Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 17.05.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Джо Хартнови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано20.12.11 01:45



БАце, ти все едно не знаеш по-добре от мен, че нищо няма да направят!
Аз съм заГермания, но ако те не станат, нека да е Англия, но просто аз не вярвам, че това може да стане!!!



Тема Re: Джо Хартнови [re: Forest fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано20.12.11 01:55



Бенкс и Яшин са най-големите вратари, за които съм чувал. От тия, дет съм виждал са Касиас, Буфон и ... Гойкоечея деведесета.



Тема Re: Джо Хартнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано20.12.11 02:08



Е ти откри топлата вода деа...





Тема Re: Джо Хартнови [re: TheExorsist]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано20.12.11 04:08



Гойкоечея, предполагам имаш предвид вратаря на Аржентина, ако е така е просто несериозно

Вярно, че благодарение на Марадона, Каниджа и точно на специалиста по дузпи "гаучосите" се добраха до финал, но чак да е някакъв голям вратар

Ринат Дасаев (мой любимец), Жан-Мари Пфаф, Мишел Прюдом, Ханс Ван Брокьолен (или както там се пише ), Луис Арконада, Томас Равели, Петер Шмайхел, Оливер Кан - тези от близкото и по-далечно минало (но списъка може да бъде и по-дълъг, сигурно пропускам някой), сега е ясно че са Касияс и Буфон



Тема Re: Джо Хартнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.12.11 12:55



Аз да съм отрекъл, че Сити са заслужавали? Но в никакъв случай не ги надиграха както например надиграха Юнайтед и Тотнъм.




Тема Re: Джо Хартнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.12.11 13:05



4. Челси 10 2 4 34:19 32
5. Арсенал 9 2 5 31:24 29
6. Ливърпул 8 5 3 20:13 29

Невероятно близо си просто, нема що

Изобщо няма да питам що пред името на Арсенал стои 5 - заради Насери, който не мое да подаде на два метра на празна врата. Ей го и - Арсенал са извън четворката, та не знам в кое по-точно си "най-близо" Челси вече игра с Арсенал и при допусната домакинска загуба пак е пред тях, а Тотнъм изобщо няма нужда ти казвам къде са. Мнението ми за топчиите не се е променило, чакаме контузията на Ван Перси и да се борят за класиране в Лига Европа


Редактирано от alessandron на 20.12.11 13:10.



Тема Re: Джо Хартнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано20.12.11 13:30



Да, гледам, че си писал, че Пуул ще са в четоврката, а аз че няма да са. На кое място викаш са те и на кое бяха като сме ги писали тези работи?
Прогнозирал съм твърдо минаване на групата, а ти че негативната тенденция може да се пренесе и в ШЛ и да отпаднат, а те се класираха още преди последните мачове като първи.
Аз съм писал не по-назад от 5-то място със сигурност и по-скоро все пак в четворката, предвид факта, че когато праскахме прогнози бяха в зоната на изпадащите, да, близо съм


Единствено ме притеснява, че евреите от Тотнъм се направиха на по-хитри и отебаха тотално ЛЕ, ама и те ще се сринат по някое време, няма начин...

Ако този сезон има нещо, което вероятно няма да позная е кредита, който дадох на Челси и Боаш, ама и там има време... При всички положения за момента се представят доста по-слабо отколкото очаквах...



Тема Re: Джо Хартнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано20.12.11 13:32



А те тва е ясно, само като видиш резултатите
5-1, 6-1, 1-0





Тема Re: Джо Хартнови [re: Forest fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано20.12.11 23:52



Да, прав си, само, че не знам Равели къде го буташ в списъка. Илгнер също не е за подценяване, Перуката и той не беше лош. Палиука също. От българските Джонката Велинов си беше класа, Вълов и той беше добър.
Гойкоечея просто ми направи впечатление. А Дзенга е най-надценения вратар, де се сещам.

Редактирано от TheExorsist на 20.12.11 23:56.



Тема Re: Джо Хартнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.12.11 11:13



Абе на шеС си, така си е. Арсенал има време и те да идат там







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.