Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ахам,нови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:22



тъй вярно!

Ама се изисква малко житейски опит все пак, докато ние, жените, достигнем до това прозрение. Все пак наложените догми са доста силни. Дано възпитаме децата си по-добре...

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Да, вече правя...нови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:28



Сега отваряме бутилка вино със сестра ми и след това ще излизаме да потанцуваме. Няма да кибичим тука.

Иначе снощи си взех дозата за две седмици напред, ама ти сега ще ме умориш с твойте приказки, честно.

Верно било, че мозъкът е най-голямата еротична зона, мамка му!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Ha!нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 21:31



Vsi4ki se u4im, dokato sme jivi i jiveem dokato se u4im, kefim se na kuponite, dokato se napiem i piem dokato se kefim, 4ukame, dokato svar6im i svar6vame dokato 4ukame..., abe vaob6te ...jivot li be da go opi6e6... EBASI MAIKA! KVO MI STANA?!!! Zapo4nah ne6to da otka4am! Ami tuka si umiram ot skuka, dokato 4akam da stane 23.00...nemoja li po-rano da po4ne toia kupon BE!!!! Dano pone da e iak, jalko 4e 6te sam s kolata i niama da pia,...ama karai! Vajnoto e, 4e kato si sedia v ka6ti i po4vam da izperkvam...AMA AZ O6TE LI PI6A BE?!!! EBASI...SPIRAM!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема ОК, ясно, ама...нови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:34



ай сега кажи къде е гаджето, та ти е толкова скучно?...

А, и между другото, няма страшно, ще пием по едно и за тебе, наздраве!
Готин си! Поздрави на твойта мацка!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Mdaaaaa...нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 21:36



6te se seti6! Po sladko ot tova da si prikazva6..., MALEEE, 6tiah da kaja, 4e nema!!! Ima, imaaaaaaa! Ama i da si lafi6 e got! Fantaziata e nai-vis6ata stepen na inteligentnost! FAKT! Taaa, nie tuka siiiii fantazirameeeeeee..., ob6to vzeto, ...tai da se kaje - det se vika, AAAAA, NE! Pisna mi! Zabravih si misalta! To mai i misal niamah, ama karai...

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Mersi mersiiii!нови [re: oтвopeнa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано19.09.03 21:39



4akam da stane vreme da hodia da ia vzimam ot rabota! Ba4ka do 22.30! SKUKAAAA, skuka!
Jalko, 4e niama da pia na umrelia kupon(pred4ustvam, 4e 6te e umrial) ina4e bih izpil po 3 i za vas!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 19.09.03 21:40.



Тема Щях да пускам теманови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:49



за вчерашното си преживяване под формата на еротичен разказ, ама да ти кажа честно...някои моменти от това преживяване ми се губят, пък и не съм много сладкодумна, понеже мисълта ми тече на талази, и се губят ценни моменти, които пръстите не могат да уловят толкова бързо.

С две думи: снощи не правих секс, снощи се любих. И днес хвърча в облаците!!!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Знам, че може да прозвучи фантастично, нонови [re: GAlNER]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.09.03 21:59



снощи оргазмът ми беше 100 пъти по-силен от нормално, и... не изпитвах нужда от повече след това. Имах чувството, че съм в рая.

Абе, наистина чувствата са голяма работа!!!

И пак, опира до мозъка. Всичко е в мозъка!

Забавлявай се днес. Можеш и без алкохол! Внимавай как караш! Искам утре да докладваш, че сте ок и двамата!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Какво "ех да ми..."?нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано19.09.03 22:09



Ами... незнам какво да кажа... тайничко си се надявах да си жена. Не, че да чуеш от мъж, че иска да спи с теб е по-малък комплимет, но все пак аз лично категорично предпочитам жените!
Съжалявам за пропуските си в изучаването на английски - признавам си ги, но от Шерифология и Бандитознание не ми остава време да ги запълня! И ти благодаря за краткия задочен курс по чужди езици, който ми изнесе, надявам се напълно безплатно, защото ако не е - незнам как да ти се отплатя!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Не съм...нови [re: Fire walker]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано19.09.03 22:11



предположението, че може да се навия бе чисто хипотетично! Ако ми го напомниш пак - ще отричам до край! :))

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.