Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Имам още въпросинови [re: Darth_Vader™]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано07.05.06 21:45



не съм дошла да правя шоу
пък и като гледам из старите теми, добре си си прекарвал и без мене
само задавам въпроси, на които ми отговори единствено world friend

The chase is better than the catch



Тема Re: Имам още въпросинови [re: kozaa]  
Автор world_friend (новак)
Публикувано07.05.06 21:47



Съгласен съм с този някои, защото може да бъде например едновременно и християнин и учен и йога, йога няма противоречие с нито една човешка област на дейност, йога няма противоречия в нито една сфера на живота, а само може да допринесе той да бъде изживян по-пълноценно, йога дава смисъла на нещата.



Тема Re: Имам още въпросинови [re: kozaa]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано07.05.06 22:16



Като махнеш циганчето с цигумигуто повечето са готини, но малко суховатичко го дават.
А за йога фестивала беше невероятен - наистина имаме йоги на световно ниво. А в спортната йога съвсем заслужено имаме и световен шампион. За йога няма какво да се говори - там истината е в дейстивето, но не както го разбират повърхностно в Карма йога а в самото удовоствие от действието( или от заниманието с йога). Както удовослтвието е от бъзика с пишман-йогите-пандити(бандити).

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Имам още въпросинови [re: world_friend]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано07.05.06 22:19



йога дава смисъла на нещата
Мако пресилваш ми се струва. Йога може да е ключ към разбирането на нещата, да е път към осъзнаването, но нищо не дава... Иначе съм напълно съгласе, че е приложима към всяка една сфера на живота.

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Имам още въпросинови [re: Darth_Vader™]  
Автор world_friend (новак)
Публикувано08.05.06 07:12



Дава, но нищо не се дава без да е заслужено, щом не ти е дадено все още значи още не си го заслужил, ще ти се даде, когато го заслужиш.



Тема Re: Имам още въпросинови [re: Darth_Vader™]  
Автор h. ()
Публикувано08.05.06 08:47



За Римляните само добро!
На нашия римляниин, ще му стана финансов министър и ще спазя всички римски порядки - инфлационни монети тип "Два бюста"с тегло на четвърти и присвоен пети номинал. За съжаление само градски бронз може да сечем тук, централното монетосечене е извън нашите предели. Евентуално ако скочи на бой и се помъкне с войските, можем да спретнем някое военно монетосечене...да има за стипендии.

Аз лично съм фен на Октавиан Август. Машала, машала. Но ако говорим за културни времена, Марк Аврелий е за предпочитане.

Редактирано от h. на 08.05.06 08:49.



Тема Re: Коза, бира и бозанови [re: kozaa]  
Автор h. ()
Публикувано08.05.06 08:50



Че пият, пият...ами и носят...



Тема Re: Имам още въпросинови [re: world_friend]  
Автор h. ()
Публикувано08.05.06 09:01



Ми средният път е централният канал - сушумна, в буквален смисъл. В по -широк смисъл е пресечената точка между двете крайности. Разбирай сърфирането в противоположна посока. И многото практика не зависи от това колко е на килограм, а кога краката ти ще се отделят от земята... И тогава следва заземяване, чрез обратната теза... Като се заземиш прекалено, обръщаш ръкава наопаки... Това е реалната еволюция. Колебаене между двете крайности. Ускоряването на времето като термин значи, че времето необходимо да се озовеш в мякоя крайност е намалено. Преди са били нужни живот или животи, а сега става за години и месеци. При засилване на енергията вътре в тялото се ускорява още повече и трябва да се сменят скоростите постоянно, като на старата формула едно.
Можеш да забележиш и клуба, често се редуват земно и духовно, ту едното взима връх, ту другото. Постоянно има сила на противоположност. Затова не може да има модератор, който не е гъвкав и не може да се обръща бърже.



Тема Re: Имам още въпросинови [re: h.]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.05.06 09:10



а не.... гледам, че Нерон ти е оказал вредно влияние, щом ще понижаваш качеството на монетите...
нали знаеш - за корупция ти отсичали двете ръце и ти ги окачали около врата...

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Гатанкинови [re: kozaa]  
Автор Sam Sirius (Sam I am)
Публикувано09.05.06 00:01



Няколко гатанки:

Небръснати, изпосталяли и сърдити
обикалят във клуба прикрити,
някои бъркат ги с бандити
това са йогите-..................

През канала вмъквам се кат нямам ключ,
гъвкав съм като маркуч,
дори гъзъ си целуна мога
от вчера аз тренирам ...............

Не бива да се преклаява с йога,
защото йогата е дрога.
А от много йога без да щеш
може да се запечеш,
че тя кат бездънна яма
Голям йога - ........... няма

Асани всяка сутрин правих край реката,
оплетох се във себе си и паднах във водата,
ала излязох чисто сух,
защото имам силен дух,
защото имам здраво тяло,
сега се влача на умря............

YOGA-GOAT






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.