Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 22.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема неплатен отпуск  
Авторзoя (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 15:13



Някой може ли да ми каже колко неплатен отпуск се полага годишно по турдовото законодателство.. Работя в тази фирма от 1 година. Като в повечето частни фирми платения годишен отпуск ми е 20 дни. Налга ми се да пътувам за месец - два в чужбина и незнам дали въобще ще уважат искането ми за такъв отпуск, макар и неплатен. Но мисля да си търся правата затова искам да знам по закон какво ми се полага. Мерси!



Тема Re: неплатен отпускнови [re: зoя]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 15:47



Полагат ти се 20 платени работни дни отпуска.

Отделно може да си вземеш 30 неплатени работни дни.

=> до тук ти излиза около 1-2 месеца, колкото ти трябват, разбира се ако си решила да се върнеш после обратно да си работиш за фирмата.

От тук нататък също може да си вземеш още неплатени работни дни отпуска, но фирмата няма да ти плаща осигуровки и тн - ще трябва ти да си ги платиш.



Тема Re: неплатен отпускнови [re: .]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 20:44



може да вземе, но ако й разрешат



Тема Re: неплатен отпускнови [re: :)]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 10:53



Разбира се






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.