 4ovek vinagi ima kakvo dase pi6e to mrasotiata i zlobamy kam inakvomisle6tite niama krai. al4nosta 4ove6kata zavis i gagdata za vlast taka sago obsebili 4e toi za ni6to drygo ne misli prosto san nego xva6ta da kroi planove kak otnovo i otnovo s zenata na vsi4ko dase dokopa do neia .mili xora pazetese toi e giv diavol na kogoto nadiavamse dnite sa prebroeni.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторлюляka (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 12:20



Много мераклии за този Костов бе много.Ще забравите жените и приятелките си покрай него ако желаете да говорим с него направете едно списъче да му врътнете по една свирчица белким се успокоите после духачи селски.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: люляka]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 17:46



срам бе комунисти, толкова ли сте изпаднали че пак гласувахте за този мерзавец, дано този глас ви бъде последен ама наистина последен.
Така като чета форума един не е казал добра дума за водача ви,но вие нали сте страхливи мижтурки пак за него гласувахте, роби, мисленето ви няма да се промени никога ще живеете цял живот в страх и нагаджииство СРАМ И ПОЗОР
Нищо повече не мога да пиша ШАШНАТА СЪМ ОТ ВАС



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cиcи]  
АвторDsF (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 17:57



Наистина проблема не е в Костов.
Другарите се страхуват да имат позиция
Добре, че поне сега не са на власт в Елхово



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cиcи]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано11.11.08 17:59



БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово доказа своята ретроградност.
Когато хората на България, когато светът търси своята нова перспектива в условията на глобална финансова криза, когато маската на алчността и на ламтежа падна, когато хората обръщат надежда към непреходните ценности на християнството за свобода, социална справедливост и солидарност,
БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово избра безпътието, избра липсата на перспектива, избра неспособността да отговори на предизвикателствата на времето.
Светът вече не е същият.
На политическата сцена се явиха нови лидери, с нова политика, нови послания.
Владимир Путин, Барак Обама, нашият Станишев.
БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово доказа своята нежизнеспособност.
Всичко, до което тя се докосна, се разпада и ликвидира:
общинската организация на БСП – Елхово, община Елхово,
всичко градивно, стойностно и позитивно се задушава, мачка и руши,
в името на едната цел: личното благополучие, алчност и суета.
БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово доказа своето политическо безсилие.
Нейната политика беше отречена на местните избори през 2003 и 2007 г.
Тя показа христоматиен пример за неспособност да даде отговор
на обикновения въпрос: какво може да даде на хората на Елхово.
Уплаши се от открит и честен анализ на изборните поражения и избра отреченото.
Каква е нейната визия, кондиция и хъс за следващи политически битки,
къде е нейното обновление, какви са нейните послания към хората?
Никой вече не се интересува, задавам отговори.
БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово доказа своето морално безсилие.
Загуби и моралния кредит на доверие.
Това е трудно възстановимо, да загубиш вярата на човека.
На кого му пука за вярата, когато е пълна кесията...
Всяко зло за добро.
БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово остана извън
политическото и морално време, и това е добрата новина.
Тя беше предизвестена през 2003 и 2007 г.
И обявена на 08.11.2008 г. в ресторант “Колхида”.
А беше хубав ресторант...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 18:26



Прав си Юри,ама много си прав.Всички негодуват,всички членове говорят помежду си но ги е страх от Костов и за това гласуваха за него.Колко делегати имаше от Лемеком на конференцията,колко от тях стана членове на партийния съвет.Всички те гласуваха за него от страх.А всички членове на БСП напуснали Лемеком преустановяват членството си.Какво Ви говори това.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 19:22



Юри няма как да ти каже колко и какво се е случило на тази неизвестна за него конференция. Дори не знам дали е още член на БСП. Хубаво пише тук, но защо не отиде в Колхида и да плюе там срещу, който си поиска. Костов си беше там същия и сигурно много щеше да се изплаш от Юри... Празни приказки са това тук. Поръчка от братчеда да изместим малко темата, че много му се стоварва на кмета. Досадно е някък да четеш платени съобщения тук. Независимо срещу или за кой са... Всеки плюещ или лижещ го прави само и единственно заради някаква облага. Да махнем едните, че при тях не успяхме, да сложим другите, че там може да ни минат номерата. На Юри мога да кажа, че курвите са хубаво нещо, но курваджелъка в политиката не е на почит. Той може да бъде добър редови бесепар, да лепи плакати, да погледне дали са подредени добре папките на някой по голям другар, но за повече няма ресурс. Когато трябва ще се появи някой и без да пише тук или там ще грабне ръководството на БСП в Елхово. Ако някой се страхува от Костов, значи никакъв го няма, много е далеч от председателското място. А и като гледам не е кой знае какъв голям келепира там...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 19:38



нИдейтИ тЪка бре `ора, молИя ви сА!
Нека да е човека, той поне е на човека човека!
Ся к`во? нИ гУ `Аресвате! Оти?
Аз пък го харесвам, такъв трябва да е лидера на БСП Елхово! Със такъв лидер, БСП Елхово ще го бъде, точно, колкото трябва.
Боже, дай на всеки мой опонент такъв управник!
Да ви е жив и здрав още дълги години.





Тема Re: Другаря Костовнови [re: xaxo]  
АвторDsF (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 20:09



Костов си е Костов
Какавото и да пишем за него няма да го трогне
той си е оплел мрежата
искам един ден в Елхово да има едана сериозна лява партия и една истинска дясна партия
лошо е когато убиваме своите водачи пък и да са най-големите пед.........и



Тема Re: Другаря Костовнови [re: DsF]  
Авторmango (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 20:56



Костов и ни е манговците разбрахме що за човек си.Затова и на изборите много лесно те предадохме.Ама и курбана беше много сладък.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: mango]  
Авторeблю (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 21:04



и хубаво си въртял казва друг манго.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: eблю]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 06:55



Да много хубаво си върти сладкото дупенце и а хубави свирчици врътка! Страшен е и най-много обича нас манговците! Ама ние го мразим щото е мръсник! Гаден и подъл в червата дори!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 222]  
Авторeблю (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 18:26



Е пратете ми го на мене този със сладкото дупенце да го опъна няколко пъти! Пък може и някой свирка да ми врътне щом е толкова добър! Може да ме направи тогава и мене член на партийния съвет или да ме вземе на работа при него!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: eблю]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 19:52



Личния живот а господина или другаря си е негов. Койтоиск И С КОГОТО ИСК, но "КОЙТО КАПАН МИСЛИ СААМ ВЛИЗА В НЕГО" - това мога да кажа на другара. Време е другару, време е да се отдеглиш!!!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: eлxoвлия]  
Автор121 (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 19:58



Абе, не чете ли форума някой от Лемеком, че да каже ка господина се забавлява и гледа работниците си с камери, а и кой му е сложил тези камери?????????





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 121]  
Автор234 (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 20:06



Това с камерите е много интересно! И къде са тези камери и в тоалетната ли? Егати и смотания педерас - той много развито въображение имал!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: eлxoвлия]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано12.11.08 21:25



КАКВА Е ТАЗИ НЕЧЛЕНОРАЗДЕЛНОСТ.НАУЧЕТЕ СЕ ПЪРВО ДА ПИШЕТЕ ПРАВИЛНО ,ПЪК ТОГАВА КЪЛНЕТЕ ПО БАБИШКИ.
Вярно темата доста се разводни и обезсмисли ,но какво да се прави все пак става въпрос за един доста нетипичен водач,а и драскачите ,измислете нещо умно изпълнено със съдържание, та с интерес да отваряме форума на Елхово.
Стига с тая гнусотия!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 18:51



de mortuis aut bene, aut nihil



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 666]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано13.11.08 20:25



De mortuis sicut de vivis nil nisi verum.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
Автор444 (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 20:43



за умрелите или добро, или нищо (се говори)



Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
Авторguld (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 20:53



За мъртвите, както и за живите, само истината.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано13.11.08 20:58



Вместо да се пунктираме ,превключете на тв странджа пък после ще драскаме.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано15.11.08 15:53



БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Благодарим Ви, че се свързахте с нас
15.11.2008 г.
Благодарим Ви за Вашето мнение. То ще бъде предадено на заинтересованите страни в най-скоро време

Посредством техниките и технологиите, приложими за глобалната мрежа Интернет, заключителното ми слово БСП "Христо Костов - в ликвидация" - Елхово е получено от:
Председателя на Висшия съвет на БСП
Изпълнителното бюро на ВС на БСП
Общопартийната контролна комисия
Пресцентъра на БСП.
То се чете и във форума на Българската социалистическа партия, публикувано на 11.11.2008 г.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 15:26



Весела и приятна неделя !



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
Авторвeceлa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 17:16



В неделя Господ си почива!
Нахлупил вехтия каскет,
фунийки вафлени налива
с ванилов и сметанов сладолед.

На всеки - колкото поиска!
На малкия хлапак - със връх,
от който палаво се спускат
едно езиче, млечен зъб.

На стареца налива слънце,
а то по бръчките се стича,
топи се в дланите му, зъзне
и после подир внука тича.

А Бог в усмивки се залива!
Неделя е и си почива!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: вeceлa]  
Автор789 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 08:30



Къде сте бре хора.Стига сте спали.Овчаров пак е начело на СОПО.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 789]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 09:36



Какво е това СОПО?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 789]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 09:42



pi4 ne izmestvai temata .prominata e fakt i nadivamse vra6tane na zad da niama.kostov da my misli 4e ako izborite spe4eli dryga partia nikakav go niama .kak my kazvaxa v elxovo . 4oveka gradinka.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 12:44



човека градинка ОКЕЙ ,та той друго не може да прави освен градинки ,ПОКАЗНОСТ нали това е девизът ИМ
БОЖЕ БОЖЕ КОЛКО СА ЖАЛКИ



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 789]  
Авторpropan (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 15:34



Какво е това СОПО?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: propan]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано18.11.08 18:11



Румен Овчаров беше преизбран за
председател на Градския съвет на БСП
със 132 срещу 54 гласа за Янаки Стоилов.
Това се случи на 15.11.2008 г. след гласуване
на 11-тата Отчетно-изборна конференция
на Градската организация на БСП - София.
Румен Овчаров е член на Изпълнителното бюро на БСП.

СОПО е неправилна абревиатура и може да значи:
Софийска Общинска Партийна Организация или
Столична Общинска Партийна Организация,
а вярното е Градска организация на БСП - София.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор2325 (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 08:02



Кучетата лаят,керванът си върви.......................



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 2325]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 17:37



ще върви ми като има толкова заспали овце ,НООО..... те не са заспали лично за тях си, я вижте само как ги настаниха на работа и те са добре че как няма да гласуват за другарчето са костов ако трябва и за манго ще гласуват само и само да се намърдат някъде защото не им стиска те да почнат нещо иска се здраво дупе пък те го нямат



Тема Re: Другаря Костовнови [re: POHИ]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 16:21



Кои са тези които са се намърдали?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 123]  
Автор1254 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 16:27



Ако имате кураж отговорете.Не се намирайте само на работа.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 1254]  
Автор4521 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 17:19



Румяна Ралева Елица Георгиева ,Стоянка Маджарова, Татяна Дюлгерова...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 1254]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 17:29



мм да ,да започнем първо от общината след това да минем през иституцията на др.Кръстев/ул.Търговска над пинсион.клуб/да погледнем и в училище Кирил и Методий после през Пътно Елхово после през болницата ,през социални да минем и през банките ,НТС ,бизнес център ,и т.н и т. н.....все наши хора/бесепарчета/,че как няма да гласуват за др.костов та нали като останат без работа той им намира/като в пощата например/
и така не да плюете г-н Кмета че нищо не прави ами той трябваше да изгони всички от общината да сложи свои хора и да заработи а не да му подливат вода непрекъснато
ама какво ви говоря то няма смисъл изобщо защо си хабя лафа тук



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 17:37



знам ги тия Маджарова ако и кажат изяш това лайно щи го изяде само и само да е на власт горката,Румето също,Елица коя беше тя? а Татянчето е свястно девойче само че е попаднало на грешното място дано не се промени а си остане такава каквато си е
а рони е прав



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 2325]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 19:55



Кучетата си лаят, трамваят си върви!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 555]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 20:05



Добър път на КОНГРЕСМЕНИТЕ!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 1234]  
Автор2211 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 22:31



Добър път на КОНГРЕСМЕШНИТЕ!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 2211]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 13:15



Господин Костов останаха ли хора които да Ви вярват?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 2211]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 15:40



dori i tezi koito sa do nego nemy viarvat no niama nakade za6toto sa straxlivzi.



Тема Re: Костовнови [re: sa6o]  
Автор spider4o™ (на стаж)
Публикувано24.11.08 00:51



Ако имаше повече хора като Костов, страната щеше да се оправи.
Най-качественият политик измежду останалите хрантутници.


Ти завинаги ще си в сърцата ни, Анди!

Тема Re: Костовнови [re: spider4o™]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 10:58



spide4o obarnise kam nai dobriat gradinar tavari6 kostov za elxite 6teti dostavi na 4asa .iavno mnogo si dopadate. yspex v biznesa s elxite .



Тема Re: Костовнови [re: fff]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 19:00



Е какво господина Костов купува ли Елица ,като я направи член на Висшия съвет.Ама нищо чудно като се видя принуден и остана като генерал без армия.



Тема Re: Костовнови [re: 222]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 19:51



Браво на Него ако е успял и това да направи,не знаех че е ръководител от национален мащаб. Ако от лаячите Му има поне още един да влезе в ръководството на ГЕРБ или да вкара някой елховлия на най високо политическо ниво в друга партия с претенции ще му сваля шапка. Ама кой ще ръкоблудства във форума....? Айлякчиите си лаят трамвая си върви. И не ви ли омръзна тази тема Костов е скромен човек а има опасност да създадете култ към личноста Му,явно родителите ви са ви закърмели с идеите на Сталин,Червенков и други тоталитарни отживелици. Ама вие май сте отхвърлени другари поради некадърност а другари?



Тема Re: Костовнови [re: eлxoвeцa]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано25.11.08 09:11



Уважаеми елховец,всичко свързано с червената идея е абсолютна химера и илюзия.Проблемът не е в това ,че съществува опастност от култ към личността на някого за обикновенният живот.Проблемът култ към личността е проблем само на слабите, страхуващи се червени люспи с презумпция да не загубят тотално влияние над масите ,от някой наистина ценен с лидерски качества човек.
Проблемът е с отрицателен знак и си е изцяло за сметка на псевдокомунистите, хак им е.
Жалко за простолюдието!



Тема Re: Костовнови [re: guld]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 10:52



елховец не виждам защо толкова се възхиштаваш на костов и как може да подкрепяте хора като него, та нали те ви ограбиха/лемекон-приватизация грънци пък и навсякъде / за мен те са олигарси както и цялата им партия.
Първо им дадоха пари след това власт и накрая постове във властта ,да лесно е когато всичко това ти се поднесе на тепсия и ти няма за какво друго да мислеш а само как да се задържиш на повърхноста мамкаму и това не е лесно.
В зародиша си девиза на тази партия е дръж народа беден за да се командва по лесно и те го правят докараха ни до просишка тояга а те са добре.
Искам само да ми отговорите на един единствен въпрос -знаете ли какъв учител беше той?и ако не беше се вмъкнал в редовете на БСП нищо нямаше да излезе от него защото е некадърен, но зъл ДА
А хорицата горките само и само да са на работа всичко дават той използва това и умело защото е мръсник долен



Тема Re: Костовнови [re: eлxoвeцa]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 11:24



Незнам какъв ръководител е:но знам че е манипулатор,интригант и пред нищо не се спира само и само да постигне целта си.Ако трябва ще смачка някой ,ако трябва ще го унижи,ще го възхвалява,ще измисли какви ли не интриги и от различно естество ,ще купи някой, но ще постигне целта си.Доброто е че много хора се отдръпнаха и вече не му вярват.,и не го идеализират..........



Тема Re: Костовнови [re: 222]  
Автормaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 02:31



Пръдльовци!!! Погребаха идеите на бащите си в името на собствения си капитализъм. А и него не знаят как да развиват по далече от личното си благополучие. Пръдловци!!!! По-лошо - Станишевци и Руменовци!!!



Тема Re: Костовнови [re: мaтa]  
Авторпcиxoтepaпeвт (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 08:57



Вече и откачалки и пияни бухалки имаме във форума време е да дойдат санитарите от Хаджи Димитрово.Поизпростя вече темата.



Тема Re: Костовнови [re: 222]  
Авторeличka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 17:31



егати партията, щом аз съм член на висшия съвет



Тема Re: Костовнови [re: eличka]  
Автор444 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 09:12



Нещо май Ви омръзна темата и се поизчепахте,то това и се очакваше



Тема Re: Костовнови [re: 444]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 10:07



eliza porednata gertva na kostov. neka go popita za6to i pre4i da si vzemi ispita i polu4i diploma. /nebi stoiala i den pove4e pri nego./ nee li zvanial v instityta da xodataistva sre6ty neia.a tova za vis6ia savet e prosto porednata igra na kostov. eliza priemi edin savet biagai kolkoto se moge po skoro. tozi 4ovek e zalogil bade6teto ti 6tete izpolzva i 6tete izxvarli kogato nai ne o4akva6.ne omalovagavam ka4estvata na eliza no pokrai tozi 4ovek niama drygo bade6te osven negovoto li4no ,negovata kariera ,negovoto az, az, az. i vsi4ko tova na garba drygite bez zna4enie koi sa te.



Тема Re: Костовнови [re: 444]  
Автор444 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 17:45



за умрелите или добро, или нищо (се говори)



Тема Re: Костовнови [re: 444]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 18:06



Елица поредната жертва на костов. Нека го попита защо й пречи да си вземе изпита и получи диплома. Не би стояла и ден повече при него. Не е ли звънил в института да ходатайства срещу нея, а това за висшия съвет е просто поредната игра на костов.
Елица, приеми един съвет, бягай колкото се може по-скоро. Този човек е заложил бъдещето ти, ще те използва и ще те изхвърли когато най не очакваш. Не омаловажавам качествата на Елица, но покрай този човек няма друго бъдеще освен неговото лично, неговата кариера, неговото Аз, Аз, Аз. И всичко това на гърба на другите без значение кои са те.



Тема Re: Костовнови [re: fff]  
Авторcпac (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 21:07



по пясък не се бяга



Тема Re: Костовнови [re: cпac]  
Авторcпacka (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 12:48



потъва се еле в партийното блато на другаря



Тема Re: Костовнови [re: cпacka]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 13:24



Дрън дрън защо не гледате себе си уважаеми това ваш проблем ли е скъпи съграждани? Въпроса ми е риторичен.



Тема Re: Костовнови [re: eli]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 14:28



tolkova sa iasni ne6tata vsiako pokrovitelstvo se zapla6ta mili priateli .o6te pove4e kak se stava deligiran 4len na vis6ia savet. bezplaten obiat niama. a kakvo li moge da predlogi eliza vie kak mislite. 4e bat nasko tova i 4aka . popitaite mnogo mladi sozialistki koito minaxa ot tam .po kongresi ,po seminari i kade sa sega te .izpolzvani i zabraveni sled kato im se nasitixa i nese izpalni nito edin angagiment kam tiax.tova e v tiaxen stil -obe6tavat, 4ykatte - prostete izpolzvatte i te izxvarliat kato nenygna ve6t. kakavto e kostov ,takav e i bat nasko ,takava e i partiata im.



Тема Re: Костовнови [re: 8888]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 17:20



Ти откъде знаеш да не си опитал , и затова да си толокова сигурен



Тема Re: Костовнови [re: 1234]  
Автортaнac (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 21:56



бития бит продължението го знаете, e..м си и не си казуваме у сремо



Тема Re: Костовнови [re: eli]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано29.11.08 01:44



Другарко Ели,коя е причината да бъдеш привърженик на тези другари ,днешни господа?
Мислиш ли ,че притежаваш качества за конкретна отговорност?
Къде натрупа опит?
Огледай се ,помисли и си отговори с какво съм заслужила,какъв ще е краят?
В живота нищо даром не се дава!
Желая ти семейно щастие!



Тема Re: Костовнови [re: guld]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано29.11.08 13:35



"Тези дни се сетих за една индианска притча за двата вълка.
Престарял индианец разказвал на внука си за борбата, която се води във всеки от нас.
Рекъл му - в душите ни се борят два вълка:
единият е гневът, завистта, недоволството, отрицанието, алчността, надменността, самосъжалението, чувството за малоценност, за превъзходство, за недооцененост.
Другият е радостта, мира, любовта, щастието, надеждата, спокойствието, скромността, добротата, прошката, взаимното уважение и взаимопомощта, щедростта, честността, състраданието и вярата.
А внукът запитал дядо си:
– И кой вълк побеждава?
– Този, когото нахраниш! – отвърнал старият индианец.

Всеки си решава кой вълк да нахрани.
Всеки за себе си и това важи и за политическите сили.
Убеден съм, че в тази зала всички знаем, че няма как да си добър, полезен, отговорен управленец, достоен човек и другар, ако даваш съзнателно дори и един залък на лошия вълк."

от Политическия доклад
на Сергей Станишев пред 47-я конгрес
на Българската социалистическа партия



Тема Re: Костовнови [re: shopov62]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 16:42



О Юри ти се завърна беше ми домъчняло за теб!



Тема Re: Костовнови [re: 123]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано29.11.08 17:21



Благодаря, 123, много мило.
Застигна ни едно от най-тежките китайски проклятия: Да ти даде господ да живееш в интересно време!
Сега повече от всякога трябва да сме умни, спокойни, солидарни и единни.
Борбата между колективистичното и егоистичното начало винаги се е отличавала с изключителен драматизъм.
Затова говори на внука си и старият индианец.
Хубави събота и неделя на всички.



Тема Re: Костовнови [re: shopov62]  
Авторshopov (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 11:49



Благодаря, 123, много мило.
Застигна ни едно от най-тежките китайски проклятия:
Да ти даде господ да живееш в интересно време!
Сега повече от всякога трябва да сме умни, спокойни, солидарни и единни.
Борбата между колективистичното и егоистичното начало винаги се е отличавала с изключителен драматизъм.
Затова говори на внука си и старият индианец.
Хубави събота и неделя на всички.



Тема Re: Костовнови [re: guld]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 08:28



Другарко Ели,отговори ли зо себе си на въпроса който ти зададе guld? и ако си си си отговорила :Какъв е извода който си направи?За там ли си?



Тема Re: Костовнови [re: 1234]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 20:10



Елито беше добро дете като ученичка обаче не блестеше с някакъв потенциал. Не мисля че Костов е причината тя да не си вземе изпита. Просто това е поредното младо девойче използвано от партията за нейните цели. Преди беше Калинка сега е Елица. После ще дойде ред на някоя друга. Истината е че Костов не става за водач на партия. Иначе за организатор евала. Едно не мога да отреча Костов е най дисциплинирания човек който познавам. И в интерес на истината беше страхотен учител. Жалко че заряза професията си. Можеше да научи много поколения ученици на много неща.Той имаше таланта и способностите.



Тема Re: Костовнови [re: Pepo]  
Автор1734 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 08:35



Коя е тази Елица,къде е работила преди ЛЕМЕКОМ и не е ли членувала в друга партия преди БСП?



Тема Re: Костовнови [re: 1734]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 11:59







Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 12:18



kakvo mye xybavoto na edin gaden 4ovek



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 565]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 19:10



РАДВАМ СЕ, ЧЕ МИСЛИТЕ ТАКА ЗА МЕН!!!



Тема Re: Костовнови [re: 1734]  
Автор1981 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 19:28



bila e lice na zoya prez 2003



Тема Re: Костовнови [re: 1981]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 21:27



А сега е дупе на другаря! Елини години.



Тема Re: Костовнови [re: Myнчo]  
Авторxxl (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 21:34







Тема Re: Костовнови [re: xxl]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 08:42



Не познавам Елица но познавам добре Костов и Зоя и знаете ли слагам равенство между тях и двамата за мръсутии много ги бива,голяма злоба таят в себе си,умират щом им вземеш власта и т.н.Но щом Елица е с тях тя не може да бъде друга има един лаф "кажи ми кои са ти приятелите да ти кажа какъв си" и е много вярна ,тя просто е много млада ноооо чакайте като порасне ще бъде тяхно копие



Тема Re: Костовнови [re: poни]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 16:31



???????????????????????????????????????????????



Тема Re: Костовнови [re: 124]  
Авторшokиpaн (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 20:57



Шокиран съм!!! Това истина ли е??????



Тема Re: Костовнови [re: poни]  
АвторDsF (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 21:20



Това момиче много ми харесва
завиждам на този костов, че тя е всеки ден при него
аз ако имах късмет да съм с нея охооооо
нека да има възможност да се развива момичето
кой както може.
пък аз съм и фен



Тема Re: Костовнови [re: шokиpaн]  
Авторxxl (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 21:49



Кое дали е истина?????





Тема Re: Костовнови [re: xxl]  
АвторDsF (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 21:55



Кефя се с това маце ще я папам



Тема Re: Костовнови [re: DsF]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 19:42



То пък голяма красавица!!!



Тема Re: Костовнови [re: DsF]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано06.12.08 12:31



Платеното майчинство ще бъде увеличено от 9 на 12 месеца.
Условието да получават 90 на сто от заплатата си през този период,
е майките да са осигурявани на този доход 12 месеца преди раждането на детето,
а не 6 месеца, както е сега.

Заложените публични капиталови разходи са близо 5,6 милиарда лева.

От допълнителния инвестиционен пакет от 400 млн. лв.
за национално субсидиране на земеделските производители са осигурени 211 млн. лв.
От оставащите 189 млн. лв.
94,5 млн. лв. са за модернизиране на железопътната инфраструктура,
останалите за социално значими проекти: оборудване за енергетиката, възобновяеми и алтернативни енергийни източници, социално настаняване, селски туризъм, земеделски кооперативи, общински предприятия, общински транспорт и др.

Предвижда се увеличаване на обезщетенията за безработицата.
Ако в семейството на безработния има деца, в зависимост от техния брой ще се дава и процент от обезщетението, при условие, че те ходят на училище.

Индексацията на пенсиите ще е на 1 април и на 1 юли.

Приоритет ще са директните плащания за селскостопанските производители,
за БДЖ, инфраструктурата и социално значимите проекти.

Това реши Съветът на коалицията при обсъждане на проектобюджета за 2009 г.

Днес е Никулден
Имен ден празнуват Никола, Николай, Николина, Ненка, Нина, Кольо.
Крепко здраве, мир и радост във всеки ден, светли дела!



Тема Re: Костовнови [re: shopov62]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано06.12.08 13:30



а така Юри намеси се, че тук настана голяма скука!



Тема Re: Костовнови [re: 555]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано06.12.08 17:43



На първия тур, когато гласуването беше тайно,
само 27 души бяха избрани за членове на Висшия съвет,
т.е. получиха повече от 50% от гласовете, и то от действителните бюлетини.
Само 7 души от тези 27 имат реална подкрепа на повече от половината
от всички делегати на конгреса.
Станишев призова конгреса да гласува тайно, да не се допусне гласуване анблок
на цяла листа от 92 кандидати за допълване на състава на Висшия съвет.
Така нареченото квотно делегиране от областните организации на БСП - включване в състава на Висшия съвет извън тайно гласуване, „служебно назначи” още 62 души.
Очертаха се трите групи на Националния съвет на БСП:
27 – легитимно избрани, с тайно гласуване
62 – квотно делегирани – „служебно назначени”
92 – гласувани анблок
181 – общ състав на НС на БСП
В коя ли група са Мерджанов и Елица?



Тема Re: Костовнови [re: DsF]  
Авторжaлko (Нерегистриран)
Публикувано06.12.08 23:45



май друг ще я папа



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 16:45



румяна митничарката ако не беше костов с тези 6-7 диоптера друг път щеше да работи там нарушавайки изискванията и закона. какво ли струваше това. с такав диоптер как ли хващаме контрабандистите . дали нее използвана за негов контрабанден канал. намирисвами на червена мафия. за тази цел тя дори се развела с мъжа си. нестели забелязали че винаги е плътно до него на всички общински и партийни мероприятия. а и костов доста често прескача до турция последно време. колко ли пари изнесоха.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Авторggc2 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 23:35



ТОВА Е КАПКА В МОРЕТО 8888.

Май си забравил най-важното-ЖЕНА МУ НА КОСТОВ Е НА КАНТАРА НА МИТНИЦАТА.

Какво ти говори това.

Корупция и кражба.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ggc2]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано09.12.08 10:47



Интересно ми е как стават тия неща?Моля някой просветен да ми обясни.
Между в прочем ,коя е жена му.Защо не мога да се сетя!?
Дали не бих могъл и аз да ги претеглям тия камиони,може и на око!?
Разбира се нямам нищо против трупането и координирането на парички,но какво ще ги правят,знаят ли?
Месеци наред търся в народопсихологията "Черни пари ,за бели дни",но явно съм твърде непросветен за тая работа,демек прозт.
Абе,да ви питам между другото,какви са изискванията за да станеш лакей някому?Бих могъл да стана късоглед,но това достатъчно ли е?Е,поне ще се постарая така да изглежда,но върши ли работа.
И още нещо в темата,защо лошите/злобни/на пръв поглед кучета ги връзват със здрава верига,като не веднъж съм виждал наглед добрички "свободно разхождащи се помияри" укопирали баничарниците, не веднъж да отмъкват безценната закуска от ръцете на хората.
Моля най-отговорно обяснете ми,добри хора?
Кога ще разчистим помиярите от живота си ,или поне хуманно да ги пратим на вечна почивка?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
Автордyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 12:14



Ще ти обясним бади рахат а и не само на теб...скоро!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: дyчeтo]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 15:18



Дулид не знам бе човек и аз много често си задавам същия въпрос и знаеш ли до какъв извод стигнах - трябва човек всичко да ти идва от вътре ,най вече мръсното съзнание,игоизмът,ЗАВИСТА,подлостта да топиш другарчетата си за да си ти добре и т.н.
Това е много трудно да знаеш не всеки го може и как спят спокойно тези хора не знам, знам че аз си спя спокойно



Тема Re: Другаря Костовнови [re: POHИ]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 16:04



Ами той Костов затова не спи по цели нощи и броди като сомнамбул и звъни на подчинените си посред нощите да ги вика в предприятието



Тема Re: Другаря Костовнови [re: aнa]  
Авторбepия (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 16:13



Рончо седесарче спинкай си спокойно и си живуркай животеца кротичко.Отвреме на време и поработвай по малко все пак. А иначе бъдещето е за смелите те са солта на земята но те за разлика от теб нямат спокоен сън защото мислят и за такива неблагодарници като теб,но ти никога няма да си като тях на теб водата ти е дадена да си в общата маса на вечно мърморещите и недоволни душици а такива във форума дал господ...а между другото някога осигурявал ли си поне 10 човека извън семейството си ако отговора е не няма да ме разбереш.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: бepия]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 18:12



На г-н Костов можете да му направите по една свирка всички! Много добре знаете, че това е единствения мандат, който ви подариха с много купени Чобански гласове. Дотук добре, но от сега нататък? Ще се опитвате с разни дребни душевни излияния по форумите да оплюете човека. Ще си продавате бебешките дрешки и ментаците по магазините, ще злословите и плюете по един човек, който се е доказал на всички, че е професионалист във всяко едно отношение. Човекът управлява империя с милиони левове капитал! Интересите му се простират във всички печеливши бизнес сфери. Ръководител е от национално ниво. Думата му се чува навсякъде. Да, Костов е ФАКТОР! А вие кои сте, какви сте? Защо не си напишете поне името? От страх ли? Защо не се изправите открито да споделите какво не ви харесва или какво ви тревожи? Защото сте мижитурки, от най - долния слой! И преди всичко трябва да знаете, че сте от ден до пладне. Защото нашата машина работи на пълни обороти, върши работа, реализира идеи. А вие, безпомощни лаячи ще драскате по форумите, ще лафите по кафетата и така всеки ден! Защото не става само с ядене - трябва и акъъъъъъъъъъъъъл!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 18:34



полека много на сериозно сте се взели пилците се броят на есен ще дойде и края на корумпираните и тогава като няма от къде да им идват безвъзмездно или да перат пари тогава ще ги видим и тези гръмки фрази дали ще ги има
кадърни - грънци



Тема Re: Другаря Костовнови [re: POHИ]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.12.08 19:28



Хайде да сме реалисти,
другаря Костов, берия и Жоро,
хайде и Елица, още кои?
Колко сте още, нагли, страхливи, кой ще ви вярва, на кого, не разбрахте ли, че колкото и да е хулен, народът ни е мъдър, елховлии също.
За какви мандати говорите?
От страх сте обезумели, обиждате от безсилие,
но отречените сте вие.
Не смейте, страхливци



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор1222 (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 19:58



Браво Шопов много си прав.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.12.08 20:00



Трябваше да прекъсна, че говорих с моите в Монреал.
Последна грижа са за Елхово и Костов, и малкото му лакеи.
А глупостите и обидите на "Жоро" не са ново,
така му е поръчано, а никак не ми се занимава
да го опровергая буква по буква.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор424 (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 20:09



Имам чувството че познавам стила на този Жоро и ако не се лъжа е приближен до Костов.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 424]  
Автордyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 20:23



извратен ще е нормален не може да седи около костов



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 20:52



znaeteli 4e baneva lekai prast podari na sinamy 5 staen apartament v sofia. a za remonta dane govorim.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторreformator (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 21:57



А сегашните лаячи ще забравят темата само след 10 дни





Тема Re: Другаря Костовнови [re: reformator]  
Авторбepия (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 22:03







Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано09.12.08 22:25



Само да каже какви са му предпочитанията,с пръстенца ли ще запушва дупчиците или с нещо друго,или предпочита да не пипа свирчицата.
А между в прочем в северняшки стил може и дудук да му се предложи.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 12:54



dr. kostov e migityrka tyrka tyrka i skoro 6te stane prityrka tyrka tyrka za6toto i negoviat krai se vigda .n.banev izigral 150000 xil.lv. na xazart ot parite na akzionerite . a dali e za parvi pat i kolko sa izigranite do sega. dr. kostov vig da nesi zagybil diplomana si za y4itel. e nee sigorno dali 6te ima roditeli koito dati poveriat dezatasi no ti badi gotov za6toto nali znae6 4e zavoda e zalogen a i drygite zavodi na akb ili sa zalogeni i sa pred falit .taka 4e denia v koito 6te triabva da dade6 ot4et na izlaganite akzioneri ot ob6tina elxovo nabligava. i ako si skatal ne6to biagai za6toto v tazi ikonomi4eska kriza gneva na xorata 6te bade mnogo gestok. li4no az ot teb 6te tarsia ot4et za vlogenite pari na moite roditeli .



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Авторas (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 14:30



Браво 8888 - аз лично не бих си поверил децата в ръцете на този алчен педерас! Нека всички, които са измамени и ощетени от него и на които е направил "добро" му потърсят сметка! Времето ти изтече другарю! Село Срем те зове!





Тема Re: Другаря Костовнови [re: as]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 16:45



Отидете му направете по една свирка на човека бе! Акционери били ми станали... xaxaxa





Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo]  
Автормaнro (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 20:00



Пратете ми го на мене този със сладкото дупенце да го опъна няколко пъти! Пък може и някой свирка да ми врътне щом е толкова добър! Може да ме направи тогава и мене член на партийния съвет или да ме вземе на работа при него!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: мaнro]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.08 09:44



Няма ли да спрете с тези ценизми?
Искате форума да ни харесва, как да стане това,та Вие само ценизми пишете.
Кажете нещо сериозно!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторypa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 14:18



gaden ,dolen ,izmamen,kradez.nai golemiat v ob6tina elxovo.kak go tarpite gospoda ob6t.savetnizi. mnogo govori i ni6to ne kazva .dai my intrigi da pravi. da se pravi na razbira4 . nadiavamse gospot dago dari sas vazmezdie za vsi4ki lo6otii koito e napravil.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ypa]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано13.12.08 14:53



- О, о! Ето идва един почитател, който идва да ме посети! - извика отдалеч суетният, щом съзря малкия принц.
Защото за суетните другите хора са почитатели.
- Добър ден - каза малкият принц. - Имате странна шапка.
- За да поздравявам - отговори суетният. - Да поздравявам, когато ми ръкопляскат. За нещастие от тук не минава никой.
- Така ли! - възкликна малкият принц, защото не го разбра.
- Плесни с ръце - обясни суетният.
Малкият принц плесна с ръце. Суетният поздрави скромно, като вдигна шапката си.
"Това е по-смешно, отколкото при царя", каза си малкия принц.
Започна да ръкопляска. Суетният отново започна да поздравява, вдигайки шапката си. След петминутно упражнение малкият принц се умори от еднообразната игра:
- А какво се прави - попита той, - за да оставите шапката?
Но суетният не го чу. Суетните не чуват нищо, освен похвалите.
- Ти наистина ли много се възхищаваш от мен? - попита той малкия принц.
- Какво значи да се възхищавам?
- Да се възхищаваш, значи да признаваш, че аз съм най-хубавият, най-добре облеченият, най-богатият и най-умният на планетата.
- Но ти си сам на твоята планета!
- Все пак възхищавай се от мен! Направи ми това удоволствие!
- Аз ти се възхищавам - рече малкият принц и сви леко рамене, - но какво значение има това за теб?
И си тръгна.
"Възрастните наистина са много странни", каза си просто малкият принц, докато пътуваше.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:41



суета на суетите



Тема Re: Другаря Костовнови [re: nana]  
Авторmami (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:49



и всичко е суета





Тема Re: Другаря Костовнови [re: mami]  
Авторpapijon (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 18:13



Колко хубаво би било, ако живота протичаше наопаки:

Първо трябва да умреш, за да свършиш тая работа и да се отървеш.
След това отиваш в старчески дом. Оттам те изхвърлят, защото си станал прекалено здрав, взимаш си пенсията и отиваш на работа. Там те посрещат със златен часовник, лимузина, къща с градина, всичкото това в първия работен ден.
Работиш 40 години докато станеш достатъчно млад, за да се радваш на почивката, която започва в университета. Пиеш яко, купонясваш и се готвиш за гимназията.
После отиваш в начално училище, ставаш дете, играеш по цял ден, нямаш никакви отговорности, ставаш малко бебе, влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца плувайки в лукс с централно отопление, спа център, руум сървис при почукване по стената,
... и накрая свършваш като оргазъм.





Тема Re: Другаря Костовнови [re: papijon]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 22:20



Ейййй, не се спряхте с тая тема, деба и селяндурите ви мижави. Цял живот ще си останете само с тоя скапан форум, криещи се зад комбинация от разни цифри и букви. Поне си напишете имената. Изложете позиция по някакъв проблем, който ви вълнува. Дайте му гласност. Затвърдете и защитете тезата си. Наложете я в средата, в която живеете. Започнете да градите, да творите, да посвещавате. Научете се да обичате заобикалящия ви свят,вместо само да злобеете и плюете. Да се държиш мижитурски е по-лесно, отколкото да заявиш собствени възгледи. Какво искате? Пари!? Власт!? Да, те са тук във форума, както и г-н Костов, както и всичките земни и неземни блага, които ви се полагат по рождение. Ама нейсе! Продължавайте да пишете глупости и цинизми, обаче не забравяйте, че вие сте тези дребни душици еднодневки. И точно тук, никой няма да ви забележи. Защото сте безпомощни и некадърни да организирате нещо смислено. Безпомощни, защото никой няма да ви обърне внимание извън този форум. Писна ми от селски писачи, тръбачи и духачи. Айде бягайте да направите на Костов по една свирка. И чакайте господ да ви насади по някоя гънка, белким ви дойде акъла да се преместите в някой друг форум. И не забравяйте да направите така и вас да посрещат със златен Ролекс, и на вас да ви подарят къща и лимузина. Но първо се научете да правите свирки!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано16.12.08 11:44



Виж как добре го е сътворил човека.Не бъди толкова лош и заядлив.Погледни по-ведро на живота.А относно музикалността някому,не приемай така адвокатски нещата ,сякаш ти трябва да вършиш черната работа.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
АвторЖopo cвиpkaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 17:58



Ейййй, не се спряхте с тая тема, деба и селяндурите ви мижави.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo cвиpkaтa]  
Авторkami (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 19:57



ужасссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссс



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 09:57



Ami sekretarkata my Elica-tq za sebe si akal nqma-a toi q nabytal za ob6tinski savetnik!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 4521]  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 11:13



Taq Elica kakva e ???-nikymy neizvestna-sami sadete po kakav na4in se e namargala v ob6tinski savet..............



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Автор5 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 11:21



Elica e sekretarkata my- ob6tinski savetnik- iyrist konsylt na nqkoq si firma/predpolagam 4e nqma takava/ -magistralka ot klasa



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 2]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 11:26



i v nacionalen savet.........



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 5]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 11:29



mi da si stoi na magistralata



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 1]  
АвторMИHЧO-циrънинъ (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 09:45



А ЧЕСИТ ТИ ИМЕН ДЕН КОСТОВ - ДА ТА ЕБА Ха Ха Ха

ей съдерете му дупето на тооо

дорде комбълти му изкокнът

червен гъз





Тема Re: Другаря Костовнови [re: MИHЧO-циrънинъ]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 21:07



Дори и в навечерието на този светъл празник си оставате прости, цинични- освен простотии нищо друго не бълват болните ви мозъци!
Колкото и върл враг да ви е Костов- по този начин, като плюете по негов адрес показвате само колко сте жалки!
Силният човек може да се изправи пред противника си за да му честити РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано31.12.08 11:41



nadiavamse 2009 god. dae poslednatati . poslednata godina na edin intrigant izmamnik zlobar zavisnik 4ovek izlagal mnogo xora i obarkal texnite sadbi .lipsvat ti samo rogata na diavola .otidi si tam v ada kadeto tie mestoto i nikoga nese vra6tai za6toto tyk 6te te 4aka bogiata spravedlivost. posledno sbogom .dori i v otvadnoto ne gelaia date vigdam no 6te te 4akam tam za da podargam ogania na kazana v koito 6te vri6.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
АвторKostov (Нерегистриран)
Публикувано31.12.08 18:55



VSI4KI 4ERVENI - UREDENI



Тема Re: Костовнови [re: fff]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано01.01.09 20:18



Abe, ti mai mnogo si se poobarkal-g-jata ne moje da si vzeme izpitite, za6toto ot kyrvanjalak ne i ostava vreme da po4ete!
Neka se darji zdravo tam, za6toto izpysne li se nikade drygade nqma da moje da si nameri rabota v grada /ne pritejava nikakvi ka4estva- osven podmazvaneto- kapaka si e nameril to4noto garne/.
I kato y4eni4ka ne bleste6e osobeno sas znaniq.
Dobre 4e Zoq q izgoni ta da q pribere Kostov.



Тема Re: Костовнови [re: 123]  
Авторkostov (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 16:57



ha-ha-ha



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Kostov]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 10:07



Защо сте зарязали тази тема точно сега? Има няколко неща, които не бива да му се отричат на този Костов и сега е времето да се кажат. Само си помислете ако той беше кмет??? 1. Общината щеше да е подредена, излъскана и служителките щяха да хвърчат. Вярно на някой червените перки няма да се харесат... 2. Улиците независимо от времето щяха да се чистят. Това сняг, дъжд, студ, нищо няма да го спре да изрине до асфалта... Бордюрите щяха да са боядисани - доста кичозно, но такъв е човека. 3. Всичко щеше да се прави само с лопати и ръчни колички и няма да се харчи много от общинския бюджет... Бе ще си мечтаем за такъв кмет, но другия път...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 14:47



абе добре вече не се пише за този нещастник,защо наново подехтие темата да си върви в Срем да лъска улиците не разбра ли,че в Елхово не го искаме



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
АвторDsF (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 15:12



Може и да имаш право да желаеш това, но Шестака има впредвид, че Христо колкото и да е лош то все пак е показал на града че може да има и ред
Друг е въпроса цената която плащат тези които участват в този ред



Тема Re: Другаря Костовнови [re: DsF]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 16:56



- За много години другарю Костов! Как си? - пита младата социалистка.
- Горе-долу, благодаря - отговаря уморено ветеранът.
- А по средата? - настоява невинно момичето.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: eli]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 17:51



- По средата ти ще кажеш,отговорил другарят Костов!!??!!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Baня]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 18:45



- По средата ти ще кажеш!!??!! - отговорил другарят Костов.
- Ох, не, ама аз, ми добре...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: eli]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 19:09



Ех това Ели. И то ли като майка си Стефка само за това мисли?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: чoчo]  
АвторKostov (Нерегистриран)
Публикувано11.01.09 20:23



„Ser – Go Home!”
"Серго, върви си!"



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Kostov]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 10:52



dr. kostov se olia otnovo kypyvaiki s parite na akzionepite o6te edna nova kola .abe mafiot stiga si prisvoiaval parite na bednite xora.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 12:09



КАКВА КОЛА СИ КУПИЛ БЕ
Я КАЖЕТЕ ЧЕ НЕЗНАЕМ



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 555]  
Авторbasta (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 20:20



Нека се обединим всички, студенти, екозащитници, фермери, производители, пенсионери, гражданите на Република България на 14.01. всички заедно да им кажем "ПИСНА НИ"!!!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: basta]  
АвторЖaн (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 12:38



Разочарован, Жан Виденов напусна БСП. Огромното мнозинство от членовете на партията не са доволни и аз съм един от тях, затова вече не съм в БСП. Това призна бившият премиер Жан Виденов.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жaн]  
Авторпeт (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 13:15



Жан не беда. Той е трябвало да напусне БСП още преди 97 на конгреса, когато го свалиха му дадоха една метла. Сега вече е излишно да си спомняме за него. Освен глада и студа друго нищо не напомня за него



Тема Re: Другаря Костовнови [re: пeт]  
АвторЖaн (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 17:38



"Политиката има нужда от борбени хора, които имат мнение, готови са да го отстояват, готови са да понесат загубата, ако не успеят да го защитят. Най ме е страх от мънкащите хора без собствено мнение. Имам усещането, че никакъв политически дебат не може да преодолее демагогията и клоунските реклами, които ни заливат", каза още Виденов.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: пeт]  
Авторшecт (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 22:21



то и Сер гоу хоум натам върви студ и глад



Тема Re: Другаря Костовнови [re: шecт]  
Авторбpaзил (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 22:49



Студ изненада депутатите.
Пирински към залата:
- Колеги, много е студено!!! Предлагам прокуратурата да се самосезира и да ни прибере на топло.
Корнезов: - Ми той Румен вече е на топло.
Пирински: - !?
- На прочутият плаж Копакабана в Рио де Жанейро!!!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: бpaзил]  
АвторЖaн (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 13:10



“Медиите винаги са прави, но аз не съм напускал БСП”. Това е казал бившият лидер на БСП и бивш министър-председател на страната Жан Виденов пред съпартийци по повод на вчерашната новина, че той е напуснал партията.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жaн]  
Автордeтe (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:11



Полицаите тъпчеха деца, които просто отиваха на училище, имаше сълзотворен газ, лично видях как полицай разби главата на дете не по-голямо от 16 години. Е това справедливо ли е, аз също съм ученичка и просто отидох, за да кажа, че нещо не е наред. Но те не ни оставиха да говорим, щяха да пребият и мен и всичките ми приятели, ако не бяхме бягали като полудели и това се казвало право на глас и избор.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: дeтe]  
Автортaтko (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:18



Аз бях пред парламента. Честно казано отвратен съм. При първа възможност взимам децата и жената и се махам от тази държава, управлявана от необразовани и алчни хора. България? Ако някой депутат може да ми каже един факт, с който да се гордеем като държавно постижение, след Съединението, ще го призная. Ще разказвам на децата си приказки за хановете на прабългарите, и ще си мълча гузно за техните съвременници в президенството и в парламента. Срам ме е.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: тaтko]  
Авторc пaлkи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:27



С палки, шамари и юмруци бяха бити 15-16-годишни момчета, полицаи влачиха демонстранти по паважа. Свидетел, наблюдавал насилието на полицията от прозорец в сградата на БАН, разказа за програма "Хоризонт" на БНР, че след като са успяли да прогонят фоторепортерите и тв операторите, в пространството между тази сграда и Народното събрание, полицаите са пребили от бой мнозина, ритали са ги в бъбреците и по главите.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: c пaлkи]  
Авторплaтeни (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:33



Протестиращите носеха плакати с надписи "Спрете да крадете!", "Да спасим Иракли", "Корупция, мизерия, беззаконие".
От импровизирана трибуна се опитаха да говорят неколцина, но почти никой не ги чу.
По-късно се разбра, че те призовавали младежите да не се поддават на организираните и може би дори платени от властта провокатори.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: плaтeни]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:01



"Полицията просто ги е прегазила и на случаен принцип са качени в полицейските джипове, Това е полицейски терор, жестоко отношение към деца."



Тема Re: Другаря Костовнови [re: бaщa]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:15



"Майка съм на 17- годишно момче, което в момента е в Спешна помощ. Шиха му главата. Не ни пускат полицаите на прегледите, с тях влиза полицай. Какво заварих, когато дойдох тук - децата бяха наредени, вързани с белезници едно за друго с кървящи глави, не се знаеше кой откъде кърви. Синът ми лично ми посочи полицая, който го е бил по пътя насам, в линейката той го е питал къде ги карат, за да ни звънне, той го е бил. Смазвали ги от бой, без да питат, основно в главата и в гръбнака."



Тема Re: Другаря Костовнови [re: мaйka]  
Автормoмчe (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:24



"Бутнаха ме на земята, удариха ме няколко пъти по гърба, после лазих, бягах, атакуваха ни. Приятелите ми са в болница с разбити глави всичките. Разочарован съм. Сигурен съм, че управляващите са поръчали това".



Тема Re: Другаря Костовнови [re: мoмчe]  
Автор3OO (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:38



Двама души разказаха пред БНР, че са били вербувани, за да участват в днешните ексцесии пред Народното събрание. Още преди няколко дни те получили по 300 лв. на човек, за да провокират полицията и провалят протеста.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторбeзпpиcтpacтeн (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 09:15



Малко ги би полицията,дано поне съда да им даде по големи присъди че да не замърсяват по дълго време общественото пространство тези боклуци дето бяха пред парламента вчера. Не знам майките си ли търсеха там, не знам някой да ги е канил. А от това което виждам изписано вчера във форума наистина има организация от сините мърши,всичките мнения на едно място са писани но власта ще я гледате през крив макарон следващите 5 години,и ще ядете бой като мачета у дерек като вчера.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: бeзпpиcтpacтeн]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 09:41



червената милиция преби децата на България



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cтpax]  
Авторзeлeн (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 12:33



"Двучасовото бездействие на полицията вчера при атаките на футболните фенове и последвалите събития говорят ясно за предварителен зловещ сценарий, който цели да уплаши и спре всяка форма на самостоятелна гражданска активност и обединение с цената на побоища и пролята кръв. Независимо от агресията, безпрецедентният протест вчера обедини исканията за спазване на закона и обществения интерес на земеделците, студентите, българските майки и природозащитниците."



Тема Re: Другаря Костовнови [re: зeлeн]  
Авторa la plaja (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 12:39



Социалната министърка Емилия Масларова посрещна Коледа на плажа в Куба. Шефката на всички бедни българи и съпругът й са платили най-малко 11 хил. лв. за екзотичната си ваканция в петзвездни хотели.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: a la plaja]  
Авторxaпka (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 12:43



В продължение на осем дни социалната министърка и нейни сподвижници се къпят в морскосини басейни, опитват екзотични коктейли, хапват отбрани деликатеси и обикалят забележителности в страната на Фидел Кастро.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: xaпka]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 17:11



"Вчера имахме 19 искания, които мислехме да внасяме в парламента, но протестът бе разпуснат, изгониха ни и ни биха по улицата."
"Днес имаме само едно искане към парламента - и то е оставка!"
Викове "Оставка!", "Мафия!", "Червени боклуци" и мощни освирквания и песни огласяха площада пред Народното събрание.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cтyдeнт]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 17:56



Нормалните студенти май трябва да са в сесия сега? Колко от тези пред народното събрание вчера си бяха научили въпросчетата, че ако евентуално падне правителството да си имаме подготвени млади хора, които да ни управляват? Били ги били? Като татковците и майтите не са ги били като малки сега ще го вършат чужди хора - полицаите... Казаха да се напусне площада, казаха, да се разпръснат протестиращите... Е ми в нормалните държави кагато полицията разпорежда хората изпълнавят...
Аз също не харесвам много неща, но си давам сметка за възможностите за реакция. Дайте да ги свалим и после? Тези от митинга ли ще ни управляват...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cтyдeнт]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 17:57



ние хората сме със Вас във Вас е силата и утрешния ден ДЕРЗАЙТЕ дано успеете във всичко Вие го заслужавате Кажете най-после СТИГАААААААААА на всички депутати в народното събрание да си ходят



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
Авторbasta (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 19:16



борбата вече не е ляво - дясно, СДС - БСП,
а Народът срещу политическата мафия...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: basta]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 23:33



“Пуснете и ниските”, тълпят се депутати по прозорците да гледат как полицаи с палки и шлемове пребиват деца в суетчъри и с ранички.
- Пуснете и миските!!! – цвили Татяна Дончева.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: тaня]  
Автор тapaн (непознат )
Публикувано16.01.09 22:35



Човек не може да си избере дали да се роди или не, но сам си избира как да живее. Времето на големите мъже с дребните души трябва да свърши.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: тapaн]  
Авторбapaж (Нерегистриран)
Публикувано20.01.09 17:51



Българският политик иска да се наплюска като дебела, тлъста свиня с три гъза. И това е истината.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: бapaж]  
Автор тapaн (непознат )
Публикувано20.01.09 18:17



Бараж, да знаеш лаком гъз-кръв сере.Мисля ,че ще имат край тези лакомии.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: тapaн]  
Авторcinik (Нерегистриран)
Публикувано20.01.09 19:44



"Ние не приемаме прехвърлянето на отговорност върху МВР. Не бива да се забравя, че основната отговорност е на организаторите на протестите и на Столична община", каза Ангел Найденов.
Утре протестите пред парламента продължават.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cinik]  
Авторбyзлyджa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.09 21:53



Можем да очакваме в близко бъдеще нарастване на младежкото левичарство, основаващо се на идеята за възстановяване на "истинския социализъм-комунизъм".
Социализмът се е изчистил от негативните си наслоения и се е превърнал в "доброто старо време". "Демокрацията" пък донякъде е компрометирана. Близо 1/3 от младите са убедени, че демокрацията е донесла повече вреда на България, отколкото полза.
агенция "Медиана"



Тема Re: Другаря Костовнови [re: бyзлyджa]  
АвторБpюkceл (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 21:49



Примитивни съзнания - примитивни желания



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Бpюkceл]  
АвторCтokxoлм (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 22:01



Ако в Швеция имаше като нашата тройна коалиция,
сигурно щяха да й казват "шведска тройка".



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Cтokxoлм]  
АвторMockвa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.09 12:08



Товарищи, почему вьi не поняли, то что вьi делайте - мьi надумали? Да ви го кажа и на чист български за да няма недоразумения - Всичко, което ви се случва е измислено от нас. Дори и черния президент е работа на КГБ.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Mockвa]  
Авторню йopk (Нерегистриран)
Публикувано26.01.09 22:17



тавариш тавариш, с ума сашол, колкото белия от ставропол толкова и черния, добре че сме ние от ЦРУ, и перестройката ви, и промяната им на чернилките от юесей е от лукавого, жалко за обама





Тема Re: Другаря Костовнови [re: ню йopk]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 15:34



Костов е интригант N 1 .



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Автор69 (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 17:26



Напротив, духач № 1





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 69]  
Автормakapoн (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 18:55



БСП има една ясна цел - да бъдем първа политическа сила и на изборите за Европейски парламент и за Народно събрание. тия нацяло полудяха, с кого бе смешници ще ги печелите изборите с другаря Лостов ли





Тема Re: Другаря Костовнови [re: мakapoн]  
Автортpoйka (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 19:45



Кой управлява България днес
Истинското лице на тройната коалиция БСП - НДСВ - ДПС
Първата партия от управляващата тройна коалиция:
Българска социалистическа партия (БСП)
Създадена през 1891 г. като Българска работническа социалдемократическа партия (БРСДП), преименувала се през 1919 г. на Българска комунистическа партия (БКП),
за последно се преименува през 1990 г. на Българска социалистическа партия (БСП)
с лидер премиерът на България Сергей Станишев.
От 1919 г. партията на Станишев е терористична организация, извършила многобройни убийства, бомбени атентати и кървава гражданска война през 1923 г.
През 1925 г. партията на Станишев извършва най-големия терористичен акт в Европа за първата половина на XX век - взривяването на църквата "Света Неделя" в София - загиват 150 души от политическия и финансов елит на България.
През периода 1944 - 1989 г. партията на Станишев избива без съд и присъда и унищожава в лагери и затвори 222 000 българи като политически противници на режима.
След 10.11.1989 г. е архитект и главен изпълнител на унищожението на българската държава и българския народ.
Втората партия от управляващата коалиция:
Национално Движение Симеон Втори (НДСВ)
Брокерска група от адвокати по едри сделки и измамници, вкарани в парламента с името на Симеон Сакскобурггота - син на последния цар на България Борис III (1918-1943).
Фамилията Сакскобурггота е виновна за три национални катастрофи на България - през 1913, 1919 и 1945 г. Бащата на Симеон е убеден последовател на Хитлер и вкарва през 1941 г. страната в съюз с нацистка Германия въпреки обществената съпротива. Синът Симеон Сакскобурггота е възпитан в нацистки дух от баща си и през годините на изгнание в Испания (1950-2001 г.) е много близък до фашисткия диктатор Франко, който кани семейството на Симеон след изгонването му от България, настанява го в Мадрид и му осигурява луксозен и безгрижен живот.
През 2001 г. Симеон идва в България и става премиер в новоизбраното коалиционно правителство НДСВ-ДПС, заграбва незаконно държавни имоти за над 200 млн. евро, разпродава български национални компании за жълти стотинки на фирми на синовете си и въвежда корупцията като трайна политическа практика.
Третата партия от управляващата коалиция:
Движение за права и свободи (ДПС) -
Партията с чийто мандат е съставено днешното правителство
Турска мюсюлманска партия, създадена през 1983 г. като нелегална терористична група, извършила през периода 1983 -1989 г. над 50 палежа, бомбени атентати и убийства на български граждани. На 9 март 1985 г. турското терористично движение взривява вагона за майки с деца на гара Буново, загиват 7 души, сред които две деца, има десетки ранени. Бомби избухват и на гара Пловдив, летище Варна и други комуникативни места. Има убити и ранени. От 1990 г. турското терористично движение се нарича Движение за права и свободи с лидер Ахмед Доган и участва почти без прекъсване в управлението на България. В момента ДПС е мафия от криминално-политически тип, а лидерът Ахмед Доган е милиардер от мафиотски сделки, който взема решенията за управлението на България. През 2005 г. президентът Първанов даде мандата за управление на България в ръцете на турското терористично движение и сега страната ни се управлява от тези, които залагаха бомби във влакове преди 22 години. Паметните плочи на терористите Мехмедали, Чакър и Ереджеб, взривили вагона на гара Буново, са място за поклонение на Доган и активистите на ДПС всяка година.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: тpoйka]  
Авторcoфия (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 16:26



Идва мрачен евродоклад
Никакъв напредък, даже връщане назад в борбата с висшата корупция и организираната престъпност в България се очаква да констатира Европейската комисия в предстоящия си доклад по темата през февруари.
“Отчайващо" е положението на страната ни.
Миналата година в Брюксел са се съмнявали, че част от европейската финансова помощ за страната ни изобщо не достига до хората и се отклонява към партийни каси и за предизборни цели.
“Комисията вече губи търпение спрямо България”.
Очаква се да е кратък и комисията да го обяви в сряда 11 или 18 февруари.
“Има многобройни оплаквания на чуждестранни компании от България в комисията - главно от корупция и слаба администрация. Те просто валят”, каза много добре информиран източник в Брюксел.
Очаква се отново да бъде констатирана липсата на присъди и “убедителни резултати” в борба с корупцията и подземния свят.
Ще бъдат констатирани “тежки проблеми в съда”.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: coфия]  
Авторbeograd (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 16:30



В Сърбия влиза в сила новият Закон за конфискация на имуществото придобито по престъпен начин.
МВР и прокуратура вече са взели мерки да предотвратят опитите за продажбата на тези имущества. Ако някой от обвиняемите се опита да продаде имуществото си властите веднага ще предупредат потенциалният купувач, че "хвърля парите на вятъра".
В първия ден на месец март, когато влиза в сила новият Закон за отнемане на незаконно придобито имущество, първи под ударите на правосъдието ще попаднат членовете на “боклукчийската”, “магистралната” и “митническата” мафии.
МВР по искане на прокуратурата ще започне да прави списък на имотите на мафиотите, а прокуратурата след това най-късно до един месец ще започне да издава разпореждане за тяхното конфискуване.
Полицията и жандармерията започнаха събарянето на централата на престъпната групировка "Земунския клан".



Тема Re: Другаря Костовнови [re: beograd]  
Автормaджo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 22:20



сърбите винаги са били пред нас



Тема Re: Другаря Костовнови [re: мaджo]  
Авторcpaм (Нерегистриран)
Публикувано01.02.09 16:11



Срам ме е:
От правителството на червената мафия, съставено от три бандитски партии – всичките подчинени на мафиотската централа БСП-ДС;
От парламента, съставен от 240 „народни представители”, неработещи и лобиращи за мафиоти, масово гласуващи с чужди карти, т.е. незаконно ...;
От родното МВР, неразкрило нито едно от 150 поръчкови топ-убийства и отвличания, станали през последните 6-7 години;
От кражбите, измамите и нарушаването на процедурите по ИСПА, ФАР и САПАРД от изпълнители, институции и министри, което ще доведе до загуба на финансирания за стотици милиони Евро и потенциални заплахи за още по-големи ограничения;
От чалга културата на мутрите, които съсипват младото поколение на България в кръчми, заведения и барове – „син сити-та” от дрога, проституцията и алкохол;
От лошите пътища и инфраструктура, в състояние като след война, от мръсотията и боклуците по улици, паркове и планини, от спортните зали и туристическите бази;
Срам, срам, срам ... Много срам...
Има ли нещо, което сега да е нормално в ненормалната ни държава?
Ще позволим ли на червената мафия отново да ни управлява?
Имаме ли бъдеще като нация и имат ли бъдеще децата ни?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cpaм]  
Авторcpeм (Нерегистриран)
Публикувано01.02.09 16:16



Срeм, срeм, срeм... Много срeм...





Тема Re: Другаря Костовнови [re: cpeм]  
Автормиши (Нерегистриран)
Публикувано01.02.09 18:45



Срeм, серeм, срам... Много серeм...





Тема Re: Другаря Костовнови [re: миши]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 10:32



Селски простотии от селски пръчки.Неудачници в живота с трибуна-що е то? Човек дето не може в окото си да бръкне без помощ убитаци селски.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Авторcлaдkия (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 12:13



Неудачник в живота с фабрика-що е то? Човек дето не може в окото си да бръкне без помощ убитаци селски.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cлaдkия]  
Авторtiti (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 14:04



р.овч. татянке, къде си ма що ни го дигъш
дончева ни го чувам бе румчо на вибрация съм
р.овч. е не го ли усещаш
дончева усещам го я пък ми е хубавооо



Тема Re: Другаря Костовнови [re: titi]  
Авторgojko (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 20:01



Поне трима министри от сегашното управление ще вкарам в затвора, обещал съм на Станишев. Бойко Борисов



Тема Re: Другаря Костовнови [re: gojko]  
Авторolaf (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 20:07



Европейската комисия няма да възстанови плащанията по три мерки от предприсъединителната програма САПАРД. Решението е взето от дирекция "Земеделие" след консултации с ОЛАФ и анализ на плана за действие на българските власти. Управляващите са се ослушали (ако мине) за хващането на "фирми фантоми", регистрирани само за парите от САПАРД. Същото е направила и прокуратурата за случаите, в които са установени нарушения.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: olaf]  
Автормeди (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 21:32



сергей бей, ония от олаф пак се заядоха, къде си?
в русия съм, в русия съм



Тема Re: Другаря Костовнови [re: мeди]  
Авторпeтъpkoч (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 12:17



Много хора са съкратени от Елпром. Някой от управата на Елхово трябваше да вземе мерки да не става така. Преди Продакшан, сега Елпром. Май ще целуваме ръцете, краката и .............. на другаря Костов. Само той е останал като остров на спокойствието и ще пребъде във вековете..............
Той е следващия кмет, поне ще има отношение към проблемите.
Честито!!!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: пeтъpkoч]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 17:30



как можа да го изречеш, ще настане хитлиризъм УЖАС,



Тема Re: Другаря Костовнови [re: poни]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 19:44



толкова ли сме греши боже опази изнасям се с цялата челяд и внуците



Тема Re: Другаря Костовнови [re: pepo]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 20:43



Посещението на вицепремиера Плугчиева в Брюксел, от което в ранния следобед в сряда тръгна да идва "добра новина", към вечерта бързо смени посоката си.
Аха Брюксел да пусне още през март спрените пари по програма ИСПА (общо 144 млн. евро), и еврокомисарят Данута Хюбнер си "изпя" условията, при които това може да стане, и на първо място:
наличието на надеждна процедура за проверка и деклариране на конфликт на интереси при оценителите на обществените поръчки.
Липсата на действащ закон за конфликта на интереси може да застраши целия пакет от над 11 млрд. евро за България за целия период до 2013 г. - този закон е неотменно условие за т.нар. издаване на оценка съответствие, за да могат да се извършват разплащания от структурните и Кохезионния фонд.
Това послание дойде броени дни след като бодра депутатска група от БСП, ДПС, БНД и "независими" отцепници от опозицията начело с напористата Дончева внесе предложение да се блокира действалият по-малко от месец закон, а мнозинството спешно го изгласува. Сега се оказва, че на практика са гласували за блокирането на всички пари от ЕС за България. Каквото и да са искали да скрият, този акт освен че им донесе общественото презрение, не им решава проблема.
Датата 1 януари 2007 г. все повече заприличва на някакъв коалиционен Гредетин - за двете години еврочленство управляващите изпаднаха в тежко състояние на "немили-недраги".



Тема Re: Другаря Костовнови [re: тaня]  
Авторcoфия (Нерегистриран)
Публикувано06.02.09 20:38



Тука вече не минават оправдания Станишка, ти си тоя дето е виновен.
Ти се мота да не изгониш братята от пътния фонд, да уволниш Гагаузов и Орешарски. Ха си уволнил Орешарски, ха Черепа ви спрял финансите,
няма да ходите на избори с насрания си гъз я!
Всички са за затвор, не за уволнение! Гагаузов, Орешарски, Масларова,
Джевдет, Етем, Кабил, Валери Цветанов, царят...

Критики към България за недостатъчни резултати в борбата с корупцията и организираната престъпност се очаква да съдържа междинният доклад на ЕК по мониторинговия механизъм за България.
Най-вероятно документът ще бъде представен официално в четвъртък на 12 февруари.
Еврокомисията ще изрази недоволство и от отлагането на закона за конфликта на интереси, както и от продължаващите замени на гори и земеделски земи.
Няма достатъчно обвинения и присъди по знакови дела за корупция по върховете и участие в организирани престъпни групи.
Практиката да се купуват гласове също се очаква да бъде отбелязана в доклада.
Политическите заключения ще са годишния доклад през юли.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: coфия]  
Авторчиkaro (Нерегистриран)
Публикувано07.02.09 10:04



Истерията на Кирил Добрев и Лютви Местан
или как крадецът вика: "дръжте крадеца!
“Каква е основата на населението в момента - 1 млн. цигани, 700-800 хиляди турци, 2.5 млн. пенсионери. Ей това е срещу ГЕРБ. Пенсионерите с цялата си глупост ги води носталгията. Викат си: “Едно време на Хаинбоаз какъв хубав проход направихме. Па имаше един Пешо - ехей какъв хубав беше…” Все едно, че ще се върне младостта. Никога няма да се върне младостта. Обаче това си ги води и под строй отиват да гласуват за Станишев. И вие - милион и половина, дето избегахте…
Материалът, дето се явява на избори или от който можем да избираме като кадри, никак не е голям.”
Това каза Бойко.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: чиkaro]  
Автордoбpич (Нерегистриран)
Публикувано07.02.09 16:14



Предстои създаването на голямо дясно обединение, в което основната ос ще са ДСБ и СДС, каза в Добрич зам.-председателят на ДСБ Екатерина Михайлова.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: дoбpич]  
Авторлиaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.09 16:34



Сашо Диков: - Добре дошъл на „адвоката на мафията” Илиян Василев!
Илиян Василев: - Все още не съм адвокат на мафията.
Когато започнат делата срещу днешните ни управляващи и те ме наемат да ги защитавам,
тогава ще бъда адвокат на българската мафия.
Ваньо Танов: - В разработката "Лиана" има конкретни факти, уличаващи най-малко трима министри на Станишев.

Всяка държава си има мафия,
а българската мафия си има държава.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: лиaнa]  
Авторyтoпия (Нерегистриран)
Публикувано07.02.09 21:13



Годишнина от рождението на Томас Мор
На 7 февруари 1478 г. е роден английският хуманист, държавник и писател Томас Мор.
Той е един от създателите на утопичния социализъм.
В съчинението “Утопия” Мор описва фантастичния остров Утопия,
където няма частна собственост,
битът и средствата за производство са обобществени,
трудът е задължение на всеки,
а разпределението на благата е според потребностите.
Мор е приятел на Еразъм Ротердамски, който му посвещава блестящата си сатира “Възхвала на глупостта”.
Най-известното произведение на Еразъм е написано под формата на писмо до неговия приятел Томас Мор.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: yтoпия]  
Авторpeaлнocт (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 12:08



В Америка ми казаха: Само на теб се надяваме
БСП кряка като пуйките в Банкя
Червените мафиотски кланове се топят в Брюксел, твърди Бойко Борисов
- Г-н Борисов, думите ви за "лошия материал" у нас взривиха общественото мнение. Съжалявате ли за изказването си в Чикаго?
- Всички в държавата се изказаха по повод моите думи. Но къде точно е грешката, питам аз? Къде бъркам? Никой не беше изслушал записа, а всички се надпреварваха да го коментират. Лицемерите под строй се надпреварваха да бълват мнения. Отговарях на въпроси. Хората зад океана се интересуват живо какво се случва в родината им. Питаха за икономиката, за това какво става с демокрацията, за Македония. Питаха за демографския фактор, който съществува у нас в момента. Всичко, което за нас е ежедневие и сме потънали в него, за тях е особено важно, защото са далече. Отговарял съм по съвест.
- Премиерът Станишев остро ви нападна за думата "материал". Чувствате ли се засегнат?
- На Станишев само завистта му личи. Изнервен е. Според мен прави манипулации с единствена цел - да отвлече вниманието от милиардите, които има опасност да загубим. Еврокомисарката Данута Хюбнер го каза ясно. Ако продължим в същия дух, ще изгубим голяма част от еврофондовете.
- Споменавате и турците. Къде е тяхното място в "материала"?
- Ще кажа само, че 30 семейства тютюнопроизводители се вдигнаха от Гоцеделчевско и дойдоха да търсят помощ от ГЕРБ. Хората са се мъчили цяла година над тютюна, който е единственият им поминък, а не могат втори месец да си вземат парите от него. Не отидоха в Министерския съвет или пред парламента, а в централата на ГЕРБ. Какво повече да коментираме?
- ГЕРБ явно много държи на българите в чужбина. Как ви приеха зад океана?
- Фактът, че ме поканиха двама български мюсюлмани, говори сам за себе си. Хамид от Девин от 62 години живее в Америка. Навремето е избягал от хора като бащата на Станишев и неговите съпартийци. Аз се срещнах с българите в българската църква и те ме приеха изключително радушно. Казаха ми: "Само ти си в състояние да направиш нещо." Това не може да не ми дава сили, да се боря с тези, които са готови на всичко, само и само да не пуснат властта и статуквото.
Трябва да върнем тези хора в родината. Част от тях са сключили смесени бракове, плащат данъците си в други държави. А за да настъпят промени, на България са й необходими 7 милиона души. Защото, като махнем децата под 18 години и пенсионерите, оказва се, че един човек работи, за да издържа двама други. Казвам го с уважение към тези двама, които не внасят пари в бюджета. Това е материалът! С цялото ми уважение!
- Все пак очаквахте ли толкова яростна атака срещу вас. Обявиха ви от циник до расист?
- В Банкя хората гледат пуяци и сутрин те издават един особен пронизителен звук. Така гледам на тези, които запяха веднага в хор срещу мен. Завистта им дойде в повече. Защото ме прие кметът на Чикаго, който от 1972 г. управлява града. И с този човек разговарях повече от час за всичко, което се случва у нас. После се срещнах с шефа на "Джърман Маршал фонд". Това е една от най-влиятелните организации в света. Грег Кенеди е потомък на клана Кенеди. Имах срещи и в Световната банка и в Международния валутен фонд. Вкараха ме в подземното метро под Белия дом, където влизат само сенаторите.
Те слизаха от банките, за да се срещнем защото се интересуват от нас. От България, от ГЕРБ и неговата евроатлантическа ориентация. Това не може да не ме прави горд. Знам, че управляващите в момента искат да ни няма. Обаче ни има.
- А какво ще отговорите на упреците, че топите България пред света?
- Не ние, те са свикнали да ходят и да се топят едни други. Мафиотските кланове на БСП се опитват да ни топят нас, топят и себе си в Брюксел. А сигналите, които текат към Щатите и Европа, никак не са положителни. Те не идват от нас, нали не се съмнявате, че евроатлантическите ни партньори получават информацията, която им трябва. Основното, с което ни свързват, е корупцията. И да не забравяме, че Столетницата е партия, която е осъществявала терористични актове. Че е раздавала присъди без съд, че е рушила човешките права. За тези неща няма давност.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: peaлнocт]  
Автормaтepиaлът (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 12:36



Истерията на Кирил Добрев и Лютви Местан или как крадецът вика: "дръжте крадеца!"
“Каква е основата на населението в момента - 1 млн. цигани, 700-800 хиляди турци, 2.5 млн. пенсионери. Ей това е срещу ГЕРБ. Пенсионерите с цялата си глупост ги води носталгията. Викат си: “Едно време на Хаинбоаз какъв хубав проход направихме. Па имаше един Пешо - ехей какъв хубав беше…” Все едно, че ще се върне младостта. Никога няма да се върне младостта. Обаче това си ги води и под строй отиват да гласуват за Станишев. И вие - милион и половина, дето избегахте…

Материалът, дето се явява на избори или от който можем да избираме като кадри, никак не е голям.”
Това каза Бойко.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 17:31



bsp . xristo kostov otnovo demonstrira svoeto neyvagenie kam xorata na elxovo napyskaiki za poreden pat zasedanie na ob6tinski savet elxovo. bravo b.s.p. bravo kostov .no kakvoliti pyka za xorata v tazi kriza ti nali si dobre .



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 123]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 17:43



БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово остана извън
политическото и морално време, и това е добрата новина.
Тя беше предизвестена през 2003 и 2007 г.
И обявена на 08.11.2008 г. в ресторант “Колхида”.
А беше хубав ресторант...
Какво БСП „Христо Костов – в ликвидация” – Елхово може да даде
на хората и на Елхово?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 123]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 17:54



БСП христо костов отново демонстрира своето неуважение към хората на Елхово напускайки за пореден път заседание на Общинския съвет - Елхово. Браво БСП, браво костов, но какво ли ти пука за хората в тази криза, ти нали си добре!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 123]  
Автордyпkaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 20:23



всички постоянно следите какво се пише тук затова ще взема да ви задам абе няма ли кой да оправи тея дупки бе мааму СТАРА
има мааму стара



Тема Re: Другаря Костовнови [re: дyпkaтa]  
Авторфakт (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 20:50



Очевидно БСП не са готови и нямат намерение да управляват България. Единственото, което искат да правят, е да крадат и да се изживяват като бизнесмени, но дори това тяхното не е никакъв бизнес, защото всичкото им го предоставя властта. Даже бизнесът на мафията по света е бизнес, докато тия тук всичко си вземат директно чрез властта.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: фakт]  
Авторвoт (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 21:09



Десните подготвят седми вот на недоверие
СДС и ДСБ започват разговори с опозиционните парламентарни сили за внасяне на вот на недоверие срещу цялостната политиката на правителството.
Сред мотивите им са липсата на антикризисна икономическа програма на правителството и спрените евросредства.
"Има пълен провал на правителството не само по отношение на европейското ни членство, но и че допусна политически кризи, че коалицията се разпада и че няма кой да управлява трамвая, а ние сме на релси и би трябвало сравнително лесно да се управлява страната", заяви лидерът на ДСБ Иван Костов. От партията добавиха, че управлението на тройната коалиция нарушава и човешките права, след като в полицията умират хора.
СДС изброи общо девет мотива за сваляне на правителството, сред които пълна липса на прозрачност при вземане на решения, "доказан пълен отказ от борба с корупцията и конфликта на интереси, проявен от БСП, ДПС и НДСВ"



Тема Re: Другаря Костовнови [re: вoт]  
Авторok (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 17:58



Обединената десница ще покаже на избирателя, че е готова да управлява, заяви заместник-председателят на ДСБ Иван Иванов.
ГЕРБ ще бъде наш партньор в следващото управление на страната.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ok]  
Авторstop (Нерегистриран)
Публикувано11.02.09 09:55



Студенти, еколози, пенсионери, майки и блогъри отново ще се съберат на протест пред парламента днес от 11 ч. Това е осмият протест, като лозунгът този път е "Спрете да крадете, България е наша".



Тема Re: Другаря Костовнови [re: stop]  
Авторpolice (Нерегистриран)
Публикувано11.02.09 11:35



Опозицията и НДСВ успяха да прокарат решение за създаване на времена анкетна комисия, която да разследва полицейското насилие. Повод за предложението им бяха сблъсъците от 14 януари пред Народното събрание между служители на реда и демонстранти, както и последвалите два смъртни случая на арестанти.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: police]  
Авториcтepиятa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.09 11:43



Борисов уточни, че от неказани негови думи се е стигнало до истерия.
„Питайте Станишев за безвъзвратно загубените милиарди за България, БСП и ДПС я превърнаха в най-корумпираната държава в Европа. Няма по-бедни и по-износени от нашите пенсионери благодарение на БСП. Благодарение на ДПС нашите мюсюлмани са най-бедни и необразовани"
„Позицията ми като личност и като лидер на ПП ГЕРБ винаги е била позиция на уважение към българската нация в нейното единство - българи, роми, турци и други"
"проблемът не е в качеството на хората, които живеят в страната, а в качествата на българската политическата класа в момента”



Тема Re: Другаря Костовнови [re: иcтepиятa]  
Автормyлe (Нерегистриран)
Публикувано11.02.09 11:58



Къде беше заловен Кирил Добрев и откъде носеше огромни парични суми.
Човек, който е бил муле и е пренасял пари, така се наричат тези,
които пренасят контрабандно забранени неща през границата,
не може да бъде автентичен говорител и не може да се приема на доверие.



Тема Re: Другаря Костов *DELETED*нови [re: мyлe]  
Автор tonikut (непознат )
Публикувано12.02.09 21:25



Мнението е изтрито от tonikut

Тема Re: Другаря Костовнови [re: tonikut]  
Автор tonikut (непознат )
Публикувано12.02.09 21:32



„Това правителство е най-доброто” обяви секретарят на БСП Антон Кутев.
„Това са 4 загубени години за България” обяви Иван Костов по повод доклада на ЕК.
Това е записано във всички 16 тежки възражения и слабости, посочени в документа.
Най-доброто българско правителство става символ на корупцията в Европейския съюз.
Най-доброто българско правителство получава удари от Европейската комисия.
Най-доброто българско правителство не усвоява милиарди от Европейския съюз”,
„Защото сме социалисти”...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: tonikut]  
Автор tonikut (непознат )
Публикувано13.02.09 20:31



Дългокраки блондинки-стажантки, IT-специалисти, журналисти, лобисти и представители на частни агенции са заплаха за Европейската комисия.
Ежедневно нараства опасността от шпиони,
опитващи се да се сдобият със секретна информация.
Сред тях има „симпатични стажантки със светли коси и дълги крака“.



Тема Re: Другаря Костов *DELETED*нови [re: tonikut]  
Автор mihim (непознат )
Публикувано14.02.09 00:35



Мнението е изтрито от mihim

Тема Re: Другаря Костовнови [re: mihim]  
Автор mihim (непознат )
Публикувано14.02.09 01:24



Според експерта по изборно законодателство Михаил Константинов
партиите не отчитат в сценариите си развитието на финансовата криза.
"Когато някой си прави големи сметки да излъже някого, както в момента БСП,
ще се окаже, че катастрофата, в която сме затънали, ще се ускори и този месец,
който си подаряват социалистите, за да омаломощят десните гласове,
ще им изяде главите."



Тема Re: Другаря Костовнови [re: mihim]  
Автор tonikut (непознат )
Публикувано15.02.09 09:27



- Бойко Борисов не предсказва бъдещето.
Бъдещето прави това, което Бойко Борисов каже.
- Единственият случай, когато Бойко Борисов е сгрешил,
е когато е помислил, че е сгрешил.
- Бойко Борисов няма нужда от чудо, за да раздели Червено море.
Той просто върви напред, а водата се маха от пътя му.
- Когато Бойко Борисов влезе в стая, той не включва лампите,
а изключва тъмнината.
- Бойко Борисов никога не отстъпва - той просто напада в обратната посока.
- Често се казва, че някой се е разминал на косъм със смъртта.
А Смъртта веднъж се разминала на косъм с Бойко Борисов.
- Бойко Борисов може да ви удуши с безжичен телефон.
- Бойко Борисов може да направи снежен човек от дъжд.
- Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото
компютърът на Бойко Борисов може да забие.
- При някои мъже левият тестис е по-голям от другия.
При Бойко Борисов всеки от тестисите му е по-голям от другия.
- Бойко Борисов знае всичко, което може да се знае.
- Когато Бойко Борисов играе Монополи, това влияе на световната икономика.
- Бойко Борисов спи с възглавница под пистолета си.
- Любовта не боли. Бойко Борисов боли.
- “Двама мъже и половина” първоначално е било идея за сериал само с Бойко Борисов.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: tonikut]  
Автор dsbko (непознат )
Публикувано23.02.09 17:34



ДСБ няма проблем да си осигури парламентарно представителство.
“Нашата политическа цел е голямо дясно обединение, което да бъде равностоен партньор на ГЕРБ в управлението. Защото ГЕРБ очевидно страда от недостиг на потенциал за управление. А в условията на криза е необходимо много високо ниво на компетентност“, подчертава лидерът на Демократи за силна България.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: dsbko]  
Автор dsbko (непознат )
Публикувано25.02.09 19:57



Г-н Станишев, не се ли чувствате неудобно, че между Коледа и Нова година се разпищолихте и похарчихте 3 млрд. лева от излишъка, а за здравеопазване отделихте само 80 млн. лв.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: dsbko]  
Автор ntsiom (непознат )
Публикувано26.02.09 12:44



Ако изборите бяха днес : )))
Гласували: 2 400 000 : 240 = 10 000 гласа за един мандат
ГЕРБ – 34 % - 816 000 - 82 мандата
БСП – 27 % - 648 000 - 65 мандата
АТАКА - 15 % - 360 000 - 36 мандата
ДПС – 12 % - 288 000 - 29 мандата
СДС-ДСБ – 12 % 288 000 - 28 мандата
ГЕРБ-СДС – 110 мандата
БСП-ДПС – 94 мандата
АТАКА – 36 мандата
Правителство:
І-ви вариант:
Правителство на малцинството
ГЕРБ-СДС– 110 мандата
с подкрепата на АТАКА – 36 мандата
Общо 146 мандата
ІІ-вариант:
ГЕРБ-СДС-АТАКА – 146 мандата



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ntsiom]  
Автор Dimarhos ()
Публикувано26.02.09 18:51



Ако гласуват 2 400 000 българи първа политическа сила ще бъде "Коалиция за България" и тогава вариантите са наистина 2 това правилно сте улучили.
Първи вариант-Победителите и техните партньори и
Втори вариант-Победителите и Герб за да се състави правителство с огромно мнозинство което да има мандат да реализира тежките задачи пред които е изправена държавата в резултат на световната криза която от САЩ вече се прехвърля в Европа и ние като страна членка с отворена икономика несъмнено ще бъдем засегнати съвсем скоро. А тия глупости които чета по горе за СДС-та, ДСБ-та,ОФ-та и мюфтийства ги оставям на сънищата на горния господин. Но на умряло куче нож не се вади така че приятни сънища и се събудете след изборите че нас работа ни чака....уважаеми!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Dimarhos]  
Автор ntsiom (непознат )
Публикувано26.02.09 19:23



Сокол, цар и Сергей,
и всинца в своя апогей,
такваз им работа прищява,
да теглят наедно държава.

Но на, соколът кат крилат,
все теглял нависоко, над Родопите,
Смиончо гледал си имотите,
Сергей на тъмно и в дълбокото.

Кой крив, кой прав не знам,
държавата стана за срам,
Народа гангстерски обран,
Народен съд за тази сган.



Тема Re: Другаря Костов [re: ntsiom]  
Автор shopov62 (минаващ)
Публикувано26.02.09 19:31



Има ли нужда от нова лява партия в България?

Въпросът придоби публичност от скоро, а е закъснял с 20 години.
Преди да се опитам да дам някакъв отговор, правя уговорка за цялата условност на мисленето в категориите на партийното битие. Особено в условията на фактически разпад и аморфност на обществената система, какъвто е случаят с България днес. Пълна липса на държава, на гражданско общество, на някаква форма на съзнание.
Ако трябва да отидем още по-надалеч, длъжни сме да отбележим, че човека не е създаден, за да членува в политическа партия.
Човекът не е ляв или десен, не е “либерал или консерва” /по израза на бай Ганьо Балкански/, не е социалист или демократ, националист или глобалист, центрист или радикал.
Човекът е създаден от Светлина и Любов, в основата на които стои Добротата.
Но да се върнем на изкуствената парадигма на партийното мислене.
Въпросът е закъснял с 20 години.
Днес България няма социална база за съществуването на лява партия.
БКП беше партия на работническата класа, трудовото селячество и българската интелигенция ставаха членове на БЗНС, но тогава работници, селяни и интелигенция бяхме хармонично единство на българската държава и на българите като народ.
След 10.11.1989 г. сме в състояние на разпад на държавата, обществото и съзнанието на българина и българското.
БСП е символ и основна причина за рухването на българската държава и народ, уникално и неповторимо никъде другаде в т.нар. Източен блок.
Демокрацията у нас след преврата на 10.11.1989 г. започна с грандиозната измама при избора на Великото народно събрание, когато БСП успя да си осигури предимство със създаването и въвеждането в политическия живот на ДПС и с 500 000 гласа-фантоми за червената бюлетина.
БСП няма нищо общо с трудовия народ, както и с ценностната система на християнството, която фарисейски се използва в нейния устав.
БСП днес е партия на криминалните милионери, фабриканти, спекуланти и контрабандисти и на алчна и безпардонна партийна номенклатура.
БСП е партия на корупцията, престъпното безхаберие и остър дефицит на административен капацитет. Когато змията умирала, хапела най-опасно. На такова хапане ми напомня днес безогледната подмяна и поставяне на наши хора по всички нива на административно-управленската ни система, като единствения критерий за назначаване е партийната послушност, професионални, личностни и морални качества не са нужни.
Абсурдът на партийно-политическата система у нас повтаря абсурда на 20-годишния преход от “комунизъм” към “демокрация”.
България днес няма нужда от нова лява политическа партия.
Катастрофата от управлението на БСП-ДПС-НДСВ изискват пълна мобилизация на целия останал български човешки ресурс за справяне с крадливите, корумпираните, партийно назначените, унищожителите.
България така или иначе върви към изчезване. Трудно ми е да го вярвам като знам генотипа и произхода на нашия велик народ.
Някой знае ли, Аспарух социалист ли е бил или демократ, баща му Кубрат националист ли е бил или глобалист, Апостолът Левски либерал ли е бил или консерватор.
Аз мисля, че и тримата са били просто българи.
От това има нужда днес България, от българи, чисти като Левски, държавници като Кубрат, мъдри като Аспарух.
А на крадците – Крумовите закони.
За да останем…



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Dimarhos]  
Автор shopov62 (минаващ)
Публикувано26.02.09 19:52



За “комплекса на неясния произход”
През последните 4 години у нас витае тезата, че
“България се управлява от хора с небългарско етническо самосъзнание”.
Какво небългарско има в произхода на Сергей, Доган и Симеон Борисов?
Сергeй Дмитриевич Яков-Станишев е роден в град Херсон.
Това е най-еврейския град в Украйна.
И по двете си родови линии той принадлежи на стари еврейски родове.
Майката на Станишев, Дина Мухина е чистокръвна еврейка.
Бащата на Сергей Станишев също е евреин.
Бащата на Димитър Станишев се е казвал Якоб.
Сергей Станишев е съветски, след това руски гражданин до 1996 г.
Българско гражданство взима едва в края на 90-те години,
когато е решено от БСП той да влезе в политиката.
За Ахмед Доган има предположение, което не го родее
с българите-мохамедани, а с българите от ромски произход.
Агент е на Държавна сигурност от 1974 година.
През 1985 година е сред основателите на нелегалната организация
„Турско национално-освободително движение в България”.
С неясен произход е испанският гражданин Симеон Борисов.
Симеон e първи син и престолонаследник на Борис III.
От Атанас Буров знам, че “Борис ІІІ не е от Фердинанд”,
а нямам основание да се съмнявам в неговите твърдения.
Симеон е син на Борис ІІІ, но не е внук на Фердинанд.
Симеон Борисов ми прилича донякъде на Хитлер.
Двамата страдат от комплекса на неясния произход.
Доклад на австрийската полиция доказва,
че бащата на Хитлер е незаконен син на Ана Шикългрубер,
която зачева „като слугиня в дома на барон Ротшилд” във Виена.
Историците отбелязват, че възможното еврейско потекло
тормози Хитлер през целия му живот.
Дали този комплекс не стои в основата на твърдението, че
“Симеон откровено мрази България и българския народ”?
Имам още безброй институционални, политически, наказателноправни,
морални и други съображения за вредата от съвместното управление на
Сергей, Доган и Симеон Борисов.
Командира, Волен и Бойко нямат проблемите на горните трима.
Ясната им българска етническа принадлежност
е ръководен мотив в тяхното политическо поведение.
Както и да е. Вече съм предупреждавал за “проклятието на Енгелс”:
„Всеки народ си заслужава управлението”.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор aleko11 (непознат )
Публикувано27.02.09 12:43



Защо „червеният реформатор” стана „кафяв Dimarhos”?
Елементарно, Уотсън!
Общият корен на червената болшевишка холера и
кафявата хитлеристка чума е юдео-масонството,
разрушителите.
20 години рушат и грабят България.
Последните думи на Левски, преди да увисне на бесилото, са:
“Боже, избави България!”...
От червено-турско-синьо-кафявата чума.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: aleko11]  
Автор bravomart (непознат )
Публикувано10.03.09 17:39



СДС и ДСБ - в коалиция на изборите
Мартин Димитров: Това обединение се прави, за да бъдат махнати от власт
БСП, ДПС и НДСВ и за да има България демократично управление
От ДСБ припознават като свои евентуални коалиционни партньори и БНД,
"Ред, законност и справедливост", ССД и други десни формации,
които застават зад проевропейския проект на България.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: bravomart]  
Автор 6666 (непознат )
Публикувано12.03.09 16:49



Що ли ми е смешно от такава коалиция. Ми да гледам списъците с плащалите членски внос в БКП през 1987 година. Никой от седесарите не липсва...





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Автор dsbko (непознат )
Публикувано13.03.09 17:31



Председателите на СДС и ДСБ - Мартин Димитров и Иван Костов,
подписаха споразумение за общо явяване на изборите
за Европейски парламент и Народно събрание.
Три са основните цели в споразумението
1. Проевропейско, реформаторско управление на страната
2. Възстановяване на България като правова държава
3. БСП, ДПС и НДСВ в опозиция и ревизиране на тяхното управление
Според Костов мисията на десницата не е изпълнена, страната се нуждае остро от възстановяване на европейската кауза. Сега съвсем ясно се вижда, че слабостта на автентичната десница е голямо зло за нашата страна и трябва да направим всичко възможно да възстановим силата й, коментира той. Надяваме се, че ще съумеем да се отворим и към други партньори, да направим голямо дясно обединение, което да бъде истински постоянен полюс в българската политика, заяви лидерът на ДСБ.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: dsbko]  
Автор referendum (непознат )
Публикувано27.03.09 21:21



СДС и ДСБ отправиха официална покана към БСП и ДПС за публичен дебат.
Станишев няма къде да избяга, рано или късно ще трябва да застане пред избирателите.
Когато Иван Костов стана министър-председател на Република България завари:
1. Месечна инфлация 300%.
2. Обезценена национална валута 3000 лева = 1 долар
3. Валутен резерв на страната около 200 милиона долара, при ниво 1,2 милиарда долара, Луканов обяви спиране на плащанията по външния дълг защото резерва е паднал ”...под нивото на възможния минимум”
4. Растяща безработица, достигаща 16 % официално и над 25% реално заради неработещите, но нефалирани предприятия
5. Средна работна заплата 35 000 лв. = 12 долара
6. Средна пенсия 18000 лв. = 6 долара
7. Тотална изолация чрез Шенгенския списък заради високата корупция и престъпност в България по това време
8. Прекъснати връзки със светоните финансови институции - МВФ и СБ
9. Външен дълг над 13 милиарда долара
10. Пълен блокаж на държавата и разгул на мутрите.
Власт на СИК, ВИС, ТИМ, 777 и др.такива.
Който не плащаше рекет, нямаше право на бизнес.
От рекета бяха ”освободени” само назначените от БКП/БСП ”бизнесмени”.
Какво остави след себе си г-н Иван Костов?
1. Месечна инфлация 0,2 % - годишна - 3%
2. Национална валута - 2 лева = 1 долар
3. Валутен резерв - 3,7 милиарда долара
4. Ниво на безработица под 15% с тенденция към ускорено спадане
5. Средна заплата 250 лв. = 125 долара
6. Средна пинсия 130 лв. = 65 долара
7. Премахване на Шенгенската изилация и свободно пътуване из Европа
8. Възстанови връзките със световните финансови институции - МВФ и СБ, както и с Европейската банка
9. Външе дълг на България намален до 9,5 милиарда долара
10. Прогони мутрите от живота на народа и държавата.
Започна възстановяване на държавността и повишаване на обществената дисциплина.
Започна да има ред.
Лидерът на ДСБ Иван Костов покани БСП на дебат с десницата.
От БСП казаха, че най-вероятно няма да приемат поканата за дебат.
От страх.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: referendum]  
Автор bravomart (непознат )
Публикувано27.03.09 21:36



"Станишев се държи така, сякаш е най добрият министър -председател,
а всъщност той е най-неуспешният премиер след Жан Виденов,
който България е имала"



Тема Re: Другаря Костовнови [re: bravomart]  
Автор referendum (непознат )
Публикувано28.03.09 13:07



Иван Костов се срещна с дъщерите си тази събота в „Търси се…“ по БТВ.
Екатерина Михайлова предизвика политика да реши „Судоку за майстори”.
Водещите Меги и Нели надникнаха в личния му живот,
за да разберат от най-близките му хора какъв човек е той.
Екипът на предаването пътува до Милано, където живее по-голямата дъщеря – Яна.
„Вечно липсващият баща” - така го определиха Мина и Яна.
Два са били трудните моменти пред баща им, когато Яна е била болна и когато е починала майката на Иван Костов, лятото на 2005 г.
Йосиф Сърчаджиев изрази благодарността си към Иван Костов,
заради грижите, положени за актьора по време на най-трудния му период,
в който получава тежък инсулт.
Екатерина Михайлова сподели, че първите асоциации, които прави с неговото име са телефонните обаждания по всяко време на денонощието. „Той е голям работохолик“.
Иван Костов е известен с изключително здравословния си начин на живот.
„Аз съм пълен вегетарианец, не ям дори риба”, споделя той в „Търси се..“. Единственият му здравословен проблем е дископатията.
Иван Костов е политик с мисия за България.
Умен и високоорганизиран, „Всъщност, ние живеем, за да работим” твърди той.
Желязна логика, високо ерудиран, единственият български политик,
който говори ясно, разбираемо и компетентно.
Затова е мразен от политическите джуджета, пустословещия празнодумец Меди Доганов, царя на мълчанието – испанското недоразумение, а сергейчо откровено скача в съня си при образа на титана на мисълта и морала , държавника Иван Костов.
Ще събере ли кураж сергей да излезе на диспут с Иван Костов?
4-5 години се е чувствал смазан, след като червената мафия не можа да му прости въвеждането на ред в държавата и докара от Испания шарлатанина Симеон Борисов, за да заформят антибългарската и мафиотизирина структура на БСП-ДПС-НДСВ.
Как живее Иван Костов?
„Спортувам и се поддържам”, обича много да ходи, често ходи до Черни връх, плува много, с километри, „...чета много бързо” и лятото, когато му е любимият сезон събира много книги и чете.
Това, което му тежи, че го обвиняват в користно използване на участието си в политиката – „Сякаш ще го взема и ще го занеса в мазето в Драгалевци”.
Има подпрепата и любовта на здраво и силно семейство.
Силно обичан от своите внучета, любим дядо.
Иван Костов, политикът с мисия зъ България.
В едно беше право испанското недоразумение, когато приемаше управлението от държавника Иван Костов: летвата е вдигната много високо.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор die_linke (непознат )
Публикувано31.03.09 00:54



До членовете и симпатизантите
на БСП


ОТВОРЕНО ПИСМО

от учредителите на политическа партия „Българската левица”


Скъпи приятели,
Ние група членове на БСП, публично оповестихме напускането на редиците на социалистическата партия. Това наше действие породи много въпроси от партийните организации в страната, което ни кара открито да изложим причините за нашето напускане. Писмото ни до Вас няма претенции да бъде програма или манифест на новата партия, която създаваме, нито опит да оправдаем нашите действия срещу евентуални обвинения за подкопаване на единството.
Фактите и обстоятелствата категорично разкриват, че за изминалите двадесет години криминален преход, БСП не беше само наблюдател в този процес. Нейното ръководство участва в установяването на такива обществени отношения на собственост и управление, които разрушиха и погребаха социалистическите идеали.
Днес не само цялото общество, но и БСП се разпадна на два противоположни лагера. Единият е на малкото „успели", които изградиха своето лично и семейно благосъстояние за сметка на страданието и отчаянието на българите. Другият е на милионите обеднели, излъгани, унизени и оскърбени, хора на труда, жадуващи за достоен живот, справедливост и възмездие.
Затова „единство" в БСП е лицемерна фраза. То няма социална, политическа и морална база. Отдавна обществото ни е разделено не по способности, инициативност, талант и социална справедливост, а според богатството от криминални и корупционни практики.
Ръководството на БСП превърна социалистическите идеи в ораторски фрази. То подмени корените, принципите и идеалите на социалистическата идея. Ръководни дейци на партията открито се провикнаха: „никой да не си въобразява, че БСП ще строи социализъм".
Ние, учредителите на политическа партия „Българската Левица" искаме социалистическото движение да запази своята енергия и перспектива. Моралът, солидарността, равенството, взаимопомощта, социалната справедливост и равните шансове са смисълът на нашите действия.
Ние работим за:
&#9632; Възстановяване на стратегическите и регулативни функции на държавата.
&#9632; Достъпно държавно безплатно здравеопазване и образование.
&#9632; Естествените монополи – енергоснабдяване, топлоснабдяване, водоснабдяване, чистота, обществен транспорт, да бъдат в ръцете на държавата и общините.
&#9632; Справедлива данъчна система с необлагаем минимум.
&#9632; Спиране на безогледната и лицемерна разправа с българските офицери, служители и сътрудници от сигурността и отбраната.
&#9632; Национална държава като противовес на „етническия модел" и „коалиционното партньорство", превърнати в параван на престъпни интереси и власт на „всяка цена".
&#9632; Отговорност за всички криминални приватизационни афери и злоупотреби във финансите, строителството, енергетиката, вътрешните работи, здравеопазването, земеделието, горите, екологията, и т.н.;

Скъпи приятели,
БСП е заложник на своето ръководство, което я превръща в партия на статуквото – властта, корупцията и парите.
Днес въпросът е: промяна или статукво?

Промяната е Политическа партия Българската Левица!

Учредителния конгрес на ПП "Българската Левица" ще се проведе на 4 април от 10 :00 ч. в зала 9 на НДК. Партията ще стане част от Европейската Левица с представителство от 45 депутати от в Европейския парламент. Европейската Левица е и съорганизатор на масовите протести в Европа , които са срещу икономическата криза и НАТО.

17.03.2009 г.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: die_linke]  
Автор referendum (непознат )
Публикувано31.03.09 20:31



Костов: Станишев прехвърля безсилието си върху Брюксел

“Българското правителство се бори месеци наред с ЕК заради нейните обективни оценки за корупцията и некомпетентността на управляващата тройна коалиция и след като изгуби тази битка, Станишев се опита да прехвърли отговорността за собственото си безсилие върху Брюксел”, заяви лидерът на ДСБ Иван Костов в Народното събрание.
Така според него премиерът е предложил да бъдем превърнати в нещо като колония на ЕС.
“Председателят на ЕК Жозе Барозу отхвърли приумицата европейски чиновници да поемат контрола върху "проблемни“ министерства, защото ЕС не е колонизатор, а общност от равноправни нации”, добави бившият премиер.
По думите на Костов Европа дава знак, че България се нуждае от промяна – “ново проевропейско мнозинство и ново правителство”.
Според него българските избиратели ще излъчат след изборите дясноцентристко правителство, което ще носи отговорността за съдбините им и няма да бяга от своето задължение да възстанови пълноценното европейско членство на България.



Тема Re: Костовнови [re: fff]  
Автор spider4o™ (на стаж)
Публикувано03.09.09 21:53



какво не му харесваш на човека




Ти завинаги ще си в сърцата ни, Анди!

Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано22.12.10 04:14



Редактирано от Cruiser на 22.12.10 04:27.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Cruiser]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано24.12.10 23:22



yyyyyyyyy



ttttttt

Редактирано от Cruiser на 24.12.10 23:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.