Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 03.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Работа в Роллпласт  
Авторчoнcи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 14:43



Моля ви кажете за взаимооношенията в тази фирма.



Тема Re: Работа в Роллпластнови [re: чoнcи]  
Авторfonka (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 15:03



Какво по-точно те интересува? работила съм там преди време. като цяло отношенията са добри, но в различните отдели е различно



Тема Re: Работа в Роллпластнови [re: чoнcи]  
Авторчoнcи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 15:12



Интересувам се защо напусна и винаги ли се е работило и в събота, единствено това не ми хареса...дали имат намерение да отпадне това. Имало бонуси на всяко тримесечие - вярно ли е, ей такива неща ще са ми от полза...въобще със какви впечатления напусна и заслужава ли си



Тема Re: Работа в Роллпластнови [re: чoнcи]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 10:06



За нищо на света не започвайте работа там!!!Мизерни бонуси и лошо отношение!!!Имам познат който работи там и отзивите не са никак добри!!!



Тема Re: Работа в Роллпластнови [re: чoнcи]  
Автор LaGata (непознат )
Публикувано20.04.07 14:19



Зависи на кое ниво си - мениджърите са на нещо като дежурства в съботите, проектантите почти винаги в събота са си там, работниците са на смени цяла седмица, монтажниците също работят в събота.
Заплатите на хората от офиса не са високи, но го има правилото, че ще получиш толкова, колкото си извоюваш. А и зависи прекия ти ръководител каква позиция заема спрямо останалите мениджъри.
Бонуси има на 3 месеца. Не са големи. Съобразно заплатите са. Забравих колко бяха - преди повече от година напуснах.
Средата зависи - на горните нива беше като див кокошарник със съскащи змии, ама вече всички са нови, може и да са по-добри станали. На средно ниво е нормално - има си групички, има си мръсни номера, има си ги запиванията след работа с колеги. На ниско - сигурно пак има, там най-малко наблюдения съм имала.
Шефа е готин човек, но е твърде умен и излишни разходи за мотивация на персонала едва ли ще направи. Но ако те смята за ценен кадър ще бъдеш и финансово обезпечен. Оттук вече трябва да решиш как да си докажеш ценността.
Общо казано не е лошо. Ролпласт е школа. Напуснах не заради парите, а защото отидох да се лекувам. Твърде много нерви похабих, а можеха и да са по-малко. Сега работя за двойно и повече пари, а върша двойно и по-малко работа. Зависи. Школата винаги се плаща нали знаеш





Тема Re: Работа в Роллпластнови [re: LaGata]  
АвторKлaвдий (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 11:49



Щом и "Ролпласт " стана школа,значи сме много напред


Предлагам ви да пошколувате тогава в ЕТ " Бахур" за производство на месни деликатеси, ЕТ " Крива китка" за събиране на билки в планината съчетано с говедовъдство>




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.