Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Извергчо, любими...нови [re: The Secret Lover]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано22.08.01 06:49



Имам проблеми единствено в общуването ми с теб:
Не ми се общува!



Тема графинче, елементарна си...нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор The Secret Lover (Изверг)
Публикувано22.08.01 06:57



no te razbiram :)))) sviknala si da se ebavash s horata i ne ponasiash niakoi da te nadprikazva. predi ti biah kazal da izpusnesh malko vuzduha stoto toia i toi sa izbiaga ot teb kato prednia :))
ti iskash li da izlezesh malko ot anonimnostta si ili i teb te e strah da se pokajesh na horata tuk?


_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Dadan]  
Автор Katia22 (istinska zena)
Публикувано22.08.01 07:05



NE NE TRIABVA!!! mnogo ti se iska taka da e, no ne stava, vseki ima pravoto i svobodata da pravi tova koeto pozhelae, a ne tova koeto mu se naredi.
a dokolkoto za svirkite poluchavash samo kogato zasluzhavash
ti bili napravil neshto koeto ne ti e priatno kato ti naredi niakoi? sumniavam se che otgovora da e DA zashtoto nikoi ne obicha da mu kazvat kakvo da pravi.

vsichko e dobre kogato svurshva dobre


Тема Не повече от теб, Извергчо...нови [re: The Secret Lover]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано22.08.01 07:16



Защо аз предизвиквам любопиството ти, а ти моето не?
Защо ти искаш да имаш информация за мен, а аз за теб не?
Какво значение за диалога има това коя съм аз?

Дай ми една основателна причина и ще изляза от анонимността си!
А и какво разбираш под излизане от анонимност? Годините ми ли искаш да знаеш? Размерите ми в сантиметри? Или направо да се видим на кафе?

А и не мислиш ли, че думата "страх" звучи не на място, когато става въпрос за нет?


Забравих да напиша, че се излиза от анонимност пред тактични хора. Пред хора, които няма да използват получената информация, за злоупотрябват с нея. Например, както беше цитирано мъжът на TEDDA каква кола кара.
Разбирам, че за такава цел ти трябва информацията, затова с удоволствие ще ти я спестя. Даже заради теб си свалих снимката, която бях качила преди 10 минути в профила си. Нека те боли.

Редактирано от ГPAФИHЯTA на 22.08.01 07:21.



Тема повече е, вервай ми.нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор The Secret Lover (Изверг)
Публикувано22.08.01 07:40



mnogo me zabolia da... sega niama da mi trugne denia kato horata. ti snimkata si nikoga ne si mislila seriozno da ia slagash tuk. ama nali ti kazah kolko si elementarna... niama nujda pak da go pokazvash. a otnosto TEDDA za neia beshe gordost sama da go kaje pone 10 puti v nai razlichni klubove po nai razlichni temi. poniakoga go kazvashe i mejdudrugoto. sustoto stavashe i s debelia vrat na muja i.
beshe mi interesno samo koia si i kakva si vsushtnost v jivota, a ne za kakva se predstaviash tuk. ne me ubejdavai sega che si edna i sushta.
niamam nishto protiv i da se vidia s teb, no kato gledam ti si zabludeno i strahlivo momiche i ste mi kajesh che sum si tursel kompromati s/u teb.
mnogo sa mi interesni hora kato teb koito se kriat v Internet i ne kazvat nishto za sebe si. ot kakvo se strahuvate? ne e nikak slojno da se razbere koia si. eto sega gledam che si prez Orbitel. ste se obadia na koito triabva da mi kaje v tozi den i v tozi chas koi e bil online s tova IP i gotovo.
vie 2 lichnosti li imate? edna realna i edna za internet, da dopulva kova koeto ne ste v realnia jivot?
za men ti si nikoia! edno goliamo nishto... pone tuk v Internet!

_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема хахаххаххааааанови [re: The Secret Lover]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано22.08.01 09:20



това ме разсмя наистина;))))

но по принцип разговорите на френски са нещо което се получава при взаимно желание на партньорите и естествено когато личната хигиена е на ниво пък и най хубавата свирка една жена може да направи на мъж в който е абсолютно сигурна че е чист че не е болен от някоя гадост в когото наистина е влюбена и го желае силно - тогава гълтането е даже приятно мммм да:))))



Тема Re: повече е, вервай ми.нови [re: The Secret Lover]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано22.08.01 12:29



Grafiniata ne znam dali se zaiajda ili ne, no az ne mislia, che silnite jeni sa loshi za obshtuvane. Prosto poemat edin oshte po-silen muj i vsichko e tochno. Mezhdy drugoto, nai-uspeshnite brakove stavat mezhdu silni jeni i plahi muje shtoto mujete ne mogat edin den da kajat "Pisna mi na kura, ne mi go vdigash veche" i da se razvedat:))

Silnite jeni obiknovenno im triabva 2 oputi po-inteligenten muj, koito da gi naebe taka, che da ne mogat da hodiat 2 chasa posle - da vidish kolko dresirani stavat - sushtinski kotenca:)

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: Katia22]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано22.08.01 12:31



Abe prava si, che poluchavash tova, koeto zaslujavash, no edna jena , koiato ne pravi postoianno svirki ne e mnogo jelana i biva smeniana(ili pone ako mujut znae kakvo iska). Jena , koiato ne go pravi postoianno e ekvivalent na muj, koito ne i kupuva chesto podaraci. Tupo zvuchi, no e fakt.

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: Svirkata - pravo i zadyljenie...нови [re: LuboPenev]  
Автор Dandi™ (секси)
Публикувано22.08.01 12:40



Ама верно много тъпо звучи това с подаръците, много!!



Тема Когато фактите говорят и ... жените мълчат, а?нови [re: LuboPenev]  
Автор dePhil (--=<@>=--)
Публикувано22.08.01 13:42



Как ги раждаш тия ... бисерни факти бе?! ;)))))
& & & &

~*~

_______




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.