Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Защо светът става все по-нестабилен? [re: бeз ycилиe]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано18.10.11 19:16



Това, че започвайки от 1988 г. светът е навлязъл в нов стадий не само на финансова, но и на природна нестабилност, днес вече е очевиден факт.




Обяснения много и различни.

Интересно ми е вие какво обяснение имате за това, което се случва напоследък? И какви са вашите прогнози за близкото бъдеще на България, Европа и света?

Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Защо светът става все по-нестабилен? [re: Aлekc]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.10.11 19:19



Алекс, каква връзка има твоят постинг с въпроса, който зададох???





Тема Re: Защо светът става все по-нестабилен? [re: бeз ycилиe]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано18.10.11 19:38



Ами ако се окаже, че именно ционизмът е основната причина за всички беди, които напоследък връхлитат и продължават да връхлитат човечеството?



Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Защо светът става все по-нестабилен? [re: Aлekc]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.10.11 19:45



Подобни предположения може да се окаже, че са продукт на цианистофобия. Нека не надценяваме все пак ционистите, не са всемогъщи

Твърде далеч са от подобно нещо.

Въпросът беше "отБрахман" заради това ли беше трит и баннат - щото пише за ционистите???



Тема Re: Защо светът става все по-нестабилен? [re: бeз ycилиe]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано18.10.11 20:07



Ето, сега аз за проба набедих ционистите, че заради тях целия свят страда и може да загине.



Ако ме изтрият и баннат - работата е ясна. Ако пък ли не - значи не е ясна.

Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Защо светът става все по-нестабилен? [re: Aлekc]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.10.11 20:21



Т.е. да тестваме дали по тези клубове се санкционира... антиционизма!?!?





Тема Re: Защо светът става все по-нестабилен? [re: бeз ycилиe]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано18.10.11 20:29



Според мен Брахман попрекали с тоталното си и безкомпромисно отрицание на Холокоста.

Това дори президентът на Иран Ахмадинеджад не си го позволява:



Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Защо светът става все по-нестабилен? [re: Aлekc]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.10.11 22:39



Може отБрахман да е прекалил и да е засегнал чувствата примерно на кредора, в случай, че някой негов роднина е бил жертва на т.нар. холокост.



Тема Re: Въпрос към модератора [re: бeз ycилиe]  
Автор KREDOR™Модератор (кирилизатор)
Публикувано18.10.11 22:55



В отговор на:

Може ли обяснение защо "oтБpaxмaн" беше трит, редактиран и дори баннат? Заради антиционистските му писаници ли?





Ами! :)) Вярно, че не е тука мястото да си споделяме конспиративни флашки и все пак - не е за това. Всъщност, може би баш каймаканина на Дир-а е евреин, а може и да е извънземно с антенка, знам ли...

Причината да му трия постовете е съвсем прозаична: обиди и груб език. С Волка (за неразбралите това е Халеевата Комета, Словенски Волк, Тъпото, Рапон Пешев, Мементомори и още една камара никове) минаха на ниво изкукали пенсионери в кварталната кръчма. Д-р Волк също е баннат, ама той е от стара коза яре, пука му че му дреме, прокситата на света са повече от две.

Колкото до Брахман... Човека разсъждава толкова трезво за нещата, толкова много полезен в материя, в която нещата са многопластови... От друга страна... от друга страна обидите са втвърдител. Те единствено втвърдяват позицията на отсрещния човек, не вършат никаква работа за промяна на различното мнение. В престрелката с Вълка имаше достатъчно хвърчащо желязо да се изхранят два катуна цигани. Твърде много ценя Брахман за да му дам възможност да се излага още. Пък както беше набрал скорост в един момент ми замяза и на Оро - единия за Прем Рават, другия за евреите.



Тема Re: Защо светът става все по-нестабилен? [re: бeз ycилиe]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано18.10.11 22:56



Аз също смятам, че тази тема е деликатна и клуб "Йога" не е най-подходящото място да бъде обсъждана.

А иначе евреите наистина са уникални и си струва да бъдат проучвани:



Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.