Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Имам още въпросинови [re: Aнaтoлий]  
Автор Sam Sirius (Sam I am)
Публикувано10.05.06 22:46



P.S. Ей драги,
една очистителна процедура (абе направо едно очистително) може и да ти помогне да се отрезвиш от прекаленото си йогопоклонничество.



Тема Re: Имам още въпросинови [re: Sam Sirius]  
Автор Aнaтoлий (изследовател)
Публикувано11.05.06 17:57



Пролетта дойде и навън дъжда вали,
гъбите никнат, със тях и глупаците също.
Но хайде стига с тая поезия. Ето че изникна още един глупак.
Когато се цитира нещо, то цитиращият нито го е измислял, нито има нещо общо с него. Преди доста години Венцислав Евтимов споменава за това число пози, като източника му на информация е Бомбайския институт по йога. До преди години той беше единствения институт от този род и се ползваше, и предполагам още се ползва като авторитет сред йогите.
С йогата като практика приключих преди доста години. С експериментирането и изследването върху идеята йога все още не съм. За да уточня още по-ясно за неразбралите - не практикувам асани или пози, нито йогийско дишане, нито очистителни процедури, нито каквото и да било, свързано с йога. Това съм правил преди доста време.
А за навика да си глупав - ти трябва да знаеш най-добре, тъй като придобития ти навик е уникален.
Като завършек да спомена, че написаното в онзи форум от мен не би трябвало да ви обижда, да създава емоции и смесени чувства във вас, тъй като не е адресирано до вас, а и до когото и да било. Това са просто думи, висящи в пространството.



Тема Re: Специално за Яго съЗВЕРА :):):)нови [re: h.]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.05.06 21:28



И аз повече харесвам принципата, пред домината...

Ad majorem pharmacie gloriam!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.