Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 19.09.20 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:44

Дрън дрън празни приказки от хора без работа.Утре ще мине и замине и хич няма да разберете какво ще се случи лошото е че вие уважаеми пак ще сте там където сте и днес.Костов та Костов все едно че той ви е кмета вие кмет нямате ли си? Оти ручате жабетата?Костов ли да оправи улиците,осветлението, тротоарите и чистотата? Него ли избрахте за кмет или тия юнаци дето ви управляват в момента? Това са важните въпроси за града ни а другото е от лукавия момчета и момичета така е. Кучета лаят а кервана въъърви ли върви...

Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:48

Това е човекът присвоил приблизително 4200 бонови книжки на нашите родители, всяка по 500 лева, като повечето от тях са членове и близки до БСП. Живее на гърба на хората нямащи пари за хляб. Каращ няколко западни коли, получаващ няколко хиляди лева заплата. Той не е учителят Костов, а капиталистът Костов. Той не заслужава доверието на хората от този град и на членовете на БСП. Знаейки, че загуби ли поста в БСП ТОЙ Е НИКОЙ И ХОРАТА ЩЕ МУ ПОТЪРСЯТ ОТГОВОРНОСТ ЗА ВСИЧКО. А къде са дивидентите от АКБ, сигурно в банковите сметки на Банев и Костов, в модерните коли, изпрани чрез фк БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА И СЛУЧАЙНО ЗАБОГАТЯЛАТА БАБА ОТ ТРЪНКОВО.Точно копие на забогатял социалист, забрави за народа и от кое герме гюрлук е.

Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 17:57

иди си бе иди си сремски педераст и дано се удавиш в Тунджа, дано гръм те удари, дано кола да те блъсне, дано мангал да те изчука /това май го правят/, дано бял ден да не видиш и помни за всеки има Видов ден.

Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 18:09

о боже като писах не вярвах че толкова хора мразят този другар, а fff как образно го писа и знаети ли как се кефя в момента ,а аз мислех че само на мен мръсно е направил
понеже го познавам и съм работила там всичко което е написано за него е вярно и ако аз бях на негово място бих се изселил от Елхово, но той не няма очи

Тема Re: Другаря Костовнови [re: вeни]  
Автор125 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 19:45

Права си вени и аз си мислех че само аз на мен е навредил, той май не е направил на никой хубаво! А fff направо ме кефи - браво! Всичко това е толкова вярно, явно доста хора го познават що за мръсен педерас е! Продължавайте, кефя се максимално!

Тема Re: Другаря Костовнови [re: 125]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 19:57

мисля че по мръсен не съществува
с мръсотия милионер стана

Тема Re: Другаря Костовнови [re: 12345]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано07.11.08 23:36

Стига бе хора с таз мръсотия?Вече ме е гнус хилядократно ,че открехнах темата.
Да не предизвикаме някой инфаркт!
Поражда се въпрос в мен ,поради преди време продължителната ми липса от града-Как коментираната персона достигна тез висини? Кой му даде тласък и от кога?Интересно ми е да уточня за себе си липсващата брънка, а и да уточня за себе си разкола в местната червена структура.
На какво ниво са отношенията му с Димитров в момента, според вас?
А бе до къде стигна новият цех в Лемекома?

Тема Re: Другаря Костовнови [re: 12345]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано07.11.08 23:37

Току-що с радост разбрах, че днешните трепети в Деня за размисъл на БСП – Елхово, са споделени от читателите на форума на Българската социалистическа партия.
От утрешния ден очаквам две новини:
Една добра и една още по-добра:
Добрата новина ще бъде:
Да ни е честит новият-стар председател: другарят Костов,
която коментирам така:
БСП – Елхово доказа своята ретроградност, нежизнеспособност, политическа и морална импотентност.
Нейното управление довело община Елхово до стопанска, демографска и морална разруха бе отречено през ноември миналата година, но само тя не разчете вярно вота на хората.
Ликвидаторите на община Елхово обявиха своята ликвидация.
Ликвидация на ликвидаторите, звучи като класика.
Още по-добрата новина ще бъде:
БСП – Елхово намери сили, избра качествено нов партиен съвет, избра председател, който да отговори на предизвикателствата на времето.
Без коментар, можем само да аплодираме.
Като знам обаче как премина „отчетно-изборната” кампания, предупредил съм и за опасността от провеждане на манипулирана и нелегитимна конференция, по-скоро ще се разиграе първият сценарий.
И в двата случая печелят хората на общината.
Маските на „величията” ще паднат окончателно, за втори път, след ноември миналата година.
Разговорът за БСП – Елхово тепърва започва, каквото и да се случи.
Имам безброй преки доказателства, че в гр. Елхово живее и се доказва качествено гражданско общество.
А тези, които мислеха да векуват от грабежа и страха на хората, следва да се опомнят.
Хайде да изчакаме спокойно развитието на утрешния ден и да се готвим за сериозни, обективни и честни анализи : )))

Тема Re: Другаря Костовнови [re: пapтиeн cekpeтap]  
Автор;;; (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 11:22

ще го изберете, но с манипулаций,както впрочем сте свикнали

Тема Re: Другаря Костовнови [re: ;;;]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 19:05

Ей заспахте ли бе!Събудете се!Научихте ли промяната?

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2020 Dir.bg Всички права запазени.