Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 27.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯ (АРХИВ)нови  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано06.11.08 17:25



Тази тема е за всички обяви. Те трябва задължително да се пускат тук, ако не, ще бъдат премествани тук. Ако някой искат да коментира нещо, свързано в обявата, но не директно предложение, моля да пусне нова тема.

Редактирано от DustDevil на 28.02.11 14:06.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 18:32



Обява от:



Продавам кон Тракенен, Жребец на 3г с родословие от конезавода в Костинброд
Телефон: 0898 425 776. Област Плевен.
Цена: 9900 лв.




Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 18:38



Обява от:



Продава се 11 годишен кастрат. Майка - Деспа (Да Капо), Баща - Грях. Перфектен за любителска езда и спорт. Конят се намира в отлично здравословно състояние без травми.Изключително спокоен и не се влияе от други коне. Може свободно да се язди от малки деца.Висок е 165см.
Намира се в гр.Ямбол. Телефон за повече информация - 0887 654 618.
Цена:4000лв.Извинявам се за качеството на снимките.






Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 18:47



Обява от:



Търся да си купя кобила Чистокръвна арабска, не повече от 10-12 г., бихте ли ми помогнали.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 18:49



Обява от:



ПРОДАВА СЕ ЖРЕБЧЕ ОТ ПОРОДА РУСКИ ТЕЖКОВОЗ НА 1 ГОДИНКА - ПРЕКРАСЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПОРОДАТА С ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ -УНИКАЛЕН Е !!!!
ЦЕНАТА Е 3000 ЛЕВА.
Кончето есе намира в пансион близо до софия - снимки мога да направя но незнам как да ги кача тука.
Ако някой се интерисува лесно ще му покажа кончето с линк на снимката от друг сайт.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано09.11.08 01:58



Обява от:



Интерисуваме арабски жребец с цел-разплод.
Ако е възможно условия за ползване и евентуално снимки.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано09.11.08 08:03



Не ми стана ясно дали искаш да си купиш жребец или да заплодиш кобила на него?



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано09.11.08 09:36



да и аз не разбрах. Между другото, един човек подарява арабски жребец от линията на Майпол. Конят не съм го виждала, но казаха че наистина е хубав, но на нас не ни вършеше работа, защото имаме много коне, пък и той самия имал стари травми на сухожилията, т.е. за спорт няма да става, но пък за разплод мисля, че няма никакъв проблем.



Никой няма да ми попречи........

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано10.11.08 12:16



За разплод става въпрос.Имам кобила която предстои на пролет да бъде осеменена.Та по този повод ,налага се да посъбера малко информация, за да се ориентирам в пространството за цени качество на материала ,пък и желая да проуча какво е състоянието на породата в страната,налични типове от породата и т.н и т.н..Абе всеки боледуващ от тази страст знае за какво става въпрос.По принцип се занимавам със селекция на екзотични птици,но конете са ми стара страст.Разбрах,че в Кабиле има такъв жребец ,но не мога да се добера до никаква конкретна иформация.Ще бъда изключително благодарен, за всяка информация.
А за споменатият жребец,нещо повече, къде се намира?



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано10.11.08 14:46



Ясно за каква краста става дума....! :-)
В БГ има асоциация на арабските коне, която се занимава с развъждането на породата. От там можеш да получиш точна информация за твойта кобила ако има тавро и да те посъветват на какъв кон да заплодиш. В асоциацията члуниват много производители. Има също и хора, които не са членове, но също се интересуват доста от развъждането на тези коне. Зависи дали искаш кончето да се вписва в племенни книги и за какво ще го ползваш. Мисля че Находка ти писа по-рано за един жребец който е от добра линия и се подарява защото е с травма на сухожилията на предните два крака, но става за разплод. Поинтересувай се дали е подходящ за теб, ако можеш да си позволиш да се грижиш за него и да го ползваш за баща. Успех в лечението на крастата коне ;-)



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано10.11.08 14:55



конят се намира някъде около Ямбол. Разкажи каква е кобилата ти, какво искаш да бъде кончето, по-точно с какви качества - за спорт, за изложба, или просто ей така



Никой няма да ми попречи........

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано10.11.08 19:07



Какво да ви разкажа?Доста случайно се сдобих с нея.Просто я спасих от т.нар. циганска експлуатация и физическо унищожение.
Направи ми впечътление специфичният й екстериор,сухата конституция и перфектните за възрастта и крайници и копита,както ход и държане на опашката и не на последно място бързото и въстановяване след продължително натоварване.На цвят е сива ,ситно напръскана с оранжеви едва забелижими на пръв поглед петънца.
Най-вероятно е от типът Шагия.
Желанието ми е да получа здраво конче,най-вече екземпляр по-скоро изложбен ти /тип сиглави/, и не на последно място за любителска езда и душевна наслада на окото.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор sky_devil (Ангелчето)
Публикувано10.11.08 19:30



Извинявам се, но тази кореспонденция не трябваше ли да се провежда в отделна тема за да не стане тази статичнатата като предната





Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: sky_devil]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано10.11.08 20:07



Съгласен съм,но какво да се прави?Темата бе създадена като самостоятелна ,но модераторът я е премистил тук.
Ново тема ли да създавам относно моите търсения и въпроси?
А , между в прочем кончето ви е прекрасно!



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано10.11.08 22:10



Хе хе хе, познаваме и един друг болен по конете, който е спаил една арабска кобила от циганската каруца, но тя е имала тавро и той е намерил всичко за нейното поткело. При това положение ако кобилата е кротка с подходящия жребец може да излезе хубаво конче, което да си яздиш и за спорт но ти предстоят още няколко години отглеждане и т.н. За екстериорните изложби може би няма да стане колкото и да е красиво животното, ама най добре питай някой от асоциацията....



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: sky_devil]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано10.11.08 22:11



И според мястото на темата е точно тук



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано10.11.08 22:54



Уважаеми хе хе, мисля насмешката ви е неуместна.За съжаление в страната ни хубавите ябълки свенете ги ядът.Не съм споменавал за изложбени мераци , а по-скоро за тип.А относно изложенията - в България,субективизма е водещ.И значи ли ,че след ката нямам тавро за български произход ,не съм българин.
Би ли ме посъветвал къде да го търся?
Вътрешната страна на горната устна вероятно място ли е?



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано10.11.08 22:58



Дай ми по-пълна информация за жребеца.Аз също живея близо до Ямбол.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: sky_devil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано11.11.08 01:20



Стига мненията да се придържат към предлагане на жребци за разполд/продажба и въпросното обсъждане, мястото им е точно тук. Вече ако прераснат в спор кой кон добър и кой не в общ мащаб, тогава не са за тука.

Темата е преместена, защото това са правилата на клуба, гласувани съвсем наскоро. Не е моя лична преценка.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано11.11.08 07:54



Здравей, извини ме ако съм те засегнал с произхода на кбилката. Не съм имал за цел да го правя. Съмнявам се обаче на ексетриорна изложба да се допусне кон без родословие. Таврата в БГ в "Кабиюк" се поставят от лявно на коня, както на снимката http://www.kabiuk.com/indexmain.php?cmd=details&horseid=13&page=2 Те са огромни и грозни. (Румънските са още по-грозни)
Иначе си прав, че има породи които таврират конете си от вътрешната страна на долната бърна, но си мисля че с навлизането на имплантните чипове на конете в близко бъдеще ще бъдат поставяни само таврата, емблема на съответната порода. Днес ще проверя за въпросния жребец и ще се постарая, най-късно до утре да ти дам телефон или местонахождение.

П.П. В спорта можеш да участваш и без да знаеш 100% родословието на коня и да имаш успехи. Той може да ти бъде приятел и да те радва много, дори да го гледаш просто за да му се радваш, но това е една друга тема.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор saremka (запознат)
Публикувано11.11.08 17:30



Аз попитах за този жребец, за който става въпрос. Намира се в Ямбол, на конната база, която скоро откриха. Чистокръвен арабски е, но има стари травми. Не съм го виждала, но ми казаха че е доста дребен, и по-скоро става за разходки.
Иначе има други жребци, на които можеш да си заплодиш кобилата : и чистокръвни и шагия. В Кабиюк има хубави жребци, също внасят и сперма от Франция, на един от водещите производители на бегови арабски коне.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор sky_devil (Ангелчето)
Публикувано11.11.08 18:27



Имах в предвид , че ако за всяка сложена тук обява започне някакъв диалог дори и точно по темата пак ще стане претрупано и ще се загубят основните обяви.Мисля че самата обява ПРОДАВА СЕ например трябва да е тук, а последвалия диалог да бъде в отделна тема, така както беше с гласуването.
Това си е лично мое мнение че в тази статична тема, всеки нов постинг трябва да е нова обява





Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: sky_devil]  
Автор Gepina (Phenomenon)
Публикувано11.11.08 20:19



Подкрепям.. абсолютно се губят основните теми.Всичко надолу е обсъждане - ще бъде по-добре да са в отделна тема.Иначе след всеки 1 пост,който реално е за"купувам/продавам/търся" винаги ще следват поне 10-на,които ще са отзиви по въпросния и смисъла пак се губи.

Imperare sibi maximum imperium est


Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: sky_devil]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано11.11.08 21:50



да и аз мисля като скай девил, че тук е самата обява, а обсъждането й отделно, защото става лудница след време!



Никой няма да ми попречи........

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: sky_devil]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано11.11.08 21:50



Права си, за това не се бях сетил....! Наистина ако има още 5 обяви и се проведе същия диалог...?!? Може би след появаването на обявата коментарите да ставата на бележки, но тогава ще се ограничи ограничи информацията за тези които следят темата. Предлагам да премислим и да взевем адекватно решение.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: saremka]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано11.11.08 21:54



е, може и при нас да си заплоди saremka.



Никой няма да ми попречи........

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор sky_devil (Ангелчето)
Публикувано12.11.08 19:26



Мисля, че по този начин модератора ще има малко повече работа да чисти и тази тема от диалози и да ги мести в отделна тема

за това призовавам, всеки който иска да започне някакъв диалог по дадена обява, да го направи в отделна тема а модераторите да местят неправилно започналия диалог в нова тема



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано12.11.08 19:32



Може,но не разбирам какво предлагате.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано12.11.08 20:38



Ха ха ха ха, преведено от техения език (защото те се разбират чрез телепатия) В Бг има много жребци които биха били подходящи за твоята кобилка. Щях да питам Saremka за жребеца, за който ти казах, но тя се появи и ти написа това което знаем. Ето ти сайта на "Кабиюк"-Шумен да се запознаеш с развъжданите от конезавода арабски коне. http://www.kabiuk.com/indexmain.php?cmd=home&lang=bg
Цената за заплождане зависи от много неща затова и цените са от 150-2 500лв. с право на 2 повторения ако кобилата не е хванала от първия път, но това си е въпрос на уговорка. Според мен за около 300-400лв може да заплодиш на хубав кон. Бъди спокоен ще намерим мъжле за момата ;-)
Ако имаш още питания пиши, който знае нещо друго ще ти каже.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано12.11.08 21:08



Ок!?


Оставам с впечътлението ,че тук като големи лъвове се дебнете и телепатически разбирате кой какво мисли ,пишейки.Но все още трудно ми е за разбиране средата ви.Почти нищо не се случва тук, а сякаш толкова много неща си казвате.Потайност,еснавска дискретност и грация в отношенията.Подозирам черти на поведение характерни за еквидите.
А относно бъдещата случка, доста неща ми се изясниха,разбира се не без съпричастността и джентълменска помощ!
ЗА ТОВА БЛАГОДАРЯ ИСКРЕННО НА КОГОТО ТРЯБВА!!!
Остава да изясним произхода и тогава всичко ,дай Боже ,надявам се да е наред.Ако ли не,здраве да е.При толкова добри жребци все ще изберем един за баща на нашето конче.
Благадаря на всички съмишленици и УСПЕХ!!!



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: sky_devil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано12.11.08 22:09



Уредник-обяви ли да стана пък сега. Искахте тема купувам/продавам, искахте да се местят обявите, пускани в клуба, в нея... Вече от тук насетне: козметични поправки няма да правя. После все ще се намери някой да не е доволен. Ще се придържам към гласуваното. Като стане тази тема натоварена, ще се отключи и ще се пусне нова.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор saremka (запознат)
Публикувано13.11.08 00:11



Има хубави жребци наистина, важното е да избереш най-подходящия за твоята кобила и за теб.
Иначе аз умишлено не споменах нашите, за да не прозвучи като реклама. При нас има чистокръвни арабски и шагия, при Гриша Ганчев има арабски жребци, при Кристиян също има арабски и шагия, асоциацията притежават арабски жребец и един шагия който е при нас. Ще имаш избор.
А Находка се опитва да ми чете мислите и както винаги успява, обаче аз също.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор awokado (непознат )
Публикувано28.11.08 15:08



Taka edin pat da sam saglasen sas silver_stallion.Pojelavam na arabik da si nameri hubav jrebec i da si zaplodi kobilkata.V Bulgaria ima veche mnogo kone ot arabska poroda.Radvam se za hora kato arabik koito naistina obichat konete.Posavetvai se sas AGLER koito moje da te nasochi kam hubav jrebec.
No az mislja da si dam mnenieto na koi jrebec da si zaplodi6 kobilata.Otivash v Lovech v konna baza Litex i pitai za BOGATIR,strahoten bjal kon.I mislja che evtino shte ti vzemat.Konja proizliza ot hubava liniq.Bashta mu se kazva BAS koito e vnos ot Egypt,i koito e podarak za Todor Jivkov navremeto.Toi uchastva vav filma KAPITAN PETKO VOIVODA govorq za bashta mu BAS.
Taka che tova e moito mnenie,no ima oshte po hubavi v Bulgaria.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: awokado]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано30.11.08 13:14



Благодаря за пореден път за проявената заинтерисованост и компетентно мнение.За кратко време събрах многобройни впечътпения относно състоянието на породата в страната и разбирам колко сериозно е всичко. Но на фона на всичко това отценяйки ,че все пак сме в България и разбирайки стриктността в селекционно отношение,липсва ми по-широко дебатиране на сериозна тематика.Попрегледах тук-там форума говори се за ветеринари,подразбира се езда, отглеждане,копита, конски комфорт, и т.н.,но нищо конкретно.Коментариите са по скоро на любителско ниво,а виждам и запознах се с хора тук с богат опит и многостранна информираност.
Жалко за отсъствието им,без тях темите са изпразнени от към съдържание.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор awokado (непознат )
Публикувано02.12.08 14:39



За 300-400 лева може на посрдствен жребец да си заплодиш кобилата,е ако имаш близък приятел който може да те уреди и на по евтино така става.На красив и доказан жребец от чистокръвна арабска порода цената му е според мен разбира се е от 800 до 2000 лева дори мога да се замисля че има и по високи цени от тези.Така че инвестирай в качеството,това е истината.Трябва в България вече да се цени истинските красиви араби.Ние отидохме и си купихме арабски коне от Германия,но преди това сме проследили цялото родословие на кончетата,и на двете кончета бащите са били европейски шампиони.Това ти го казваам не да се хвалим,а да се види че трябва да има вече и по хубави коне.Аз съм сигурен че сега ще има коментари против мнението ми,но истината е това.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано28.01.09 03:21



Привет на всички!!!
Трябва ми професионалния съвет на всички Вас.
Никога не съм се занимавал с коне но в най скоро време една мечта ще стане реалност

, но не мога да реша точно каква порода да избера.
Знам със сигурност че ще от българските имам предвид Източно българска, Плевенска и Дунавски породи,но от всичко прочетено до тук, книги статии из нета не успях да стигна до избор.
Как да кажа, трябва ми кон който да е добър приятел, да е издръжлив на застудявания защото ще живее в планинска район, да понася работа ако се наложи и да е непритенциозен въпреки че ще бъде презадоволен откъм храна и любов. За пола и възрастта ще решавам след това.
Да уточня, колебая се само между тези три породи.

Моля всички Ви за съвет и благодаря предварително за оказаната помощ!!!

Не се гаси туй що не гасне

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано28.01.09 09:08



аз само да уточня, че истински Плевенски коне вече почти няма, даже няма - особено за купуване пък. Така че аз мисля - Източнобългарски.





Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор Miss Zhekova (разсеяната)
Публикувано28.01.09 14:39



Аз пък съм пристрастна.. много харесвам дунавци... големи и черни



<-- Аз и Кахеел!! <3

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор konnikabezglava (минаващ)
Публикувано28.01.09 15:46



източнобългарски...дунавеца е по тежичък-не ти трябва и с по труден характер...



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: konnikabezglava]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано28.01.09 17:41



точно такива бяха и моите съображения





Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор saremka ()
Публикувано28.01.09 20:14



и аз бих предпочела Източнобългарски

.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано28.01.09 21:02



Мдааа, честно да си призная тайно се надявах да кажете плевенски. Находка обаче уби всичко детско в мен. Без лоши чусва към Находка. Благодаря ти!!!
Значи инфото от този сайт http://www.komax.domino.bg/index_bg.htm
вече не е актуално и собствениците са разпродали и малкото останало. Жалко. Ама сигурно ли е че вече няма

???
Щото ако наистина няма другият избор е Източнобългарски

Не се гаси туй що не гасне

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано29.01.09 00:06



това е многооооооооооо старо!В едно село до Плевен има конюшна в която има плевенски коне, имат и кобили и малки кончета.Не знам дали продават, но развъждат.Не съм ходила от година и нещо и не знам какво е положението.Собственик е Марио Бировски. Знам, че има два много хубави жребеца - Пегас и Сингапур.Ако искаш мога да ти изнамеря телефона му и да говориш с него.





Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано29.01.09 07:47



Наистина в конезавода вече няма кон, на който да кажеш че има и 10% кръв от конете живели преди 20г на същото място. Но все още има кобили и жребци при частни стопани. За съжаление повечето са кръстоски плвенески и други местни коне. Ако държи на Плевенски кон ще поразпитам...
Сега се сещам за едно жребче. Мисля че е на 2г и половина от Плевенска майка и Дунавски баща. И кобилата и жребеца са хубави здрави коне. Ако представлява интерес ще питам за повече инфо. Имам и снимки на кончето но не са актуални и за това няма да ги пращам.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано30.01.09 01:14



Благодаря на всички за указаното съдействие.
Решението е взето, ще бъде Плевенска порода


За да не задръстваме повече форума с флууд ще помоля всеки, който може да ми съдейства да открия своя кон сред малкото останали собственици на тази порода, да пише на бележка до мен.
Благодаря още веднъж на всичи! Ще се виждаме в другите рубрики
Тепърва ще имам въпроси

Не се гаси туй що не гасне

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано30.01.09 06:31



Здравей, вчера говорих да ми дадат подробности за една плевенска кобила родена в конезавода и таврирана там. Вероятно това е от посоледните плевенски кончета. Купена е като малко конче от частни стопани и сега се намира в едно село на 30 км от Плевен. Не знам какви пари искат, но моя познат допуска, че сумата ще е около 6-7 000лв. Не знам дали те устройва. Трябва да знаеш, че по темперамент плевенския кон е спокоен и уравновесен, понякога инатлив, което му помага в работата и спорта. Може да се язди и впряга.

Знам също и едно жребче, родено от плевенска майка и дунавски баща. И двамата родители са заводски и са наитина хубави коне. Не съм виждал скоро кончето, но ако имам време ще мина да го видя. Собстваника гледа крави и храна не му е липсвала. Големи хвалби чувам по негов адрес, но нали знаеш всеки си хвали стоката, та трябва да се провери. За него цена още не знам.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано30.01.09 08:58



За какъв тип работа става въпрос ? Спорт или земеделски труд ?



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: My Rules]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано31.01.09 00:16



Предпочитам кончето да е от 1 до 3 годишно. Кобилата която ми предлагаш коя година е родена?

Ще го ползвам предимно за любителска езда на която смятам да се отдам след като го купя и ще му се налага да прави доста продължителни преходи.
Но мисля да го ползвам и като помощник в земеделието понякога.

Не се гаси туй що не гасне


Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор Gepina (typical)
Публикувано31.01.09 01:21



Защо толкова младо?Доста усилия,нерви и най-вече време ще ти отнеме да го обяздиш.. и по-скоро говорим да го обяздиш,обучиш правилно и всичко това да се затвърди

Не предпочиташ ли по-възрастен кон,по-улегнал,който ще знае "за какво става въпрос"?Според мен би ти свършил по-добра работа

Imperare sibi maximum imperium est

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано31.01.09 11:41



Колега, кобилата за която ти казвам е 6 годишна. Не съм я виждал лично. Марио Бировски има два прекрасни жребеца Пегас и Сингапур. Той има и кобили. Ако за теб представляват млади кончета ще го попитам дали продава. Той се беше заел да възстановява породата и изкупи последните заводски коне от породата Плевенски кон. Според мен обаче, ако нямаш опит с коне си ивземи научен кон или друга порода по-лесна за обучение. Плевенският кон е верен, но понякога инатлив и за човек без опит може да се окаже труден.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано01.02.09 03:46



Здравейте всички. Много съм Ви благодарен за съветите и загрижеността но едва ли ще ме разобедите даже ме амбицирахте още повече


Харесах го още на снимката, после ми хареса това че е с характер а като разбрах че е на изчезване съвсем ме плени. Даже след година може да взема още един.
А време за обучение ще имам бол. Зарязвам работа и светски живот и излизам от системата. Решил съм да си поживея на свобода. А свободен човек без кон... не върви някак си
Така че ще помоля silver_stallion да ми съдейства да намерим едно млодо конче. За пола нямам претенции, нали ще му търсим след това другарче

Не се гаси туй що не гасне

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано01.02.09 10:20



Обещавам, че ще направя всичко възможно да ти намеря коня който искаш.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано02.02.09 01:32



Никога не ми се е случвало непознат да ми върши услага.
Надявам се да намеря достоен начин да се отблагодаря за което.

Не се гаси туй що не гасне


Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано02.02.09 12:18



Здравей, преди малко говорих с Марио Бировски. Той е председател на асоциацията на Плевенски кон. В момента има едно конче мъжко около две години и половина. Кончето е таврирано и има регистрация като Плевенски кон. Родителите са Плевенска майка и чистокръвен баща. Малкото е кастрат, цената 5 000лв. Не може да се язди, не е учено на нищо. Цвят изабела. Питах и за конче на което и двамата родители да са Плевенски коне, но с оглед на развъдната дейност на асоцаията, сега не се продават малки кончета. Ще ти потърся още коне, но малко ме ограничаваш, като искаш малко конче.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор lvan44 (непознат)
Публикувано09.02.09 19:38



Според мен на колегата му трябва 8 годишна каракачанска кобила хем се ползва за планинска язда хем на теглилка





Тема Re: Коне от Германиянови [re: DustDevil]  
Автор malkija_ (минаващ)
Публикувано11.02.09 09:44



Конюшна в Германия разпродава конете си. Собственикът е възрастен и няма сили вече да работи. Затова иска възможно по-бързо да се махнат - доколкото разбрах му е доста спешно. Предлага отстъпка в цената, ако се вземат няколко накуп (или всички).
Продават се около 40 коня - 18 от тях са спортни коне, другите са млади коне, подрастващи, кончета и кобили-майки. Спортните коне са за скачане, някои и вече с класации в тежкия клас (S).
Ако някой сериозно се интересува и иска подробности, може да ми пише на бележка.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано18.02.09 07:31



Конят още се продава



Аз и Емона.

Тема Re: пансионнови [re: malkija_]  
Автор Haблюдaтeл1 (вече познат)
Публикувано12.03.09 12:53



Здравейте всички!
Някой знае ли къде има свободни места за настаняване на кон на пансион в и около София?
Ако някой може да сподели и впечатления, мисля, че ще е полезно за настоящите и бъдещи собственици на коне.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Haблюдaтeл1 на 12.03.09 12:53.</EM></FONT></P>

Редактирано от Haблюдaтeл1 на 12.03.09 12:53.



Тема Re: пансионнови [re: Haблюдaтeл1]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано12.03.09 15:33



Търси лице с ник "конника без глава"



Тема Re: пансионнови [re: silver_stallion]  
Автор konnikabezglava (минаващ)
Публикувано14.03.09 14:49



0888834090 Ivo



Тема Re: пансионнови [re: Haблюдaтeл1]  
Автор flica (непознат )
Публикувано18.03.09 22:50



Има страхотна конюшня около София, близо до Железница. Тя е дървена и нова направо трябва да я видиш, в България няма май такава. Аз там яздя събота и неделя. Има и пасища с електропастири, телефона за връзка 0887 467 527 хората са много земни Успех



Тема жребецнови [re: flica]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано21.03.09 21:47



ОБЯВА ОТ ПОТРЕБИТЕЛ



Търся хубав тежковоз за разплод да си пусна кобилата.

Редактирано от DustDevil на 21.03.09 21:47.



Тема Re: пансионнови [re: flica]  
Автор mira8 (непознат)
Публикувано25.03.09 23:53



Подкрепям мнението на flica.Конете ни са на пансион там /конна база Адгор/и сме много доволни.
Твърдо ги препоръчвам.Ако искаш повече подробности,с удоволствие.Поздрави.Мира



Тема от името на Кантака търся/купувам товарно седлонови [re: mira8]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано26.03.09 08:51



ОБЯВА ОТ ПОТРЕБИТЕЛ



Здравейте,пиша по молба на Кантака.За своята разглезена принцеса Соколе,Кантака търси да купи товарно седло /не самар/.Понеже нищо не разбирам от седла предавам буквално молбата й.Предполагам че за познавачите в Форума ще е ясно как изглежда и какво е точно товарното седло:)
Отговорите на обявата публикувайте в темата или на лични в моя профил.А аз имам ангажимента да ги предам на Кантака.Благодаря.Поздрави на вас и вашите коне.Мира

Редактирано от DustDevil на 26.03.09 08:52.



Тема Как е Гонзо ?нови [re: mira8]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано26.03.09 14:44



Поздрави



SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: lvan44]  
Автор Eyoree (непознат )
Публикувано02.04.09 22:15



Здравейте! Аз съм начинаещ ездач и от извесно време си търся подходящо спокойно конче, но уви безуспешно! Скоро открих този форум и много се надявам някой да може да ми помогне..
Благодаря!



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Eyoree]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано04.04.09 13:12



Пратих ти бележка





Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано27.04.09 23:30



продавам спортно седло -тел 0886882016



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: nova2OO8]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано30.04.09 10:49



Здравей!
Проявявам интерес за седлото, но ако може по-подробна информация ще съм благодарна. И цена , разбира се!
Може да пишеш и на лична бележка.

Редактирано от POLllV на 30.04.09 10:50.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: POLllV]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано12.05.09 13:21



От



Искам повече информация за седлата интересувам се да закупя ! Моя емаил е mimi_hristova1993@abv.bg i na skype night_sun_mimi_hrisi сериозно се интересува и искам да се сдобия със седло възможно най-скоро

Редактирано от DustDevil на 12.05.09 13:22.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано13.05.09 08:17



Седлото е спортно-универсално ,кафява кожа с три ремака за опаса .
Заедно със седлото има и стремена и опас.
Употребявано е но е запазено доста добре .
Немога да кача тук снимки ,който иска нека ме потърси на скайп cecito_zina



Тема Източно българска кобиланови [re: DustDevil]  
Автор GolfGTl8V (непознат )
Публикувано24.05.09 20:20



име: Зодия
порода: Източно българска
пол: Женски
майка: Доза
баща: Зов
ръст: 156см
дата на раждане: 11.05.2005
цвят: Кестеняв
Цена: 950 Евро

Контакти: 0888-607-900 - Красимир Давидков







Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано29.05.09 14:45



Продавам 2 кончета, кастрати, на 4 години. И двете са израстнали при мен - в Еленския балкан - на чист въздух и свобода.
Перун - роден на 14.06.2005г., майка - Пепина /източнобългарска/, баща - Епигон /под съмнение/
[image]http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12573315[/image]
[image]http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12573316[/image]
Фрийдъм - роден на 16.08.2005г., майка Европа /източнобългарска/, баща - Фердинанд /полутежковоз/
[image]http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12573319[/image]
[image]http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12573320[/image]
[image]http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12573318[/image]
И двете кончета са с много добър и благ характер, нямат пороци и са много спокойни и любвеобвилни. Фрийдъм е обязден - ползван е само за разходки. Перун не е язден все още. За съжаление стадото ни много се увеличи и вече нямаме възможности да им предоставим грижи и занимания на необходимото ниво. Много ще се радвам ако попаднат в добри ръце. Цената, която съм определила е символична - 1500 лева, но ако някой има финансови затруднения - можем да се договорим!



Тема ТОКА ЗА ЕЗДАнови [re: DustDevil]  
Автор Miss Zhekova (a happy person)
Публикувано20.07.09 19:16



Продавам тока за езда - EuroHorseLine. Черна на цвят, велурена, размер 54.
Употребявана е няколко месеца, но не е претърпявала падане. В добро състояние е.
Цена - 50лв.

Намирам се в гр. Етрополе - на около 60-70 км. от София.
Ако някой се интересува, моля да ми пише на лична бележка за тел. за контакти, или на мейла - horse_rider@abv.bg

Снимки:







<P ID="edit"><FONT class="small">

Редактирано от Miss Zhekova на 20.07.09 21:00.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор dandy (gringo)
Публикувано12.08.09 19:16



Продавам потници/25лв./,валтрапи/30лв./.Може и по поръчка.Различни цветове.





Тема Продавам коненови [re: DustDevil]  
Автор Coluber (непознат)
Публикувано20.08.09 11:05



Марти:
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9015
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9016
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9018

Гален:
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9019

Клеопатра с малкото Текила:
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9020

Клеопатра:
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9021

Текила:
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9023
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9022

Баща и на Текила - Темаджин
http://forum.zoomania.org/download/file.php?id=9024

Конете са каракачанска порода, Текила е кръстоска от шарения пинто Темаджин. Клеопатра е мама на двете млади кобилки.
Клеопатра и Гален могат да се яздят, Марти тепърва я обучаваме за това.
Намират се около Разлог, транспорт по договаряне.

Дати на раждане:
Марти - 08/03/2007
Гален - 18/04/2003
Клеопатра - 16/06/2004
Текила - 03/2009

Освен тези има още за продаване, но няма снимки.

Ако има заинтересовани цени давам на ЛС, Skype: coluber_constrictor или 0887 13 93 31



Тема Купувам чистокръвен английски жребец.нови [re: DustDevil]  
Автор Kiss4etO14 (непознат)
Публикувано22.08.09 14:57



Купувам чистокръвен английски жребец по възможност чисто черен до 4 годишен.
Мога да дам до 3000 пишете ми на лични.



Тема Re: Купувам чистокръвен английски жребец.нови [re: Kiss4etO14]  
Автор reiner (новак)
Публикувано22.08.09 16:43



за 3000 със сигурност няма да е много чистокръвен този жребец



Тема Re: Купувам чистокръвен английски жребец.нови [re: reiner]  
Автор chimpanzee_monkey (pan paniscus)
Публикувано23.08.09 02:05





Или най-малсото няма да е "чисто черен".





Тема Re: Купувам чистокръвен английски жребец.нови [re: Kiss4etO14]  
Автор Coluber (непознат)
Публикувано23.08.09 13:29



За 3000 няма начин...

Редактирано от Coluber на 23.08.09 13:30.



Тема Търсq си кон от породите...нови [re: DustDevil]  
Автор Гpъмoтeвицa (непознат )
Публикувано24.08.09 13:59



Тракененски кон,Руски рисак,Чистокръвният арабски кон ,Американски рисак ,или Английски чистокръвен кон.
Предпочитана възраст от 3г. до 5г.



Тема Re: Търсq си кон от породите...нови [re: Гpъмoтeвицa]  
Автор Coluber (непознат)
Публикувано24.08.09 22:38



Арабска шагия остройва ли те? На около две години?



Тема Re: Търсq си кон от породите...нови [re: Coluber]  
Автор Гpъмoтeвицa (непознат )
Публикувано25.08.09 00:10



moje li snimki ?
i mi kaji nqkakva cena.
i pol na kon4eto...

Редактирано от Гpъмoтeвицa на 25.08.09 00:11.



Тема Re: Търсq си кон от породите...нови [re: Гpъмoтeвицa]  
Автор Coluber (непознат)
Публикувано25.08.09 10:02



Имам само една негова снимка от миналата година - http://rusaliite.bg/showimg.php?filename=oo_248.jpg
Всъщност е на година и половина, датата на раждане е 22/03/2008

Това са родителите му:
http://rusaliite.bg/showimg.php?filename=oo_92.jpg
http://rusaliite.bg/showimg.php?filename=oo_88.jpg
http://rusaliite.bg/showimg.php?filename=oo_93.jpg

http://rusaliite.bg/showimg.php?filename=oo_99.jpg
http://rusaliite.bg/showimg.php?filename=oo_242.jpg
http://rusaliite.bg/showimg.php?filename=bigphoto_356.jpg

Цената на кончето е 2500лв.



Тема Re: Търсq си кон от породите...нови [re: Гpъмoтeвицa]  
Автор Гpъмoтeвицa (непознат )
Публикувано25.08.09 12:25



Mnogo e krasiwo no spored men oshte ne e gotovo za ezda?
Trqbva da e nad 3g za da stava za ezda nali?



Тема Re: Търсq си кон от породите...нови [re: Гpъмoтeвицa]  
Автор Coluber (непознат)
Публикувано27.08.09 22:01



Поне на 3 години трябва да е за да почне да се язди и е желателно на тази възраст да се качват по-леки хора, а не 70+ кг мъже... Но имай предвид, че с възрастта се качва и цената.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор duksi (преминаващ)
Публикувано06.09.09 18:35



Продава се шотландско пони на 3 години внос от Германия с паспорт. За контакти 0888729080 - Александров. Понито се намира в София ,има си и напълно оборудвано седло!



Тема БОТУШИ ЗА ЕЗДАнови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.09.09 04:33



CAVALLO, 38 номер, 150 евро, в перфектно състояние



Тема Re: БОТУШИ ЗА ЕЗДАнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор akhalaМодератор ()
Публикувано07.09.09 15:25



С връзки или цип?



Тема Продава се кастратнови [re: DustDevil]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано12.09.09 09:18



Продава се кастрат на 5 години. Баща му е чистокръвен английски , а майката плевенска. Цена 4000лв.
Предварително се извинявам за лошото качество на снимките.







Тема Продавамнови [re: DustDevil]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано26.09.09 18:20



Продавам :


1. Две седла от кожа , нови, 17,5 ". Едното е за дресура, а другото за всестранна езда.
Цена - 390лв. всяко, а заедно - 760лв.

2. Кожени чапси - размер М, нови.
Цена 70лв.







Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор min4o_m (непознат )
Публикувано22.10.09 21:03



Продавам 5 годишен кастрат порода ХАНОВЕР
Конят е висок 171см,подязден добре,скача до 1м
Цена по договаряне



Тема Re: Продава се кастратнови [re: POLllV]  
Автор Silviy (непознат)
Публикувано23.10.09 11:25



здравей, проявявам интерес към кончето. Може ли да ми дадеш повече информация за него? Като например участвал ли е на някакви състезания? Височина? Къде да отида до го видя? Става ли за учебен?
Благодаря предварително :-)



Тема Re: Продава се кастратнови [re: Silviy]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано23.10.09 14:01



Най-добре да ти кажа къде да отидеш да го видиш. Намира се в конна база Тарсас в с. Боснек , по пътя от София за Дупница. Ако искаш и телефон мога да ти оставя.



Тема Re: Продава се кастратнови [re: POLllV]  
Автор Silviy (непознат)
Публикувано23.10.09 14:24



ще съм благодарна, ако ми оставиш и телефон

за по-сигурно, че малко ориентацията не ми е сила , а и не съм шофьор



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: min4o_m]  
Автор min4o_m (непознат)
Публикувано27.10.09 21:04



Продавам кастрат порода ХАНОВЕР.
Конят е висок 171см,добре подязден,скача до 100см
Цена по договаряне.
Добавям снимка.http://lh5.ggpht.com/_upPWnZUg7I0/Sn78z73b4eI/AAAAAAAAAmM/ZpCtwL_0PDU/s640/bscap005.jpg

Редактирано от min4o_m на 27.10.09 21:16.



Тема ТЪРСЯ ПОПОНАнови [re: DustDevil]  
Автор minkavn ()
Публикувано31.10.09 10:11



Търся попона 2-ра ръка, малка



Тема Re: Работа в Германиянови [re: Haблюдaтeл1]  
Автор malkija_ (минаващ)
Публикувано31.10.09 17:28



Предлага се работа за ездач в Германия. Става въпрос най-вече за работа с млади коне.
За подробности на бележки.



Тема Re: КУПУВАМ КОНнови [re: DustDevil]  
Автор radost_83 (непознат )
Публикувано17.11.09 19:58



Здравейте,търся да закупя кон височина на холката над 160см.до 6-7год,до 3000лв,по възможност обязден за любителса езда.

Ако може и снимки ще е много добре,оставя и имейла си radosveta_pavlova@abv.bg

Редактирано от radost_83 на 17.11.09 19:59.



Тема Re: КУПУВАМ КОНнови [re: radost_83]  
Автор Silviy (непознат)
Публикувано19.11.09 14:02



търся същото и аз за учебна цел



Тема Re: Продавам нови седланови [re: POLllV]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано20.11.09 10:58



Намалявам цената на седлата : всяко по 350лв., а заедно 680лв.



Тема Re: КУПУВАМ КОНнови [re: radost_83]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано20.11.09 20:57




Цена:3000лв. Снимките са на една година. Мога да пратя нови снмки на бележка при интерес.

Редактирано от My Rules на 20.11.09 21:01.



Тема Re: КУПУВАМ КОНнови [re: My Rules]  
Автор radost_83 (непознат )
Публикувано23.11.09 23:54



Здравей,ако може малко снимки

ще съм много доволна.Мерси



Тема Re: КУПУВАМ КОНнови [re: radost_83]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано24.11.09 18:38












Тема Re: КУПУВАМ КОНнови [re: radost_83]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано03.12.09 11:51



www.skmarek-pg.com
Кон Деймос

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: КУПУВАМ КОНнови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Silviy (непознат)
Публикувано03.12.09 15:46



каква му е ценета на това конче? гледах на сайта, но не беше посочена





Тема Re: КУПУВАМ КОНнови [re: Silviy]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано03.12.09 21:40



Цената на кашкавала в кварталната бакалия е написана на етикетче.
При конете ВИНАГИ е по договаряне


Ако те интересува ела и го виж на място , поязди го и ако сметнеш че ти върши работа ще говорим и за цената.


SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор petyo1973 (непознат )
Публикувано07.12.09 10:50



Продавам кобила на около седем години- средна на ръст - за любители. Яздена е от възрастен човек. В добро физическо състояние. Пращам и линк със снимки
http://foto.mail.ru/mail/petyo73/55?page=3
http://foto.mail.ru/mail/petyo73/55?page=4
http://foto.mail.ru/mail/petyo73/55?page=1
телефон за контакти 0899296716



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор yasoo ()
Публикувано14.02.10 22:06



Продавам нови черни кожени чапси. В перфектно състояние.
Обувани са не повече от десетина пъти и то за по 1-2 часа.
Размерите съм ги дал на една от снимките.

Цена: 180,00лв.

За контакти:
София
Тел.: 0886 89 10 26
Тел.: 0884 29 14 43
e-mail: yasoo@mail.bg






---------------------------------------------------------------------------------------------

____________._________

Редактирано от yasoo на 14.02.10 23:40.



Тема ПРОДАВАМ РЕМАРКЕнови [re: DustDevil]  
Автор minkavn ()
Публикувано25.04.10 15:24




Продавам Ремарке за транспорт на коне с размери :
3,22 х 1,70 х 2,30
място за два коня с разделителна преграда;
ремаркето е произведено в Германия!
за контакт: 052/506 100



Тема Продавам нови седла [re: DustDevil]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано17.05.10 11:35



Здравейте!
Продавам нови седла от кожа, в комплект с потник, стремена, стременици и опас (125см). Цена 398лв. Доставка до 1 месец и аванс 50%. Размер 17,5". Цвят черен. Седлата са подходящи за ежедневна езда и разходки. тел. 0898704302



Редактирано от POLllV на 17.05.10 11:35.



Тема Продавам детски боти и ботушки за езда чисто новинови [re: POLllV]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано25.05.10 19:42



OT



Продавам чисто нови английски /от сайт/ боти за езда номер 31 и също така ботуши 31 пак за езда.

Оставете бележка:



Тема Re: купувам кобиланови [re: DustDevil]  
Автор elanore (новак)
Публикувано02.06.10 09:50



Купувам кобила за езда от начинаещ, височина при холката към 170 см. Без значение от породата.

Редактирано от elanore на 02.06.10 09:52.



Тема ЛАНД ЩОКнови [re: DustDevil]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано04.06.10 19:20



Продава се 3 годишен кастрат. Роден 22.02.2007г. Изключително интелигентен, с голямо бъдеще в конния спорт. Здрав, без травми! Много кротък.
Баща: ЛАМАР
Майка: ЩАМЕЛА
Цена: 6000 Е
Телефон за повече информация : 0887 654 618 или на бележка!
Висок: 164см.










Тема Re: ЛАНД ЩОКнови [re: My Rules]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано05.06.10 06:59







Тема Re: купувам кобиланови [re: elanore]  
Автор bashmakova (russia)
Публикувано12.06.10 13:25



за колко пари??



Тема Re: купувам кобиланови [re: bashmakova]  
Автор elanore (новак)
Публикувано13.06.10 00:09



Мога да дам до 3 000 лева.



Тема Re: купувам кобиланови [re: elanore]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано15.06.10 13:19



А да ти предложа кастрат? 165 см. 13г.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано18.06.10 19:34



Така изглежда конят към днешна дата. Цена : 3000лв. Може и коментар. 0887 654 618



Редактирано от My Rules на 18.06.10 19:35.



Тема Re: Продавам нови седланови [re: POLllV]  
Автор shmin ()
Публикувано18.06.10 23:01



Има ли размер 17"?



Тема Re: Продавам нови седланови [re: shmin]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано20.06.10 08:42



Качи снимки на седлата и кажи марки и модели...



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: My Rules]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано20.06.10 08:55



Извинявам се за въпроса ако е коментиран преди това, но не разбрах нищо за потеклото на продавания кон, възраст, ръст....? Виждам че се язди около препятствия за крос. Възможно ли е коня да се язди от любител-начинаещ, някакви забележки, които купувача би трябало да знае преди да го купи....?
Участвал ли е в състезания, на кои и кой го е яздил..?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от silver_stallion на 20.06.10 08:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от silver_stallion на 20.06.10 09:00.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано20.06.10 18:41



Това не са препятствия за крос, просто е препятствие :)) Пуснал съм обявата по-нагоре за баща и майка на коня.
Бащата е Грях, бивш жеребец в конюшната на гр.Ямбол преди.
Майката е Деспа (Да Капо).
Конят се язди от любители, деца, начинаещи.
По принцип участва в прескачания на препятствия до 1м-1.10.На единични препятствия съм скачал и до 150см., но на отделни препятствия кой не скача?

Последно скача в Бургас 10.10.2009г. преди това участва в Стара Загора на 05.10.2009г.
Порода Тракенен. Висок 165см. В ПЕРФЕКТНО здравословно състояние. 13годишен.
Ами аз си го яздя, но сега го язди едно приятелче което е на снимката - начинаещ.
Единственият му недостатък е че много яде.. ако това може да се смята за недостатък.
Ако искаш да разбереш още нещо - просто питай



Тема Re: Продавам нови седланови [re: silver_stallion]  
Автор shmin ()
Публикувано20.06.10 23:10



Седлата не ги предлагам аз, а POLIV. Тя е дала и линк със снимки. Виж по-нагоре.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: My Rules]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано21.06.10 10:19



Грях не го познавам, но имах жребец от Да Капо и беше много мил и красив кон. Коня не е за мен а за една приятелка. Мисля, че този кон ще и свърши перфектно работата, за която го иска ( да ходи на разходка с него и да си го гледа в падока). Ще и го покажа и ще ти пиша пак...



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано21.06.10 13:23



Гарантирам че твоята приятелка няма да има никакъв проблем с него





Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: My Rules]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано21.06.10 20:12



Тя малко избира конете по цвета :))) и харесва алести коне, но също си мисля, че ако характера е като на моя кон, нама да има проблеми...
Ще ти пиша ако има нещо....



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано22.06.10 13:01



Добре





Тема Re: Продавам нови седланови [re: shmin]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано24.06.10 20:42



Не, за съжаление няма.



Тема Re: купувам кобиланови [re: My Rules]  
Автор elanore (новак)
Публикувано28.06.10 09:45



Благодаря, но държа да е кобила





Тема Купувам седлонови [re: DustDevil]  
Автор shmin ()
Публикувано25.08.10 16:22



Stubben Roxane VSS 17" втора употреба. Някаква идея дали може да се намери в България или някой да го достави от чужбина?



Тема Re: Търся седлонови [re: DustDevil]  
Автор dandy (gringo)
Публикувано19.09.10 23:21



Търся да закупя седло за обездка



Тема Re: Купувам седлонови [re: shmin]  
Автор shmin ()
Публикувано23.09.10 19:33



Вече не е актуално.



Тема продава се кобиланови [re: DustDevil]  
Автор minkavn ()
Публикувано25.10.10 20:56



Продава се кобила по линията на Акан

за повече информация тел 08888564861



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор solon4ak (непознат )
Публикувано08.11.10 18:31



nqkoi znaeli kvi pari tursqt na konete drag i naden gore dolo kolko im iskat znam 4e pri konete nqma to4na cena no pone nqkakva orientirova4na cena kato purvona4alna



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор Dessita_horses (коне=страст)
Публикувано11.11.10 20:54



Продавам кастрат около 1.55 висок. Изключително красив и много кротък. Подходящ за деца и аматьори. Скача до 1м. Повече информация и снимки на

http://horsebg.net/index.php?/component/option,com_adsmanager/Itemid,1/adid,530/catid,6/page,show_ad/

Цената подлежи на малък коментар.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Dessita_horses]  
Автор yasoo ()
Публикувано15.11.10 17:43



От днес официално към сайта

стартира съвсем новичък специализиран сайт за обяви за коне, амуниция за езда, дрехи за езда..... и т.н. Кетегориите в сайта за момента не са на 100% уточнени, но и това ще стане в процеса на работа на сайта.



Публикуването на обяви е напълно безплатно и не изисква регистрация. Единственото по различно е, че всички обяви се публикуват (стават видими) след одобрение от администратор!

П.П. От тук на сетне сте вие на ред да го напълните

---------------------------------------------------------------------------------------------

____________._________



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор Dores ()
Публикувано29.12.10 22:07



Продавам кобила. Порода тракенен. Баща - Пейпър Бой. На 11г. - 165см. Добре обучена и много добричка. Подходяща за напреднали ездачи. С паспорт и родословие.

Снимки на кобилата има тук, както и тел. за връзка:

http://obiavi.horses-bg.net/?p=171



Тема Продавам седлонови [re: DustDevil]  
Автор shmin ()
Публикувано20.02.11 19:26



Продавам ново многоцелево седло Stubben Roxanne VSS 17,5".






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.