Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Котката ми ще ражда всеки момент!!!нови [re: дoдa]  
Автор veslav (непознат )
Публикувано16.06.06 22:15



Дода, извини ме ако нещо не си ме разбрала относно това дали е първо или не раждането на Моника. Тя вече е раждала преди 2-3 години. Имаше две малки котаранчета. Сега й е второ. Още не е родила. Плътно до нея съм. Ще пиша като се родят. Благодаря за подкрепата, много си мила.



Тема Re: Котката ми ще ражда всеки момент!!!нови [re: veslav]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано17.06.06 12:28



Пантер и другите явно са казали най-важните неща. Само да добавя ако случайно са пропуснали - вземи телефон на ветеринарен лекар и го предупреди, че ако се наложи може да го потърсиш. Най-често котките раждат през нощта и не дай си Боже възникнат усложнения, трябва да има кой да помогне. Успех!



Тема Re: Котката ми ще ражда всеки момент!!!нови [re: veslav]  
Автор PanTer ()
Публикувано17.06.06 16:07



Щом сте се справили веднъж ще се справите пак. И да разкажеш. Че и да покажеш!

П.П. Леко и безпроблемно раждане!!!

Редактирано от PanTer на 17.06.06 16:08.



Тема Моника вече започна да ражда!!!нови [re: veslav]  
Авторveslav (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 18:58



Преди 10-на минута Моника започна да ражда.Едно писенце вече се роди.Около 10-12 см е дълго.Майка му е черна,но то по-скоро е сивичко.Тя си го мие и си го чисти в момента.Преди да започне да ражда Моника започна да мяука много жално и нежно същевременно.Изгони мъжа си от стаята.И вървеше след мен като кученце - търсеше подкрепата и помощта ми.Сега вниманието й е изцяло погълнато от рожбичката й.



Тема Re: Моника вече започна да ражда!!!нови [re: veslav]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано21.06.06 19:29



Стой до нея и я милвай по коремчето. Когато свърши всичко кажи всичко наред ли е. Аз стискам палци за бебоците :)

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!


Тема Re: Моника вече започна да ражда!!!нови [re: Morrighan]  
Авторveslav (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 22:06



Да,да аз бях при нея и я милвах по коремчето, но тя след като роди първото спря да плаче. Досега вече роди четири малки писета.Много са сладки. Сама си ги почисти и се грижи за тях, а те сучат ли, сучат. Вече е видимо спокойна, но не знаем да ли няма да има и пето бебе.



Тема Re: Моника вече започна да ражда!!! [re: veslav]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано21.06.06 22:16



Честито! Да те слушат и ти тях!



Тема Моника роди четири сладурчовци [re: veslav]  
Автор veslav (непознат )
Публикувано21.06.06 23:00



Към 19.15 ч. се родиха още двенки писета, а към 20.10 ч. се роди четвъртото. И веднага започнаха да сучат.Моника е много щастлива, доволна и горда. И мърка ли, мърка. Още веднъж ви благодаря, скъпи мои за подкрепата и съветите. Много ми помогнахте. Бъдете всички здрави!!!



Тема Re: Моника роди четири сладурчовци [re: veslav]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано22.06.06 00:23



Не мога да издържа и да не ти честитя сладурите.
Спомних си, чи точно на тази дата преди една година моята сиамка Соня трябваше да ражда със секцио. Спасихме две от котетата, другите бяха с малформации. Три денонощия не спах, защото тя беше между живота и смъртта, а аз на всеки две часа сменях бутилка с топла вода между новородените, която да замества майката. Също хранех с капкомер със сухо котешко мляко и масажирах коремчета за изпикаване и изакване.
РАЗКАЗАХ ВСИЧКО ТОВА НА ГЛАВНИЯ РЕДАКТОР ПО ТЕЛЕФОНА И му заръчах да обясни на другите как съм с високо кръвно и няма да съм на работа три дни.
Котетата сега са два големи котарака - Симба и Рекс, които съм ги дала на много близки хора.

На върха на копието



Тема Re: Моника роди четири сладурчовци [re: veslav]  
Автор Crazywork ()
Публикувано22.06.06 17:25



Честито за мъниците! Да са ти живи и здрави



http://snimka.bg/album.php?album_id=39919


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.