Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:35 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Нещо казано от мъж, който му разбиранови  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано16.09.03 13:31



"добрият любовник трябва да се старае да увеличи оргазмите на жената с която е и да разбира, че на нея й е нужно предразполагане "
Ами ей това е мъж с който бих си легнала с удоволствие

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: Нещо казано от мъж, който му разбиранови [re: vehemence]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.09.03 13:39



Това за броя на оргазмите е ясно че се опитваме да го увеличим, ама вие като опитни зайчета трябва по често да ни давате да се опитваме стеува ми се, да не говорим че предразполагането при някой зайчета трае между 3 дни и три месеца, как да увеличим броя на оргазмите като няма къде да тренираме?
Единствено остава да се готвим в очакване на момента на опита и тъй като тръпнем от желание и сме се подготвили, даже и преподготвили, често се случва броя на нашите оргазми да е по-голям от вашите, да не говорим че понякой път от дългото чакане и насъбраната спортна злоба опита е неуспешен!!!

!!!ПОЯСНЕНИЕ!!!
Умишлено съм избягнал свинче, като обект за опити по-горе, за да не засегна по закръглената част от читателите!!! На тоя етап засегнати от обръщение към тях под формата на зайче не съм виждал, освен ако няма някоя мома с дълги клепнали уши, ше я замоля да ме прощава!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Kakvo ozna4ava, dobria liubovnik?!!!нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 13:40



Mi tva si e po defolt! Az nikoga ne svar6vam predi jenata da e imala pone dva orgazma!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Драга ми, Виймънс!нови [re: vehemence]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано16.09.03 13:51



Изхвърли "Наръчник на ухажора", писал съм го като пубертет и не съм знаел какво приказвам!
Не искам да съм добър любовник! Не искам да мисля за оргазмите на жената с която съм! Не искам и тя да мисли за моите! Искам всичко да идва спонтанно! ...и в повечето случаи успявам да го постигна. Не искам да се старая да я предразполагам! Искам просто да полудявам като видя тялото и и да не мога да отлепя устни от него, а не просто да го вкарвам и изкарвам! ...и в повечето случаи успявам. Не искам "да му разбирам"! Искам сексът, който правя винаги да е първичен, необуздан, неочакван! ...и в повечето случаи успявам.

А това незнам дали е мъж с когото би легнала с удоволствие, знам че просто е казал една ясна на всички истина - това не го прави добър любовник. Ако аз вървя по улиците и викам "Е е равно на М по Ц на квадрат!" това ще ме направи ли Айнщайн? Е, може би ако викам достатъчно силно...

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Kakvo ozna4ava, dobria liubovnik?!!!нови [re: GAlNER]  
Автор lmaranta (auror)
Публикувано16.09.03 13:56



az na tvoe mqsto ne bih bila tolkova sigurna



Тема E, sega...нови [re: lmaranta]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 14:05



Ako slu4aino ne uspeia i sam mnogo barz parvia pat, vednaga se smenia prezervativa i se revan6iram, predi o6te vazbudata i da e svar6ila! A poviarvai mi vtoria pat e dalag i ma4itelen! Slu4valo mi se e dosta pati da me moliat da svar6avam ve4e.
A drug e vaprosa, ako jenata e bez4ustvena i ne znae kakvo e orgazam! I tova mi e minalo prez glavata. Togava sam pas, a i v pove4eto slu4ai i az ne moga da svar6a, za6toto tova koeto me kara da svar6a e orgazma na jenata, a ne tarkaneto. Prosto kato vidia kak se gar4i, stene, po4erveniava i zabiva nokti, togava mnogo trudno se spiram!
Imah edna na vremeto, koiato nad 50min. sam ia 4ukal kato pobarkan! Posle imah muskolna treska i na zadnika!!! A tia samo gleda6e tavana i po edno vreme kaza, 4e se e izmorila i niama li da svar6vam ve4e!!! DARVO! Togava izimitirah, 4e svar6vam i si svar6iv v baniata! Opredeleno ne iskam da popadam pak na takava! S moita sega sam si dobre - 3 orgazma za 5-6 min i sled tova sam az na hod! Kazvala mi e, 4e poniakoga ne moje i da gi prebroi! E tva e jena!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: E, sega...нови [re: GAlNER]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.09.03 14:08



Ако знаеш къв е кеф без гуменяк!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: E, sega...нови [re: GAlNER]  
Автор lmaranta (auror)
Публикувано16.09.03 14:09



6tom kazva6 i si vqrva6 ......



Тема Koe po-to4no...нови [re: lmaranta]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 14:18



te samniava v tova, koeto sam napisal?!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Koe po-to4no...нови [re: GAlNER]  
Автор lmaranta (auror)
Публикувано16.09.03 14:22



az? da se symnqvam? neeeee, pyk i za men e bez zna4enie dali e vqrno ili ne



Тема Re: Xe! [re: GAlNER]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.09.03 14:24



Е хубаво де ама нали с женати много се обичате, сега от нея ако прихванеш американски синчец вече ше я плескаш!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема OK!нови [re: lmaranta]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 14:25



I na men mi minava prez centara na ga6tite, dali mi viarva6 ili ne!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Aide sega....нови [re: Ascona83]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 14:30



Da ti obiasniavam elementarni ne6ta! Nie poniakoga si pravim kefa bez prezervativ, no vseki 4ovek s seksualna kultura znae, 4e dvete flori, ne vinagi sa ponosimi i dori nikoi da niama ni6to, pak mogat da vazniktnat problemi! Primerno, ako niakoi ot dvamata se mie s sapun 6te hvane malko gabi4ki, koito toi niama da use6ta za6toto, primerno, negovata imunna s-ma e po-silna, no kato se 4uka s drug s po-slaba imunna s-ma to drugia 6te mu se razkaje igrata!
I a ne obi4am da svar6vam vanka! Prezervativa me ustroiva napalno! Daje moje da se kaje, 4e sam mu fen!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Aide sega....нови [re: GAlNER]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.09.03 14:35



Абе нещо ме сапунисваш ти с тоя сапун!!!
Сия и аз съм хващал гъбички, ама и при мен и при гаджето си беха поравен брой ако искаш да знаеш, пък нейната имунна система е доста по-силна от мойта гарантирам ти!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Страхотно!нови [re: SHERlFF]  
Автор maira (отсъстваща)
Публикувано16.09.03 15:18



Достави ми истинско удоволствие да те чета . Чак се унесох... Хубава е тая магия - дето ти идва отвътре .

Copyleft Maira


Тема Re: Нещо казано от мъж, който му разбиранови [re: vehemence]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано16.09.03 15:19



Тъкмо разровиш и откриеш къде е клиторът на една жена и тя вземе, че ти стане безинтересна. Принципно повечето мъже, aко се постараят, наистина могат да накарат една жена да крещи. Страшното идва, когато жената се научи да крещи и започне да изисква оргазъм след оргазъм, a мъжът се вибраторизира.
Напоследък се получи обратен сексуален расизъм - всички жени вече са прочели как могат да бъдат задоволени и непрекъснато правят рекламации, щото "не се правели така нещата в живота!" (пишело го в "Жълт труд", "За жената", etc.) Ало, мис, баба ти без оргазъм девет деца е родила, ти от девет оргазъма едно житейско прозрение не успя да родиш! Ето как идва първото скарване

Който може - го прави, който не може - учи другите.


Тема Re: Нещо казано от мъж, който му разбиранови [re: vehemence]  
Автор artista (обикновен)
Публикувано16.09.03 15:26



Това поучително изречение от някакво четиво за юноши ли е?

Ако трябва да говорим сериозно... по-добре да замълчим!


Тема тОя път верхембенсъ улучила бройкатъ ...нови [re: vehemence]  
Автор Kънчo TъpнOkoпъ (трепачъ)
Публикувано16.09.03 15:38



... я кажи кОлко му плати на тОя за да тъ чука?



Тема Благодаря!нови [re: maira]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано16.09.03 15:59



Магията наистина е хубаво нещо... по-важния въпрос е как да я събудим в себе си!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Te sa si...нови [re: Ascona83]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 16:17



po raven broi, be pi4! Prosto na edinia ne mu pravi tolkova silno vpe4atlenie! A i to imunnata s-ma moje da e po silna, no za drugo da ne e! Abe vaob6te ne6tata sa si ebali maikata! Vajnoto e, 4e dosega s prezervativ ni6to ne sam hva6tal!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Да, пробвай без!нови [re: GAlNER]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано16.09.03 16:18



като мен, и аз никога нищо не съм хващал!

Който може - го прави, който не може - учи другите.


Тема Re: Нещо казано от мъж, който е деТствен още ;]нови [re: vehemence]  
Автор lumpen (drakalo)
Публикувано16.09.03 16:22



da mu puskat malko po-chesto i she spre da govori glupusti

post orgasmic chill


Тема налаганенови [re: vehemence]  
Автор Mazrim Taim (M'Hael)
Публикувано16.09.03 17:40



На моето момиче пък след 40-тия оргазъм й става лошо, почва да й се вие свят, да й треперят ръцете и ща не ща трябва да поспра за малко. Да не говорим, че 2 часа след това още й треперят крачетата. А ако не съм успял да я предразположа с това, че още от вратата съм й смъкнал панталоните и съм почнал да я еба като курва...еми какъв смисъл има всичко друго?!...То хубаво е да има стремеж към увеличаване на бройката на оргазмите, ама ме е страх, че така ще си умре под мен. Да умре от секс. Сигурно ще отиде направо в рая.



Тема Kasmetlia si ti!нови [re: TиM oT диM™]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 18:40



I kazah ti! Ot vreme na vreme go pravim i bez prezarvativ. I niama da ti kazvam kakvo e izjiviavaneto! No taka mi e kef, ako ne6to ni pisne, pravim go bez prezervativ i eto ti ne6to razli4no!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Mi te jenite sa si go kazali, be!нови [re: Mazrim Taim]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 18:42



Obi4ai me kato dama, 4ukai me kato kurva!
Mnooogo pravilna sentencia!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Kasmetlia si ti!нови [re: GAlNER]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано17.09.03 10:01



Сложа ли презерватив, все едно не правя секс! Иначе много стриктно подбирам с коя да си легна, затова обичам и девствениците, знаеш че всичко е спокойно, и така я възпитаваш в леглото, че да ти е гот

Който може - го прави, който не може - учи другите.


Тема пак не сте в часнови [re: Grace]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано17.09.03 11:16



изобщо не става дума за мъчене някакво, а наистина да си е спонтанно, но все пак самия мъж да е умел в тия неща. А този мъж специално с който съм разговаряла с такова уважение и наслада говори за самата Жена като такава, че съм убедена , че е много добър любовник...... айде позволете ми и аз да ги разбирам тия неща.
Вие веднага буквално приемате нещата все едно седнал човека да брои или да мисли само за това. Да не се коментира нещо и започва мерене на пишки и описания до Бога кой колко е добър.

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема така денови [re: GAlNER]  
Автор Mazrim Taim (M'Hael)
Публикувано17.09.03 11:35



Ама тука за някакво предразполагане говорят. Да се запалят свещи, да се пусне тиха музика, да се говорят красиви думи...Мен тия приготовления ме сдухват. Стоя надървен един час, искайки да я опра в гардероба, а трябва да се правя на gentleman. После пък тъкмо, когато не трябва ми пада. Истината е като се одървиш да я изнасилиш направо...да слушаш желанията си...



Тема mani i az takaнови [re: GAlNER]  
Автор Zubolekara (ljubovnik)
Публикувано17.09.03 11:37



naskoro nemojah da svursha nito vednuj,lashkam akto nenormalen sigurnos ume vurtial 1-2 biah i pil i nemojah i nemojah na sutrinta v edna gradina si udarih chekia da svursha shtoto misa ebeshe,paks e poluchi obichainoto-jenata kazva nemgoa poveche,se taka stava,edin put edna nema da e luda nimfaave ti kak gi razbirahs orgazmite im be,az en che ma e grija ama mii stranno shtotose sa razpravat horata,az dedaznam koga kolko imat jentie,az gi eba dokato ne presuhnat

Isksh li da ti plombiram putkata


Тема Lele, 4ove4e...нови [re: Zubolekara]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано17.09.03 12:45



4 pati ti pro4etoh posta, dokato shvana ne6to!!! Abe ti dokato pi6e6, dane bi da ima6 niakoi na hia si be! Pa pone za pisaneto pospri da ebe6 za malko!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Предразполагане означаванови [re: Mazrim Taim]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано17.09.03 13:02



да умееш да възбудиш нежно и внимателно жената до висока степен , за да изпита после върховно удоволствие

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Eba si predlaspolaganeto!!!нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано17.09.03 13:35



Za tebe petinga li e predlaspolagane!!! 4e nali za da stigne6 do tova, parvo triabva da te predlaspoloji6! Vse pak, edna jena za da se e sablekla ve4e i da si e raztvorila krakata za da ia blijat, mislia 4e predi tova triabva da se predlazploji! Predrazpolaganeto ima mnogo varianti i zavisi ot slu4aia i nastroenieto! Poniakoga se nalaga maja da poloji golemi usilia - cvetia, ve4eria v skap restorant ili v ka6ti na sve6ti, muzika, vino i dr., a ponikoga tova stav samo s dvusmisleni repliki i pogledi! Tova e predrazpolagane, da nakar6 jenata da misli za seks!
4e to li4no spored men i maja triabva da se predrazpolaga! Ako nekoia si misli, 4e sam edna mafina, koiato e programirana samo za ebane i ako mi 6trakne s prasti po4vam...sori, ama si ima vibratori! Dale4 ne mislia, 4e sam tolkova nezadovolen ili evtin. + tova, nikoga ne pravia parvata stapka! 4akam na jenata da i se priiska i nedvusmisleno da mi pokaje tova! Ne sam ot horata, koito si davat mnogo zor.

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема нежно и внимателно?нови [re: vehemence]  
Автор Mazrim Taim (M'Hael)
Публикувано17.09.03 13:47



Предпочитам грубо и чупейки всичко, което ми се изпречи на пътя...



Тема Xa! Kefi6 me!нови [re: Mazrim Taim]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано17.09.03 13:53



Ebasi i predraspolaganeto!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема ставаше дума за добър любовникнови [re: GAlNER]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано17.09.03 16:15



по време на секса и за жената специално , а не ти дали си машина или не
Темата не е за тебе не се впрягай и запомни от мен като жена - ние имаме нужда от доста повече предразполагане през цялото време и от ласки след акта.
жената е като фурна бавно загрява стига кулминация и бавно угасва и никога не го забравяй

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Gainer !!!!!!!нови [re: GAlNER]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано17.09.03 16:20



на сайта снимката твоя ли е ? и ако да ...лелел направо получих оргазъм аз като видя мъж с хубаво тяло и само при мисълта свършвам аааа ти ме разби честно

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Естествено, че приемаме...нови [re: vehemence]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано17.09.03 17:19



нещата буквално! Щом е нужно да разясняваш какво всъщност си казала може би причината е в не дотам добрия ти изказ. Ние не можем да знаем какво си мислиш или какво имаш предвид, ние знаем единствено това, което ни кажеш с думи! Така че подбирай правилните думи!

С уважение, винаги твой Шериф.

П.С. Хм... не сме били в час... майтапчийка!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема abe ti si kupi prevodachka beнови [re: GAlNER]  
Автор Zubolekara (ljubovnik)
Публикувано17.09.03 17:25



az ne ebe be,az daje ne svlaiam jeni stana dosta vreme kum 2-3 sedmici,hich i ne poglejdam,ebe mi sa ma nema kakvo apuk i zor ens i davam,de da iamshe za ibane,ma ma murzi da tursa

Isksh li da ti plombiram putkata


Тема Re: Нещо казано от мъж, който му разбиранови [re: TиM oT диM™]  
Автор swisst (yuppie)
Публикувано17.09.03 19:21



napishi pone EGOIST pod pisaniata ti...



Тема Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано17.09.03 19:42



Zasramih se! Ti si vtorata jena (parvata ia poznavam po-direktno), koiato i pravi vpe4atlenie, kakvo to4no e majkoto tialo. Na pove4eto jeni ne im puka, a i gospod mi e svidetel, 4e sam go napravil izcialo za sobstveno udovletvorenie!
No ina4e, mersi za komplimenta! Stana mi got! Obi4an jenite, cenitelki i jenite, koito se vazbujdat ot gledkata na gol maj! Malko ostanahte ei! Va vsi4ki ve4e im e vse edno, kak izglejda maja!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 17.09.03 20:17.



Тема мданови [re: vehemence]  
Автор The Goddess (gorgeous)
Публикувано17.09.03 19:43



Съгласна съм

The very worst part of you is ME!


Тема Nikoga ne sam go zabriaval!нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано17.09.03 19:49



Znam mnogo dobre, kak i kakvo triabva da pravia s edna jena!
Daje moga da na4ertia priemo-predavatelnata vektorna harakteristika na orgazma i!...Samo s mnojestvenia malko 6te se zatrudnia....
Ne mi se vrazvai, prosto poniakoga, me izbiva malko na sebi4nost, no ina4e sam krotak i dobri4ak, kato agance! Moje da se pravia na mnogo otvoren, no za men nai-goliamoto udovolstve v seksa e da gledam kak jenata se izviva, zahapva zavivkite, stene, o4ite i se podbelvat, vrata i po4erveniava, zabiva si noktite v garba mi i zapo4va da se trese na valni! Eto tova e celta!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Драга ми, Виймънс!нови [re: SHERlFF]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано18.09.03 05:32



аз искам с такъв като тебе да легна



Тема Re: Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: GAlNER]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано18.09.03 09:54



Ne e taka Gainer, izobshto ne ni e vse edno, i drugi jeni ima, koito ocenqvat hubavoto mujko tqlo. Pri men nqma shans muj s nepoddurjano tqlo, ama i trudno se vpechatlqvam, zashtoto sum sviknala da gledam krasivi tela, vse pak dosta godini po fitnesite si kazvat dumata.

Share your passion.


Тема Re: Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано18.09.03 10:19



Е вие гледате в мъжките тела, ама и ние гледаме в женските тела!!!
Всяка жена иска мъж с идеално тяло, въпреки че тя самта не притежава такова, което е потвърждение на твърдението че жените не предлагата толкова колкото очакват да получат и отново се стига до подлата женска същност!!!
И само да предупредя Грейс че няма самисъл да ми пишеш че мерките ти са 96/60/90 примерно и че задника ти не е провиснал повече от необходимото, да не говорим че циците ти сигурно са далеч от идеалните форми (не мой идеали) пък аз гейнъра го познавам и наистина тялото си му го бива!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Ne be...нови [re: Ascona83]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано18.09.03 11:09



To i az sam na mnenie, 4e krasotata e preoritet na jenata! Edin maj ne triabva da e krasiv, a majestven! No jenata....zadaljitelno triabva da se poddarja!
E i az ve4e ne sam tova, koeto biah na snimkata! Sled kato skasah garda, ve4e 8 meseca ne sam stapval v fitnesa! Zap4vam da se mrazia i me be6e sram da se sableka na plaja!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема ласки след актанови [re: vehemence]  
Автор Mazrim Taim (M'Hael)
Публикувано18.09.03 11:17



И аз обичам ласки след акта. Да ме чеше по гърба...това е страхотно!



Тема Re: Ne be...нови [re: GAlNER]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано18.09.03 11:22



Абе аре стига сега щом немаш бицепс колкото главата и не си мъж все едно?
Е кат не съм аполон кво да мра?
Нека си търси мускули и да си ги носи на ръца като иска, според мен не е важно дали тялото на мъжа е добре оформено, ама нейсе щото всичките са перфектни, с манекенски тела та сега и аз да ходя на фитнес.
Ми фитнеса за мен е щуротия, вместо да си напъна главата ка да направя нещо, да напъвам на железата да ми станат ръцете като парни чукове, ама всеки си има мнение по въпроса де, на теб ти харесва, а аз никога не съм стъпвал и няма да стъпя!!! Имам много по приятни начини за пилеене на време според мен. А на плажа как изглеждам изобщо не ми пука, щото оглеждайки около мен виждам само провиснали цици и задници, рядко някой хубав гъз хваща око!!!
Що да се напъвам като жените в българия които се подържат са толкова малко че може да кажем че ги няма!!! Пълно с гюбрета дето си мислят че са подържани!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ne be...нови [re: Ascona83]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано18.09.03 12:14



Ama napalno sam saglasen s teb! Az tova go kazah - ne pravia tialo za jenite, a za sebe si! O6te pove4e, kato se ima predvid, 4e krasivite jeni, malko gi kasae, kak izglejda maja! Vajnoto e da ima pari!
A ina4e, kazah 4e me e sram da se sableka, sa6toto ve4e niamam relef i malko se osfinih! To4no tova polojenie, go mrazia! Predpo4itam da sam slab bez muskoli, otkolkoto da sam zagladen i plo4kite da ne se vijdat! Navremeto, kogato tejah 70kg., se sabli4ah neprekasnato, za6toto ne mi puka6e i ne biah debel! No sega, kogato teja 90kg., a muskolaturata mi e skrita pod 1-2sm. slanina, kak da ne me e sram!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема тъкмо мислех да и го казвам същотонови [re: SHERlFF]  
Автор Kpacивия® (гледа сеир)
Публикувано18.09.03 12:31



ама виждам че си ми прочел мислите и си го написал вече



Тема какво приказваш изтекоха ми очитенови [re: GAlNER]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано18.09.03 12:35



без да се лигавя ...аз съм голям ценител на мъжката красота и много уважавам мъже, които се грижат за себе си -Евала ти давам без превземки ....за мен половината удоволствие от секса е именно визията и тялото на мъжа само като го пипам и умирам от удоволствие
Не си мисли, че не им пука на жените за телата на мъжете не се заблуждавай всяка се заглежда по поддържани тела
а ти си имаш фенка вече в мое лице

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема марш във фитнесанови [re: GAlNER]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано18.09.03 12:39



:))))) айде ще те взимам с мене тъкмо да има какво да гледам, че от нашата зала повечето мъже с готини тела отидоха в друга зала
Как така си се омазал ...я да се стягаш аааааа

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано18.09.03 12:59



Znaesh li, nqmam nikakvo namerenie da ti kazvam kakvi sa mi merkite, shtoto ne si ti choveka, koito trqbva da preceni kak sa.
No edno moga da ti kaja, nqmam period v jivota si, v koito da ne sum izglejdala dobre

A sum sigurna, che ako teb te sreshtna na ulicata, nqma da te zabeleja.

Share your passion.


Тема Да не стане грешка?нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано18.09.03 13:51



Не съм гей!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Красивий!нови [re: Kpacивия®]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано18.09.03 13:53



И ти ли на мен налиташ бре? Пиши си постингите както трябва, както и където си го написал излиза, че си мечтаеш за мен! Внимавай, ми ако взема да се навия?

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано18.09.03 14:04



Ей добре го каза!!!
Надявам се само че това дето си изглеждала добре цял живот не е лична преценка щото аз иначе в моите очи съм малко по-як от бат Арнолд Шварценегер бе кака
Ако ме срешнеш на улицата сигурно няма да ме забележиш щото съм нормален, нещо от време нсам качвам килца ама мисля че за човек 186 см 90 кила не са много, пък и да са много кво ми пука като не ходя по улиците?
Фитнеса е за хора които искат да имат големи релефни мускули с които да привличат внимание!!! Аз от липса на внимание от страна женски индивиди не страдам, големи мускули съответно не ми трябват. Това да не се тълкува че Гейнър страда от липса на внимание и за това тичка във фитнеса, щото мойто хоби пък е да тичкам в сервиза и да правя коли примерно

Та мисълта ми е мис "ЗАГЛЕЖДАТ МЕ ПО УЛИЦИТЕ И МРЪСНИШКИ МИ ПОДСВИРКВАТ" че твоето прекрасно тяло в моите очи може да е нещо съвсем различно, щото много от мъжете не си падат по шригли неизлизащи от фитнеса, кокаливи, с вдлъбнати кореми и изхвръкнали тазове, кракак дебели колкото китките им талии с размер на вафла мура!!! Мъжа иска да има с какво да си напълни ръката, а не кат те фане за гъза все едно си пипа рамото да се чувства!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано18.09.03 15:35



Tozi glupav razgovor ne mi se vodi, ostavqm te v plen na vuobrajenieto ti

Share your passion.


Тема Re: Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано18.09.03 15:44



... да и аз си те представях скромна, но уви и това качество не притежаваш...

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано18.09.03 15:59



Skromnostta krasi tezi, koito nqma kakvo drugo da gi krasi, kakto kazva nashia priqtel Don_Pablo

Share your passion.


Тема Az sam cool!....нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано18.09.03 17:32



Ot sledva6tia mesec po4vam pak! Niamam problem s vra6taneto na formata. Triabvat mi samo 40-60 dni i sam pak sa6tia! Problema be6e, 4e skasah 85% ot liavata garda(pektoralis) i ne mojeh da povdigna ni6to!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема E mersiiiiiiнови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано18.09.03 18:50



No zapo4vam da se 4ustvam neudobno, kogato mi praviat komplimenti, vapreki, 4e mi e dost priatno! Moje bi e taka kakto kazva6...moje bi jenite se vpe4atliavat ot hubavo majko tialo..., no dobre go prikrivat i dori tezi koito iavno sa mi naviti, nikoga ne sa tolkova otkroveni! Jenite ne sa sviknali da praviat direktni komplimenti na majete, sigurno za6toto si misliat, 4e edinsveno te zaslujadat! No tova e gre6ka, za6toto, kogato znam, 4e sam ocenen - pravia 4udesa Majete sa6to se nujdaiat ot komlimenti, za sajalenie, moje bi pove4e ot jenite, za6toto sa po-golemi komlpeksari!
Predi6noto mi gadje mi kazva6e, 4e neia ne ia interesuva, kak izglejdam! Tova, 4e sam bil gotin, ne i haresvalo, za6toto gotinite maje bili naduti! Kazva6e, 4e ne me haresva zaradi van6nosta, a zaradi 4oveka v men i dori da stana 150kg., pak 6tiala da me haresva! Tova e hubavo ot edna gledna to4ka, no za sajalenie, mi deistva6e obratno i az to4no v tozi period se zanemarih, za6toto nimah nikakv stimul da izglejdam dobre! Tia nikoga ne mi se radva6e na plo4kite, gardite mi, na racete mi ili na garba mi! Nikakvo vnimanie ne mi obra6ta6e, za razlika ot nikvi nepoznati jeni i tova me postvi v niakav dosta apati4en period. $ustvah se dosta gadni4ko..., no tova ve4e e bez zna4enie!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: хубаво си споритенови [re: Grace]  
Автор artista (обикновен)
Публикувано19.09.03 10:16



но чак пък да цитираш посредственото твърдение на Паблито
Скромността не е лошо качество, въпреки че напоследък се възприема като такова.
Скромен = смотан?

Ако трябва да говорим сериозно... по-добре да замълчим!


Тема Re: Eeee, 4ak pak tolkova...нови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано19.09.03 10:33



Ти да не си политичка или журналистка? Щото хората от тия професии обикновенно са нарцисисти като теб!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: хубаво си споритенови [re: artista]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано19.09.03 10:37



Vij, izrechenieto mnogo me razsmq i zatova go citiram, puk i za sluchaq beshe idealno
A inache, ne e losho kachestvo skromnostta, no ako chovek trqbva sam da si probiva put v jivota, ne e ot polza.

Share your passion.


Тема Re: хубаво си споритенови [re: Grace]  
Автор artista (обикновен)
Публикувано19.09.03 10:44



Съгласен

Ако трябва да говорим сериозно... по-добре да замълчим!


Тема Re: E mersiiiiiiнови [re: GAlNER]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано19.09.03 10:55



Не знам защо другите жени не правят директни комплименти, ние българите по начало нямаме навик да си казваме хубави неща, но аз дълго време също не правех, защото мъжете почват да си мислят, че ги свалям! Опазил ме Господ от такова нещо! Никога не съм го правила и дано не ми се налага. Аз просто констатирам факти, когато правя комплимент. Правя комплименти и на жените и често са ме питали нямам ли женска злоба. Ами нямам. Не мога да се тровя с такива чувства. Мога да се зарадвам и на чужда хубост, и на чужд успех, и на чужд късмет. Сега правя комплименти, без да ме интересува какво ще си помисли някой. Ако не ме разбере правилно, си е изцяло за негова сметка.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Ама имай милост денови [re: GAlNER]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано19.09.03 11:18



стига ми говори за гърди и плочки........много ми е богато въображението
Не знам коя жена какво ти е казвала, но аз съм много директна и ако ми харесва някой му казвам, правя комплименти и на мъже и на жени. Знам, че всеки човек иска да е харесван колкото и да не го показва. И когато комплиментите са искрени е приятно. И на мен естествено ми е приятно да получавам ако не са някакви клишета комплиментите
Айде стягай се :)))) макар и да съм убедена, че и така си готино гадже

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Evala!нови [re: razbiram]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 12:26



Mnogo malko sa jenite, koito sa svobodni ot jenska zloba! Tava e mnogo riadko sre6tano i govori za tova, 4e jenata niama nikakav komleks i se 4ustva dosta dobre v sobstvenata si koja!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема E tva e!нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 12:31



Ti si jena, koiato zaslujava gotin maj! Cenitelka! Obi4am takiva jeni!
Osobenno i takiva, koito se poddarjat, kato teb. Popadnah na edin tvoi post, kadeto kazva6e, 4e si glatko izbrasnata...mmmmmmmm, vkusotiika!
P.S. Haresva mi mnogo priakora ti!
vehemence - сила, страст, страстност, бурност, увлечение, жар

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 19.09.03 13:02.



Тема оооооо Gainerнови [re: GAlNER]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано19.09.03 13:02



ако знаеш вече колко пъти си бил под мене във фантазиите ми ....ммм леле мале
и ти ако си гладко избръснат и с тия плочки и гърди охххх бедна ти е фантазията просто
абе ей подмокрих се спрете се сега заминавам на кафе как да ходя така

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: Evala!нови [re: GAlNER]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано19.09.03 13:03



Имам си някой и друг комплекс, като всеки човек, но не мисля, че със злоба към другите ще го преодолея. Това става само с работа върху себе си, а не със агресия и злоба срещу другите. Не е ли така?

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Uhhhhhhh!нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 13:17



Hi4 ne mi e bedna fantaziata, to i az si fantaziram, razni raboti vapreki, 4e ne sam te vidial na snimka! Dali sam izbrasnat?! Ti kak misli6?! Gladak sam kato kadife. To i niama kvo tolkova da brasna, 6tot po-princip niamam kosmi dori po racete, pa kvo ostava po grdite, korema ili garba!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Оххх нееее се издържа :))нови [re: GAlNER]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано19.09.03 13:26



не моля те не може така :))))) трябва да видя аз ама ти сега си моногамен значи ще се обадиш по- нататък :))))))))
снимка не ти трябва няма да се разочароваш убедена съм

един за друг сме слушай какво ти разправям аз ще има искри огнени ох и с това тяло твоето .......

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Abe, te iskrite...нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 13:34



i sega preska4at prez net-a, kato gledam, pa kvo ostava... Pa i ne smaitam da sam 4oveka s ve4nata vrazka! Vsi4ko si ima na4alo i krai...., no na4aloto e nai-sladko...

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Abe, te iskrite...нови [re: GAlNER]  
Автор artista (обикновен)
Публикувано19.09.03 13:44



Ееее... , не се предавай толкова лесно

Ако трябва да говорим сериозно... по-добре да замълчим!


Тема Nema ni6to lesno!нови [re: artista]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 13:50



Vsi4ko e trudno i ma4itelno

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Nema ni6to lesno!нови [re: GAlNER]  
Автор artista (обикновен)
Публикувано19.09.03 14:01



No Pain - No Gain!
No Money - No Funny!

Ако трябва да говорим сериозно... по-добре да замълчим!


Тема Znae6 kak e!нови [re: artista]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 14:55





NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re:еееееееееееееееее дееенови [re: vehemence]  
Автор lnsert-OFF (куцо пиле)
Публикувано19.09.03 15:50



айде стига сте се празнили тук във форума плс
по добре е насаме

Press Ctrl-Alt-Del to continue ........


Тема Abe ti,нови [re: lnsert-OFF]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 17:46



ne me u4i mene, koe e po-dobre i koe - ne! Da ne bi da se drazni6 ne6to,a?!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема vehemence...нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 20:18



Ma padam si po tvoite fantazii!!! Osobeno mi haresa tova, 4e sam bil pod teb! OH! Obi4am da me izpolzvat po tozi na4in, pak i kva gledka se otkriva...

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Ако знаеш колко си прав...нови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 20:50



...GAINER!!!

Наистина И мъжете се нуждаят от комплименти. Защо не? Само защото не е традиция ли? Ами нали всички сме хора, мъже, жени, всички искаме да сме харесвани.

Аз правя комплименти на моя мъж. Понякога, не много често, да не му се вдигат много акциите. Но достатъчно често, за да поддържам огъня в него.

КОМПЛИМЕНТИТЕ правят чудеса, да знаете!!!
И няма нищо срамно жена да направи комплимент на мъж. Това само ще бъде в нейна полза, защото мъжът ще й обърне повече внимание след това.

Права ли съм, мъже???

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Разбирам,нови [re: razbiram]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 20:53



това все едно го казвам аз...

Знаех си, че си такава!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Re: Ако знаеш колко си прав...нови [re: oтвopeнa]  
Автор asseto (непознат )
Публикувано19.09.03 20:54



podkrepiam s dve race! prosto ne mozheshe da go kazhesh po-tochno...



Тема Razbira se!нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 21:09



Prosto uceli v desiatkata! Maja ne e sviknal, kato jenata, na komplimenti i vseki edin mu vliae! Ako jenata, koiato e s nego se vazdarja da mu pravi - ne mu pravi vpe4etlenie do momenta v koito ne polu4i kompliment ot druga jena! Togava zapo4va da se zamislia, za6to po-diavolite drugite jeni mu praviat komplimenti, a to4no tazi koiato triabva ne!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Да не стане грешка?нови [re: SHERlFF]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано19.09.03 21:13



Ех да ти...и шерифаВие шерифите англииски не знаете ли бре?Не сте ли чували, че в тоз език няма форми за женски и мъжки рода на същствителните?!Т.е walker-е форма и за жена и за мъж!

И за да не стане грешка-жена съм!



Тема Re: тъкмо мислех да и го казвам същотонови [re: Kpacивия®]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано19.09.03 21:14



теб съм имала взможност да ти наблюдавам липсващият интелект,ама шерифа що така



Тема Re:еееееееееееееееее дееенови [re: lnsert-OFF]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:14



ха-ха-ха, верно, ама и мен "раздразниха", колко са лоши... Какво ще правя тази вечер, като съм сама?...

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Emi...нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 21:16



Napravi ne6to po vaprosa de! Nie li da te u4im...

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 19.09.03 21:16.



Тема Re: Красивий!нови [re: SHERlFF]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано19.09.03 21:16



НАЛИ НЕ БЕШЕ ГЕЙ БЕ?!?!



Тема Ахам,нови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:22



тъй вярно!

Ама се изисква малко житейски опит все пак, докато ние, жените, достигнем до това прозрение. Все пак наложените догми са доста силни. Дано възпитаме децата си по-добре...

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Да, вече правя...нови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:28



Сега отваряме бутилка вино със сестра ми и след това ще излизаме да потанцуваме. Няма да кибичим тука.

Иначе снощи си взех дозата за две седмици напред, ама ти сега ще ме умориш с твойте приказки, честно.

Верно било, че мозъкът е най-голямата еротична зона, мамка му!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Ha!нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 21:31



Vsi4ki se u4im, dokato sme jivi i jiveem dokato se u4im, kefim se na kuponite, dokato se napiem i piem dokato se kefim, 4ukame, dokato svar6im i svar6vame dokato 4ukame..., abe vaob6te ...jivot li be da go opi6e6... EBASI MAIKA! KVO MI STANA?!!! Zapo4nah ne6to da otka4am! Ami tuka si umiram ot skuka, dokato 4akam da stane 23.00...nemoja li po-rano da po4ne toia kupon BE!!!! Dano pone da e iak, jalko 4e 6te sam s kolata i niama da pia,...ama karai! Vajnoto e, 4e kato si sedia v ka6ti i po4vam da izperkvam...AMA AZ O6TE LI PI6A BE?!!! EBASI...SPIRAM!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема ОК, ясно, ама...нови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:34



ай сега кажи къде е гаджето, та ти е толкова скучно?...

А, и между другото, няма страшно, ще пием по едно и за тебе, наздраве!
Готин си! Поздрави на твойта мацка!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Mdaaaaa...нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 21:36



6te se seti6! Po sladko ot tova da si prikazva6..., MALEEE, 6tiah da kaja, 4e nema!!! Ima, imaaaaaaa! Ama i da si lafi6 e got! Fantaziata e nai-vis6ata stepen na inteligentnost! FAKT! Taaa, nie tuka siiiii fantazirameeeeeee..., ob6to vzeto, ...tai da se kaje - det se vika, AAAAA, NE! Pisna mi! Zabravih si misalta! To mai i misal niamah, ama karai...

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Mersi mersiiii!нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 21:39



4akam da stane vreme da hodia da ia vzimam ot rabota! Ba4ka do 22.30! SKUKAAAA, skuka!
Jalko, 4e niama da pia na umrelia kupon(pred4ustvam, 4e 6te e umrial) ina4e bih izpil po 3 i za vas!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 19.09.03 21:40.



Тема Щях да пускам теманови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:49



за вчерашното си преживяване под формата на еротичен разказ, ама да ти кажа честно...някои моменти от това преживяване ми се губят, пък и не съм много сладкодумна, понеже мисълта ми тече на талази, и се губят ценни моменти, които пръстите не могат да уловят толкова бързо.

С две думи: снощи не правих секс, снощи се любих. И днес хвърча в облаците!!!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Знам, че може да прозвучи фантастично, нонови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:59



снощи оргазмът ми беше 100 пъти по-силен от нормално, и... не изпитвах нужда от повече след това. Имах чувството, че съм в рая.

Абе, наистина чувствата са голяма работа!!!

И пак, опира до мозъка. Всичко е в мозъка!

Забавлявай се днес. Можеш и без алкохол! Внимавай как караш! Искам утре да докладваш, че сте ок и двамата!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Какво "ех да ми..."?нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано19.09.03 22:09



Ами... незнам какво да кажа... тайничко си се надявах да си жена. Не, че да чуеш от мъж, че иска да спи с теб е по-малък комплимет, но все пак аз лично категорично предпочитам жените!
Съжалявам за пропуските си в изучаването на английски - признавам си ги, но от Шерифология и Бандитознание не ми остава време да ги запълня! И ти благодаря за краткия задочен курс по чужди езици, който ми изнесе, надявам се напълно безплатно, защото ако не е - незнам как да ти се отплатя!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Не съм...нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано19.09.03 22:11



предположението, че може да се навия бе чисто хипотетично! Ако ми го напомниш пак - ще отричам до край! :))

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема ???нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано19.09.03 22:12



Шерифа що как? Ква простотия съм изръсил пак? Имаш предвид незнанието на родовете в английския ли?

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Daaaa, taka e!нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 22:13



Po princip, orgazma na jenata e mnogo po-silen pri partnior kam koito ima 4ustva! Pri jenata, naistina vsi4ko e v mozaka!
OK 6te sme! Az samo se bazikam, no fakt e, 4e ne pia - prosto ne me kefi! Kupondjia sam si i bez alkohol!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Ок, babyнови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 22:19



Ние вече се отдадохме на виното и малко лафче.

До следващия път, беше ми СТРАШНО приятно, друго е да си лафиш с интелигентен човек. Приятна вечер.

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Re: Какво "ех да ми..."?нови [re: SHERlFF]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано19.09.03 22:24




Нищо безплатно няма на тоя свят!Ако имаш познания по френски можеш да направим бартер!



п.п какво "да ти"....ше решим на място



Тема Re: ???нови [re: SHERlFF]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано19.09.03 22:26



Да бе,да....

ма няма значение...

стига да си добър в oral френския



Тема Re: Не съм...нови [re: SHERlFF]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано19.09.03 22:28



Така,така....то някой хипотези се оказват реалност....
Карай-той нали бил Красив тоя,поне ще ти е приятно..няма някои урунгел да ти се наложи да работиш...



Тема Ахахахахаха......нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано19.09.03 22:29



Това трябваше аз да го кажа! Една от любимите ми реплики е, че безплатен обяд няма.

А за съжаление познанията ми по френски език са изцяло устни! - клише, но в случая - абсолютно вярно! :)))

Пост Скриптум: А кое е мястото?

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Е не говори така де!нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано19.09.03 22:30



Това е абсурдно предположение!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Хлъц!нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано19.09.03 22:33



Е не може до такава степен да мислим едно и също!
Прочети по-горния ми отговор.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Ахахахахаха......нови [re: SHERlFF]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано19.09.03 23:08



Ммммм..с мястото е сложно малко...



Тема Re: Хлъц!нови [re: SHERlFF]  
Автор Fire walker (минаващ)
Публикувано19.09.03 23:10



явно може....



Тема Gainer това е любимата ми позанови [re: GAlNER]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано20.09.03 10:47



аааа ама ти защо не ми отговаряш на лични бележки ?стига сега ще ни развалят тука свалката :))))) някои завистници давай да се прехвърляме на лични и да знаеш как съм ти хвърлила око не е истина ако ми паднеш такова обяздване те чака , че ......хмммм

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re:еееееееееееееееее дееенови [re: oтвopeнa]  
Автор lnsert-OFF (куцо пиле)
Публикувано20.09.03 11:17



мдааааааа, малко късно ти прочетох отговора, така че за снощи надявам се си се уредила...аз също (надявам се )

Press Ctrl-Alt-Del to continue ........


Тема Leleeeeeeeнови [re: vehemence]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано20.09.03 11:46



jalka kartinka...

Писна ми от педераси...


Тема Re: Leleeeeeeeнови [re: MAN6]  
Автор -------------- (-----------)
Публикувано20.09.03 11:50



toi gorkia neznai kakvo go ochava,deto pisah temata za pogrebenieto-toi jiv shi umre akto e vidi,tia e akto smurta

ne mi sa misli


Тема Aaaaa, tuka e po-veselo!нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано20.09.03 12:55



Drazniat se!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Нещо казано от мъж, който му разбиранови [re: vehemence]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано21.09.03 14:42



супер




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.