Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 01.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 10:50



Въпросът ми е към хората, които са работили или работят за двете вериги супер маркети. В момента си търся работа и видях, че и двете вериги търсят работници. Никъде обаче не пише какви са условията на труд, какво е заплащането, трудов договор , осигуровки и т.н.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
Авторbezrabotnia (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 15:30



ZA TAM NEZNAIA.
NO ZA PRAKTIKER -PRODAVA4-KONSULTANTITE SA S 300LV,A TEHNOPOLIS-330LV.
V NIAKOJ FIRMI MISLIA 4E IZBIRAT KANDIDATA PREDLOZZIL PO NISKA ZAPLATA A AKO SI POSO4IL PO-GOLEMA TI KAZVAT 4E NE SI ODOBREN!
U FANTASTIKO MAJ IM PLASTAT OKOLO 350LV NO IM UDARZZALI ZA LIPSI I BRAKUVANA STOKA.
NEKOI FIRMI PISHAT U SAJTOVETE PRIMERNO ~700LV/ZAPLATA+%/,NO SE OKAZVA 4E OSN.ZAPLATA E MNOGO MALKA A DELAT NA % E PO-GOLEM I AKO NE GO IZRABOTISH/NEMASH OBOROT ILI SDELKA/ SI NA SUHO.
NEKOI KAZVAT POKAZZI KAKVO MOZZESH PA POSLE STE VIDIM/TAKA E EVRO 07-AVTO4ASTITE/.
A DRUGI KATO ISKASH PO-GOLEMA ZAPLATA PO4VAT DA IMAT PRETENCII ZA EZIK,DA SI S OPIT I DA SI DO 25-30g.KOI STE BEGA NA TAZI VAZRAST AKO MU PLASTAT DOBRE, TA VSE S OPIT DA TARSIAT.DRUGI ISKAT I DA IMASH OPIT V KOLEKTIV-TOVA E PAK SE POKRIVA OT PREDISHNOTO IZRE4ENIE.
OTDELNO KATO ISKASH PO-GOLEMA ZAPLATA PO4VAT DA IZMISLIAT GLUPAVI,IZLISHNI I ZAIADLIVI VAPROSI-KAKVO RABOTI ZZENATI,KAKVO PRAVISH V SVOBODNOTO SI VREME.OT KADE SI/NE ZAVISIMO 4E SAM OT SOFIA/I NEZAVISIMO 4E GO PISHE V CV-TO MI.ZNA4I AKO SI OT PROVINCIATA I SI NA KVARTIRA/STE ISKASH PO-GOLEMA ZAPLATA/-ZNA4I OTPADASH.
PROSTO MNOGO RABOTODATELI NE SA KOREKTNI.
A TEZI KOITO PODDARZZAT SAJTOVETE NE SA IM POSTAVILI USLOVIE DA PISHAT TO4NO I IASNO KAKVA E NETNATA ZAPLATA/MINIMUM I MAKSIMUM KOGATO E OBVARZANA S NEKAKVI FAKTORI.
NEKA VSEKI KOJTO ZNAE KADE KOLKO PLASTAT I NEKAKVA DRUGA INFORMACIA ZA FIRMI DA PISHE TUK.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
АвторЛъчka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 17:24



Много е важно, като кандидатстваш на такива места, да не забравиш да питаш каква е практиката за покриване на липсите.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 15:37



И все пак никой ли не знае какво е заплащането? Билла ми е много близо като местоположение и няма да имам разходи за транспорт , но естествено , че бих предпочела по-високото заплащане.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано25.11.06 16:51



и на двете места около 400-450 лв, договор и осигуровки са по подразбиране.
Работно време -на смени.

Перата в задника не те правят пиле


Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: SoulMate]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 18:33



Az mnogo se kolebaq zashtoto vseki mi kazva razlichno - edni 200 lv. koeto ne e nikak realistichno drugi 400-450 koeto e dosta po priemlivo.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
АвторЛъчka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 15:26



Продължавай да си седиш пред компа и да се колебаеш. не си вдигай задничето да кандидатстваш и да провериш. напомняш ми на един лирически герой от българската класика....



п.п. надявам се да се преструваш. не вярвам, че в днешния динамичен свят оцеляват такива мърди.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Автор expat ()
Публикувано27.11.06 09:53



Момичето може да праща е-mail-и от компютъра и мотивационни писма и в промеждутъка между два мейла да поглежда тук.

Коментар относно стара българска поговорка "Залудо работи - залудо не стой" ще направиш ли?



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 12:58



Много сте жлъчни - по -полека, от злоба можете да вдигнете кръвното. Въпросната мърда както ме наричаш съм студентка и поради този факт търся работа, която да съчетавам едновременно с лекции, езикови курсове и домакинска работа. Не е толкова лесно човек да си намери работа в днешно време, защото аз не търся каквато и да е работа , а работа, която да съчетавам с останалите ми задължения. Недейте да се изказвате неподготвени. А кано гледам и ти седиш пред компютъра...това означава ли, че и ти си мърда?



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
АвторЛъчka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 14:32



кръвното ми е бетон





Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Авторaninimka (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 18:40



da i za tova se chudish s kogo da se zaqdesh po forumite. Ta vaprosaut beshe za zaplatite vuv Billa ili Picadilly.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: aninimka]  
АвторЛъчka (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 09:44



Ау, ни думай!
дали ще ти е удобно да отскоча вместо теб да проверя а



виж кво момиченце
когато стигнеш до ниво да ме питаш каква е заплатата на гл. или зам. главното счети на двете вериги, тогава с удоволствие ще те информирам

дотогава - питай, учи се, ти си упорита забелязвам, с питане и до цариград се стигало, та до съседната улица ли няма да стигнеш



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Авторbezrabotnia (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 10:27



ПОЧТИ НИКЪДЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО НЕ КАЗВАТ КАКВО Е ЗАПЛАЩАНЕТО.
ИМАТ СИ ВСЯКЪКВИ ПРИУМИЦИ ДА НЕ КАЖАТ.
КАТО ПОКАНЯТ НЯКОГО НА ИНТЕРВЮ И АКО СЕ СТИГНЕ ДО ВЪПРОСА С ЗАПЛАЩАНЕТО ПИТАТ КАНДИДАТА "КОЛКО ОЧАКВА".И АКО ТОЙ ПОСОЧИ ПО-ГОЛЯМА СУМА СЪОТВЕТНО НЕ Е ОДОБРЕН.САМО БАЛЪЦИТЕ РАБОТЯТ ЗА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ.
РАБОТОДАТЕЛИТЕ В МАЛКО ОБЯВИ ПОСОЧВАТ ТОЧНО И ЯСНП ЗАПЛАЩАНЕТО.
ДРУГИТЕ ЗАБЛУЖДАВАТ НАПР./ЗАПЛАТА+%/,КАТО ДЕЛЪТ НА ПРОЦЕНТА Е ПО-ГОЛЕМ НО ПРЕДВАРОТЕЛНО ПО ОБЯВА НЕ Е ЯСНО КОЛКО Е ОСНОВНАТА.А ПИШАТ ОБЩО С %. ПРОСТО СЕ ПРАВЯТ НА ДОБРИ ПЛАТЦИ.ДА АМА НЕ.
ТА ТАЗИ Г-ЖА КОЯТО СЧЕТОВОДИТЕЛ И Т.Н. ВМЕСТ ДА КАЖЕ СЕ ПРАВИ НА ИНТЕРЕСНА.ИНТЕРНЕТА Е СЪВРЕМЕННИЯ НАЧИН НА КОМУНИКИРАНЕ И НА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИНФОРМАЦИЯ.ВИЕ ВМЕСТО ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ И ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ ПОКАЖЕТЕ ЧЕ СТЕ ЕДНА ДОБРА СЛУЖИТЕЛКА И ЧЕ МОЖЕТЕ ДА БЪДЕТЕ ПОЛЕЗНА КАКТО ВЪВ ФИРМАТА ТАКА И В ОБЩЕСТВОТО.
МИНИМАЛНАТА НЕТНА ЗАПЛАТА ТРЯБВА ДА Е ПОНЕ 500ЛВ.ЗА ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИТЕ/И ЗА ДРУГИТЕ ПО-НИСКИ ДЛЪЖНОСТИ/.
НО НА ВСЯКЪДЕ ОЩЕТЯВАТ.А ОТДЕЛНО ПАК СЕ ПОВТАРЯМ ПРЕДВАРИТЕЛНО НЕ КАЗВАТ.И ГУБЯТ ВРЕМЕТО НА КАНДИДАТИТЕ ПО ИНТЕРВЮТА.И ТЕ ПИТАТ БЕЗБРОЙ НЕЩА.УЖ ЗА ДА ИМАТ ОСНОВАНИЯ ДА НЕ СИ ОДОБРЕН.А КАНДИДАТИТЕ ДА СЕ ЧУДЯТ ДАЛИ "ЖЕНАТА,КОЛАТА,ХОБИТО И ЛИ НЕЩО ДРУГО" СА ПРИЧИНА
ДА НЕ Е ОДОБРЕН.А ТО ВСЪЩНОСТ ЧЕ Е ПОСОЧИЛ ПО-ВИСОКА ОЧАКВАНА ЗАПЛАТА.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано05.12.06 14:43



Бе що не духаш? Аман от заядливи комплексари като тебе. Момичето пита нещо, което го вълнува. Друг е въпроса дали е избрала грешния начин. Нищо не ти пречи да си поне малко любезен или възпитанието ти е твърде ниско.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Stanley]  
Авторbezrabotnia (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 16:27



Ако прочетете добре мненията ми ще разберете че те въобще не са насочени към търсещата работа и информация.А даже целта им е да я предпазят и подготвят какво може да и се случи на интервютата.Същите тези мнения трябва да ги проумее госпожата каято се надува и казва че би казала колко получават зам.счетовидителите и счетовидителите в дадените вериги.Не става ясно да ли в тях работи.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 13:11



не знам Лъчка ли си каква си, но явно си доста ниско интелигентно същество за да се чудиш с кой да се заядеш. Не съм питала нищо, което да накърнява нечии интереси. Предполагам , че въпросната заплата няма да ми я даваш ти, така, че какво те интересува? Може да се считаш за много печена в счетоводството /поне така твърдиш, може и директор да си/, но всеки си е добър в своята област.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано11.12.06 18:04



Да те помоля да се регнеш и да ми пуснеш на бележка заплатите на счетитата, става ли?



Перата в задника не те правят пиле

Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили? [re: Лъчka]  
Автор HerzogTryn (ветеран)
Публикувано26.12.06 01:44



Абе Краво, като не ти се ходи, що пишеш. Момичето тырси работа. Като не знаеш си трай.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано26.12.06 21:53



Тъпите главни счетоводители да вземат най-много по илядо и петстотин. Това ли ти е голямата тайна хахаха.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: минaвaйkи]  
АвторЛъчka (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 16:49



Дали са тъпи или не ти няма да коментираш, иначе аз тайни нямам, както и отговори на неадекватните въпроси на другарката горе също не нямам.

и не, грешиш отново, взимат доста повече, ориентировъчно - двойно (това беше за Соулмейт, която ме попита без да се заяжда - мързи ме да се регистрирам, затова казвам го тук)



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 10:51



Do tuk s ni6to ne pomognaxte na tova momi4e.SAmo zla4ni komentari.Ako ne moje6 da pomogne6 ,nedei da vredi6



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: az]  
Автор HerNamelessMajesty (she's back)
Публикувано06.02.07 12:13



Пикадили зимат 400 с мноооого зор и много удръжки, не се занимавай, те имат ужасно отношение към всеки който работи там. Тъжно е, но една приятелка работи там и виждам как всички работници ги унижават като втора ръка хора



С теб се разделихме, а защо смъртта закъснява.....

Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: HerNamelessMajesty]  
Автортaлибaнko (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 13:52



Значи твоята приятелка или е много некадърна или много лъже. Щото аз такова отношение на съм виждал ама айде.....



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
Автортaлибaнko (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 13:58



За този сектор заплатите които дава Пикадили са нормални като зависят изцяло от това дали ти се работи или просто ходиш на работа за да отбиеш номера. Ако си съвестен може да не се издигнеш скоро(Пикадили залага на израстването вътре във фирмата), но заплатата ти със сигурност ще се повиши. За най - ниско платената работа в Пикадили диапазона на заплатите се движи от 300 до 450 лв. От там нататък всичко е нагоре. Също така в Пикадили има много социални придобивки и т.н



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 01:11



Haide nqkoi naistina zapoznat, molq, da spodeli kakvi sa usloviqta i nai-veche zaplashtaneto i smenite v Pikadili v Sofia!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.