Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 27.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: мнeниe]  
Авторбpeйko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 12:32



Мнение, до каго ще обсъждаш жените бе. Погледни себе си. То няма цензура, но всеки си има права и те не са само в Конституцията. Ако на твоите мнения им викаш "право на слово", по-скоро са "право на обсъждане и плюене", но на другите.
Остави жените на мира, както и другите против които пишеш. Не е етично да го правиш. По плюенето и заядливостта е ясно що за стока си и ти.
Апропо ти какво умееш друго?
Кои други хора е загърбил Киров, коя е жената?
Много си навътре ти явно! Незадоволени амбиции прозират в словата ти.





Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: мнeниe]  
АвторCoлoмoн (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 13:33



Аз не познавам Атанас, но ти си много злъчен. Какъв ти е проблема?



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: мнeниe]  
Автор1912 (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 22:53



Абе защо всички му казвате "овчар" на кмета бре ?





Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: 1912]  
Автор35try (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 23:01



Защото сме овце, а водача на стадото е овчар. Храни ги, дои ги, като реши ги коли... А те нека си блееееееееееееееят тук...



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: 35try]  
АвторKиKиPиKи (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 23:55



Ми защото едно време,взе едни пари с любезното съдействие на И.И. по проект на бизнесцентъра,купи сто овце,изсипа ги на герана в Трънково и(им) рече:
"Ха сега пасете вашта...кожа и давайте месо,мляко и вълна,за да стане вашия сайбия(стопанин) от богат и по-богат.Мина,не мина и година и Калитко разбра че с овце се затъпява и рога може да покара,но...чорбаджия се не става.Тогаз ги той забра,натири ги и....реши кмет да става,да кметува и да управлява.Речено-сторено..като има кой да му УЙдисва(да не казвам сега приказката за зелника).Едно само се чудя и не мога да проумея,кое е по-зле:овчар да се преструва на кмет,или кмет да се изживява като овчар.Въпроса ми май е риторичен и не ще отговор,а гега





Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: 35try]  
Авторбpaтoвчeд (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 23:55



Ами който може си го може..а който не може да се научи



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: KиKиPиKи]  
Авторбpaтoвчeд (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 00:00



Ето това е ...Елховлии по цял ден кафета пият, крачоли и поли размятат и приказки съчиняват...И.И. да има да взема...Той ако беше дал на Киров, сега нямаше да ходи с Димитров в Турция, а щеше да е лансиран покрай Киров



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: мнeниe]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано10.06.08 03:21



Отговора ми е към МНЕНИЕ
оТНОСНО ФОТОГРАФА нАСКО БИЛ ТОЙ ИЗДИГНАЛ И ЕДНА ЖЕНА КАНДИДАТУРАТА НА Кмета
ама хич не си на ясно предизборната кампания за кмет на Елхово на Киров
И За това те съветвам да замълчиш че много глупости приказваш и не само ти де
първо се потрудете ходете да видите хората в общината стигнете и до найзатънтеното местенце в нашата община работете в изборния ден и тогава ГОВОРЕТЕ
Може и да има тук хора който са работили по изборите те да ме извинят за острия тон но те най добре могат да ме разберат за какво говоря





Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: doktoras]  
АвторTiRiRiRam (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 07:55



А бре стига сте го яли тоз Танас.Той е един политически,сексуално и чисто човешки неориентиран субект,живеещ в свой,собствен,измислен свят населен с командири,кметове и маниии за собствено величие.Беднотията и фукарията вървят при него ръка за ръка.Разбира се,бедността за мен не би била порок за порицание,освен в случай(като този) когато тя се дължи на явно лентяйство и мързел.В този смисъл аз разбирам мерака му да се намърда на всяка цена в общинската администрация,но киров колкото й да е невеж,явно не е толкова луд да го допусне.Затова и Танас ще продължи да маха безцелно крачолите(ма 18 г си гащи-както някой бе отбелязал по-горе) по Елховската чаршия в безплоден опит да я премери.И,слава Богу, в това си начинание не е сам,защото иначе центъра ни би изглеждал пустинно обезлюден





Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-то [re: TiRiRiRam]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано11.06.08 01:32



ХА ХА ХА ХА ХА
Че то много здрав плат бре от де ли го е купил ми то направо за рекордите на Гинес баси






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.