Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Обмяна на енергии и червейчетанови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор mo32 ()
Публикувано16.05.07 16:16



Не бих могъл да зная, защото не съм си имал вземане даване с просветени хора. Виж, за такива, които се мислят за просветени - бая съм срещал. Накрая свършват в някой бар под масата или под някоя вярваща... Та не зная от къде им идват чувствата. Мога само да предполагам.



Тема Re: Обмяна на енергии и червейчетанови [re: huanji]  
Автор mo32 ()
Публикувано16.05.07 16:34



В отговор на:

Магьосниците са усетили потока от жената към мъжа, но според мен са видяли само една малка чат от мозайката.
Иначе щеше да е лесно, мъжът спи с повече жени и е по- жизнен. Но ефекта е предимно отрицателен, от много похождения мъжът остарява, както на физически план, така и на ментален.



За да стане описания сценарий, би следвало всеки мъж да спи само веднъж със някоя жена, да се свърши в утробата й...и толкова. Тя вече е енергиен източник. Простата сметка ми показва, че при водене на "нормален" полов живот с 2 пъти в седмицата, по описания начин мъжът ще спи само за 1 година със 104 различни жени. Само за протокола - колко мъже познаваш, които да са спали с толкова жени? Но дори и да са спали - Коитус резерватус(прекъснат полов акт), презерватив, разните видове "любов".... все неща, които са против тази теория.

В отговор на:

Но ако успее да завърти кръга, тогава от близкото общуване и двамата ще черпят сили.
Пример е покойният йога Доктор Чаушев, който през живота си е бил с хиляди жени. Но той се държеше за най- мащабното чувство - любов и отдаваше.



Сигурен съм, че е държал на това - все пак любовта върви като топъл хляб сред кандидатките за креватни упражнения. Никой не може да ме убеди, че правенето на секс със 100, 500 или 1000 жени има за цел духовно израстване. Алекс, беше споменал за Оле Нидал, който му споделил, че всички жени с които е спал, ще получат Просветление. От другата страна стои едно съвсем простичко обяснение, което е - сексът е удоволствие, а човек е е ненаситен. Ако трябва да претеглям двете неща - духовен секс и удоволствие+ненаситност, бих предпочел второто, защото практиката ми подсказва, че винаги простите и елементарни неща са верни и работят. А практиката ми показва, че мъжете обичат секса и мразят моногамията. Всеки мъж иска да изчука целия свят, и би било добре след това да има някоя готина реплика като "...накрая всички ще бъдем просветлени"





Тема Re: Обмяна на енергии и червейчетанови [re: mo32]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано16.05.07 18:58



Е, каквито и глупости да им се въртят в главите, срещу природата не могат да застават.

"Както казва един познат: Ако жените правеха това, което приказват, светът щеше да е едно странно място!"

А един философ е казал: "Жените са същества, които не знаят какво искат, но го искат веднага!"



Тема Re: А сега на въпроса тинови [re: mo32]  
Автор diwa_orhideq ()
Публикувано16.05.07 19:34



Не мисля, че историята с кошите е вселенска истина. По-скоро я приемам като една добре скроена за времето си теория, която все още върши работа. Съжалявам, ако си сметнал, че умишлено усложнявам нещата. Много ми е трудно да се изразявам по-различно, колкото и да се стремя, поне тук, да заобикалям тежката терминология. Просто стил на мислене. Наясно съм, че в случая пречи на взаимното разбиране, но това е положението. Единственото, което съм целяла е да ти дам някакви отговори и то защото сметнах, че въпросите ти бяха доста точни, а и областта, поне за мен, е доста проблемна, в смисъл разколна и като такава заслужава внимание. Но това вече го казах :)))

Spirit Horse, ride for me


Тема Re: А сега на въпроса тинови [re: mo32]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Praise)
Публикувано16.05.07 21:54



Телата се използват постоянно и несъзнателно като цяло.

С тях се мисли, чуства и функционира енергийно.


Ако искаш да ги употребяваш по окултен начин, само медитация може да ти помогне... общо взето каквато и да е.




Тема Re: Обмяна на енергии и червейчетанови [re: бeзпътeн]  
Автор mo32 ()
Публикувано16.05.07 21:59



В отговор на:

А един философ е казал: "Жените са същества, които не знаят какво искат, но го искат веднага!"



Май ставаме трима - жените, Фреди Меркюри и аз.

I want it all
I want it all
I want it all.....and I want it now!



Тема Re: Обмяна на енергии и червейчетанови [re: mo32]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Praise)
Публикувано16.05.07 22:00



Ехааа, колко сме ненастини!!!!

Почти се гордея с нас!



Проблема е че тази ненаситност произтича от краткото удоволствие на мъжкият сексуален екстаз, това винаги ни оставя неудовлетворени и ако цитирах Ошо, щях да кажа, че именно така природата е решили да ни изиграе за да сме привързани към детеродния инстинкт. Понеже не цитирам Ошо, няма да кажа такова нещо.





Тема Re: Малко за секса и "просветлението"нови [re: mo32]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Praise)
Публикувано16.05.07 22:04



Да живеят червените жрици на партията!

Добре, че Оро не пише поради бан инак щеше да пише, пише, пише.......



Тема Re: Обмяна на енергии и червейчетанови [re: mo32]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Praise)
Публикувано16.05.07 22:09



Аз тоже!


Също е казал:

- Who wants to live forever?
- Who wants to love forever?
- Who dares to live/love forever?

Бе живее ми се, бе! Не ми се мре! Па и другото не отказвам, межу нас казано.

Остава да си направя тяло от светлина като Бабаджи и да се кефя на тварния и вечния свят. Пък и последователи ще си намеря...





Тема Re: Обмяна на енергии и червейчетанови [re: mo32]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано16.05.07 22:14



Така де, няма какво да се отлага.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.