Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Svirkata - pravo i zadyljenie...нови  
Автор Dadan (непознат )
Публикувано21.08.01 17:02



Triabva li jenite da praviat svirki pri poiskvane?
Da. Tova e nai-dobrata osnova za zdravata vryzka. Nishto ne pokazva taka dobre lubovta na edna jena kakto dobrata svirka...redovnata, dobra svirka!

Smiatam che povecheto jeni shte se syglasiat s men...



Тема А тованови [re: Dadan]  
Автор DlD ()
Публикувано21.08.01 18:25



вече е нещо , което трябва в Съвета при подписването да казват на младите. Мдааа...свирката-скрепител на семейството и опора на държавата.
Като го писа това в момент на недосвирване ли беше или само така си дрънкаш?

Редактирано от DlD на 21.08.01 18:26.



Тема Re: А тованови [re: DlD]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано21.08.01 18:51



Спокооооойно.....има моменти, в които мъжа става много мързелив и иска само свирка. И затова така разсъждава човека.
Недосвирване е....ай на бас:)



Тема Един въпрос към мъжетенови [re: Dadan]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано21.08.01 19:37



Моля? Оралният секс - право на мъжа и задължение на жената?
Сигурно има и санкциите за неизпълнение, в случай, че жената не си изпълнява задълженията?!
Например:
Чл.1 При първи отказ - временно лишаване от орална и мануална стимулация на клитора.
Чл.2 При всеки следващ отказ - налагат се санкциите по чл.1 + едноседмично лишаване и от секс.
Чл.3 При над 5 последователни отказа - подаване на жалба до Съвета на Приятелите за тотално уронване основите на връзката и намиране на друг по-всеотдаен заместител.

Само не се чете в договора, гълтането задължение ли е или е само право?

И сега съвсем сериозен въпрос:
Защо мъжете егоистично са решили, че жената е задължена да им говори на френски при всеки полов акт, докато за тях това е само по желание и едва ли не висша награда за жената?



Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Dadan]  
Автор Atlanta (GoneByTheWind)
Публикувано21.08.01 22:16



В секса нищо не трябва да става при поискване, а само по взаимно желание. Ако накараш една жена да ти направи свирка, когато на нея не и се иска, това не само че не е 'nai-dobrata osnova za zdravata vryzka', а най-вероятно ще бъде началото на края. Е, разбира се, ако жената те обича и намира в теб неизчерпаем извор на нежност, няма причини да не си получиш свирката при всеки акт, ако обаче знаеш как да си я поискаш и как да й върнеш жеста...

Преди да поискаш нещо, помисли какво си дал!


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Dadan]  
Автор Moonlight^Girl (ненормална)
Публикувано21.08.01 23:26



разбира се 4е не е задължение....това да не е концерт пожелание бе..
ако жената има желание да го направи и съответно и прави кеф ше му направи ако не просто няма и това е....
не виждам защо някои го правят по задължение при положение 4е не им харесва например...глупост!!!

Il y a seulement un pas de L'AMOUR a LA HAINE!!!!!


Тема каката пак се изказа умнонови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор The Secret Lover (Изверг)
Публикувано22.08.01 04:03



veroiatno zashtoto hodish s bikini i ne se provetriavash... zatova ne ti govoriat na frenski. moje i da si nasulzila na niakoi ochite predi, kato ti e govoril na frenski. neznam... pomisli si


_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Дрънчиш на кухо. Усещаш ли?нови [re: The Secret Lover]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано22.08.01 06:27



Разбирам, че ти е любимо занимание да се опитваш да остроумничиш и да вихриш болната си фантазия, но поне го прави по-интелигентно. Иначе изглежда като озъбен напън да бъдеш оригинален.
Ех, вярно, то от теб чудеса на мисълта не могат да се очакват.

Въпросът ми е общовалиден. Поне за моя приятелски кръг. А и смятам, не само за него. Не е тайна, че повечето мъже са егоисти-консуматори, които искат да получат повече, отколкото да дадат.
Колко са случаите, в които мъжът иска само свирка и я получава?
А колко са случаите, в които мъжът говори на френски, без да последва секс или свирка?

И след като самият ти знаеш, че повечето мъже много държат на свирката, но за сметка на това не се чувстват задължени да върнат жеста, тогава по каква болна логика стигна до всичките си плоски умозаключения?

Ако много държиш да изпаднем в кофликт, нямам нищо против да отвориш специална тема за тая цел. Или не, недей. Аз обичам да споря само с интелигентни събеседници.



Тема Re: каката пак се изказа умнонови [re: The Secret Lover]  
Автор penda (непознат )
Публикувано22.08.01 06:32



Абе къв френски за шопски уши, бе! А за кюлотите не си прав. Щом ги носи жената, значи навън е по-мръсно, отколкото вътре. Ами че заведи я на чистичко, пък да видим ще се мъчи ли с текстилности.



Тема усещам как се кефя като се нервишнови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор The Secret Lover (Изверг)
Публикувано22.08.01 06:46



a i ne e taina che za edin muj e istinsko muchenie da bude s jena kato teb.... profesor po vsiaka tema, naduta, vinagi prava i sveta voda nenapita. imash li problemi s obshtuvaneto s mujete?ili te prosto ne obshtuvat s teb?
da si silna jena ne e mnogo hubavo.

_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Извергчо, любими...нови [re: The Secret Lover]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано22.08.01 06:49



Имам проблеми единствено в общуването ми с теб:
Не ми се общува!



Тема графинче, елементарна си...нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор The Secret Lover (Изверг)
Публикувано22.08.01 06:57



no te razbiram :)))) sviknala si da se ebavash s horata i ne ponasiash niakoi da te nadprikazva. predi ti biah kazal da izpusnesh malko vuzduha stoto toia i toi sa izbiaga ot teb kato prednia :))
ti iskash li da izlezesh malko ot anonimnostta si ili i teb te e strah da se pokajesh na horata tuk?


_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Dadan]  
Автор Katia22 (istinska zena)
Публикувано22.08.01 07:05



NE NE TRIABVA!!! mnogo ti se iska taka da e, no ne stava, vseki ima pravoto i svobodata da pravi tova koeto pozhelae, a ne tova koeto mu se naredi.
a dokolkoto za svirkite poluchavash samo kogato zasluzhavash
ti bili napravil neshto koeto ne ti e priatno kato ti naredi niakoi? sumniavam se che otgovora da e DA zashtoto nikoi ne obicha da mu kazvat kakvo da pravi.

vsichko e dobre kogato svurshva dobre


Тема Не повече от теб, Извергчо...нови [re: The Secret Lover]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано22.08.01 07:16



Защо аз предизвиквам любопиството ти, а ти моето не?
Защо ти искаш да имаш информация за мен, а аз за теб не?
Какво значение за диалога има това коя съм аз?

Дай ми една основателна причина и ще изляза от анонимността си!
А и какво разбираш под излизане от анонимност? Годините ми ли искаш да знаеш? Размерите ми в сантиметри? Или направо да се видим на кафе?

А и не мислиш ли, че думата "страх" звучи не на място, когато става въпрос за нет?


Забравих да напиша, че се излиза от анонимност пред тактични хора. Пред хора, които няма да използват получената информация, за злоупотрябват с нея. Например, както беше цитирано мъжът на TEDDA каква кола кара.
Разбирам, че за такава цел ти трябва информацията, затова с удоволствие ще ти я спестя. Даже заради теб си свалих снимката, която бях качила преди 10 минути в профила си. Нека те боли.

Редактирано от ГPAФИHЯTA на 22.08.01 07:21.



Тема повече е, вервай ми.нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор The Secret Lover (Изверг)
Публикувано22.08.01 07:40



mnogo me zabolia da... sega niama da mi trugne denia kato horata. ti snimkata si nikoga ne si mislila seriozno da ia slagash tuk. ama nali ti kazah kolko si elementarna... niama nujda pak da go pokazvash. a otnosto TEDDA za neia beshe gordost sama da go kaje pone 10 puti v nai razlichni klubove po nai razlichni temi. poniakoga go kazvashe i mejdudrugoto. sustoto stavashe i s debelia vrat na muja i.
beshe mi interesno samo koia si i kakva si vsushtnost v jivota, a ne za kakva se predstaviash tuk. ne me ubejdavai sega che si edna i sushta.
niamam nishto protiv i da se vidia s teb, no kato gledam ti si zabludeno i strahlivo momiche i ste mi kajesh che sum si tursel kompromati s/u teb.
mnogo sa mi interesni hora kato teb koito se kriat v Internet i ne kazvat nishto za sebe si. ot kakvo se strahuvate? ne e nikak slojno da se razbere koia si. eto sega gledam che si prez Orbitel. ste se obadia na koito triabva da mi kaje v tozi den i v tozi chas koi e bil online s tova IP i gotovo.
vie 2 lichnosti li imate? edna realna i edna za internet, da dopulva kova koeto ne ste v realnia jivot?
za men ti si nikoia! edno goliamo nishto... pone tuk v Internet!

_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема хахаххаххааааанови [re: The Secret Lover]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано22.08.01 09:20



това ме разсмя наистина;))))

но по принцип разговорите на френски са нещо което се получава при взаимно желание на партньорите и естествено когато личната хигиена е на ниво пък и най хубавата свирка една жена може да направи на мъж в който е абсолютно сигурна че е чист че не е болен от някоя гадост в когото наистина е влюбена и го желае силно - тогава гълтането е даже приятно мммм да:))))



Тема Re: повече е, вервай ми.нови [re: The Secret Lover]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано22.08.01 12:29



Grafiniata ne znam dali se zaiajda ili ne, no az ne mislia, che silnite jeni sa loshi za obshtuvane. Prosto poemat edin oshte po-silen muj i vsichko e tochno. Mezhdy drugoto, nai-uspeshnite brakove stavat mezhdu silni jeni i plahi muje shtoto mujete ne mogat edin den da kajat "Pisna mi na kura, ne mi go vdigash veche" i da se razvedat:))

Silnite jeni obiknovenno im triabva 2 oputi po-inteligenten muj, koito da gi naebe taka, che da ne mogat da hodiat 2 chasa posle - da vidish kolko dresirani stavat - sushtinski kotenca:)

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Katia22]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано22.08.01 12:31



Abe prava si, che poluchavash tova, koeto zaslujavash, no edna jena , koiato ne pravi postoianno svirki ne e mnogo jelana i biva smeniana(ili pone ako mujut znae kakvo iska). Jena , koiato ne go pravi postoianno e ekvivalent na muj, koito ne i kupuva chesto podaraci. Tupo zvuchi, no e fakt.

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: LuboPenev]  
Автор Dandi™ (секси)
Публикувано22.08.01 12:40



Ама верно много тъпо звучи това с подаръците, много!!



Тема Когато фактите говорят и ... жените мълчат, а?нови [re: LuboPenev]  
Автор dePhil (--=<@>=--)
Публикувано22.08.01 13:42



Как ги раждаш тия ... бисерни факти бе?! ;)))))
& & & &

~*~

_______



Тема Re: повече е, вервай ми.нови [re: LuboPenev]  
Автор Kloriane (заплесната)
Публикувано22.08.01 13:47



Абе Любо, как ти ги ражда главата тези мисли... та те местните интелектуалци толкова са изкапали напоследък, че едва ли могат да издържат толкова, че после горката силна жена два часа да не може да ходи



Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: LuboPenev]  
Автор Kloriane (заплесната)
Публикувано22.08.01 13:49



Не бих искала да си помислиш че се заяждам, ни ми липсваха твойте мисли напоследък
Та за теб свирката подарък ли е, или би трябвало да бъде за жената такъв, защото си й позволил да ти врътне една?



Тема Той не говори за местните интелектуалци, а занови [re: Kloriane]  
Автор dePhil (--=<@>=--)
Публикувано22.08.01 13:59



главния персонаж от "Адвокат на дявола", ако се сещаш кой цитат имам предвид ....


~*~

_______



Тема Re: Той не говори за местните интелектуалци, а занови [re: dePhil]  
Автор Kloriane (заплесната)
Публикувано22.08.01 14:07



Извинявай за невежеството ми...но не гледам много филми...та кажи ми по-ясно



Тема аз се кефянови [re: The Secret Lover]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано22.08.01 14:08



на тези дискусии:))))))



Тема Re: Той не говори за местните интелектуалци, а занови [re: Kloriane]  
Автор dePhil (--=<@>=--)
Публикувано22.08.01 14:42



Ами tам Дяволът (в ролята - Ал Пачино ... ) обясняваше за посткоиталните емоции, предизвиквани у мадамите ;)))
Вземи и го гледай филма - никак няма да съжаляваш

~*~

_______



Тема След 800 дни може и да повервам...нови [re: The Secret Lover]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано22.08.01 14:48



Престани да се хващаш за думите и престани да разнищваш детайлите. Погледни малко по-глобално на нещата. Както ти сам отбеляза - аз съм никоя за теб. От мен не ти зависи нищо. Какво е мнението ми за теб не би трябвало да ти пука. Защо се нервиш тогава толкова?

И защо си си въобразил, че някой може да го е "страх" да се разкрие???
Разбираш ли, че думата "страх" изглежда леко смешна в случая.
Не мисля, че някой би се притеснявал тук да каже кой е и с какво се занимава. Въпросът е дали иска да сподели точно с теб.

Ти ли не би използвал компромат?? Господи, ти ще използваш всичко, което знаеш, за да уязвиш противника. Но идеята на клубовете е да се спори по темите и изказаните мнения, без да се засяга личността на автора. Това последното ти е любимото изпълнение. Особено като ти свършат аргументите.

Естествено, че тук съм друга. Най-малкото не съм графиня в реалния си живот. Иначе по отношение на постингите ми - да, истинска съм. Защото не виждам какъв е смисъла да си губиш времето и да пишеш неща, които не мислиш. Всъщност, имаше и един такъв момент, но в друг клуб, а целта беше единствено манипулацията на нечие мнение.


Айде, писна ми.
Прибирам си ноктите.



Тема Re: Той не говори за местните интелектуалци, а занови [re: dePhil]  
Автор Kloriane (заплесната)
Публикувано22.08.01 15:00



Ами ще взема да го гледам, ама време трябва
Благодаря за съвета все пак:)))



Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Dadan]  
Автор analen (непознат )
Публикувано22.08.01 15:28



svirkata e mnogo vajna i s gultane za sujalenie povecheto jeni ne mogat da praviat hubavi svirki inache azsum za svirkite



Тема Re: повече е, вервай ми.нови [re: LuboPenev]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано22.08.01 15:43



тук може би има резон в това мнение- особено за ебането от интелигентен мъж:))



Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Dadan]  
Автор Люляk (всичко живо)
Публикувано22.08.01 15:50



Чета постингите и се чудя - за правене на секс, за правене на любов ли говорим или става дума за битка, за пазарене - аз на теб, ама ако ти на мен...
За мен френската любов, била 69, била само 6 или 9 е неделима част от взаимното доставяне на удоволствие... Правейки го с любимия си човек, с който искам всичко да опитам, искам да му доставям наслада и екстаз, не съществуват неприятни усещания, нехаресване на това или онова... За мен правенето на любов е взаимност, няма задължения, изключително голяма част от удоволствието, което получавам е да видя, че аз доставям удоволствие на човека, когото обичам. Този вид ласки са просто едно от нещата, които мога да направя, не съществува грам насилване, напротив - правя го с голяма наслада и желание, страшно много ми харесва.
Та какъв секс ще е, ако има задължителна програма, която трябва да се изпълни?!?!? това да не е план-график?!!!??!
А и за мен най-естествено е да поискаш от партньора да направи нещо, което желаеш в момента... изказвайки желанията си, споделяйки, любещите се получават пълно удоволствие...

Редактирано от Люляk на 22.08.01 15:52.



Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: LuboPenev]  
Автор Katia22 (istinska zena)
Публикувано22.08.01 20:20



v momenta ne sum prava a sum sednala no kakto i da e
ima razlika v tova koeto kazvash, nemozhe da sravniavash kupuvaneto na podaruzi s pravene na svirki, zashtoto praveneto na svirki e do zelanie a kupuvaneto na podaruzi e do pari. nadiavam se da mi razberesh misulta
KATIA

vsichko e dobre kogato svurshva dobre


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: analen]  
Автор Katia22 (istinska zena)
Публикувано22.08.01 20:25



vazhno e da ima vzaimno suglasie....
KATIA

vsichko e dobre kogato svurshva dobre


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Katia22]  
Автор Katia22 (istinska zena)
Публикувано23.08.01 00:38



oshte neshto iskam da dobavia, che na sila nishto ne stava, ako naprimer jenata ti napravi svirka bez da i haresva mnogo i bez da e imala jelanieto da napravi neshto podobno niama da e sushtoto udovolstvie ako sushtata tazi jena napravi svirkata s jelanieto koeto idva ot vutre, taka che ti mozhe da si iskash mnogo no ne vinagi stava.
vsichko zavisi ot dvamata a ne ot ediniat
as pusha samo kogato mi se pushi,
as pia samo kogato mi se pie,
i pravia svirki samo togava kogato mi se praviat
KATIA

vsichko e dobre kogato svurshva dobre


Тема Да си изплющя и аз мнението...нови [re: Dadan]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано23.08.01 11:06



Та значи "свирката" , както се е наложило тук като определение за фр. любов, е велико нещо. Но дотук нищо ново не казвам.
Много ми е странно как така си мислите, че желанието у някого да си навре главата в нечии генитали е подвластно на притежателя на въпросните. Или пък, че ако кажете, че ако няма свирка ще я сменяте и ще възбудите желание у нея за такава за да съхрани връзката, блааа...
Това е много интимен и тънък момент. Сутрин например, аз като мъж знам какво желание изпитвам, но ако на мен някой ми поиска подобно нещо, преди да съм се събудил и да си измия зъбите и да си оправя вкуса в устата да правя подобно нещо най-много да се отвратя за дълго време напред от това.
А и за мен фр.любов идва в един такъв момент след като си нацелувал навсякъде партньора си и желаеш да докоснеш с устни всеки един сантиметър от тялото му...
А за онези случаи когато сте се разминали със свирката. Ами я си помислете дали като е целувала гърдите, корема и е слизала надолу девойката изведнъж не я е лъхнал остър мирис на нечисто? Не в 100% от случаите хората са готови за отсвирване:))) Или пък сте събули маратонките с които сте от една седмица и мириса на крака е обзел цялото подчаршафно пространство и както какзва Чандлър е толкова гъст, че може да се реже на кутийки?:)) Каква свирка тогава? :)) Или онези течения при жените, дето уж са безвредни? А дали не са зловонни?:))
Еееее...да не си помислите, че от личен опит го знам. Аз като един умен човек, освен от моя личен опит черпя мъдрост и от хорските грешки:))



Тема Re: Да си изплющя и аз мнението...нови [re: Strunz]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано23.08.01 13:48



Higienata e vajno neshto i az daje sum paranoik na tazi tema. Toest moga da se vuzpriema kogato se vmirisha(da kajem, che kateria planina 10 chasa i smurdia:), no ne moga da kontaktuvam s hora v tozi si vid i nikoga ne go pravia. Otvratitelno e da obshtuvash s chovek, koito mirishe ili mu lichi, che se kupe na 2 dni:)) Za jenite da ne govorim, a vijdali li ste momiche s mrusno pod noktite? Az vidiah mama mu deba:)))

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: Да си изплющя и аз мнението...нови [re: LuboPenev]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано23.08.01 13:59



Определено така си е аз пък видях мъж с неизмити уши веднъж в метрото;)



Тема Re: Да си изплющя и аз мнението...нови [re: Laugh]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано23.08.01 14:09



Ujas:)) A si predstaviam edin muj kato ne se e kupal 2 dni i posle kakvi sa opitite na momiche da mu pravi oralna liubov:))) Malko kato da vleznesh v morga napushen:))

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: След 800 дни може и да повервам...нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор SexManiaci (непознат )
Публикувано23.08.01 14:31



Spored nas ti si edna twarde nezadowolena jena, koiato nito edin maj ne jelae da pogledne (ili si mnogo grozna i tapa, ili ti mirishe onaia rabota :). Kakto i da e, nie sme sklonni da ti okajem pomosht da preodoleesh tezi twoi nedostataci, w smisal kolkoto i da smardish (ili da si grozna) shte se opitame da se abstrahirame i shte ti pokajem kakwo e da si istinski zadowolena. Mineti, troiki, drugi - po golemi grupowi izpalnenia, kakwoto pojelaesh ;) Za sega towa, ochakwai nowo wkliuchwane ot studioto :)



Тема Re: Да си изплющя и аз мнението...нови [re: LuboPenev]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано23.08.01 14:54



да и аз си представям как би се чувствал някой мъж да прави френч кисес на някоя девойка която меко казано вони- бляк



Тема Re: След 800 дни може и да повервам...нови [re: SexManiaci]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано23.08.01 15:02



Логиката на гениалната ви мисъл нещо се разми и започна да кънти с типичния за празнотата звук. Много съжалявам. Опитайте отново.
И дано този път включването бъде адекватно.



Тема Секс Мечтатели...нови [re: SexManiaci]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 15:18



Бе тато и мама мноо ви дават да глеате порно канали.
От там ли сте ги видели тия неща дето си фантазирате че ще правите?
Ясно е че сте склонни на всичко ... то мерака при сефтето е голям, ма тук звъннахте на грешен номер не е кварталната барака дето пиете мастика..попаднахте на Шератон.:)))

Ае упражнявайте ръчички...:)))

С усмифка, даже повече от усмифка:)))))



Тема Re: Ne be!!!:)))нови [re: Kloriane]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано23.08.01 15:37



Samo ako jenata e kachestvena.

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема ГРАФИИИ... [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 15:37



Що създаваш илюзията в тия нещастници че са ти на нивото, като разговаряш с тях? По-точно отговаряш на простотиите ми. Да водиш разговор е се изисква май нещо?
Нали осъзнаваш, че това са хора които са на такава позиция в обществото от която не могат да разговарят адекватно с теб.
Нито знаят, нито разбират за какво става дума, а липсата на ниво в социалния и сексуалния си живот се опитват да покрият с простотии почерпани от болните им сексуални фантазии.
Не си губи времето де....че може дори да си помислят, че си като тях!:)))




Тема За секрета...мърсола денови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 15:42



Графи,
прати му на тоз селски чикиджия една снимка.
Не за друго...мда ви ди, че освен неговата богиня ...сервитьорката в кварталната кръчма у село има и жени с които мъж би мечтал да прави секс!:)))



Тема по този повод единнови [re: LuboPenev]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано23.08.01 15:43



френд ми каза виц- и аз обичам да духам ама не таратор:)))))))))



Тема Re: След 800 дни може и да повервам...нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор SexManiaci (непознат )
Публикувано23.08.01 16:16



Takaaa... Logikata ni si e mnogo jeliazna, 100% sme ubedeni che ti si edna grozna papchiva i t.n., ne stiga towa, ami iawno si i dosta ogranichena umstweno. No taka e, ne se pritesniawai, ima dosta takiwa kato teb, mojete da si sazdadete niakakwo swoe obshtestwo ili neshto ot sorta. Kak ti zwuchi - "Klub na prenebregnatite" :))) Ta otnowo kazwame, razmisli i se obarni za pomosht kam nas. Kakto znaesh - bezplaten obiad niama, taka che shte ti opredelim i cenata. Aide i da se okapesh predi towa!!! ;)
Chao!



Тема Re: Ne be!!!:)))нови [re: LuboPenev]  
Автор Kloriane (заплесната)
Публикувано23.08.01 16:28



Dobre de, koia e kachestvenata jena...za chistoplatnostta razbrah



Тема Re: За Мирчо мърсола...нови [re: SexManiaci]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 16:41



Мирчо, че Търново е село е въпрос на гледна точка. От моята е!
Виждам, че бах много бях точен в описанието ти, четейки нескопосаните ти и гузни опити да го отречеш.:))))
Не се обиждай от истината, а я приеми и погълни като поредното лайно в живота си.
Съжалявам, че живота ти е нещастен, но не сме длъжни да общуваме с всеки несретник който влиза тука. Затова се надявам да проумееш защо повече няма да ти отговаряме.

С много прискърбие в сърцето към социално осакатените хора от преходния период на демокрацията и с пожелание за успешно лечение!!!:))))))



Тема разкриване на лични даннинови [re: The Secret Lover]  
Автор Hиkи Гopчилoв (фен)
Публикувано23.08.01 16:55



От Орбител няма да получиш информация кой е бил. Освен ако не си с прокурорска заповед в ръце.

Имаме поети ангажименти за запазване на конфиденциалността на нашите потребители.

Поздрави,
Ники


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Atlanta]  
Автор Dakota (препроцесор)
Публикувано23.08.01 17:19



Ммммного зависи,
права си, че нещата не трябва да се изнасилват, обаче има и част от любовната игра, която включва принудата, като средство за възбуда. И действа, вервай ми!...:)

Математиката се състои от очевидни неща подредени по подходящ начин.


Тема Ето затова си ви обичам Вас!!нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано23.08.01 18:48



Тук е мястото да благодаря за вирус-инфото, което получавам като клиент на Орбител и за перфектната връзка!

Успехи!



Тема Re: разкриване на лични даннинови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор The Secret Lover (Изверг)
Публикувано23.08.01 22:36



govorish smeshki. kakvoto iskam da naucha, pak ste go naucha. po dobre ne mi se izkazvai pak nepodgotven.

_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Всичко тече, всичко се променя и...нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор The Secret Lover (Уникален)
Публикувано25.08.01 07:38



Толкова е объркано, че започвам да ставам оптимист!


_________________________________
Бедността е най доброто наказание за накадърността!


Тема Нерегистрирания....нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор The Secret Lover (Уникален)
Публикувано25.08.01 07:45



koi da viziram v sluchaia? za koi stava duma?
misli purvo... misli!

_________________________________
Бедността е най-доброто наказание за накадърността!


Тема Re: За Heperиcтpиpaния...нови [re: The Secret Lover]  
Автор penda (непознат )
Публикувано25.08.01 08:14



Че има ли други, бе, готин? Ама и майтапчия си пък!



Тема Re: За penda...нови [re: penda]  
Автор The Secret Lover (Уникален)
Публикувано25.08.01 16:13



Izviniavai mila no ne te razbrah. mislih, premigvah i nemojah da shvana smisala na zamisala ti. moje li da obiasnish po prosto kakvo iskashe da mi kajesh? ako obichash razbira se :)))

_________________________________
Бедността е най-доброто наказание за некадърността!


Тема Re: Един въпрос към мъжетенови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор bobism (непознат )
Публикувано27.08.01 13:05



prochetoh niakoi tvoi mnenija i te me provokiraha da te popitam slednoto.naistina li ne si sreshtala m*j,koito da e kontrapunkt na mnenieto ti za m*jete ,po princip,ili prosto si v tak*v period,kritichen ,nijakak si,meko kazano?



Тема за bobismнови [re: bobism]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано27.08.01 15:52



Може и да критикувам мъжете понякога, може и да прекалявам в тона си, ама си ги обичам. Защото:
1. Кой друг ще ми звънне в три през нощта с идеята само да чуе гласа ми?
2. Кой друг ще споделя дните и нощите ми?
3. Кой друг ще иска да бъде глезен като малко дете?
4. Кой друг толкова сладко ще се опитва да скрие чувствата си, само за да не бъде наранен?
5. Кой друг ще бъде моят любовник, моят баща, моят приятел?
6. Кой друг ще ме пита вечер: "Как ти мина денят?"
7. Кой друг няма да се цупи, когато ме види на срещата след моето обичайно 10-минутно закъснение?
8. Кой друг ще изтърпи всички недостатъци, които имам?
9. Кой друг ще разбира защо отделям толкова време на маникюра и на работата си?
10. Кой друг ще разбере, че критикувам, защото обичам, а не защото е дошла онази дата в месеца, която кара жените да нервничат?

Исках да кажа само, че си ви обичам, а то какво стана...



Тема Re: за bobismнови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор bobism (непознат )
Публикувано29.08.01 13:59



sigurna li si ,che v 7,8,9,10 ne stava duma za maika ti?



Тема Зравей :))))))))нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано30.08.01 14:41



ха ха ха ха

мене ме няма и на извргосания явно му е скучно :)))))))))

историята се повтаря......нападки до трето коляно......но знай че те харесва.......щом се заяжда с тебе значи те харесва.......той не се заяжда с тея дето са му безразлични , затова и се ядосва,че ен искаме да разкриеме пред него повече за себе си......освен че е извергосан е и много любопитен.......ама не си го признава.......интересното е,че си пада по силните личности.........затова и интереса му е насочен към мен и теб.........странното е обаче че въпреки солидната му възраст действа с ученическите методи......СВАЛЯ С ............ТУПАНИЦИ ..................хе хе хе хе!!!!!!

Искам пак на мореееееее

Не се катери много близо до Бога ,да не ти се разклати дървото!
TEDDA



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.