Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 19.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Защо да си направя тест?нови [re: gabitaa]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано30.03.09 00:59



Ти си за клуб "Нещо друго".



Тема Re: Защо да си направя тест?нови [re: finish]  
Автор gabitaa (непознат )
Публикувано30.03.09 01:18



зна4и мога да бада сигурна 4е не е хив или сифилис



Тема Re: Защо да си направя тест?нови [re: gabitaa]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано30.03.09 08:50



Поне за споделената случка от м. май, твърдо да!



Тема Re: Защо да си направя тест? [re: finish]  
Автор gabitaa (непознат )
Публикувано30.03.09 13:57



ми аз от тогава не сам имала пове4е контакти .благодаря



Тема Re: Защо да си направя тест?нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор anix ("Spam Crew Ltd")
Публикувано29.11.10 19:18



Искам само да споделя за това ,че хич някак си нямам желание да отида да си направя тест. Незнам точно какво се е изменило в психиката ми или начина ми на разсъждение довело до това нежелание. Зачетох се в клуба ,може би за да събера кураж и да направя ,това което трябва да направя- да се тестувам. Последният ми тест е доста от одавна /говорим за години /. Тук не става въпрос за необходимостта от тест ,поради случайни съмнителни полови контакти, живея с постоянен партньор,/ но каква е гаранцията,като сексът не е обезопасен??/,а за това че съм и медицинско лице /така нареченият среден медицински персонал/.В момента не работя ,като такава поради ред причини други ,но съм работила и то в хирургии и т.н. в чужбина и в отделения със серопозитивни и така....
Въпроса е ,че независимо от факта ,че съм практикувала рискова професия и имам някакво медицинско образование...Точно аз ,след един момент изведнъж загубих всякакво желание да отида и да си направя един контролен тест.
В Чужбина там където работех ,задължително ни правеха тетста ,пращаха ни лаборантите ,когато бяхме на смяна за да няма изплъзнали се..


Сега ,като че ли изпитвам страх..Срам ме е от това ,което споделих ,но може би ,признавам си ,навярно имам нужда от малко поощрение...
Не мисля ,че съм носител...Но от /не мисля /до /сигурна съм /има голямо разстояние.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.