Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 17.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема normalno li e da haresvam po vuzrastni jeni  
Автор mamboocha (непознат )
Публикувано25.05.06 19:04



hi iskam da vi zapitam normalno li e na 19 porti 20 godini osvem po momicheta na moita vuzrast i malko po malki da haresvam i po vuzrastni jeni chudno mi e hmm moje da sum lud? neznam dano ne sum :) no vse pak iskam da buda sus po vuzrastna jena imam predvid nad 30 hmm emi pompgnete mi i mi kajete mersi :) 4ao



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: mamboocha]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 19:23



Razbirase 4e e normalno. Napalno normalno e da obi4a6 maika si



Тема Barterнови [re: mamboocha]  
Автор Timo (Mi_Az)
Публикувано25.05.06 19:53



Ti ne zaka4a6 tezi det sa kam 20 godi6ni a az ne zaka4am tezi det sa nad 30 godini, stava li?
A normalno li e az da si padam po 20 godi6ni?

Kato mi se doraboti, sjadam da si po4ina dokato mi mine


Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Автор mamboocha (непознат )
Публикувано25.05.06 21:03



tva det go kaza be6e iskliu4itelno inteligientno 4ak se 4uda kak ti doide na uma umen umen mnogo umen bravo !!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Barterнови [re: Timo]  
Автор mamboocha (непознат )
Публикувано25.05.06 21:04



prosto ne shva6tam za kvo govorite tva e



Тема Re: Barterнови [re: mamboocha]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 21:28



Koe e po hubavo da pohapne6: agance ili ovca,prasence ili svinja!!! Ako e vtoroto predpo4itam vegetarianska kuhnja



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: mamboocha]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано25.05.06 21:30



Напълно е нормално. Аз даже налитам на доста по-възрастни. Без да навлизам в подробности, ще ти кажа, че обикновено си струва.



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Sargon lll]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 22:11



Az se maham ot tuka



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Sargon lll]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 22:18



Sargon lll, tova ' lll 'da ne e treta vazrast? Potarsete moje da ima klub GERANTOMAN ili da otvorjat v dir.bg takav. Taka de 6tom ima jelae6ti




Тема Re: Barterнови [re: Timo]  
АвторDangelo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:22



Ами зависи ти на колко си?
Ако над 30 е нормално....и аз преди си падах по по-малки ама се уморих от чувството че излизаш с малкото си братче дето се тръшка за шоколад.....!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Авторmi_ti (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:30



Кво се дървиш, бе, пич? Ми аз ли съм, ми ти ли си, ама жените също имат вкусови рецептори и също предпочитат агнешко, да не говорим, че овенът смърди на пръч та се не трае!!!!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
АвторDangelo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:32



Ми_аз що се комплексираш така???
Пука ли ти че ако си по-малка ще пораснеш ако пък си по-голяма.....хвани си по-малко гадже и ще се чувстваш малка!
Аз съм над 30 и не ми пука на мен календара ми спря на 25 и не мърда от там!





Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: mi_ti]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 16:41



Kitaikite pak gladni az za vkusovite ka4estva na jenite znam ot li4en opit i ne se darvja pi4ke a se zabavljavam, OK



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано26.05.06 20:27




мерника ти е неточен не си хаби патроните
ако не вярваш ще помоля дакота за потвърждение





Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: rimti]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 23:45



Snimkata ti izla4va erotika(moje bi) ama e mai nai podhodja6ta za forumite na Adam&Adam
Ako njama zaglavie bih i dal ime "Antrakt"
T.e. ->>> dokato edinijat za6titava zadnite 4asti na drugijat, to drugijat mu se otblagodarjava moje bi uspe6no 6tot antrakta e vreme za po4ivka
Mernikat e to4en, vervai mi



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: ALEXM2OO1]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 23:53



Ima edna BG-pogovorka: Staro lubi, vreme gubi!!!!
Kat bjah i az na tvoite godini imah merak na kakite ama da ti kaja i az ne6to, ima vreme za vsi4ko i se radvai na naborkite i po mladite a kakite njama de da izbjagat



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Автор mamboocha (непознат )
Публикувано27.05.06 00:42



emi bratle az mnogo haresvam vsi4ki jeni neznam za6to prosto me kefat si4kite haresvam kakto po malko ot mene taka i po golemi poslednata mi priatelka be6e kolkoto mene oba4e vinagi mi se e iskalo da buda s po vuzrastna jena niakak si 6te e drugo ose6taneto i mi e mnogo interesno tva e... :)



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: mamboocha]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано27.05.06 12:32



Така си е, готино е да чукаш дърти, ама иди обяснявай на невярващите. Аз пък харесвам или много млади, или много стари. Може би, защото съм малко преситен...



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: mamboocha]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 12:53



Vij sega, smjatam 4e si za pregled ama pri vsi4ki polojenija e po dobre da si pada6 po jeni otkolkoto po maje



Тема Re: Barterнови [re: Mi_Az]  
АвторDangelo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 13:06



А какво за онези дето не ползват mесо изобщо?

Друго си е опитна и секси.....какичка!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: mamboocha]  
Автор Либpe ()
Публикувано27.05.06 14:45



Напълно нормално е харесваш по-зрели жени. Ти си на 20 и си в сексуалният си пик в момента. Със всяка следваща година сексуалните ти възможности бавно ще намаляват. Огромното желание, което имаш в момента постепенно ще намалява и тогава вече други неща ще те вълнуват. При жените е точно обратното. На 20 секса изобщо не е номер едно - важни са други неща и затова интереса, енергията и усилията са насочени към образование, кариера, пътуване, социални контакти и т.н. След 30 годишна възраст при жените започва сексуалният пик. Тогава вече жените познават добре тялото си и са наясно с желанията си и което е най-важното - имат време да мислят за това. Във всички учебници по сексология можеш да прочетеш, че жените достигат своя сексуален пик към 37-40 години и от тук бавно започва спадане.
Така че, ако става въпрос само за секс и нищо друго, то перфектните партньори щяха да бъдат 37 годишна жена и 17 годишно момче. И двамата имат еднакво желание и възможности за секс. Това обаче рядко се случва.
Ако имаш възможност - просто го направи с такава кака, защото това ще бъде най-могъщото ти сексуално преживяване.
Рисковете са, че според мен доста трудно ще свалиш подобна жена. Тя е с хиляди класи над теб във всяко друго отношение (освен във сексуалните възможности), затова и най-вероятно тя ще определя правилата във тези ви взаимоотношения. Това може много да се отрази на самочувствието ти.
И винаги съществува риск да се влюбиш и да си пообъркаш живота. Но, който го е страх....не ходи в гората.
Хайде със здраве и успех в сексуалните подвизи!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 13:36



Страх те е да си с жена защото ще те превъзхожда интелектуално затова предпочиташ момиченца . А то логично такава поговорка може да е само българска, по-големи комплексари от българските мъже няма. Всичко казано до тук е само от личен опит!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: cyзи]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 19:09



Da pitam, nicka ti Suzi ot Suzana li e ili e ot doma6nijat ti lubimec? Ot tam li ti e li4nijat opit ili ot seriala "Seksat i gradat"
Te majete sa svine, nali? Za tova ti predlagam da se prodade6 kato pove4koto Balgarski jeni na 4ujdenec 6tot majete tuk sa kompleksari!!!
Mai ne smjatam da ti otgovorja pove4e, pone dokato ne se registrira6 a moje bi i togava njama da si mi po interesna
Probvai s Eva&Eva tam kompleksari njama



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Автор siqnnita (непознат )
Публикувано30.05.06 12:20



ei 4ovek spoko tva e normalno polojenie-az sam naprimer adski v nastroenie za perverzii i to lqtoto zatva spoko-samo napred:)



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Автор Passer by (In break)
Публикувано30.05.06 12:49



Ми_аз ти си много кофти човек да знаеш!
Що смяташ че жените се "Продавали" на чужденци? Не допускаш ли че и сред тях има такива дето знаят какво е любов?!
А и нещо друго не обобщавай има много свестни между тях и не бият жените си не псуват като каруцари и знаят как да накарат една жена да тръпне по тях!
Между нас казано познавам и Българи който си заслужават вниманието!
Но за съжаление повечето от тях са доста разглезени от жените и смятат че света се върти около тях!
И такива като теб дето смятат че могат и да си напазаруват жена........!
Да ама не! Нямяш нужните нули ама не в портфейла а в други неща.....

Reflection for the web!


Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Passer by]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 14:16



Dano da si prava, to ako ne za sebe si pone za drugite. Za nulite ne mislja 4e mojem da govorim izob6to ne se poznavame li4no, a dali sam kofti 4ovek do sega ne znaeh ama 6tom kazva6 6te ti se doverja. Ama i ti s ni6to ne si dokazala do momenta 4e ne si prili4ame s tazi razlika 4e az kasmeta si izvan Balgarija ne tarsja i si izkarvam prehranata v Balgarija kadeto vse o6te ako si kadaren moje6 da uspee6!!!
Otnostno napazaruvaneto na jena, ne znam ot kade ti doide na akala ili izvan zemnite ot Kipar se svarzaha s teb ta da znae6, no opredeleno mai e po dobre i po 4estno ako jenata si kaje cenata o6te na parvo 4etene na ofertata a ne da se razbere posle 4e si jivjal na kredit.Ok
Uspeh, nadjavam se izkrenno da otkrie6 tova koeto tarsi6 no se nadjavam i 4e ne misli6 4e vsi4ki maje sa kmpleksari v Balgarija
Onazi s piratskoto ime Suzi da ne si ti?Pitam te derekno 6tot ot teb znam 4e ne si v BG



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:03



Здравей. Не, аз съм Сузи, не е тя! А твоето Mi_az да не би да е регистрирано? След като си в България защо пишеш на латиница? И защо се сърдиш като ти казвам, че влечението към млади момичета може да разкрива голям проблем със самочувствието? Извинявай, но с едно 10 години по-малко от теб момиче за какво си говорите? Тя е друго поколение, с други интереси и друга ценностна система. Склонността към такава връзка разкрива силно неуверен в себе си мъж, който подсъзнателно се опитва да "моделира" неоформения все още характер на настоящото момиче и бъдеща жена, тъй като по този начин, бидейки неин "създател" винаги ще стои "над нея". В тази схема разбира се има много варианти, например фактът, че в ценностната система на настоящите 18-годишни сексът е като ходенето до тоалетната и въпросът "да си легна ли с него или не" по правило не стои. Така че една осемнадесетгодишна девойка се вкарва в леглото много по-лесно от една тридесетгодишна жена. Но и тук идва проблемът със самочувствието, неувереността, че можеш да впечатлиш, завоюваш, свалиш и вкараш в леглото жената, те отпраща автоматично при момичето, което не е нужно да впечатлиш, завоюваш и т.н. Та това е най-общо казано, разбира се, ако ти си на 20 и предпочиташ 16-годишните съученички на сестра си пред 26-годишната съседка (която все още е млада и хубава), проблем няма. Но ако си на 30 и пак предпочиташ 16-годишните пред жена, която е около твоята възраст, вече има проблем. Аз не знам в коя категория си и не ме интересува. Отговорих ти два пъти защото ми се струва твърде несериозно някой да се пали толкова за проблема "възрастта проблем ли е", освен ако това не е негов личен проблем. Глупаво е, ако срещнеш жена, две или три години по-възрастна, примерно, която да е по-близо до теб интелектуално, духовно и както искаш там, да кажеш, а не, аз дърти не чукам, само млади ярета!!Е, извинявай, ама е глупаво!! Забележките ти за ника ми, за продаването на чужденци и т.н. подминавам без коментар! Желая ти успех!
П.С. Когато има проблем, първата крачка към разрешаването му е да признаеш, че съществува!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: cyзи]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:28



Mai zabeljazvam vazrasna dama s profesija "psihiatar" kojato gleda da se uredi s njakoi po mlad ot neja, ok, njama problem
Ama se seti kakvo pisa po gore
Pi6a na latinica poneje taka jelaja az i taka sam sviknal i ot kak komputara sa6testvuva se zanimavam s nego!!!
Otnostno legitimnosta mi i nelegalnijat nick da ti kaja 4e tezi koito sa v foruma postojanno mi znajat registriranijat a tozi e za tezi kato teb, Ok.
18 godi6nite sa opredeleno po dobri i 6te ti kaja za6to, ako te boli krasta se spravjat 4udesno a tezi na tvojata vazrast kojato ne znam kolko e ama 6tom se zasjaga6 si nad 25 ne se spravjat tolkova dobre. Vjarno e 4e mojete da nau4ite njakoi mlad jrebec na nakoi po interesen hod ama i nomerata vi idvat v pove4e a pogovorkata ne sam ja izmislil az a tova e folklor i za da sa6testvuva zna4i ima istini s koito sam saglasen. Bg majete sa kompleksari taka li be6e? A zabeljazala li si kolko amerikanki sa se omajili za balgari i jivejat v balgarija 6toto obratnijat varijant e na lice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pojelanieto koeto mi napravi za uspeh 6te go ocenja v tozi varijant
A na teb pojelavam da se oredi6 nai nakraja za da ne se 4uvstva6 prenebregnata i obidena i da pravi6 vinagi izklu4enia a ne samo neverni zaklu4enija.








Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: siqnnita]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:40







Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:57



Съжалявам, за личната ти неудовлетвореност никой не може да ти помогне! Но ако искаш де те четат повече хора, предвид на това, че си в клуб за запознанства, все пак: ако пишеш на BP (Bulgarian phonetic) няма да изневериш на навиците си и едновременно с това ще пишеш на кирилица! За уреждането, не знам кой не се е уредил, защото в крайна сметка не аз, а ти кибичиш в клуб за запознанства, че чак си се и регистрирал!!! Вярно, през монитора плешивото ти теме и шкембенцето не могат да лъснат, тъй че девойките по ти връзват!!! Това, последното изречение е в твоя дух, вярвам, че го оценяваш! Толкова от мен щото дискусията почва да напомня диалога:
- Философе, защо си потен?
- Препирах се с прости хора!

Хайде чао, че както си комплексиран...направо ми става съвестно да те тормозя повече!!




Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: cyзи]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 16:04



Adi 4ao



Тема MI_AZ.......нови [re: Mi_Az]  
Автор Passer by (In break)
Публикувано31.05.06 09:18



Mоже да ти се стори сmешно но аз каквото търсих го наmерих в България........!Mоже да не си чак толкова кофти човек но не съди тези който са заmинали от БГ.
За това дори трябва повече сmелост и труд повярвай mи! Да се докажеш и успееш навън не е саmо да си кадърен а и здрава психика се иска!
И не съm сузи ако си по-наблюдателен ще видиш че пиша с лат (m) а не M!
И не сmятаm Бг mъжете за коmплексари напротив....!

Приятен ден


Reflection for the web!


Тема Re: MI_AZ.......нови [re: Passer by]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 12:19



Zna4i obidite ti bjaha naprazni, taka li da go razbiram!!!!
Az ne sam obob6til vsi4ki kakto ku4enceto go napravi ako ne si zabeljazala a i ne smjatam 4e vsi4ki koito sa izlezli ot BG sa se prodali no govorih samo za tezi macki deto smenjat magistralata !!!
Tova det tvarde6e tja 4e majete v BG bili kompleksari i 4e az sam takav i ple6iv i debel v predstavite i ne iskam da go promenjam poneje e ravnozna4no da vzeme6 zaharno petle ot dete det moje samo da obijda i parvite godini sa ot zna4enie no gi nema v neinijat slu4ai. Spored men tja e razvedena s dete poneje ako be6e omajena i kaje6e na maja si 4e e BG kompleksar dali toi 6te6e da bade s neja, to trjabva da si mazohist 4e da darji6 takova zlo v ka6tata si osven ako ne go polzva6 za ohrana 4e da bjagat prijatelite i da ne ti idvat na gosti zaradi nego
Obra6tam se i kam Suzito, po patja na logikata s kompleksarite ako trjabva da podtvardja teorijata ti to ba6tati ako e balgarin to zna4i 4e i toi e ot grafa kompleksari a tova bi moglo i da e nasledstvoto koeto ti e zave6tal geneti4no taka 4e ako si vidjala BG kompleksara v nego, pogledni i sebe si !!!!!!!!!!!!!!

Otnostno tova 4e ne si v BG i si izljazla go razbiram po njakolko na4ina no tova ne me kasae i ne me interesuva ama da ti kaja i na teb, kadeto sa korenite tam sedi darvoto. BG ne e 4ak tolkova lo6o mjasto za jivot, tuka sa6to ima rabota i realizacija i majete i jenite ne sa ot kompleksiranite vsi4kite a samo njakoi ot tjah



Тема Много яко....!нови [re: Mi_Az]  
Автор Passer by (In break)
Публикувано31.05.06 13:42



Още се смея добро чувство за хумор.....браво!
Не съм твърдяла че в Бг не е хубаво напротив обичам Бг и ме е яд че много хора не оценяват какво богатство си имаме в лицето на тази природа и красота с която Бог ни е дарил!
Яд ме че когато някой се опита да постигне нещо се опитват да го заровят вместо мотивират,и не мога да не призная че от Българи по-красиви и интелигентни не съм видяла!
Горда съм че съм Българка макар и не съвсем на 100% но той кой е?!

Рекламирам страната ни като кътче от рая на хора който срещам по пътя си,и много са ме послушали и са я посетили и остават възхитени от красота и хора и култура ама пустата и политика тя ни затрива,те гледат не по-далече от носовете си! Това ни е проблема не мислим глобално за нещата а само до собствените си нужди и потребности опираме!

А кой пък е казал че си дебел и плешив? Като не те харесват да не те гледат!
Извинявай че бях така груба и остра с първият си постинг ама ми е писнало от хора дето смятат че като излезеш нявън те посрещат с червен килим........!
Ако някой иска да дойде на мое място работя на две места и на никого нищо не дължа! Дали ми е лесно сам прецени но с много от нас е така навън работят хората като магарета да осигурят жена и деца в Бг питайте ги къде искат да бъдат ама понякога трябва да изберем по-трудният път за изглежда като лесна победата!

Усмивки и успешен ден!

Reflection for the web!


Тема Re: MI_AZ.......нови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 13:56



Явно много съм те впечатлила, Ми аз, щом пет дни дъвчеш само и единствено моите думи!!!! Иска ти се да съм кученце, обичаш ги ти сервилните животинчета, дават ти илюзия за власт, но за съжаление аз не съм такова. Хайде сега, опитай се да бъдеш мъж, подмини ме и продължи нататък. Твоят живот не зависи по никакъв начин от мнението на някой, който има достатъчно свободно време да се мотае из нета! Откъде знаеш аз каква съм, може просто да пиша дипломна работа върху мъжкото поведение и си проверявам теориите! Това, че ти толкова "навътре" прие думите ми, означава че съм засегнала болезнено място.... и колкото и кофти да звучи, съм на прав път по отношение на нещата, които казах. Хайде, не ми се връзвай повече и си гледай живота, момичетата и всичко, тоето ти носи радост!



Тема Re: MI_AZ.......нови [re: cyзи]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 14:51



Vnimavai s diplomnata trabota 4e toku vij sa te skasali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ot vsi4koto det pisa samo korem4eto ot bira e nalice i tova e mojata gordost za koeto se grija non stop taka 4e ako si iskala da me zasegne6 ne si uspjala na palno.
Tova det sam ti obarnal vnimanie, izvinjavai. Njama da se povtori, javno ne si sviknala njakoi da ti obra6ta vnimanie i za tova ti e nekomfortno, moje i da ne sam prav no ako takava kato teb vlezne v nas 6te ja izgonja na momenta daje i da ima merak da po4isti
Aidi s zdrave, i gledai nau4nopopuljarni filmi, te sa po istinski ot drugite i moje i da se obrazova6 po dobre i posle da tvardi6 4e ima6 opit no opredeleno 6te e po istinski ot sega6nijat!!!!
Preporaka: Nau4i se da uvajava6 horata i vratite 6te ti badat otvoreni na vsjakade v protiven slu4ai 6te se hlopvat predi da si po4ukala!!!!!!!!



Тема Re: MI_AZ.......нови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 19:27



Въй!!!!!!! Това хич не прозвуча добре! Обикновено хората се гордеят с постиженията си, а Ганьо Балкански се гордее с биреното си шкембе!!! Онемях!!!! Между другото демонстрираш основна черта на тъмен балкански субект - типично отношение към жените - те са или кучета или курви (за справка - прочети си постингите, в които ме нарече няколко пъти кученце в прав текст и курва завоалирано). А човек, който демонстративно отказва да пише на кирилица не е радетел на българщината, така че не се мъчи да се изкараш обиден по националния въпрос! Не знам от какво си се почувствал толкова обиден, нито веднъж не съм употребила обидна дума, за разлика от теб по мой адрес!?! Ако не искаш хората да си мислят, че си комплексар спри да парадираш с комплексите си. А що се касае до тях, всички имаме такива, различното е кой какво ще направи с тях. Наполеон и Цезар са едни от най-големите комплексари в световната история, затова и са едни от създателите й. Нямам повече време да се занимавам с теб.



Тема Re: MI_AZ.......нови [re: cyзи]  
Автор Huk (някой)
Публикувано01.06.06 21:00



кефиш ме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.