Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 24.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какви са заплатите във Билла и Пикадили?  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 10:50



Въпросът ми е към хората, които са работили или работят за двете вериги супер маркети. В момента си търся работа и видях, че и двете вериги търсят работници. Никъде обаче не пише какви са условията на труд, какво е заплащането, трудов договор , осигуровки и т.н.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
Авторbezrabotnia (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 15:30



ZA TAM NEZNAIA.
NO ZA PRAKTIKER -PRODAVA4-KONSULTANTITE SA S 300LV,A TEHNOPOLIS-330LV.
V NIAKOJ FIRMI MISLIA 4E IZBIRAT KANDIDATA PREDLOZZIL PO NISKA ZAPLATA A AKO SI POSO4IL PO-GOLEMA TI KAZVAT 4E NE SI ODOBREN!
U FANTASTIKO MAJ IM PLASTAT OKOLO 350LV NO IM UDARZZALI ZA LIPSI I BRAKUVANA STOKA.
NEKOI FIRMI PISHAT U SAJTOVETE PRIMERNO ~700LV/ZAPLATA+%/,NO SE OKAZVA 4E OSN.ZAPLATA E MNOGO MALKA A DELAT NA % E PO-GOLEM I AKO NE GO IZRABOTISH/NEMASH OBOROT ILI SDELKA/ SI NA SUHO.
NEKOI KAZVAT POKAZZI KAKVO MOZZESH PA POSLE STE VIDIM/TAKA E EVRO 07-AVTO4ASTITE/.
A DRUGI KATO ISKASH PO-GOLEMA ZAPLATA PO4VAT DA IMAT PRETENCII ZA EZIK,DA SI S OPIT I DA SI DO 25-30g.KOI STE BEGA NA TAZI VAZRAST AKO MU PLASTAT DOBRE, TA VSE S OPIT DA TARSIAT.DRUGI ISKAT I DA IMASH OPIT V KOLEKTIV-TOVA E PAK SE POKRIVA OT PREDISHNOTO IZRE4ENIE.
OTDELNO KATO ISKASH PO-GOLEMA ZAPLATA PO4VAT DA IZMISLIAT GLUPAVI,IZLISHNI I ZAIADLIVI VAPROSI-KAKVO RABOTI ZZENATI,KAKVO PRAVISH V SVOBODNOTO SI VREME.OT KADE SI/NE ZAVISIMO 4E SAM OT SOFIA/I NEZAVISIMO 4E GO PISHE V CV-TO MI.ZNA4I AKO SI OT PROVINCIATA I SI NA KVARTIRA/STE ISKASH PO-GOLEMA ZAPLATA/-ZNA4I OTPADASH.
PROSTO MNOGO RABOTODATELI NE SA KOREKTNI.
A TEZI KOITO PODDARZZAT SAJTOVETE NE SA IM POSTAVILI USLOVIE DA PISHAT TO4NO I IASNO KAKVA E NETNATA ZAPLATA/MINIMUM I MAKSIMUM KOGATO E OBVARZANA S NEKAKVI FAKTORI.
NEKA VSEKI KOJTO ZNAE KADE KOLKO PLASTAT I NEKAKVA DRUGA INFORMACIA ZA FIRMI DA PISHE TUK.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
АвторЛъчka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 17:24



Много е важно, като кандидатстваш на такива места, да не забравиш да питаш каква е практиката за покриване на липсите.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 15:37



И все пак никой ли не знае какво е заплащането? Билла ми е много близо като местоположение и няма да имам разходи за транспорт , но естествено , че бих предпочела по-високото заплащане.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано25.11.06 16:51



и на двете места около 400-450 лв, договор и осигуровки са по подразбиране.
Работно време -на смени.

Перата в задника не те правят пиле


Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: SoulMate]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 18:33



Az mnogo se kolebaq zashtoto vseki mi kazva razlichno - edni 200 lv. koeto ne e nikak realistichno drugi 400-450 koeto e dosta po priemlivo.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
АвторЛъчka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 15:26



Продължавай да си седиш пред компа и да се колебаеш. не си вдигай задничето да кандидатстваш и да провериш. напомняш ми на един лирически герой от българската класика....



п.п. надявам се да се преструваш. не вярвам, че в днешния динамичен свят оцеляват такива мърди.



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Автор expat ()
Публикувано27.11.06 09:53



Момичето може да праща е-mail-и от компютъра и мотивационни писма и в промеждутъка между два мейла да поглежда тук.

Коментар относно стара българска поговорка "Залудо работи - залудо не стой" ще направиш ли?



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: Лъчka]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 12:58



Много сте жлъчни - по -полека, от злоба можете да вдигнете кръвното. Въпросната мърда както ме наричаш съм студентка и поради този факт търся работа, която да съчетавам едновременно с лекции, езикови курсове и домакинска работа. Не е толкова лесно човек да си намери работа в днешно време, защото аз не търся каквато и да е работа , а работа, която да съчетавам с останалите ми задължения. Недейте да се изказвате неподготвени. А кано гледам и ти седиш пред компютъра...това означава ли, че и ти си мърда?



Тема Re: Какви са заплатите във Билла и Пикадили?нови [re: anonimka]  
АвторЛъчka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 14:32



кръвното ми е бетон






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.