Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 01.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Wing Tsunнови  
АвторLostknight (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 17:11



Dokolkoto sym chuval vyv filma Matricata moje da se vidi Wing Tsun na praktika (kato se izkliuchat specialnite efekti kato letene naprimer:)

Kakvo vi e mnenieto za tova boino izkustvo?

Pozdravi za vsichki.

Lostknight



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор8D~ (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 18:57



Abe, ti izbi ribata s tozi vupros!



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 09:49



а бе нещо дето го е измислила жена...аз съм гледал само някви европейци да играят и чесно да ти кажа,не ми направи някакво силно впечатление.може да има някаде по света някакви майстори,който правят някви чудеса.това обаче какво те ползва?ако искаш да го учиш,от кой ще го научиш тук?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
АвторLostknight (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 11:02



Naviarno sym prozvuchal glupavo i diletantski, ama se ucha i gledam da se usyvyrshenstvam.

Prav si Diado Blago za tova che niama ot koi da go uchish v BG. no az zaminavam/ emigriram v Australia i tam vidiah che e razprostranen i ima dobri uchiteli.

Naskoro gledah razni malki filmcheta svaleni ot internet s Wing Tsun i dosta sym vpechatlen ot efektivnosta i jestokosta na tazi sistema. Govori se che e mnogo efektivna v boi v koito niama pravila, a tova vaji mnogo za ulicata kydeto nai-chesto se sluchva niakoi da te napadne. Do sega ne sym se zanimaval s nishto drugo i iskam tova s koeto pochna da e efektivno i da si struva usiliata i vremeto koeto shte vloja.

Jalko che v Burgas niama koi da prepodava tazi sistema. Izobshto v Burgas boinite izkustva ne sa razprostraneni.

gledam obiavi za Tai Dzi Chuan, kakvo vi e mnenieto kato alternativa na Wing Tsun ? kakvi sa plusovete i minusite pri nego?

Iska mi se da zapochnem ako moje tema za efektivnite boini izkustva kydeto vseki zapoznat ili praktikuvasht da si izkazva mnenieto i taka da bydem polezni na horata koito tyrsiat kyde da se nasochat.

Blagodaria vi predvaritelno.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 15:28



Govori se che e mnogo efektivna v boi v koito niama pravila, a tova vaji mnogo za ulicata kydeto nai-chesto se sluchva niakoi da te napadne.
Да ама май повече се говори, проблема е че всякакви ВЧ майстори отказват каквито и да е проверки, а те препращат към книгата на на Грандмайстора си където пише, че все едни такива страшни работи ,че само като ходиш с книга под ръка и никой няма да те закача



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 12:39



тай чи което най-вероятно и ти си гледал,за мен е утрешна гимнастика.дава ти някакви качества,но ако правиш само тези форми,едва ли ще станеш боец.най-вероятно няма да разбереш за какво става въпрос,дори години да го играеш.пак се стигна до проблема-учител.за мен лично няма неефективно бойно изкуство.има бойци неудачници.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: AC]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 10:41



чети внимателно!гимнастиката е тай чи,не винг чун.в пловив има един станислав багалев,който го познавам лично,който май е представител за българия на няква си там федерация.той бил най-добрия ученик на красьо китаеца,който е най-добрия ученик на някъв китаец който е на-добрия...ебало си майката.общо взето от всичко това багалев си има един добър бизнес.така че от кой ще научиш винг чун?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
АвторMagesnika (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 11:52



V prevod wing tsun ozna4ava uli4en boi.Visoko efektivno boino iskustvo za realni situacii, za razlika ot niakoi drugi;-) ogromnoto predimstvo na wing tsun e 4e pri redovni trenirovki iskustvoto se usvoiava mnogo burzo za period ot 5 godini moje da bude dostignat maistorski klas.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Magesnika]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 09:30



ще те изчакам 5 години и после ще видя кво си направил и къв майстор си станал.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 23:43



abe sladur,
v BG tezi deto trenirat raznite razklonenija na wing chun (i gi nari4at s razni bukvi kato WT WC i pro4ie) sa edna ot nai-golemite grupi vuobshte! A i po sveta sa edni ot nai-stroinite organizacii - ne znam dali sa dobri biznesmeni ili sa i maistori, no e fakt.
Ima golemi grupi v Sofia, Plovdiv, Stara Zagora, Pleven, ima mislja i v Ruse, Varna i Turnovo i kude li ne. Da mi dudnesh 4e njamalo ot kogo da u4ish si e ebati i nevejestvoto.
Eto ti edno ime samo za Sofia - Josif Heder. Ima trenirovki v Mladost i v "Emil Markov".
Da sravnjavate Wing chun s tai chi e smeshno. Dvete njamat nishto obshto. A da razpravjash 4e njamalo dobri i loshi stilove - sushto. Za da ima rezultat trjabva da imash dobra sistema, dobur u4itel i dobur u4enik.
Vseki stil e po-dobur v neshto i po-losh v drugo. Ako vzemesh edno - napr. efektivnost za samozashtita, taI CHI NAISTINA SI E KATO GIMNASTIKA - u4ish 100 godini, problem e da namerish svesten u4itel, ima suma ti balast. Za tr-4etiri godini boks, kick box, wing chun shte si mnogo po-dobre.
I poneje znam 4e shte me napsuvash - ne treniram wing chun - samo za swedenie!



Тема Re: Wing Tsunнови [re: mm]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 09:47



няма да те псувам.като не тренираш винг чун що ми говориш глупости дето не си ги изпитал на гърба си?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
Автор Magesnika (непознат )
Публикувано10.01.04 12:14



Добре де,ти тренирал ли си винг чун,че приказваш толкова уверено?
Интересно ми е какво точно тренираш?Не изключвам възможността да си по-информиран от мен,но все пак много силно се изказваш по-всички въпроси.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Magesnika]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 13:32



тренирал съм тук в бг и знам какво е нивото.при китайците си е друго-спор няма.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: mm]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано10.01.04 14:09



я дай некви телефони за контакт с тея хора да видим за какво става въпрос?

DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: Wing Tsunнови [re: @MORlL]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 09:24



koi ti kaza 4e ne sum gi izpital na gurba si, djado?
Wing chun sum izpital - dosta gadno e! A tai chi - tursih 10tina godini, ama ne uspjah da namerja njakoi v BG, koito da me ubedi v efikasnostta mu pri uli4na shvatka. Ne kazvam 4e njama, a 4e az ne sum sreshtal! Kato stane nape4eno, vsi4ki zabravjat tai chi-to i minavat na obiknoveni tupanici.
A za Josif Heder - vodi trenirovki v sportna zala Triadica v kv. "Emil Markov" - do jujnija park v Sofia. Imat site na shkolata: www.wt-sofia.com
Trenirat wseki boji den, no toi ne vseki den e tam.
Az ne sum expert po wing chun, no moga da razpoznaja koi e boec i koi ima talant - nezavisimo kakvo trenira i dali mi haresva. E tozi 4ovek ima nivo i ima kakvo da se nau4i ot nego. Struva si - no ne da se vidi, a da se potrenira, zashtoto otvutre neshtata sa razli4ni.
E, ne se prehlasvaite vse pak. BG ne e nito Kitai, nito Japonija.



Тема official BG WingTsun web siteнови [re: Lostknight]  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 12:11



European WingTsun Organization-Bulgaria

www.wingtsun-bg.com

Sofia
Plovdiv
Stara Zagora
Sliven
Russe
Tarnovo
Dobrich
Svilengrad
Blagoevgrad



Тема Re: official BG WingTsun web siteнови [re: info]  
АвторЛocтkниrxт (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 12:38



Всичко е много хубаво но в Бургас няма :-(((

Вече съм се отчаял от този град.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: AC]  
АвторT_R_S (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 17:40



Saita koito si dal e na edna malka Win Tsun organizatsia koiato esavsem razlitchna ot mejdonarodnata WT organizatsia koiato ima klonove vav Sofia Plovdiv i drugo golemi gradove v stranata



Тема Re: Wing Tsunнови [re: T_R_S]  
Автор Magesnika (непознат )
Публикувано21.01.04 19:53



Mi togava ako moje dai site na tazi federacia.



Тема Re: official BG WingTsun web siteнови [re: Лocтkниrxт]  
Автор Magesnika (непознат )
Публикувано24.01.04 10:45



Аре по-леко с от4аянието относно Бургас;-)))



Тема Re: Wing Tsunнови [re: AC]  
АвторMomo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 00:28



Ще ми кажеш ли къде се намира тази школа, за която говориш? И дали случайно не знаеш нещо за тренировки по Вин Чун в едно училище в кв. Борово (не знам номера му, май беше 35-то) ?
Благодаря предварително



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано08.02.04 19:47



Az biah dete, kogato bashta mi me ucheshe na Wing Tsun. Imashe si redovni zanimania s godini. Bila sym na 10-12, znachi pone otpredi 14 godini toi samia go trenira. Spomniam si che hodeha na seminari v Polsha, imashe sreshti s poliacite i shefa na Evropeiskata federaicia (ot Germania) po onova vreme, idvaha uchiteli ot Kitai i t.n. ta ne e syvsem tolkova mytna rabotata. V onezi godini si spomniam che chetiaha ot mnogo apokrifni knigi i se sybiraha v kyshti da gledat kaseti beshe mnogo zabavno. Pomnia i kak im se biaha smeli karatistite che trenirovkite prilichali na balet i se biaha sreshtnali v svoboden boi i se biaha potroshili i dvete grupi. Karatistite go biaha otnesli dosta po-zle. Az nikoga ne stignah do nivo kydeto mojeh da se bia svobodno, no minah prez dosta obuchenie, sega se ucha na kick box i mi se struva che problema s WC e opasnoto priblijavane do protivnika, triabva da mu vlezesh mnogo blizo, ako i dvamata ne ste WC ima seriozen problem.

some things never change, and some do

Редактирано от gal на 08.02.04 19:48.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: BЧ]  
Авторne (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 11:34



koi maistor te preprati kym kniga?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
Авторne (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 11:36



tyrsil li si? moga da ti predloja edin istinski v Sf!



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
Авторne (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 11:39



Bagalev nikoga ne e bil v 4as s WT.No v Sofiq ima NIkolai Pe4anov



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
Авторhe (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 11:42



v kitai nqma WT



Тема Re: Wing Tsunнови [re: gal]  
Авторhe (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 11:44



Otkyde si Mili4ka?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Momo]  
Авторhe (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 11:50



34 to e u4ilisteto.Prepodava Nikolai Pe4anov i e nai dobriq



Тема Re: Wing Tsunнови [re: he]  
Автор lostknight (непознат )
Публикувано24.02.04 16:03



Mejdu drugoto gledam v internet che Wing Chun oznachava "vechna prolet" drugade go prevejdat kato "perfektna prolet" i kazvat che e bilo imeto na jenata koiato go e vyvela tova boino izkustvo.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор galopante (sorriso-garoto)
Публикувано02.03.04 20:00



ммм... преди може би 2 години имаше една меко казано ОГРОМНА тема за ВТ, ако не те мързи порови се, струва си, по онова време тъкмо прохождаше клубът на ЕВТО ...




Тема намерих го вееенови [re: Lostknight]  
Автор galopante (sorriso-garoto)
Публикувано02.03.04 20:27



http://clubs.dir.bg/?showthreaded.php%3FCat%3D13%26Board%3Daerobika%26Number%3D1941189114%26page%3D0%26view%3Dcollapsed%26sb%3D5


това е на стр. 20 от архива... там пише много...




Тема Re: Wing Tsunнови [re: gal]  
Автор galopante (sorriso-garoto)
Публикувано02.03.04 22:08



ако не е тайна, куде го учиш тоя кикбокс? иначе верно, че за ВТ-то дистанцията е доста близка и е зор да я докараш, а има и възможност съвсем да я пропуснеш ако допуснеш клинч... гадна работа... а татко ти да не е инструктор по някое от направленията на ВТ, че те са много... всъщност наясно ли си с кое точно напраление си се занимавала или не си дълбала толкова... ?




Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Авторkocтaдин миxaйлoв (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 12:22



GSM - 0887 608469



Тема -нови [re: Lostknight]  
Авторboneman (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 15:04



Това което Костадин Михаилов се опитва да каже е , че всеки който е наистина заинтересуван от тази система на двубой ( " Wing Tsun"),да му се обади на посочения адрес .
Айде със здраве



Тема Re: Wing Tsunнови [re: BЧ]  
Авторmurdjo (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 18:12



ako iskash probvai s men
niama da si vzemam knigata



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 11:24



Някой тренирал ли е при Николай Печанов, за да каже как протичат тренировките му и дали си заслужава да тренира при него човек? И някой използвал ли е тая система в истинска реална ситуация, за да сподели някакви възгледи, че май всички които се изказват в нейна полза са хора, които никога не им се е налагало да я използват?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: питaщ]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 13:13



Никой ли не е тренирал при Николай Печанов и никой ли не е е използвал системата в реална ситуация? Ако не сте използвали това, което практикувате, от къде сте толкова сигурни, че е ефективно и има смисъл?



Тема винг чун(вонг) е най-доброто боино и-вонови [re: Lostknight]  
Авторjoski (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 19:17



Тренирал съм само 6 месеца(отказах се по здравосложни при4ини) и станах такъв звяр,4е от никои да не ме е страх.само 4е вярната система е на Вонг.Вси4ки Льон Тинг-ковци са слаба ракия.Особено на Багалев хората.А сякви Каратеки и Тайкуондовци са пълен смях.Скоро пребих един дет тренирал 7 години Таикуондо за 5-6 секунди



Тема Re: винг чун(вонг) е най-доброто боино и-вонови [re: joski]  
Авторkocтaдин миxaйлoв (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 17:24



Не зная кой си, но щом твърдиш че си учил по системата на майстор Вонг трябва да ме познаваш! Това което си написал е недопустимо за човек който уважава тази система! Внимавай и как се изразяваш, това е въпрос на култура! Който иска да научи повече за Винг Чун на майстор Вонг Шун Люн да ми се обади на 0886 609215.



Тема Re: винг чун(вонг) е най-доброто боино и-вонови [re: joski]  
Авторkocтaдин миxaйлoв (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 17:23



Не зная кой си, но щом твърдиш че си учил по системата на майстор Вонг трябва да ме познаваш! Това което си написал е недопустимо за човек който уважава тази система! Внимавай и как се изразяваш, това е въпрос на култура! Който иска да научи повече за Винг Чун на майстор Вонг Шун Люн да ми се обади на 0886 609215.



Тема Re: винг чун(вонг) е най-доброто боино и-вонови [re: kocтaдин миxaйлoв]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 17:59



Здравей. Използвал ли си въпросната система в реална ситуация и къде в София може да се види и да се практикува тя?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано16.06.04 10:46



Страшно изчистено в защитните техники - адски пестеливи блокове, икономия на енергия, като ударна сила обаче е абсолютен идеализъм - "къси" движения с "влагане на вътрешна енергия" :)
Но определено има какво да се научи - само че не от Матрицата ;)

Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: Wing Tsunнови [re: Maчo]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 13:07



a njakoi moje li da mi kaje kakva e razlikata mejdu dvete sistemi? Tazi na Wong i tazi na Bagalev? Nali e edno BI? Za kakvo se durljate tolkova?
Puk i da me izvinjava onzi sladur, ama za 6 meseca trenirovki da stanesh dzver i da si tolkova siguren v sebe si 4e da ska4ash na vsi4ko jivo - mi to si mirishe na umstvena izostanalost???



Тема Wing Tsun по Вонгнови [re: MM]  
Автор alkor1 (член)
Публикувано24.11.07 19:39



Здравейте , тренирал съм при Печанов преди 7г , но тогава не съм знаел че са два или повече стила...
Но мисля че той е по Вонг , а някой ще каже ли какви са разликите и идеите на двата* стила* ?
Къде в София се преподава по Вонг и при кой/я инструктор/школа ще ми препоръчате,мерси .


Йосиф Хедер тук ли преподава ?




Защо последните два линка са на един адрес- мдам ,май са две школи под един покрив ?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Авторfish (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 16:28



кво да ви кажа бе хора. тренирам го 21 години и все още му се кефя. бил съм инструктор и в едната и в другата организация.
тук мнения всякакви, но с малко изключения все на хора дет и хабер си нямат за какво говорят.
за сведение само, школите на Вонг системата в софия са 7,а тази на Люн Тинг 1.
ако някой много иска, ще открие адресите им в нета.
и пак за сведение- Ники Печанов е един от хората,дето се е бил и по състезания и по улицата-2 пъти републикански шампион.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: fish]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 12:58



Жертви,жертви ....



Тема Re: Wing Tsunнови [re: fish]  
Авторmerorero (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 13:38



Има ли в Бургас Вонг ?



Тема Re: Wing Tsun [re: fish]  
Автор glagla (непознат )
Публикувано11.11.08 12:25



i kude sa tezi 6koli?
edinstvenata deistva6ta, vse o6te, koqto otkrih, e v zala triadica



Тема Re: Wing Tsunнови [re: glagla]  
Авторивaнc (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 15:24



Гледам че има лоши речи относно wing tsun-leung ting.Нека кажат "големите критици" с какво системата на Bong е по добра от тази на leung ting.
И се чудя как може хора които според моето мнение немогат да стъпят и на малкия пръст на си-фу багалев по отношение боини изкуства култура и ред други
смеят да казват на тоя учениците са гола вода пък на оня били облечена вода!!
А вие големите боици оглеждали ли сте се наскоро в някое огледало за да спрете да сънувате и да хулите без причина тоя и оня особено когато става дума за СИ-ФУ Багалев-човек достоен за уважение ,допринасящ толкова много за боините изкуства ,човек които се раздава непрекъснато освен когато не спи!



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
Авторnewage (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 20:44



kak da nqma koi da ychi na wing tsun we nie imame edin ot nai dobrite mastori v sveta v plovdiv stanislav bagalev .... ako ima nqkoi ot plovdiv na opulchenska na centara e ddz koi nomer e ma da vurvi na dolo shte go vidi ima razni kitaiski natpisi i jelezni reshetki





Тема Re: Wing Tsunнови [re: ивaнc]  
АвторStreet_Fighter (Нерегистриран)
Публикувано26.01.09 15:23



Vsichko proizliza ot Ip Man, kak moje razlichite vyzgledi na dvama negovi uchenika da se kondenzirat sled vreme kato sporove i karanici ??? Choveshkata reakcia ne bi li triabvalo da e obmiana na opit, razbirane i korektiv ? Ako dvama choveka imat po 1 iabylka i si gi razmeniat pak shte imat po 1 jabylka, NO ako imat po 1 ideia i sia ia rameniat shte imat po 2 idei :) choveshkoto Ego na uchitelite li e prechkata ? ne viarvam da niama kakvo da nauchat edin ot drug pak i prilikite sa poveche ot razlikite vse pak





Тема Re: Wing Tsunнови [re: Street_Fighter]  
Авторsoho (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 15:42



Moeto pitane, e tei kato sam na 18 god i imam interes kam WC, prekaleno kasno li mi e da se zapi6a da treniram ?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: soho]  
Авторestzvetanov (Нерегистриран)
Публикувано19.02.09 21:27



Пич мисля че 18 години е много добра възраст за да започнеш в смисъл във винга има много за осмисляне, много логика независимо към кое направление си се ориентирал просто отиди и почни

ето малко инфо още по темата има и форум посветен основно на винг чун
http://vingtsunkuen.hit.bg
поздрави Емо



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано10.11.10 15:04



Ne vijdam smisal da pluete po Sifu Bagalev, sistemata na L.Ting i EWTO pri polujenie 4e tazi sistema e mnogo po poznata ot tazi na Vong i se razviva postoqnno!Kolkoto do EWTO e ma6tabna i razviva6ta se organizaciq i vseki koito se e otcepil ot EWTO e zatunal!A za Sifu moga da kaja samo 4e e izklu4itelen WT maistor i 4ovek otdaden na boinite iskustva!



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Z]  
АвторBas (Нерегистриран)
Публикувано09.12.10 17:27



Z,нищо вярно не каза в целия си поуст.ЕВТО системата не е по-позната отколкото тази на Вонг,иди в Германия или Швейцария и виж сам,спри да четеш бозите в интернет.Тези които са се отцепили от Евто са просперирали-пак не си наясно,но нормално е да си овчица . Сифу не е сифу,не знаеш значението на тази дума,нито е изключителен майстор на винг чун,на wt може и да е,но не и на вт.Отдаден е на бойните изкуства защото това му е бизнеса,айде - спи спокойно хахахахах



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор Alfa Dog (единак)
Публикувано27.12.10 23:10



Китайска аеробика без елемент на изпотяване





Тема Re: Wing Tsunнови [re: Bas]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано08.02.11 12:58



koi e prosperiral sled kato se e mahnal ot EWTO?Emin Boztepe ili sistemata na Gutierez?I samo da te pitam kak Sifu Bagalev ne e nikoi pri polojenie 4e idvat maistori ot cql svqt i sa o4arovani ot u4inicite mu?Ne moga da razbera za6to trenira6tite VC vinagi vurvqt na kontra sre6tu EWTO i kvo pe4elqt ot tva bezmisleno pluene po forumite(evtina reklana)?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Z]  
АвторColo (Нерегистриран)
Публикувано26.04.11 13:37








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.