Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 07.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Джо Хартнови [re: TheExorsist]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано19.12.11 04:18



Спор няма, че Бенкс е бил голям вратар, но все пак от Шилтън имахме възможността и да видим нещо на живо :) Шилтън записа 125 мача за Англия и то при конкуренцията на друг голям вратар по същото време - Рей Клемънс (един също отличен вратар). От Шилтън съм запомнил не толкова добрите реакции, колкото невероятното чувство за пласиране.

Колкото до Джо Харт, той има потенциал да се утвърди като № 1 на Англия за следващите поне 5-6 години. Млад е, има страхотни реакции, психически изглежда стабилен (поне засега), нещо в което превъзхожда с много и Бен Фостър и Скот Карсън, които бяха спрягани за големи надежди преди време. Лично аз харесвам Харт и мисля, че Англия най-после намери в негово лице стабилен вратар.



Тема Re: Джо Хартнови [re: TheExorsist]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано19.12.11 04:23



Не е необходимо да им го пожелава

, то просто ще се случи ... На феновете на Англия, колкото и да ни се иска да направят нещо запомнящо се на идващото Евро 12, едва ли ще видим нещо повече от драматично отпадане на 1/2 финал (което спокойно може да се приеме като успех ). Основни фаворити са Германия и Испания. Другите велики сили са поне една крачка назад.



Тема Re: Джо Хартнови [re: Forest fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано19.12.11 09:04



А ти представяш ли си Англия да спечели??? Е тогава букмейкърите ше фалират!





Тема Re: Джо Хартнови [re: Vendome]  
Автор На Враца (...)
Публикувано19.12.11 18:33



Наистина много добър вратар. Най-добрият във Висшата лига в момента, поне за мен. Англичаните последните години имаха много проблеми с вратарския пост, но мисля, че с него на вратата ще имат поне няколко години спокойствие.





Тема Re: Джо Хартнови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.12.11 20:30



Изобщо не беше така. Играхте добре и накрая Манчини направи сериозна грешка, като каза на Сити да се отбраняват - просто Харт извади положенията на Ван Перси и Вермален, а след това белгиецът нямаше късмет при фалцовия удар горе в ъгъла, дето излезе аут. Испанчето, дето го пусна Венгер отляво, изглежда обещаващ и игра добре. Мертезакер обаче е дупка, аз тва на Шевченко му го разправях още преди старта на сезона.




Тема Re: Джо Хартнови [re: TheExorsist]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано19.12.11 20:38



Това и да го видя, ще помисля, че е сън

Толкова са наивни....винаги почти са имали отбор, но не са успявали да постигнат нищо съществено.



Тема Re: Джо Хартнови [re: sky76]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.12.11 20:55



Европейското ще го коментираме, като наближи.



Тема Re: Джо Хартнови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.12.11 20:56



След епохата на Шилтън и Клемънс нямат вратари от световна класа, Джо има таланта, да го постигне.



Тема Re: Джо Хартнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано19.12.11 22:36



Незнам какъв мач сте гледали с Жоро Левскаря, той явно е и доста пристрастен де, ама Сити си заслужиха победата по всички показатели. Още първото трябваше да водят, Агуеро и Балотели изпуснаха положения, които принципно вкарват от първия опит, а след 1:0 изпуснаха още 2-3 100%-ови положения, особено онова където Насри реши да подава беше няма такъв пропуск. В края верно Манчини ги върна и можеха да страдат заради него, но пак казвам супер заслужена победа.
Като цяло Сити играят красив и привлекателен футбол за разлика от клизмите на Ютд. Определено съм за гражданите в борбата за титлата.



Тема Re: Джо Хартнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано19.12.11 22:42



Колкото за Мертезакер, всичко е било в контекста на Арсенал предния сезон и сегашния. За мен Пер е по-добър от Скилачи и Джуру и не по-лош от Косчелни. Така като гледам накъде отиват нещата, май аз съм най-близо в прогнозата си в пусната тема за Арсенал след лошия старт...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.