Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 21.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: mamboocha]  
Автор Либpe ()
Публикувано27.05.06 14:45



Напълно нормално е харесваш по-зрели жени. Ти си на 20 и си в сексуалният си пик в момента. Със всяка следваща година сексуалните ти възможности бавно ще намаляват. Огромното желание, което имаш в момента постепенно ще намалява и тогава вече други неща ще те вълнуват. При жените е точно обратното. На 20 секса изобщо не е номер едно - важни са други неща и затова интереса, енергията и усилията са насочени към образование, кариера, пътуване, социални контакти и т.н. След 30 годишна възраст при жените започва сексуалният пик. Тогава вече жените познават добре тялото си и са наясно с желанията си и което е най-важното - имат време да мислят за това. Във всички учебници по сексология можеш да прочетеш, че жените достигат своя сексуален пик към 37-40 години и от тук бавно започва спадане.
Така че, ако става въпрос само за секс и нищо друго, то перфектните партньори щяха да бъдат 37 годишна жена и 17 годишно момче. И двамата имат еднакво желание и възможности за секс. Това обаче рядко се случва.
Ако имаш възможност - просто го направи с такава кака, защото това ще бъде най-могъщото ти сексуално преживяване.
Рисковете са, че според мен доста трудно ще свалиш подобна жена. Тя е с хиляди класи над теб във всяко друго отношение (освен във сексуалните възможности), затова и най-вероятно тя ще определя правилата във тези ви взаимоотношения. Това може много да се отрази на самочувствието ти.
И винаги съществува риск да се влюбиш и да си пообъркаш живота. Но, който го е страх....не ходи в гората.
Хайде със здраве и успех в сексуалните подвизи!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 13:36



Страх те е да си с жена защото ще те превъзхожда интелектуално затова предпочиташ момиченца . А то логично такава поговорка може да е само българска, по-големи комплексари от българските мъже няма. Всичко казано до тук е само от личен опит!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: cyзи]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 19:09



Da pitam, nicka ti Suzi ot Suzana li e ili e ot doma6nijat ti lubimec? Ot tam li ti e li4nijat opit ili ot seriala "Seksat i gradat"
Te majete sa svine, nali? Za tova ti predlagam da se prodade6 kato pove4koto Balgarski jeni na 4ujdenec 6tot majete tuk sa kompleksari!!!
Mai ne smjatam da ti otgovorja pove4e, pone dokato ne se registrira6 a moje bi i togava njama da si mi po interesna
Probvai s Eva&Eva tam kompleksari njama



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Автор siqnnita (непознат )
Публикувано30.05.06 12:20



ei 4ovek spoko tva e normalno polojenie-az sam naprimer adski v nastroenie za perverzii i to lqtoto zatva spoko-samo napred:)



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Автор Passer by (In break)
Публикувано30.05.06 12:49



Ми_аз ти си много кофти човек да знаеш!
Що смяташ че жените се "Продавали" на чужденци? Не допускаш ли че и сред тях има такива дето знаят какво е любов?!
А и нещо друго не обобщавай има много свестни между тях и не бият жените си не псуват като каруцари и знаят как да накарат една жена да тръпне по тях!
Между нас казано познавам и Българи който си заслужават вниманието!
Но за съжаление повечето от тях са доста разглезени от жените и смятат че света се върти около тях!
И такива като теб дето смятат че могат и да си напазаруват жена........!
Да ама не! Нямяш нужните нули ама не в портфейла а в други неща.....

Reflection for the web!


Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Passer by]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 14:16



Dano da si prava, to ako ne za sebe si pone za drugite. Za nulite ne mislja 4e mojem da govorim izob6to ne se poznavame li4no, a dali sam kofti 4ovek do sega ne znaeh ama 6tom kazva6 6te ti se doverja. Ama i ti s ni6to ne si dokazala do momenta 4e ne si prili4ame s tazi razlika 4e az kasmeta si izvan Balgarija ne tarsja i si izkarvam prehranata v Balgarija kadeto vse o6te ako si kadaren moje6 da uspee6!!!
Otnostno napazaruvaneto na jena, ne znam ot kade ti doide na akala ili izvan zemnite ot Kipar se svarzaha s teb ta da znae6, no opredeleno mai e po dobre i po 4estno ako jenata si kaje cenata o6te na parvo 4etene na ofertata a ne da se razbere posle 4e si jivjal na kredit.Ok
Uspeh, nadjavam se izkrenno da otkrie6 tova koeto tarsi6 no se nadjavam i 4e ne misli6 4e vsi4ki maje sa kmpleksari v Balgarija
Onazi s piratskoto ime Suzi da ne si ti?Pitam te derekno 6tot ot teb znam 4e ne si v BG



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:03



Здравей. Не, аз съм Сузи, не е тя! А твоето Mi_az да не би да е регистрирано? След като си в България защо пишеш на латиница? И защо се сърдиш като ти казвам, че влечението към млади момичета може да разкрива голям проблем със самочувствието? Извинявай, но с едно 10 години по-малко от теб момиче за какво си говорите? Тя е друго поколение, с други интереси и друга ценностна система. Склонността към такава връзка разкрива силно неуверен в себе си мъж, който подсъзнателно се опитва да "моделира" неоформения все още характер на настоящото момиче и бъдеща жена, тъй като по този начин, бидейки неин "създател" винаги ще стои "над нея". В тази схема разбира се има много варианти, например фактът, че в ценностната система на настоящите 18-годишни сексът е като ходенето до тоалетната и въпросът "да си легна ли с него или не" по правило не стои. Така че една осемнадесетгодишна девойка се вкарва в леглото много по-лесно от една тридесетгодишна жена. Но и тук идва проблемът със самочувствието, неувереността, че можеш да впечатлиш, завоюваш, свалиш и вкараш в леглото жената, те отпраща автоматично при момичето, което не е нужно да впечатлиш, завоюваш и т.н. Та това е най-общо казано, разбира се, ако ти си на 20 и предпочиташ 16-годишните съученички на сестра си пред 26-годишната съседка (която все още е млада и хубава), проблем няма. Но ако си на 30 и пак предпочиташ 16-годишните пред жена, която е около твоята възраст, вече има проблем. Аз не знам в коя категория си и не ме интересува. Отговорих ти два пъти защото ми се струва твърде несериозно някой да се пали толкова за проблема "възрастта проблем ли е", освен ако това не е негов личен проблем. Глупаво е, ако срещнеш жена, две или три години по-възрастна, примерно, която да е по-близо до теб интелектуално, духовно и както искаш там, да кажеш, а не, аз дърти не чукам, само млади ярета!!Е, извинявай, ама е глупаво!! Забележките ти за ника ми, за продаването на чужденци и т.н. подминавам без коментар! Желая ти успех!
П.С. Когато има проблем, първата крачка към разрешаването му е да признаеш, че съществува!



Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: cyзи]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:28



Mai zabeljazvam vazrasna dama s profesija "psihiatar" kojato gleda da se uredi s njakoi po mlad ot neja, ok, njama problem
Ama se seti kakvo pisa po gore
Pi6a na latinica poneje taka jelaja az i taka sam sviknal i ot kak komputara sa6testvuva se zanimavam s nego!!!
Otnostno legitimnosta mi i nelegalnijat nick da ti kaja 4e tezi koito sa v foruma postojanno mi znajat registriranijat a tozi e za tezi kato teb, Ok.
18 godi6nite sa opredeleno po dobri i 6te ti kaja za6to, ako te boli krasta se spravjat 4udesno a tezi na tvojata vazrast kojato ne znam kolko e ama 6tom se zasjaga6 si nad 25 ne se spravjat tolkova dobre. Vjarno e 4e mojete da nau4ite njakoi mlad jrebec na nakoi po interesen hod ama i nomerata vi idvat v pove4e a pogovorkata ne sam ja izmislil az a tova e folklor i za da sa6testvuva zna4i ima istini s koito sam saglasen. Bg majete sa kompleksari taka li be6e? A zabeljazala li si kolko amerikanki sa se omajili za balgari i jivejat v balgarija 6toto obratnijat varijant e na lice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pojelanieto koeto mi napravi za uspeh 6te go ocenja v tozi varijant
A na teb pojelavam da se oredi6 nai nakraja za da ne se 4uvstva6 prenebregnata i obidena i da pravi6 vinagi izklu4enia a ne samo neverni zaklu4enija.








Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: siqnnita]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:40







Тема Re: normalno li e da haresvam po vuzrastni jeniнови [re: Mi_Az]  
Авторcyзи (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:57



Съжалявам, за личната ти неудовлетвореност никой не може да ти помогне! Но ако искаш де те четат повече хора, предвид на това, че си в клуб за запознанства, все пак: ако пишеш на BP (Bulgarian phonetic) няма да изневериш на навиците си и едновременно с това ще пишеш на кирилица! За уреждането, не знам кой не се е уредил, защото в крайна сметка не аз, а ти кибичиш в клуб за запознанства, че чак си се и регистрирал!!! Вярно, през монитора плешивото ти теме и шкембенцето не могат да лъснат, тъй че девойките по ти връзват!!! Това, последното изречение е в твоя дух, вярвам, че го оценяваш! Толкова от мен щото дискусията почва да напомня диалога:
- Философе, защо си потен?
- Препирах се с прости хора!

Хайде чао, че както си комплексиран...направо ми става съвестно да те тормозя повече!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.