Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Лечение на ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано28.05.11 22:06



в таблицата от дясно виждам различни методи за лечение рак и тумори - алтернативно - но може да се комбинира и с традиционното лечение - лъче, химио, може и след приключване на терапията, а може и индивидуално

Някой от методите и лекарствата са ни познати, говорили сме за тях във форума
Artiminisin - левкимия, рак на гърдата, на дебелото черво, простата, белия дроб и фибросаркома



,,,


Признавам си, много съм изненадана след като прочетох, че някой видове рак може да се лукеват с доксициклин - на гърдата, на белия, черния дроб, панкреаса, костни тумори - четете


,,,

Кислородната терапия - озонът -

лечение със сода за хляб - лечението на д-р Симончини

Томотерапията се изолзва за директо лечение на тумори, които са в трудно достъпни места и поради това немогат да бъдат хирургически отстранени, или тумори, които не са се повлияли от конвенционалното лечение като химиотерапия например -




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Лечение на рак с витамин Днови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано28.05.11 22:43







Ниското ниво на вит Д е опасно

Витамин Д се изследва от кръвен тест, не го подценявайте

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 28.05.11 22:44.



Тема Нови методи за лечение на рак - видеонови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано28.05.11 23:10





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Лечение на рак с витамин Днови [re: Kaлoянa]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано29.05.11 09:40



Калояна, може ли с няколко думи да преведеш какво точно казват в този видеоклип за ниския витД и как е свързано с рака
имам такъв проблем, не бих искала да изпусна нещата извън контрол

... butterfly effect ...



Тема Re: Лечение на рак с витамин Днови [re: LlDl_ru]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано29.05.11 09:53

















Лиди, направи си кръвен тест за да видиш нивото на вит.Д. Моето беше на половина от необходимата доза и ми изписа фамилния лекар 50 000 единици всяка седмица - 4 седмици, т.е. един месец, след това по 2 000 единици на ден, сутрин 1000 и вечер 1000 с рецепта.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 29.05.11 11:57.



Тема Re: Лечение на рак с витамин Днови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.05.11 12:24



Калояна, при драстично ниско ниво на вит. D, първо трябва да се открие причината. Ако човек се излага дневно поне 10-20 мин. на слънце (лице и ръце, а при възможност - гръб), ако се храни с риба (или приема рибено масло), яйчен жълтък, черен дроб и пр. и въпреки това нивото на този витамин е ниско, трябва да се установи защо организмът не го синтезира. Това може да са заболявания на стомашно-чревния тракт, бъбреците, медикаменти, потискащи усвояването на мазнините и т. н.

Затова човек първо трябва да коригира храненето си, да се излага на слънце (също миене и пиене на "слънчева вода") и други простички средства, преди да пристъпи към лекарствени средства.

Колкото до изследването на нивото на този витамин, до скоро в София имаше само една лаборатория, в която го правят (инфото ми е от нета) и цената е 50 лв. Като че ли правят тест за диаманти, а не за витамини!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Лечение на рак с витамин Днови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано29.05.11 20:17



Така е Джул, първо причината, но всеки си знае как живее и какво яде. При мен слънце бол, целогодишно, приемам рибено масло, но въпреки всичко нивото му е ниско, и то от 3 години, след хистеректомията. Така, че аз си знам причината. Хубаво е всеки да открие своята причина. По принцип на сегашния начин на живот и хранене всеки човек има недостиг на вит.Д, прекалено много се храним с преработена храна, а плодовете и зеленчуците са с ниско съдържание на витамини и минерали от изтощените почви, торенето със химия, пръскането със химия, изкуственото отглеждане в парници, генно-модифицираните храни, и отдавна се пише, че всички витамини и минерали трябва да се приемат допълнително с храната, защото са с много ниско съдържание в продуктите. И то си е цяла наука, за да се усвои например магнезия трябва да се приема калции, но два пъти по малко от него, нещо което много хора не знаят и пият калции в големи количества (така си беше преди, така ни учеха да пием калции за здрави кости) а сега се пише, че магнезия трябва да е в по голямо количество. И същото е за калия, за много дрги минерали, може тонове да пиеш и нищо да не се усвоява. Хубаво е човек да чете книги и да се интерисува, поне за себе си да вземе информация, а има хора които нямат време и предпочитат да се доверят на лекарите си. Лично аз си поисках изследването от фамилния лекар, след като прочетох, но ми каза - За какво ти е, изглеждаш добре. След това обаче ми каза, че не било така, трябвало ударна доза за начало и после поддържаща, като ми обеща, че ще се оправят показателите. Да, ама пак не позна, тази година показателите дадоха малко по добри резултати, но съм далеч под нормалното, и сега съм на 2000 единици дневно, според мен е малко, ама ще мисля по въпроса.

Редактирано от Kaлoянa на 29.05.11 20:46.



Тема Re: Лечение на ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано29.05.11 22:40



Само да отбележа, че лечението на д-р Симончини е спряно, отнети са му правата да практикува и се водят процеси срещу него. Ако се чудите защо- поради причинена смърт.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: Някой има ли тази книганови [re: Kaлoянa]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 22:57



При бучиниша кръвното ми падна до ненормални стойности и го прекъснах. Съжалявам, че не направих повече за мазане.



Тема Re: Лечение на ракнови [re: megolina75]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 23:08



Интересно, със сода за хляб ли е причинил смърт?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.