Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 01.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Работодателите да го духат  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 18:41



До моята работодателка:

Да ти еба майката, путко проста, вземи си работата и си я заври отзад в гъза, вземи си стоката и парите и тях си ги заври отзад, да те еба в кучката проста да те еба, когато ми повишиш заплатата тогава може да имаш претенции, за толкова пари толкова работа, а сега ходи да търсиш нови балъци да ти работят за жълтите стотинки, дейба майка ти дейба, ще има да ме търсиш, ама няма да ме намериш, като ти е толкоз акъла, простакейша с простакейшата ти проста, знам, че те е яд, че съм по-млада, по-красива и по-слаба от теб, знам, че те е яд, че живота е пред мен, а ти скоро ще влезеш в старчески дом, имаш корем, имаш бръчки, косата ти побелява и никой не ще да те ебе, но това си е твой проблем, еби се в гъза.



Тема Re: Работодателите да го духатнови [re: A]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 20:00



ценен кадър е изпуснала твойта работодателка........личи си от далеч





Тема Re: Работодателите да го духатнови [re: :)]  
АвторlRlS (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 22:11



Е, нито една правописна грешка - браво, браво ! Това е направо за радост и гордост ! Поздравявам те ! Такива текстове напоследък са рядкост ! А за духането - имало е, има и ще има духане, като голяма част от тази дейност се извършва доброволно и с наслада ! И аз се наслаждавам на това. Между работодател и служител е малко кофти обаче ! Препоръчвам да се избягва ;)



Тема Re: Работодателите да го духатнови [re: A]  
АвторБaй Topбaлaн (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 22:25



Кефиш ме,как се казваш?



Тема Re: Работодателите да го духатнови [re: Бaй Topбaлaн]  
АвторlRlS (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 00:52



Абе днес почивам и яко съм се нанетил, ето какво прочетох в един от форумите:

"Процентът на безработица в България и в Германия е доста различен. При вас интервютата са формалност, защото повечето хора са заети и то на позиции, които ги удовлетворяват. Тук голям процент не са заети, а тези които са заети, в голяма степен, са на позиции, които не ги удовлетворяват и постоянно се оглеждат за нещо ново. Скоро и при нас ще стане както при вас, въпрос на време и емигрантска вълна. Вече се усеща жесток глад за ИТ кадри и фирмите наемат почти всеки, който пише правилно цикъл FOR."



Тема Re: Работодателите да го духатнови [re: lRlS]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано14.01.07 09:00



Ставате досадни с тези IT кадри. Ебати недоносчетата сте.



Тема Ти го духайнови [re: A]  
АвторPaбoтoдaтeлkaтa ти (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 17:27



Ти го духай, тъпа и мързелива сополанка, кой ще те вземе да ти дава пари на тебе ма, ти и за свирки не ставаш, егати дрислата, за какво те храних толкова време? Ква работа си вършила ти ма, нещастница, сухай супата на улицата, те и циганките са по-оправни от тебе, баси и мършата!!!



Тема Re: Ти го духайнови [re: Paбoтoдaтeлkaтa ти]  
Авторgt;lt; (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 18:25



Пък аз на теб ще ти скъсам задника,мам ти дай ба,курвенска



Тема Re: Работодателите да го духатнови [re: A]  
Авторcлyжитeлka (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 12:10



Аха - ти да не си се сдобила с вечна младост и красота?



Утре ще има по-млади и по-красиви от теб и тогава ТИ какво ще правиш? М?

Ще те е яд, че никой не иска да те ебе? Ще страдаш тихичко в старчески дом или ще си плащаш на млади момчета?




Тема Re: Работодателите да го духатнови [re: A]  
АвторHaблюдaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 14:44



С какво една жена ще ебе майката на друга?!


Питам само...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.