Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 13.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: cyзи]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 16:04



Adi 4ao



Тема MI_AZ.......нови [re: Mi_Az]  
Автор Passer by (In break)
Публикувано31.05.06 09:18



Mоже да ти се стори сmешно но аз каквото търсих го наmерих в България........!Mоже да не си чак толкова кофти човек но не съди тези който са заmинали от БГ.
За това дори трябва повече сmелост и труд повярвай mи! Да се докажеш и успееш навън не е саmо да си кадърен а и здрава психика се иска!
И не съm сузи ако си по-наблюдателен ще видиш че пиша с лат (m) а не M!
И не сmятаm Бг mъжете за коmплексари напротив....!

Приятен ден


Reflection for the web!


Тема Re: MI_AZ.......нови [re: Passer by]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 12:19



Zna4i obidite ti bjaha naprazni, taka li da go razbiram!!!!
Az ne sam obob6til vsi4ki kakto ku4enceto go napravi ako ne si zabeljazala a i ne smjatam 4e vsi4ki koito sa izlezli ot BG sa se prodali no govorih samo za tezi macki deto smenjat magistralata !!!
Tova det tvarde6e tja 4e majete v BG bili kompleksari i 4e az sam takav i ple6iv i debel v predstavite i ne iskam da go promenjam poneje e ravnozna4no da vzeme6 zaharno petle ot dete det moje samo da obijda i parvite godini sa ot zna4enie no gi nema v neinijat slu4ai. Spored men tja e razvedena s dete poneje ako be6e omajena i kaje6e na maja si 4e e BG kompleksar dali toi 6te6e da bade s neja, to trjabva da si mazohist 4e da darji6 takova zlo v ka6tata si osven ako ne go polzva6 za ohrana 4e da bjagat prijatelite i da ne ti idvat na gosti zaradi nego
Obra6tam se i kam Suzito, po patja na logikata s kompleksarite ako trjabva da podtvardja teorijata ti to ba6tati ako e balgarin to zna4i 4e i toi e ot grafa kompleksari a tova bi moglo i da e nasledstvoto koeto ti e zave6tal geneti4no taka 4e ako si vidjala BG kompleksara v nego, pogledni i sebe si !!!!!!!!!!!!!!

Otnostno tova 4e ne si v BG i si izljazla go razbiram po njakolko na4ina no tova ne me kasae i ne me interesuva ama da ti kaja i na teb, kadeto sa korenite tam sedi darvoto. BG ne e 4ak tolkova lo6o mjasto za jivot, tuka sa6to ima rabota i realizacija i majete i jenite ne sa ot kompleksiranite vsi4kite a samo njakoi ot tjah



Тема Много яко....!нови [re: Mi_Az]  
Автор Passer by (In break)
Публикувано31.05.06 13:42



Още се смея добро чувство за хумор.....браво!
Не съм твърдяла че в Бг не е хубаво напротив обичам Бг и ме е яд че много хора не оценяват какво богатство си имаме в лицето на тази природа и красота с която Бог ни е дарил!
Яд ме че когато някой се опита да постигне нещо се опитват да го заровят вместо мотивират,и не мога да не призная че от Българи по-красиви и интелигентни не съм видяла!
Горда съм че съм Българка макар и не съвсем на 100% но той кой е?!

Рекламирам страната ни като кътче от рая на хора който срещам по пътя си,и много са ме послушали и са я посетили и остават възхитени от красота и хора и култура ама пустата и политика тя ни затрива,те гледат не по-далече от носовете си! Това ни е проблема не мислим глобално за нещата а само до собствените си нужди и потребности опираме!

А кой пък е казал че си дебел и плешив? Като не те харесват да не те гледат!
Извинявай че бях така груба и остра с първият си постинг ама ми е писнало от хора дето смятат че като излезеш нявън те посрещат с червен килим........!
Ако някой иска да дойде на мое място работя на две места и на никого нищо не дължа! Дали ми е лесно сам прецени но с много от нас е така навън работят хората като магарета да осигурят жена и деца в Бг питайте ги къде искат да бъдат ама понякога трябва да изберем по-трудният път за изглежда като лесна победата!

Усмивки и успешен ден!

Reflection for the web!


Тема Re: MI_AZ.......нови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 13:56



Явно много съм те впечатлила, Ми аз, щом пет дни дъвчеш само и единствено моите думи!!!! Иска ти се да съм кученце, обичаш ги ти сервилните животинчета, дават ти илюзия за власт, но за съжаление аз не съм такова. Хайде сега, опитай се да бъдеш мъж, подмини ме и продължи нататък. Твоят живот не зависи по никакъв начин от мнението на някой, който има достатъчно свободно време да се мотае из нета! Откъде знаеш аз каква съм, може просто да пиша дипломна работа върху мъжкото поведение и си проверявам теориите! Това, че ти толкова "навътре" прие думите ми, означава че съм засегнала болезнено място.... и колкото и кофти да звучи, съм на прав път по отношение на нещата, които казах. Хайде, не ми се връзвай повече и си гледай живота, момичетата и всичко, тоето ти носи радост!



Тема Re: MI_AZ.......нови [re: cyзи]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 14:51



Vnimavai s diplomnata trabota 4e toku vij sa te skasali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ot vsi4koto det pisa samo korem4eto ot bira e nalice i tova e mojata gordost za koeto se grija non stop taka 4e ako si iskala da me zasegne6 ne si uspjala na palno.
Tova det sam ti obarnal vnimanie, izvinjavai. Njama da se povtori, javno ne si sviknala njakoi da ti obra6ta vnimanie i za tova ti e nekomfortno, moje i da ne sam prav no ako takava kato teb vlezne v nas 6te ja izgonja na momenta daje i da ima merak da po4isti
Aidi s zdrave, i gledai nau4nopopuljarni filmi, te sa po istinski ot drugite i moje i da se obrazova6 po dobre i posle da tvardi6 4e ima6 opit no opredeleno 6te e po istinski ot sega6nijat!!!!
Preporaka: Nau4i se da uvajava6 horata i vratite 6te ti badat otvoreni na vsjakade v protiven slu4ai 6te se hlopvat predi da si po4ukala!!!!!!!!



Тема Re: MI_AZ.......нови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 19:27



Въй!!!!!!! Това хич не прозвуча добре! Обикновено хората се гордеят с постиженията си, а Ганьо Балкански се гордее с биреното си шкембе!!! Онемях!!!! Между другото демонстрираш основна черта на тъмен балкански субект - типично отношение към жените - те са или кучета или курви (за справка - прочети си постингите, в които ме нарече няколко пъти кученце в прав текст и курва завоалирано). А човек, който демонстративно отказва да пише на кирилица не е радетел на българщината, така че не се мъчи да се изкараш обиден по националния въпрос! Не знам от какво си се почувствал толкова обиден, нито веднъж не съм употребила обидна дума, за разлика от теб по мой адрес!?! Ако не искаш хората да си мислят, че си комплексар спри да парадираш с комплексите си. А що се касае до тях, всички имаме такива, различното е кой какво ще направи с тях. Наполеон и Цезар са едни от най-големите комплексари в световната история, затова и са едни от създателите й. Нямам повече време да се занимавам с теб.



Тема Re: MI_AZ.......нови [re: cyзи]  
Автор Huk (някой)
Публикувано01.06.06 21:00



кефиш ме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.