Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Вирус причинява рак ...нови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано03.06.11 16:48





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Пробиотицитенови [re: Kaлoянa]  
Авторguмo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.11 00:22




Редактирано от *jull** на 04.06.11 09:57.



Тема Нещо мило, нещо любопитно...нови [re: guмo]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.06.11 10:27





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Нещо мило, нещо любопитно...нови [re: *jull**]  
АвторДuмo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.11 23:11



http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=917468



Тема Re: Нещо мило, нещо любопитно...нови [re: Дuмo]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано05.06.11 23:25



Само да помогна



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема нещо любопитно... [re: Kaлoянa]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано06.06.11 16:41



интересно изследване относно това, че и след приключване на лечението много от излекувалите се пациенти все едно страдат от следващите проблеми със средна и тежка степен: болки, умора, нарушение на съня и паметта и концентрацията на вниманието в продължение на 3-5 години след лечението

превод на руски



оригиналът на статията е оттук:


... butterfly effect ...

Редактирано от LlDl_ru на 06.06.11 16:41.



Тема Re: нещо любопитно...нови [re: LlDl_ru]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано06.06.11 22:32



Момичета, в това предаване става въпрос за рецепта за рак с метастази, а в следващото ще има още



Изгледайте предаването, ще останете доволни

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Бентонит (зелена хума)нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано07.06.11 06:52





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Лечение на рак на гърдатанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано07.06.11 07:00



препечатвам нещо от един форум, видя ми се интересно



[url]"Навършвам 82, но се чувствам много по-млад. През целия си живот съм се питал защо хората не искат да опазят здравето си. Да, не искат, не че не могат. Ако хората искат да чуят това, което години наред се опитвам да им набия в главите, сега българите нямаше да са развалини, а здрави и жизнени хора. Но това не се постига за един ден, то се възпитава у всекиго по различен начин. Още от ранна възраст детето трябва да знае, че жизнените му процеси се контролират от милиарди контролни центрове. И не лекарствата, не сладките приказки ще го спасят по-късно от болести, а това, което е отредила природата.
Умиращият може да се изцери със средства от природата, пали се дядото. - Примерът съм самият аз. През 1928 година, когато съм бил на пет години, ме оперирали от гноен плеврит в болницата в Плевен. Уж, операцията била успешна, но след време се наложило пак да ме спасяват от оная с дългата коса по същия начин. Страшно е за едно дете да усети ледения дъх на смъртта. Случайно попаднах на една преведена от немски книга, в която бяха описани някои от лечебните свойства на глината. Оттам се започна… Вече толкова години изучавам в детайли тази кал, както й казват непосветените. Правил съм стотици опити за лечение на най-различни болести, имам куп рецепти, които сам съм изпитвал и върху себе си, и върху болни хора. Аз не съм се лекувал с нищо друго освен с хума. През всичките тези години установих, че с хумата може да се постигне това, което с лекарствата невинаги може. Затова и на 82 години не само че съм жив, но съм и напълно здрав. Това, което съм видял и мога да гарантирам, е, че с глина се лекува рак на гърдата.
Прави се лапа от слънчева хума и се налага върху гърдата. В същото време може да се приема и по една чаша вода, в която около 24 часа е стояла хумата. За не повече от месец след такива лапи ракът изчезва. Представяте ли си колко пари дават хората за операции, за химиотерапии и лекарства. Да не говорим за шока, който изживяват болните. Чрез моя огромен опит с това лечебно средство съм доказал, че хумата, която се приема вътрешно, има няколко пъти по-голяма лечебна сила, отколкото тази, която се използва за намазване. Много често хумата е радиоактивна. Това е доказано чрез многото провеждани през годините опити. Малко хора знаят, че в нея не може да вирее дори и едно-единствено коренче. И колкото по-голямо е слънчевото облъчване върху нея, толкова повече са радиоактивните вещества. Но в естествено състояние радият например е изключително полезен за организма. С такова въздействие се унищожават само болните клетки, и то до такава степен, че веднага могат да възникнат нови. Докато химиотерапията унищожава всички клетки наред и рядко дава възможност за възникването на нови. Освен това хумата има невероятни противобактерийни свойства." [/url]

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Опасни ваксини?!нови [re: Kaлoянa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.06.11 13:23





Животът е сцена,а ние сме артисти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.