Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 20.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: винг чун(вонг) е най-доброто боино и-вонови [re: kocтaдин миxaйлoв]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 17:59



Здравей. Използвал ли си въпросната система в реална ситуация и къде в София може да се види и да се практикува тя?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано16.06.04 10:46



Страшно изчистено в защитните техники - адски пестеливи блокове, икономия на енергия, като ударна сила обаче е абсолютен идеализъм - "къси" движения с "влагане на вътрешна енергия" :)
Но определено има какво да се научи - само че не от Матрицата ;)

Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: Wing Tsunнови [re: Maчo]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 13:07



a njakoi moje li da mi kaje kakva e razlikata mejdu dvete sistemi? Tazi na Wong i tazi na Bagalev? Nali e edno BI? Za kakvo se durljate tolkova?
Puk i da me izvinjava onzi sladur, ama za 6 meseca trenirovki da stanesh dzver i da si tolkova siguren v sebe si 4e da ska4ash na vsi4ko jivo - mi to si mirishe na umstvena izostanalost???



Тема Wing Tsun по Вонгнови [re: MM]  
Автор alkor1 (член)
Публикувано24.11.07 19:39



Здравейте , тренирал съм при Печанов преди 7г , но тогава не съм знаел че са два или повече стила...
Но мисля че той е по Вонг , а някой ще каже ли какви са разликите и идеите на двата* стила* ?
Къде в София се преподава по Вонг и при кой/я инструктор/школа ще ми препоръчате,мерси .


Йосиф Хедер тук ли преподава ?




Защо последните два линка са на един адрес- мдам ,май са две школи под един покрив ?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Авторfish (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 16:28



кво да ви кажа бе хора. тренирам го 21 години и все още му се кефя. бил съм инструктор и в едната и в другата организация.
тук мнения всякакви, но с малко изключения все на хора дет и хабер си нямат за какво говорят.
за сведение само, школите на Вонг системата в софия са 7,а тази на Люн Тинг 1.
ако някой много иска, ще открие адресите им в нета.
и пак за сведение- Ники Печанов е един от хората,дето се е бил и по състезания и по улицата-2 пъти републикански шампион.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: fish]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 12:58



Жертви,жертви ....



Тема Re: Wing Tsunнови [re: fish]  
Авторmerorero (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 13:38



Има ли в Бургас Вонг ?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: fish]  
Автор glagla (непознат )
Публикувано11.11.08 12:25



i kude sa tezi 6koli?
edinstvenata deistva6ta, vse o6te, koqto otkrih, e v zala triadica



Тема Re: Wing Tsunнови [re: glagla]  
Авторивaнc (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 15:24



Гледам че има лоши речи относно wing tsun-leung ting.Нека кажат "големите критици" с какво системата на Bong е по добра от тази на leung ting.
И се чудя как може хора които според моето мнение немогат да стъпят и на малкия пръст на си-фу багалев по отношение боини изкуства култура и ред други
смеят да казват на тоя учениците са гола вода пък на оня били облечена вода!!
А вие големите боици оглеждали ли сте се наскоро в някое огледало за да спрете да сънувате и да хулите без причина тоя и оня особено когато става дума за СИ-ФУ Багалев-човек достоен за уважение ,допринасящ толкова много за боините изкуства ,човек които се раздава непрекъснато освен когато не спи!



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
Авторnewage (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 20:44



kak da nqma koi da ychi na wing tsun we nie imame edin ot nai dobrite mastori v sveta v plovdiv stanislav bagalev .... ako ima nqkoi ot plovdiv na opulchenska na centara e ddz koi nomer e ma da vurvi na dolo shte go vidi ima razni kitaiski natpisi i jelezni reshetki






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.