Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 19.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Нещо казано от мъж, който му разбира  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано16.09.03 13:31



"добрият любовник трябва да се старае да увеличи оргазмите на жената с която е и да разбира, че на нея й е нужно предразполагане "
Ами ей това е мъж с който бих си легнала с удоволствие

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: Нещо казано от мъж, който му разбиранови [re: vehemence]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.09.03 13:39



Това за броя на оргазмите е ясно че се опитваме да го увеличим, ама вие като опитни зайчета трябва по често да ни давате да се опитваме стеува ми се, да не говорим че предразполагането при някой зайчета трае между 3 дни и три месеца, как да увеличим броя на оргазмите като няма къде да тренираме?
Единствено остава да се готвим в очакване на момента на опита и тъй като тръпнем от желание и сме се подготвили, даже и преподготвили, често се случва броя на нашите оргазми да е по-голям от вашите, да не говорим че понякой път от дългото чакане и насъбраната спортна злоба опита е неуспешен!!!

!!!ПОЯСНЕНИЕ!!!
Умишлено съм избягнал свинче, като обект за опити по-горе, за да не засегна по закръглената част от читателите!!! На тоя етап засегнати от обръщение към тях под формата на зайче не съм виждал, освен ако няма някоя мома с дълги клепнали уши, ше я замоля да ме прощава!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Kakvo ozna4ava, dobria liubovnik?!!!нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 13:40



Mi tva si e po defolt! Az nikoga ne svar6vam predi jenata da e imala pone dva orgazma!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Драга ми, Виймънс!нови [re: vehemence]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано16.09.03 13:51



Изхвърли "Наръчник на ухажора", писал съм го като пубертет и не съм знаел какво приказвам!
Не искам да съм добър любовник! Не искам да мисля за оргазмите на жената с която съм! Не искам и тя да мисли за моите! Искам всичко да идва спонтанно! ...и в повечето случаи успявам да го постигна. Не искам да се старая да я предразполагам! Искам просто да полудявам като видя тялото и и да не мога да отлепя устни от него, а не просто да го вкарвам и изкарвам! ...и в повечето случаи успявам. Не искам "да му разбирам"! Искам сексът, който правя винаги да е първичен, необуздан, неочакван! ...и в повечето случаи успявам.

А това незнам дали е мъж с когото би легнала с удоволствие, знам че просто е казал една ясна на всички истина - това не го прави добър любовник. Ако аз вървя по улиците и викам "Е е равно на М по Ц на квадрат!" това ще ме направи ли Айнщайн? Е, може би ако викам достатъчно силно...

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Kakvo ozna4ava, dobria liubovnik?!!!нови [re: GAlNER]  
Автор lmaranta (auror)
Публикувано16.09.03 13:56



az na tvoe mqsto ne bih bila tolkova sigurna



Тема E, sega...нови [re: lmaranta]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 14:05



Ako slu4aino ne uspeia i sam mnogo barz parvia pat, vednaga se smenia prezervativa i se revan6iram, predi o6te vazbudata i da e svar6ila! A poviarvai mi vtoria pat e dalag i ma4itelen! Slu4valo mi se e dosta pati da me moliat da svar6avam ve4e.
A drug e vaprosa, ako jenata e bez4ustvena i ne znae kakvo e orgazam! I tova mi e minalo prez glavata. Togava sam pas, a i v pove4eto slu4ai i az ne moga da svar6a, za6toto tova koeto me kara da svar6a e orgazma na jenata, a ne tarkaneto. Prosto kato vidia kak se gar4i, stene, po4erveniava i zabiva nokti, togava mnogo trudno se spiram!
Imah edna na vremeto, koiato nad 50min. sam ia 4ukal kato pobarkan! Posle imah muskolna treska i na zadnika!!! A tia samo gleda6e tavana i po edno vreme kaza, 4e se e izmorila i niama li da svar6vam ve4e!!! DARVO! Togava izimitirah, 4e svar6vam i si svar6iv v baniata! Opredeleno ne iskam da popadam pak na takava! S moita sega sam si dobre - 3 orgazma za 5-6 min i sled tova sam az na hod! Kazvala mi e, 4e poniakoga ne moje i da gi prebroi! E tva e jena!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: E, sega...нови [re: GAlNER]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.09.03 14:08



Ако знаеш къв е кеф без гуменяк!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: E, sega...нови [re: GAlNER]  
Автор lmaranta (auror)
Публикувано16.09.03 14:09



6tom kazva6 i si vqrva6 ......



Тема Koe po-to4no...нови [re: lmaranta]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.09.03 14:18



te samniava v tova, koeto sam napisal?!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Koe po-to4no...нови [re: GAlNER]  
Автор lmaranta (auror)
Публикувано16.09.03 14:22



az? da se symnqvam? neeeee, pyk i za men e bez zna4enie dali e vqrno ili ne




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.